A BYŁO TO W LISTOPADZIE 2016...I CO...ANO...DALEJ TO SAMO

https://naszeblogi.pl/64497-piszacego-posty-polityczne-przyjme-do-pracy-suplement
Ta notka i jeszcze należąca do niej druga....zalinkowana....to moje...

Jest na NB kilku czynnych blogerów...Czarneckiego i Kuźmiuka nie liczę,bo oni muszą i portale też musza...sprzedaż wiązana.

Oprócz nich jest kilku...którzy nigdy nie zwracaja uwagi na komentarze...ani na komentujących...traktuja ich jak zepsute powietrze...abstrakcje.

Niektórzy blogerzy,którym sie jeszcze chce,wdaja sie w pyskowki...ale chyba coraz rzadziej.

W tej chwili jest na NB kilkoro donajętych za kilka groszy obsrywaczy każdej notki....czynni całą dobę...kto o 4.20 rano włącza kompa,żeby nasrać komuś na przedpokój?

Teoretycznie notka na blogu,to PRYWATNA WŁASNOŚĆ...tylko podlegająca moderacji przez administracje portalu...ale JA nie mogę wywalić komentarza,ani chama/autora!!!

Ja nie czytam komentarzy pod moją notką...autor i jego defekacja,to dla mnie un miraggio...tylko zauważyłem pewien trend...coraz mniej komentarzy,coraz mniej merytorycznych
ciekawych wpisów...za to trolle i "służbowi" wstawiani przez służby i "soki z buraka" na wszystkie portale.

W tej sytuacji,administracja każdego portalu,musi sie ratować...bo klikalność,wejścia,"czytalność"...może nawet gdzieś zacytują?

Czyżby jedynym ratunkiem byli właśnie obsrywacze i chamska hołota...że zacytuje klasyka?

Rosjanie na ten temat maja powiedzenie: NA BEZPTICU I ŻOPA SOŁOWIEJ...

PS.Admina przepraszam za ten kamień wrzucony do ogródka...może sie da wprowadzić "usuń komentarz" i "zbanuj autora"?
      Wrodzony pesymizm,podpowiada mi..."że sie nie da"...:-(((

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-08-2020 [17:16] - jazgdyni | Link:

Cześć Trocie

Nie da się. już o to apelowałem. Może gdyby Targalski miał tu jeszcze coś do powiedzenia, to można by skrypt nieco zmodyfikować.

Wiesz, że dyskusji nie unikam. Lecz niestety, jak piszesz, to w dużej mierze pyskówy, zabawa z trollami. Nie wiem, czy zauważyłeś ale w większości to totalne szczeniactwo. Czy to Stary Dziad, czy Ważna Baba, albo nowy yntelektualista, to ich ataki, złośliwości, kpiny są strasznie gówniarskie. To osobniki niedojrzałe. I co niestety, przykre, bo sporo społeczeństwa jest takie same. Strasznie szczeniackie i strasznie durne. Co najwyżej 3 etap rozwoju moralnego w 6 punktowej skali Kohlberga, Bo już poziom 4-ty - Koncentracja na autorytecie i utrzymaniu ładu społecznego - jest nieosiągalny, a nawet wykpiwany. Bo po co to? Osobnik jest wyłącznie skoncentrowany na sobie i swoich przyjemnościach.
A już stadium 5-te rozwoju -  Koncentracja na umowie społecznej osiągają nieliczni.  Tutaj moralność zaczyna być rozumiana jako materia elastyczna i zmienna. Dobro lub zło istnieją dla jednostki, ponieważ społeczeństwo stworzyło umowę, która ustanawia kryteria moralne. Ludzie na tym etapie rozumieją logikę stojącą za prawami i na ich podstawie krytykują je lub bronią. Ponadto dla nich te prawa nie są wieczne i mogą się poprawić.
No i stadium 6: Koncentracja na uniwersalnej zasadzie etycznej. Tutaj świadomie i konsekwentnie porzuca się te niskie etapy, gdzie rządził indywidualizm.Teraz jednostka tworzy własne zasady etyczne. Są one kompleksowe, racjonalne i mają uniwersalne zastosowanie. Zasady te są abstrakcyjnymi pojęciami moralnymi, trudnymi do wyjaśnienia i wykraczającymi poza istniejące prawa. Osoba buduje swoją moralność zgodnie z tym, co według niej. jak powinno działać społeczeństwo, a nie z tym, co społeczeństwo narzuca.
Ważnym aspektem tego etapu jest jego uniwersalne zastosowanie. Jednostka stosuje wobec innych te same kryteria, które stosuje wobec siebie. I traktuje innych tak, jak chciałaby być traktowana… a przynajmniej próbuje to robić.

Gdy spojrzysz na ludzi pod tym katem, to łatwiej określić, z kim się ma do czynienia.

No tośmy sobie pogadali...

Ps. Wróciłeś już z tych Malediwów?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

07-08-2020 [19:30] - Trotelreiner | Link:

Panie marynarzu! Tu jestem...
22.39.05 N
114.24.02 E
se poszukaj :-))

晚安
Wǎn'ān

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-08-2020 [20:23] - jazgdyni | Link:

No wiesz ty!

Makau.
Bardzo, bardzo ciekawe. Czy to już takie Chiny, jak Hong Kong. czy może jeszcze gorzej, lub lepiej?
To mnie autentycznie zaskoczyłeś.

Trzymaj się

Ps. Zapewniam, że Malediwy byłyby lepsze.

Obrazek użytkownika sake3

07-08-2020 [21:21] - sake3 | Link:

@jazgdyni......Wszystko po trochu się złożyło na niewesoły obraz,który Pan opisuje.Kilku tylko blogerów dyskutujących z poczuciem ważności miedzy sobą,bądź lekceważących komentatorów ,brak szerszej dyskusji z powodu oczekiwania na wyświetlenie komentarza,nieustanne złośliwości pod adresem intelektu niektórych komentatorów.To zniechęca.

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-08-2020 [08:17] - jazgdyni | Link:

No widzisz - szczeniak w swój mendowaty sposób już przyleciał. Nie dziwię się więc Trotowi, że nie znosi durnej gówniarzerni. Pustka w ich łbach i wyłącznie wiedza wikipedyczna, oraz nieumiejętność konstruktywnego rozumowania może denerwować nie tylko profesora. Jak upierdliwa mucha.

Obrazek użytkownika tricolour

08-08-2020 [09:42] - tricolour | Link:

@Jazgdyni

Prawda w konfrontacji ze złem zawsze budzi agresję. Zło nie ma zdolnosci autorefleksji ponieważ utraciło układ odniesienia pozwalający na prawidłową ocenę siebie i ten wątek jest tego doskonałą ilustracją.

Obrazek użytkownika angol

07-08-2020 [20:38] - angol | Link:

Jestem daleko wiec czytam NB do deski. Pieski mi nie przeszkadzaja, uzalanie sie nie ma sensu. Mysle ze jaki wpis tai i komentarz. Samo zadowolenie to wspaniale uczucie , ale sprobuj Wasze tematow tabu.Pozdrawiam.  Ps Malediwy sa passe, Thaiti to jest to

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-08-2020 [08:24] - jazgdyni | Link:

Thaiti dobre. Tylko to jest 36 h, prawie półtorej doby lotu! Ltatałem 20 h. A teraz wytrzymuję zaledwie 4 h.

Pieski czytelnikom mogą zwisać. Ale autorzy się wkurzają, bo sie przecież trochę napracowali i chcą coś powiedzieć.

Obrazek użytkownika tricolour

07-08-2020 [23:11] - tricolour | Link:

Zabawne jest, że chęć banowania innych wyraża gość wielokrotnie usuwany z grona blogerów za nieakceptowalne zachowanie. Piszący jakimś nerwowym językiem, używający wulgaryzmów spod budki z piwem. Facet nie potrafi spójnie sformułować myśli i wyrazić w niemęczącej formie.

I startując z takiego własnego standardu próbuje oceniać zachowanie innych. Toż żuk toczący kuleczki z wiadomo jest bardziej sympatyczny i potrzebny.

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-08-2020 [07:00] - jazgdyni | Link:

@Trocie

WAŻNE!

Znasz Andrzeja Chwalbę i co możesz o nim powiedzieć?

等等,伙计
Děng děng, huǒjì

Janusz

Ps. Może być na privie

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-08-2020 [08:44] - Trotelreiner | Link:

$$

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-08-2020 [09:25] - jazgdyni | Link:

Radzę na Tajwanie (jeżeli znosisz ostre przysmaki), na ulicy, na straganie zamówić zamówić kilowin. Kocham to. Najlepiej w Fuji Fish Market w Taipei.
To posiekany przy tobie świeżutki stek z tuńczyka, a jeszcze lepiej z blue merlina, na drobne kawałeczki, wymieszany z także posiekanymi, cebulą i papryczką. Wszystko to obficie zamarynowane wyciśniętym sokiem z cytryny, lub limonki. I przyprawione. Pyszota.

Ps. Podam ci sposób, jak sie incognito skomunikować.

Ps2. I jeszcze polecam: Andrzej Chwalba "Zwrotnice dziejów" Alternatywne historie Polski. Wydawnictwo Literackie.

Obrazek użytkownika sake3

08-08-2020 [09:14] - sake3 | Link:

Na miłośc Boską! Niech Pan nie naśladuje Echo24 na S24 opowiadającego niestrudzenie o rozkoszach podniebienia podczas kulinarnych uczt.

Obrazek użytkownika jazgdyni

08-08-2020 [13:17] - jazgdyni | Link:

Ależ sake3!
Brzydko mnie tak porównywać. Mam osobny serwis kulinarny. Bo i po to zjeździłem cały świat, by zaspakajać wszystkie zmysły. W tym smaku i powonienia. Pojedziesz na Tajwan, to już coś będziesz wiedzieć. Prawda? 
Lecz jeżeli mam do czynienia z anoreksją lub bulimią, to przepraszam.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-08-2020 [08:43] - Trotelreiner | Link:

Poczty wewnętrznej już od 4...5 lat  na NB nie ma...
A Twojej priv....niestety nie mam.
Teraz skok na Tajwan..odpukać...ale może ?

PS.On to katedra historii...nawet inna część uczelni.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

08-08-2020 [08:43] - Trotelreiner | Link:

##

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-08-2020 [12:06] - Imć Waszeć | Link:

"kto o 4.20 rano włącza kompa" - to akurat nie jest dziwne. Komputer potrafi włączyć się sam. Po kilku ostatnich "poprawkach" Microsoftu system potrafi startować około 5 minut z czarnym ekranem lub komunikatem monitora "Brak sygnału". Dlatego ludzie nauczyli się już, że szybciej będzie zostawiać go w trybie uśpienia. Z trybu uśpienia jest bardzo łatwo przejść do trybu aktywności - wystarczy, że kot trąci myszkę albo na karcie sieciowej pojawi się jakaś specyficzna aktywność. Czasami sam system dochodzi do wniosku, że jeszcze nie wszystko ściągnął z sieci, albo też nie wszystko wysłał w sieć ;) i dlatego ma gdzieś w tajnych czeluściach sieci takie ustrojstwo, co podnosi kompa o 4 rano! Wyobraźmy sobie teraz człowieka, który śpi niedaleko. Powietrze jest ciężkie od petów, gorąco jak w Piekle, a tu nagle wiatrak zasilacza zaczyna napie... i słychać jakieś piknięcia. Wku... człowiek wstaje, ale zanim położy bestię znów na łopatki, to jeszcze raz się rozgląda po sieci, żeby komuś zwyczajnie przyp... Niech następnym razem bydle też ma zły sen, prawda? :)

日免女宀 - słońce się ulatnia po angielsku, kobieta pod dachem :)))

Obrazek użytkownika hr.Levak-Levatzky

08-08-2020 [15:55] - hr.Levak-Levatzky | Link:

""może sie da wprowadzić "usuń komentarz" i "zbanuj autora"?""
To chyba miał być jakiś kiepski żart,a nie poważna bolszewicko-goebbelsowska propozycja celem załatwienia NB raz na zawsze. No, chyba że autor zamieszkuje od lat w jakiejś chińsko-północnokoreańskiej krainie (coby wynikało już z jego niektórych poprzednich uwag i propozycji), a tylko dla zmyłki wtrąca często jakieś włoskie słówka...