Czy mogłem spacyfikować Konfederację?

Mogłem ich spacyfikować, a wystarczyło pójść na wiec Pana Bosaka w Olsztynie i publicznie postawić krótką kwestię. Nie zdradzę co, ale przed wyborami parlamentarnymi może tego użyję. Jeśli wybory będą w konstytucyjnym terminie, mogę to przemilczeć. Ci państwo myślą, jak doprowadzić do przedterminowych wyborów, a wtedy uruchomię gilotynę. Wtedy reklama w Trzaskowsky Vision Network im nie pomoże. Poparcie w okolicy 1%, jak zwykle. Dyskusja z nimi nie ma sensu, a wystarczy ich zbywać jednym tekstem.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-07-2020 [20:24] - Marek1taki | Link:

Spałować! To wróg klasowy.

Obrazek użytkownika Jabe

08-07-2020 [20:55] - Jabe | Link:

Wiemy, wiemy – wykatastrować go Pan zamierza, jak wszystkich.

Obrazek użytkownika tricolour

08-07-2020 [21:06] - tricolour | Link:

Koniecznie niech Pan Gilowską weźmie do pomocy. We dwójkę obalicie Rosję...

Obrazek użytkownika angela

08-07-2020 [22:16] - angela | Link:

No coz, jak ktoś mówi,  że jest prawicą,  a ustawia się równo z lewactwem, to należy mu pokazać właściwą stronę, bo pewnie się pomylił, a jak nie zrozumie, to trzeba nazwać sprawy po imieniu, niech nie oszukuje wyborców. 

Obrazek użytkownika Jabe

08-07-2020 [22:23] - Jabe | Link:

Może chodzi o to, że nie chcą w sporach lewicy brać strony.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

09-07-2020 [08:36] - piastolsztyn | Link:

Nie słowa, a czyny, a Konfederaci stoją po stronie zwolenników LGBT. Czy coś przeoczyłem i się mylę? Na samym początku pomyślałem, że mamy alternatywę dla PiS, ale zauważyłem ocean kłamstw, co innego słowa, co innego czyny.

Mam na nich konkret, nie używałem go, ale jestem coraz blizej decyzji o użyciu.

Obrazek użytkownika Jabe

09-07-2020 [16:28] - Jabe | Link:

Trudno zgadnąć, co Pan widzi.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

09-07-2020 [19:08] - piastolsztyn | Link:

Mam i jeśli zajdzie potrzeba, użyję. Jestem Wami bardzo zawiedziony. Pomijam już oficjalny program, ale czyny deklasują.