Piłkarski poker Trzaskowskiego

Jeszcze do niedawna wydawało się, że Trzaskowski to tylko ściemniacz działający na korzyść Niemiec i Rosji, plagiaciarz nie potrafiący napisać własnego programu i kradnący pomysły innym, lokalny cwaniaczek wymądrzający się na wątpliwej imprezie po kilku piwach, ale cykor podczas poważnej rozmowy.  Prawdziwą twarz Trzaskowskiego odkryliśmy jednak dopiero dzięki chwili szczerości prezesa Bońka.

Boniek to klasyczny przykład leśnego dziadka wyprodukowanego w PRL-u, udającego zawodowca.  Owszem, w piłkę grać potrafił jak mało kto, ale na tym kończą się umiejętności cwaniaczka wyrastającego z wszelkich ohydztw "Polski ludowej" stworzonej przez Kiszczaka i Jaruzelskiego. Tam, gdzie liczyła się wiedza i profesjonalizm, Boniek poniósł druzgocące klęski: zarówno jako trener polskiej reprezentacji, w której schował się po serii porażek we Włoszech, oraz jako szef PZPN-u, organizacji jaka pod wodzą Bońka sprowadziła polska piłkę klubową do poziomu amatorów z Luksemburga i Albanii.  

Historia Bońka, jako działacza w przeżartym korupcją futbolu to symbol wszystkich obrzydliwości PRL-u, jakich do dziś nie udało się do końca usunąć z życia codziennego naszej Polski.  To przykład człowieka zakompleksionego przed kolegami z tzw. krajów zachodnich. A wśród najlepszych przyjaciół „rudej małpy” (jak o Bońku podobno czule wyrażał się jego kumpel z boiska i z polityki, były członek SLD Grzegorz Lato) znaleźć możemy skompromitowanego korupcją Platiniego.

Korupcją dobrze pokazaną przed wielu laty w filmie „Piłkarski poker” i ciągle obecną w PZPN (vide skazany za korupcje Woźniak).  Gdy pomyślimy o agenturalnej przeszłości wielu polityków PO, lub nawet o bardziej świeżych osiągnięciach, z organizowaniem prostytucji włącznie, czy też łapówkarskimi oskarżeniami pod adresem Kopertnika Grodzkiego, mamy dość dobre wyobrażenie Polski, jaką oferuje nam w kampanii Trzaskowski, któremu kibicuje prezes Boniek.

Polski zakompleksionej przed Niemcami i Rosją, chodzącej na kolanach przed Merkel, Putinem i Makronem.  Polski, w jakiej rządzić będą podawane w kiblu koperty, lub całe walizki wypychane brudnymi pieniędzmi. Polski, gdzie sprawy kluczowe omawiane będą w klubach znanych z pedofilii lub domach publicznych działaczy PO.

Taki w rzeczywistości jest właśnie piłkarski poker – przepraszam - program Trzaskowskiego.
 
=====

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

01-07-2020 [09:53] - sake3 | Link:

Wypadało by spytać Bońka jakie to on ma wykształcenie.Podejrzewam,że przyspieszony kurs podstawówki jak to bywało za PRL w przypadku sportowców.Nawet manier nie miał się gdzie nauczyć,więc trzeba spytać z jakiej to utytułowanej rodziny pochodzi.Zapomniał chyba,że to co teraz żre pochodzi z pracy chlopskich rąk.

Obrazek użytkownika Darek65

01-07-2020 [11:03] - Darek65 | Link:

Ludzie pokroju Trzaskowskiego i Bońka, to tzw. namiestnicy. Ludzie, którzy nigdy nie będą samodzielni, ale idealnie spełnią się w roli prawej ręki swojego Pana. Według nich, to Niemcy mają rządzić Polską, oni będą sobie wygodnie żyć nadzorując w ich imieniu Polaków, a reszta ma zasuwać za michę ryżu.

Obrazek użytkownika Piotr Węcław

01-07-2020 [18:57] - Piotr Węcław | Link:

Słuszna i celna uwaga.