Tak można przejąć elektorat Konfederacji i Bosaka

Tak się składa, że znaczna część elektoratu Konfederacji jest tożsama z elektoratem PiS. Jedyna istotna różnica, PiS jest dla nich za mało prawicowy (w ich mniemaniu). Piękne słowa, przemowy, które dla wielu mogą się spodobać. Pytanie, czy te słowa nie są zasłoną dymną prawdziwych zamiarów? Nie odnoszę się do oficjalnych wypowiedzi, programów, ale do całego środowiska działaczy kojarzonych szeroko z JKM. Pytanie centralne, Czy Pan Bosak potępia podatek katastralny, w środowisku JKM zwany pogłównym. Jeśli potępia, niech wezwie funfla Trzaskowskiego (tak zabrzmiało w Sejmie), aby ten potępił list ówczesnych prezydentów wielkich miast, głównie z PO, skierowany do ówczesnego rządu PO-PSL. Czy Bosak i Trzaskowski potępią zamiar wprowadzenia podatku katastralnego/pogłównego?

Albo Bosak odrzuci/potępi podatek katastralny/pogłówny, wspierany przez wiele osób z PO i Konfederacji (środowiska JKM), albo niech powie prawdę Polakom, że chce tego podatku.

Pan Kaczyński jednoznacznie powiedział, że za rządów PiS nie będzie podatku katastralnego. A Bosak?

Proszę Szanownych Czytelników o udostępnianie tego wpisu, a prawicowe media zachęcam do podjęcia tematu.

Z poważaniem
Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika sake3

21-06-2020 [14:03] - sake3 | Link:

Co tu nawet przejmować.Własnie Bosak opowiedział się za małżeństwami homoseksualnymi i kartą LGBT,jutro opowie się za podatkiem katastralnym.Było nie było dostał przecież odpowiedzialną misję od Budki jako zbrojne ramię do walki z PiS.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-06-2020 [18:05] - Imć Waszeć | Link:

Nie słyszałem, żeby coś takiego powiedział. Ponadto durnotą jest przejmować elektoraty jakoś zgodne ideologicznie, bo najczęściej kończy się to wypadnięciem z obiegu wielu "obrzydzonych do polityki". Sensownie jest za to oba elektoraty poszerzać o ludzi bez właściwości, którzy zagłosowaliby by nawet na konia do senatu, tylko trzeba ich umiejętnie podkurzyć. To właśnie robią jurgieltnicy, bo wywiad niemiecki zna się na robocie. Pewnie jutro w tym jazgocie dowiemy się, że podatek gruntowy to jest podatek dochodowy, ale to szczegół. Ważne jest to, że nikt nie podejdzie do tego gładkolicego jak peddler i nie zada mu zeje... prostego pytania "A jakżeż ty tego wszystkiego dokonasz co obiecujesz żuczku majowy, skoro są to prerogatywy rządu, a nie prezydenta?" Takie proste pytanie, a nikt na to nie wpadł od początku kampanii. Dlatego ludzie zaczynają się już denerwować, że za kotarą stoi jakiś hamerykański reżyser z tubą w ręku i kretyńskim uśmieszkiem na gębie i to on decyduje o tym, co powiedzą główni kandydaci.

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-06-2020 [18:48] - Marek1taki | Link:

Dla równowagi w wyścigu wyborczym ten z tubą właśnie wysłał taka jedną na Jasną Górę. Dotąd latały na łysą.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

21-06-2020 [22:53] - Imć Waszeć | Link:

Łysa Góra... hehe... dobre. Polecam nowy wykład Leszka Sykulskiego: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-06-2020 [07:09] - Marek1taki | Link:

A czyż wcześniej pan z tubą nie moderował kampanii wysyłając do ekipy Dudy women in red? - obecnie popiera Trzaskowskiego.
Po drodze zmiana terminu wyborów.

Obrazek użytkownika Marek1taki

22-06-2020 [08:21] - Marek1taki | Link:

@Imć Waszeć Wywiad bardzo dobry, dlatego nie ma prawa zaistnieć w TVP czy TVN. Wielowektorową politykę to jednak mamy. Politykę wielowektorowej wasalizacji. NATO, UE i międzynarodowy marksizm są płaszczyznami z odmiennymi wektorami, stąd kociokwik polityczny. Współpraca z Rosją jak widać też istnieje pod warunkiem importu surowców. Iną Rosja nie jest zainteresowana. Kwestie sporów granicznych rzeczywiście nie są dzisiaj problemem jednak spór jest o strefy wpływów, których wagę szacuje też Dr Sykulski. W kontekście Kaliningradu jest to układ sił na Białorusi, gdzie Rosja właśnie "broni demokracji" ręka w rękę z marksistami tzw.Zachodu i częściowo wspólną z nimi agenturą w Polsce. Kresy podają o protestach pod ambasadą Białorusi w obronie prorosyjskich konkurentów Łukaszenki. https://kresy.pl/wydarzenia/po...
Bardzo ciekawą rozmowę przeprowadził też Dr Bartosiak z gen.Hodgesem https://www.youtube.com/watch?...
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika mmisiek

21-06-2020 [19:42] - mmisiek | Link:

Jest jakieś źródło tych rewelacji czy po prostu pomyliła Pani Bosaka z Trzaskowskim?

 

Obrazek użytkownika sake3

21-06-2020 [21:51] - sake3 | Link:

Nie pomyliam,po prostu źle się wyraziłam-przepraszam.Bosak był zadowolony ,że homoseksualiści dotąd będący zwolennikami Lewicy chcą oddac na niego swoje glosy.Do takiej rozmowy doszło na spotkaniu wyborczym,a wiadomość podał Polsat News.

Obrazek użytkownika Jabe

21-06-2020 [22:18] - Jabe | Link:

A pisowskie media o tym nie wspomniały?

Obrazek użytkownika tricolour

21-06-2020 [14:03] - tricolour | Link:

Ostatnio wyliczałeś, że - po prawyborach - Konfederacji nie będzie, a PIS dostanie 80%.

Konfederacja jest. PIS ledwo, ledwo, żeby żyć, musi układać się z koalicjantami. Senat oddany, wybory prezydenckie to loteria. 

Proszę pisać jeszcze...

Obrazek użytkownika piastolsztyn

21-06-2020 [18:47] - piastolsztyn | Link:

Spokojnie, Bosak ma furtkę, aby się odciąć od podatku katastralnego i Trzaskowskiego z ferajną. Chyba, że się sprzedał, za pompowanie w totalnych mediach. Tu też spokojnie, bo jak długo będzie potrzebny, a potem cisza i znowu przedział 1-2%. Takie ultimatum, to powiedzenie Polakom prawdy. Czyż nie?

Obrazek użytkownika Trotelreiner

21-06-2020 [14:55] - Trotelreiner | Link:

Elektorat Bosaka....czyli Brauna i Mikke?
Gratuluję...

Obrazek użytkownika nonparel

21-06-2020 [17:34] - nonparel | Link:

Lubię filmy Brauna ale na polityka to on się nie nadaje. Natomiast Korwin to profesjonalny destruktor. Jakby nie było Brauna i Korwina, konfederacja stałaby dużo lepiej.

Obrazek użytkownika Jabe

22-06-2020 [07:16] - Jabe | Link:

Jest to jakiś pomysł na przejęcie tej części elektoratu Konfederacji i Krzysztofa Bosaka, której wszystko się pomieszało.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

21-06-2020 [17:08] - Kazimierz Kozio... | Link:

pudlo! ani takim sprawdzam ani zadnym innym elektoratu Bosaka nie przejmiesz. to jest elektorat odporny na paplanine tuz przed wyborcza konkurentow. na tydzien przed wyborami to inni kandydaci powini uwzac co im slina na jezyk przynosi zeby im czesc elektoratu nie odplynela np. do Bosaka

Obrazek użytkownika piastolsztyn

21-06-2020 [21:01] - piastolsztyn | Link:

Mówimy o elektoracie 1-2% czy 7%i więcej? Jeśli o tym pierwszym, to ma Pan rację. Jeśli o 7%i więcej, to naprawdę wierzy Pan, że paplanina zmieni rzeczywistość?

Obrazek użytkownika angela

21-06-2020 [20:00] - angela | Link:

Podatek katastralny, to tragedia. 
Wywali dużo ludzi z domow, jak nie będzie ich stać na zapłacenie podatku. 
Dlaczego politycy co powinni pracować  dla ludzi, o takim podatku w ogóle myślą. 
Jedyna nadzieja, ze PiS nie dopuści. 

Obrazek użytkownika Jabe

21-06-2020 [20:08] - Jabe | Link:

Przecież dochodowy też może mieć ten efekt, a jest i PiS nie zamierza go znosić. To kwestia wysokości.

Obrazek użytkownika angela

21-06-2020 [22:18] - angela | Link:

Jabe jak zwykle żartuje. 

Obrazek użytkownika Jabe

21-06-2020 [22:20] - Jabe | Link:

Ludzi można łupić na wiele sposobów. Dlaczego akurat ten?

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-06-2020 [22:23] - Marek1taki | Link:

Pani jak zwykle fascynuje.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

22-06-2020 [08:41] - piastolsztyn | Link:

Baju baju, będziesz w raju. To kwestia wprowadzenia tego podatku, a potem już tylko zwykłe rozporządzenie ministra. Poza tym Parlament wprowadza stawkę maksymalny, a o wysokości decydują samorządy. I wtedy rządzący mówiliby, że to nie"my". A w raju człowiek goły i wesoły. W tym raju bolszewii głodny i bez lokum.

Mówi się o dorobku pokoleń, pracuj, żyj oszczędnie, a przez dorobek pokoleń rodzina będzie bogata. Na Zachodzie rody wyprzedają ostatnie srebra rodowe, bo majątki odebrano im dawno, właśnie podatkiem katastralnym. 

Podatek katastralny, to doskinale narzędzie bilszewii. Srodiwisko JKM, PO i kilka innych wpisuja sie di bolszewii. To jest problem.