Tak PiS przejmie elektorat PSL

Piękne słowa w obecnej kampanii o godności, o uczciwości ... czy ktoś w to wierzy? A w szczególności wierzy PSL? Przypomnę trochę faktów, które obrazują prawdziwą naturę i intencje PSL. To przeszłość, a jakże aktualna.

Przypomnę popularny temat z 2014r., gdzie w wielu mediach pojawił się pomysł PSL, aby odbierać Polakom majątki, gdy ci są starzy i niedołężni. Spośród wielu artykułów, wspomnę artykuł z gazety Fakt z dn. 09.04.2014r., ale także inne media z tego okresu. Sprawę opisałem w artykule:  https://naszeblogi.pl/45790-po-psl-odbierze-polakom-prywatne-majatki-projekt-ustawy . Tylko moja desperacka "sarża" skłoniła PSL, że odstąpiono od dalszych prac nad projektem ustawy. Artykuł przeczytało wiele osób, a do tego liczne przedruki w różnych mediach.Kto wtedy był ministrem?

PSL martwi się o godną zapłatę za trud rolnika, a to za ich rządów polski rolnik był przestępcą, gdy próbował cokolwiek sprzedać samodzielnie, bez pośredników. Sprawę opisałem w artykule: https://naszeblogi.pl/38510-w-ue-jedynie-polski-rolnik-w-polsce-jest-przestepca. Mało tego, kilka dni po napisaniu artykułu, znalazłem w internecie zdjęcie rolnika, jakby banda łobuzów obiła go drągami. Okazało się, że to tylko straż miejska, bo ten rolnik odważył się samodzielnie sprzedawać marchewkę i pietruszkę, dosłownie. Zbrodnia straszna... . A PSL nie zareagowało na ten "wyczyn" i milcząco dalej tkwiło w koalicji. Chyba, że za taką reakcję uznać poniżające rolników słowa min. Sawickiego.

PSL mówi o godziwych emeryturach i dlatego zdecydował o podwyższeniu wieku emerytalnego. Po tym haniebnym czynie, te same ośrodki proponowały podniesienie wieku emerytalnego do 75 lat. Może to jakaś metoda, ironizuję, bo mało osób dożyłoby do tego wieku, a nawet jeśli, żyliby krótko.

Piszę bardzo krótko, bez zbędnych słów. Proszę Szanownych Czytelników o udostępnianie tego artykułu, a prawicowe media o podjęcie tego tematu.

Z poważaniem
Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

20-06-2020 [17:54] - Czesław2 | Link:

Te kilka procent głosów na PSL to pracownicy urzędów na wsi i małych miasteczek oraz robiących z nimi lody. No ewentualnie cała Gdynia.

Obrazek użytkownika angela

20-06-2020 [20:33] - angela | Link:

Pan Kosiniak Kamysz mówi, ja jestem lekarzem, ...  to chce się powiedzieć,... co do choroby robi pan  na czele partii rolnikow, do szpitala niech Pan dr zmiata, a nie rolnika udaje. 
Czy przypadkiem jakieś  widly w swojej delikatnej lekarskiej raczce trzymał??

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-06-2020 [21:08] - Imć Waszeć | Link:

Jeśli już Pani tak żarliwie poszukuje ruskiej agentury i komuchów polnych poprzebieranych za chłopów z tymi widłami, to ciepło, ciepło,.... To są rzeczywiści komuniści i miłośnicy ZSRR. No ale jest zlecenie na Konfederację i nie wypada szkalować przyszłego potencjalnego koalicjanta. Czyli partii z programem w dużym stopniu zgodnym z programem PIS, bo inaczej po kulki taki koalicjant.

Obrazek użytkownika angela

21-06-2020 [01:11] - angela | Link:

Imć,  ma Pan rację,  faktycznie chciałam tamten wpis wycofac,  ale poszło. 

Obrazek użytkownika Trotelreiner

21-06-2020 [14:59] - Trotelreiner | Link:

Przejąć elektorat PSL....trochę później elektorat Bosaka,czyli konfederacji?
To dwa wrogie przejęcia...kogo jeszcze?
Jak pisał S.Lem:" Najważniejsze to nie myśleć"

Obrazek użytkownika piastolsztyn

22-06-2020 [18:54] - piastolsztyn | Link:

Pan wybrał przeciwieństwo myślenia, czyż nie? Ale skoro już tak Pan siebie wywyższa, gratuluję Panu, jedynemu mądremu, myślącemu. Cała reszta, to głupki i świnie. Miłego dnia.