Czy Pan Trzaskowski potępi list prezydentów wielkich miast?

W trakcie rządów po-psl,prezydenci dużych miast napisali do ówczesnego rządu, aby jak najszybciej wprowadzić podatek katastralny. To szach i mat. Jak potępi, tzn., że po-psl chce tego podatku, a jak nie potępi, dostarczy dowodu, że sam chce tego podatku. Dodam jeszcze, że wówczas, w dużych miastach, rządziło głównie PO.

Od strony PiS sprawa jest czysta. Pan Kaczyński jasno stwierdził, że póki rzadzi PiS, to tego podatku nie będzie i słowa dotrzymał.

Wybory prezydenckie mogą się stać, w ten sposób, quasi referendum za i przeciw podatkowi katastralnemu.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-05-2020 [19:34] - NASZ_HENRY | Link:

Takich pytań jest kilka. Dla mnie kluczowym jest pytanie o dekret Bieruta ☺

Obrazek użytkownika piastolsztyn

17-05-2020 [21:34] - piastolsztyn | Link:

Dekret Bieruta jest dobry w Warszawie, ale moje pytanie jest ogólnopolskie i 95% wyborców nie chce podatku katastralnego.