Cztery łapy lepsze - impresje z domu niewoli

Naukowcy amerykańscy  z uniwersytetu w San Antonio w Texasie odkryli, że chodzenie na czterech łapach jest zdecydowanie zdrowsze niż chodzenie na dwóch, gdyż nie obciąża tak mocno kregosłupa, narządów wewnętrznych oraz sprzyja lepszemu zachowaniu równowagi ciała i duszy.

Chodzacy na czterech człekokształtni i inne zwierzęta są zdecydowanie zdrowsi, nie przewracają się, nie  potykają o własne nogi   oraz nie  wymagają tak częstych wizyt u lekarzy jak chodzący na dwóch.

Te wyniki badań potwierdzają uczeni izraelscy z  bodajże najsłynniejszego  jeśli chodzi o badania behawioralne  i oddziałowania na percepcję -  uniwersytetu w Hajfie.

Także zwykły rozsądek i doświadczenie życiowe normalnych ludzi potwierdzają obserwacje naukowców, że chodzenie na czterech jest  zdrowsze,  gwarantuje  pełnię doznań sensorycznych  i jest  znacznie szybszym sposobem przemieszczania się zarówno w płaszczyżnie poziomej jak i pionowej.

Przypomnijmy, że już starożytni Grecy zwani  cynikami ( pochodzi od słowa pies – czworonożny przyjaciel)  przdkładali chodzenie na czterech niż na dwóch.

Kierownik projektu profesoer doktor hab. Joseph Truth  za to odkrycje jest zaliczaany jako  główny  kandydat  do nagrody Nobla z medycyny i ekonomii.

Ten nobel z ekonomii to za impulsy gospodarcze przy wprowadzaniu „ Industry 4,0” - czyli przechodzeniu z perspektywy dwunoznej na cztero.

Gdyby światowe media podchwyciły ten temat a producenci rękawiczek i ochraniaczy na kolana poprzez lobbing przekonali polityków w sposób pekuniarny  do ustanowienia odpowiedniego prawa, które poprzez finansowe bodźce w pierwszej fazie a potem przez delikatny przymus przechodzący z czasem w terror  zmusili  ludzi do chodzenia na czterech.

Gdyby do tego jeszcze włączyc WHO, ONZ i diabli jeszcze wiedzą co to....

Dlaczego tak łatwo jest obecnie  ludzi zmanipulować ?

Po pierwsz dlatego, że najłatwiej manipulować ludźmi o niewielkim stanie wiedzy.

Kłaniają się tu wiekopomne reformy edukacji, których jedynym celem zdaje się być totalne odmóżdzenie człekokształtnych.

W większosci sa  to obecnie osobniki typu  „ tabula rasa „ w każdej dziedzinie nie wyłaczając tych z tytułami z  tak wąskich  specjalizacji o których nikt nie słyszał poza zainteresowanymi  – specjalistów którzy wiedza prawie wszystko o prawie niczym.

Po drugie demokracja czyli rzady ciemniaków.

Wracając jednak  do skrzeczącej rzeczywistości.

Niewielu ludzi w Polsce i na świecie ( przypuszczam )  miało jakąś wiedzę – poza specjalistami – na temat wirusologii i epidemiologii – nie wyłączają przywódców umiłowanych.

Jeśli  ludzie nie mają jakiegos  ugruntowanego stanowiska i własnego zdania z jakiejś dziedziny (  wtym wypadku na temat coronawirusów ) to są wyjatkowo podatni na manipulacje i przyjmują pierwsze z brzegu ugruntowane stanowisko, które wydaje im się w miarę prawdopodobne i wytłumaczalne – zwłaszcza jeśli pochodzi ono od autorytetów rządowych i  naukowych podpartych tytułami profesorskimi.

Nie bez kozery podkreślano w mediach tytuł profesorski z medycyny ministra Szumowskiego – zwanego obecnie przez niektórych internautów złośliwie - „ Rudy Rumcajs „.

Niewżne było, że minister Szumowski jest specjalistą od kardiologii – o ile wiem. I o  coronawirusach może mieć niewiele większe pojęcie niż student pierwszego roku mikrobiologii.

Tytuł profesorski robi nadal wrażenie.

Pojawiał się  on na konferencjach prasowych – niedospany, z worami pod oczami – co niektórzy przyjmowali za objaw pełnego zaangażowania ministra w walce o ratowanie życia i zdrowia poddanych.

„ Myślenie jest cieżką pracą i nie każdy chce się jej podjąć „

To prawda.

Celem ludzkiego mózgu jest oszczędzanie energii.

Myślenie wymaga bardzo  dużego nakładu energii.

Przyjęcie już sformułowanej, przetrawionej informacji ( informacja to użyteczna wiedza – w przeciwieństwie do wiadomości ) zwłaszcza przedstawionej przez jakiś autorytet z tytułami  sprzyja oszczedzaniu energii.

Jest to po prostu  energetycznie bardziej efektywne z punku widzenia organizmu niż własne, samodzielne  myślenie tzn.  poszukiwanie informacji i przetworzenie ich w użyteczną wiedzę zdobytą z trudem i wysiłkiem energetycznym.

Jeśli ta początkowa „ tabula rasa „ zostanie zapisana przez samodzielne poszukiwanie prawdy to osoba taka jest trudna do zmanipulowania.

Ludzie zwykle unikają dysonansu poznawczego tzn.  źle znoszą wytykanie im tego, że się mylą, że zachowują się jak półgłówki  - patrz np  noszenie maseczek w bezludnych miejscach.

Łatwiej oszukać ludzi, niż ich przekonać do tego, że zostali oszukani.

Wczoraj patrzyłem na takiego jednego osobnika  w niemalże pustym parku w Willingen – pchał wózek  z maseczką  na twarzy. Czy dziecko mialo też maseczkę ?

Unikamy jak diabeł święconej wody informacji o tym, że noszenie maseczki to idiotyzm. - co przyznał swego czasu minister zwany prze niektórych internautów - „ Rudy Rumcajs „.

Jeśli już nie możemy uniknąć takich informacji to reagujemy na nie z rozdrażnieniem, złością  i nawet agresją.

Najczęściej unikamy też merytorycznej dyskusji ( wymaga ona sporego nakładu energii umysłowej ) atakując „ doręczyciela „ informacji powodujacych dysonans poznawczy argumentami „ ad personam „ czy nawet pogróżkami typu – a chcesz w mordę ty …..zamknij ten głupi pysk.

Jest to nawet ostatnio dosyć typowe ( sam tego doznalem ) na takiej kulturalnej  NB.

Mało tego -  argumenty autorytetów naukowych, którzy twierdzą, że ta pandemia jest rozdmuchana przez media a restrykcje z nią zwiazane nie są adekwatne i zarzadzone przez  po prostu źle poinformowanych/ zdrajców ( niepotrzebne skreslic ) przywódców narodu nie trafiają  już na podatny ( zmanipulowany )  grunt.

Obserwuję to zjawisko w Niemczech.

Tu już większość społeczeństwa jest totalnie zaorana i głosy takich naukowców i ekspertów jak Dr W. Wodarg, prof. Bhakdi trafiają na mur niezrozumienia z powodu wyżej podanych argumentów – pojawiły się zbyt późno, gdy większość społeczeństwa została już  zmanipulowana.

Media głównego ścieku w Niemczech  nie dopuszczają ich do głosu prezentując tak często jak to możliwe  już dawno ugruntowane stanowisko państwowego RKI ( Robert Koch Instytut )  czy spolegliwych ( przekupnych ? ) specjalistów wirusologów.

Mało tego - merytoryczna, naukowa  dyskusja stała się niemożliwa.

Mamy do czynienia z daleko posunietą  „ falandyzacją „ nauki i talmudyzacją prawdy.

Argumenty naukowe sa przemilczane i spychane w objecia teorii spiskowych

Nie ma już prawdy są tylko hagady.

Dochodzi do tego, że prawniczka B. Bahner za to, że złożyła skargę konstytucyjną oskarżajacą rząd niemiecki o  łamanie praw obywatelskich trafiła na jakiś czas do psychiatryka  „ psychuszki „.

Psychuszki - welcome to .

Musimy być świadomi tego, że rządzący tymi cyrkami znają te mechanizmy psychologiczne i socjotechniczne doskonale.

Zadziwiające jest jak szybko i jak podobne były do siebie restrykcje wprowadzone przez rządy ( poza nielicznymi wyjatkami ) ograniczające swobody obywateli.

Jeśli nawet nie znają osobiście tych mechanizmów  to mają od tego specjalistów i thinktanki.

Wiedzą oni doskonale jak funkcjonuje ludzki umysł i jak najlepiej można ludźmi manipulować, by osiągnąć oczekiwane efekty.

„ Grają na klawiaturze ludzkiego ducha „ - prof. Rainer Mausfeld ( „ Warum die Schaffe schweigen „ - warto posłuchać  )

Witamy w nowym pięknym świecie.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kaliszanin

21-04-2020 [10:38] - kaliszanin | Link:

z tymi czterema nogami to nie przejdzie - zapewne rolnik wie jak się witają psy. brrrr

a ta psychuszka to chociaż nad morzem była? pytam bo ponoć ma nie być wakacji, więc może warto rozpatrzyć taką opcję. 

a już całkiem serio Rolniku mnie w tym całym przedstawieniu jakie odegrało większość rządów świata zastanawia początkowe lekceważenie wszystkiego co było dostępne choćby dla kowalskich w necie już w styczniu i późniejszy nagły zwrot akcji w zasadzie o 180°. skąd ten przypływ odpowiedzialności? może rządzących dopadła jakaś ...pauza? 

pozdrawiam 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2020 [11:07] - rolnik z mazur | Link:

Psychuszka, która sie zaopiekowała Beatą Bahner jest  w Heldelbergu nad rzeką Neckar. Też  dobre miejsce na urlop. A .....nagły zwrot akcji w zasadzie o 180°. skąd ten przypływ odpowiedzialności?  Ano taka była madrość etapu - chyba nikt nie ma watpliwości, że to akcja  globalna i nasi tylko ja spolegliwie wykonują.  Zarówno Szumowski jak i Merkil poinformowali - epidemia bedzie tak długo trwała az wszystkich zaszczepimy. Powiedzieli to mniej więcej w tym samym czasie. Ciekawe jest to, że Merkill odwiedziła Wuhan na poczatku września 2019. Oj ten Wuhan !. Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

21-04-2020 [11:09] - sake3 | Link:

Trochę cierpliwości proszę pana,może opozycja zmiecie ten rząd i nie będzie miał Pan więcej dyskomfortu w ogladaniu , słuchaniu ,,Rudego Rumcajsa''.Jego zmeczone oczy i worki pod nimi nie bedą Pana irytować,ani nawet to ,że jest o zgrozo kardiologiem.Przyjdzie przystojny Arłukowicz taki świetny minister z poprzedniego rządu,bez worków,bez zmęczonych oczu bez kłujacego oczy tytułu profesorskiego i pozamyka szpitale i problemy znikną.Profesor medycyny Grodzki w razie czego wspomoże go oredziami .Zadowolony?Do maja niedaleko.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2020 [12:37] - rolnik z mazur | Link:

I to sie nazywa merytoryczna dyskusja. Czyli typowy chwyt erystyczny ( jeśli Pan wie o co chodzi ). Bo oni wiecej kradli itp. pzdr

Obrazek użytkownika maxilampus

21-04-2020 [13:47] - maxilampus | Link:

Witaj..To kobieta nie mezczyzna.,.celowo ukrywa swoja plec..Wstydzi sie wlasnej kobiecosci czy co ?
Ten mor samozaklamania i wiara w wyzszosc Swiat Wielkiej Nocy na Swietami Bozego Narodzenia doprowadzi do nastepnej 3 Wojny Swiatowej..Takie same symptomy masowej Halucynacji przeszly Niemcy w latach 30-tych ubieglego wieku..
Zaczyna byc niebespiecznie..Poziom absurdu i Ignorancji siega szczytow z ktorych widac tylko Chaos..I o to tym manipulatorom chodzi..
Germania ,Rosja,Izraeel ,Miedzynarodowe Kartele i Korporacje,potrzebuja geo-politycznego i spolecznego Resetu..od ustalonego "porzadku" w Jalcie,Poczdamie i Breton Woods..
Chca Nowego Swiatowego Porzadku..(Neue Weltordnung) aby to osiagnac potrzeny jest obecny we wszystkich dziedzinach Chaos..Ordnung muss sein..Pzdr
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2020 [15:29] - rolnik z mazur | Link:

Faktycznie ta obecna sytuacja przypomina tą z lat trzydziestych. Nie tylko Niemcy poddali sie halucynacji, Polacy uwierzyli w swoją mocarstwowoą siłe, Francuzi tez byli poddani lobotomii. Wtedy były potrzebna działa i czołgi. Dziś wystarczy pandemia strachu i wirus. Co sie z tego urodzi ? - nowy piękny świat z podziałem na bezmyślnych zaczipowanych  niewolników ( mówił to juz Morawiecki )  i kastę przywódczą. Z tego co widac to się im może udac. Pzdr.

Obrazek użytkownika Pani Anna

21-04-2020 [13:09] - Pani Anna | Link:

@Sake3
Niestety obawiam się, że nadejdzie czas i to szybciej, niz ktokolwiek się spodziewa, że ta mocno juz przegięta pała odskoczy i ludzie z rozrzewnieniem wspomną Arłukowicza.
Jak na razie banda niedouków i histeryków zachwyca się tą sytuacją, bardziej traktując to chyba jako przygodę niz rzeczywiste zagrożenie, bo łatwiej  oberwać cegłą w głowę w drewnianym kościele niż umrzeć na to coś, co nazywają śmiertelnie zdjadliwym wirusem. Tymczasem ratownicy medyczni już alarmują, że są wzywani praktycznie do trupów, ponieważ pacjenci onkologiczni i zawałowcy po prostu boją się wzywać karetkę i czekają na ostatnią chwilę. Słyszała Pani o Bartoszu Adamiaku, liderze zespołu "Rezerwat".który zmarł na wyrostek, bo tak przejął się kwarantanną, że mimo bólu nie wezwał pogotowia? To, co dla mnie jest autentycznie przerażające to to, że nikt nie przejmuje się dziećmi i młodzieżą kształconymi online. Widać to społeczeństwo jeszcze jest za mądre, trzeba było jakoś ten problem rozwiązać.

Obrazek użytkownika sake3

21-04-2020 [18:04] - sake3 | Link:

No cóż ,uprzejmie dziękuję Pani i Maxilampusowi,że mnie zaliczono do grona niedouków i histeryków.Ale czy nie przyszło Pani na myśl,że w sytuacji trudnej,nietypowej,niespodziwanej zawsze są ofiary,że nie da się wszystkiego na raz ogarnąć i dostosować lecznictwo ,szkoły i codzienne życie? I czy przedtem karetki tak często i chętnie jeździły do chorych?Uważa Pani,że będziemy z rozrzewnieniem wspominać Arłukowicza.Oczywiście,że tak bo stale słyszymy,że obecny minister to samo zło,nieudacznik i szemrana postać więc taka tresura wryje sie w pamięć.Nawet nasze głupiutkie celebrytki,którym dzień upływa miedzy silownią ,kawiarnią i wizytami u chirurga plastycznego zostały  wprzegnięte do akcji ośmieszania Szumowskiego jako osoby niekompetentnej.Widzę,że w Polsce nic nie da się zrobić,każda nietuzinkowa postać jest zabijana szyderstwem,śmiechem,a ciepłym okiem i sympatią ogarniamy przecietniaków.Proszę więc trzymać kciuki za Arłukowicza.

Obrazek użytkownika Swisspola

21-04-2020 [19:56] - Swisspola | Link:

Ma pan racje nic bez przyczyny się nie dzieje. Tak jak w 2015 roku to nie PiS wygrał wybory, ale PO PSL je przegrało i obawiam się ze teraz będzie identycznie. Zanosi się na to ze PO nie ma szans wygrać wyborów, chyba że PiS je samo przegra, a jest na jak najlepszej drodze. Korona wirus ratuje im 4 litery. Teraz bez problemów dodrukują kasy bądź wypuszcza obligacje zadłużając Polaków, i nie tłumacząc się czy poszło to na 500+, czy 13 emeryturę, czy może na tarcze antykryzysową. Tylko mogę sobie wyobrazić, że bardzo żałują, iż mamy tak mało ofiar śmiertelnych w starszym wieku. To dopiero byłoby szczęście i rozwiązanie na bolączki finansowe ZUS-u.

Obrazek użytkownika Swisspola

21-04-2020 [16:30] - Swisspola | Link:

Wie pan co, stara zasada mówi, że każdy bandzior tłumaczy się czynami innego bandziora. Przecież nie może się porównać do uczciwego człowieka. Nie rozgrzesza to żadnego z nich. Nawet nie zdaje pan sobie sprawa jakich z nas zrobili debili. Ze mnie i z pana również, nie pozostawiając nam żadnego wyboru, jednocześnie demokracją wycierając sobie polityczne gęby! A co ci pańscy patr(id)ioci i demokraci robią w sprawie obowiązującego referendum, ostatniego współczesnego bastionu demokracji? Żeby "barany" mogły wybrać sobie swoich pastuchów wystarczy frekwencja 10%, ale żeby stała się wola narodu w myśl demokracji, którą tak pastuchy kochają, musi być frekwencja 50%, no i oczywiście dobra wola pastuchów! Miał racje Arystoteles określając demokrację jako rządy hien nad osłami. Trudno o lepsze porównanie pomimo ponad 2000 lat jakie nas dzielą. Dziś patrzę w lustro i widzę osła, a gdzie w dali stado orwellowskich świń. Kolej na rok 1984. Właśnie ten wpis jest wybitnym przykładem „myślo-zbrodni”.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2020 [17:46] - rolnik z mazur | Link:

Trudno nie przyznac racji koledze. Stara zasada - dziel i rządź. Jeszcze chyba nigdy społeczeństwa nie były tak podzielone jak dzisiaj. I to nie tylko polskie. Czasmi sie zastanawiam czy to co sie zdarzyło w Smoleńsku nie miało własnie na celu rozdarcia Polaków. Demokracja grecka to była jeszcze ho, ho - wybierać mogli ludzie wolni i odpowiednio wykształceni. Daleko nam do tego.Zbig  Brzeziński super szabesgoj pisał juz dawno, że społeczeństwa bedą wyglądały 80/20 - niewolnicy / poganiacze. Jest jeszcze gorzej. I najlepsze w tym wszystkim jest to, że ci wyznawcy lucyfera  -kierownicy zamieszania juz sie ze swoimi planami nawet nie kryją. Już nie musza sie kryć maja do czynienia po prostu z kretynami do których i ja sie zaliczam oczywiście. Pzdr

Obrazek użytkownika Swisspola

21-04-2020 [20:03] - Swisspola | Link:

Możesz nie uwierzyć, ale 11. Kwietnia 2010 roku, kiedy w południe na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zawyły syreny i zobaczyłem tłumy, powiedziałem do koleżanki: "Oni musza coś wymyśleć, bo zobacz tutaj w obliczu tego nieszczęścia rodzi się nowa solidarność międzyludzka. A ci łobuzy polityczni niczego tak się nie boja, jak właśnie solidarności międzyludzkiej"

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2020 [20:16] - rolnik z mazur | Link:

Ależ wierze jak najbardziej - sam tak myslałem. Byłem w błędzie. Nic tak nie sprzyja władzy jak rozbite społeczeństwo - wtedy wystarczy sekta najbardziej zatwardziałych wyznawców. Dla ważności wyborów  prezydenckich wystarczy nawet kilku głosujących  -  Duda + rodzina i starczy.. Pzdr

Obrazek użytkownika anakonda

21-04-2020 [11:15] - anakonda | Link:

Witaj Rolniku !

Chodzic " na czterech " to mi sie w mlodosci zdarzalo
ale dzis bylby z tym problem...

Mam ciekawe zestawienie, jedne dane pochodza z czasow
kiedy swiat byl jeszcze normalny, tz. nie skazony wprowadzaniem NWO.
Drugi, to dane przedstawiajace aktualna ilosc zakazonych ( chorych )
i zmarlych na COVID-19.
Dane dotycza wprawdzie Niemiec ale i tak wiele mowiace.

https://www.freiewelt.net/nach...

https://www.n-tv.de/infografik...

p.s.

Dla tych co nie znaja jezyka niemieckiego podaje ponizej link
do dosc dobrego " tlumacza "

https://www.deepl.com/de/trans...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2020 [12:43] - rolnik z mazur | Link:

Witaj anakondo !

te dane pokazują jak grubymi nićmi ta pandemia jest szyta. Gdyby nie pojawił sie coronawirus to trzeba by go wynależć. Pzdr

 

Obrazek użytkownika Pani Anna

21-04-2020 [12:35] - Pani Anna | Link:

Pojawiła się teoria, że te maseczki służą temu, żeby reptilianie mogli się wtopić w tłum.
Wczoraj na parkingu widziałam osobnika  w kurtce moro z podniesionym kołnierzem, czapce, maseczce i czarnych gumowych rękawiczkach, a wszystko to w pełnym słońcu i 20C.
No nikt mi nie wmówi, że to była jednostka ludzka, w dodatku myśląca.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2020 [15:43] - rolnik z mazur | Link:

@ Pani Anna,

najlepsze okreslenie dla takich osobników to zombie. pzdr

Obrazek użytkownika Swisspola

21-04-2020 [14:22] - Swisspola | Link:

Francuzi podali statystyki zgonów za I Kwartał 2020 roku. Są zaskakujące. W I Kwartale 2018 roku we Francji umierało dziennie 1902 osoby. W roku 2019 umierało 1896 dziennie, a w roku 2020 1898 osób. 1898 osób! Czyli o cale cztery osoby dziennie mniej niż w roku 2018 pomimo 20'000 ofiar korona wirusa. Okazuje się, że we Francji korona wirus ratował życie 4-em osobom dziennie. I po to wykańczają całą gospodarkę! Aż wszyscy zgodzą się na szczepienia, zmniejszenie wynagrodzenia a może i zachipowania. Niestety informacja zniknęła z Internetu, a powodów mogę się tylko domyślać.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2020 [14:40] - rolnik z mazur | Link:

Ludzie po prostu nie chodzą do lekarzy . Szpitale w Niemczech ogłaszają kurzarbeit z powodu braku pacjentów. Dziwa się dzieją. Pzdr

Obrazek użytkownika Swisspola

21-04-2020 [16:08] - Swisspola | Link:

Najbardziej mnie wkurza ta gromada idiotów podatnych na propagandę, że politycy im dają. To może jeden z drugim palant mi powie, z czego politycy im dają. Morawiecki pewno sprzeda działkę pod Wrocławiem a Kaczyński pozbędzie się marzeń o dwóch wieżach, żeby dać 500+ czy trzynastą emeryturę. Jakim trzeba być idiotą wierząc w taką ohydną propagandę.

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2020 [17:53] - rolnik z mazur | Link:

To są skutki reform programów nauczania. Ludzie są po prostu tak kształceni, żeby nie myśleć samodzielni - testy wyboru i nastąpiła olbrzymia dewaluacja wartości studiów.  Niestety i  nauczyciele  nie stoja na wysokości zadania. Ci wykształceni za komuny nie sa tacy podatni na propagandę państwową. . U nas nauczycielka historii przynajmniej  puszczała oczka do uczniów i wszystko było jasne. Pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-04-2020 [17:57] - Marek1taki | Link:

Sugeruje Pan, że min.Szumowski na czworakach podejmowałby lepsze decyzje? Bez problemu na to znajdzie się grant, a nawet sam pan minister go podpisze. Ostatnio podpisał dotację 22mln zł na badanie ubikwityn spółce, której prezesem jest jego brat. http://www.bibula.com/?p=113582 Na czworakach ani jak podpisać, ani jak dawać, ani jak brać. Cywilizacja plus by upadła.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2020 [18:56] - rolnik z mazur | Link:

To wszystko prawda ale taki minister na czworakach to jednak blizej ziemi jest. Komu miał ten grant podpisać jak nie swojemu ? Rodzina jest najważniejsza. pzdr

Obrazek użytkownika Jabe

21-04-2020 [19:24] - Jabe | Link:

I pomyśleć, że mieliśmy wstawać z kolan. Zaścianek.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2020 [19:41] - rolnik z mazur | Link:

Niedługo bedziemy pełzac. Jak powiedział Braun - gdzie by nie zacząć kopać to wybija szambo, Pzdr

Obrazek użytkownika Roz Sądek

21-04-2020 [21:50] - Roz Sądek | Link:

@autor
"Niewżne było, że minister Szumowski jest specjalistą od kardiologii – o ile wiem. I o  coronawirusach może mieć niewiele większe pojęcie niż student pierwszego roku mikrobiologii.
Tytuł profesorski robi nadal wrażenie."

Pan Panie Rolniku zna się na wszystkim i jak zdążyłem się zorientować robi Pan ty za guru, albo chociaż sprawia wrażenie rozdającego karty - w każdym razie budzi Pan tu ogólne uznanie i ma Pan tu pompującą Pańskie ego swoją świtę. No niechże Pan zdradzi swoje CV. Jestem przekonany, że Pana wykształcenie i doświadczenie powali tu wielu na cztery łapy. Co do treści wpisu, to, że nie zdaje Pan sobie z tego sprawy nie zmienia faktu, z jest chamski i prostacki.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

21-04-2020 [22:27] - rolnik z mazur | Link:

Nie robię za nic.  Wtykami tylko kij w mrowisko i staram się pisać to co uważam za prawdę. Jak się komu nie podoba to nie musi czytać. Tylko prawda jest ciekawa . Nie mam zamiaru nikomu schlebiać ani zbijac politycznej kłaki. Tak znam się na wielu rzeczach i co najważniejsze nikomu nic nie zawdzięczam dlatego jestem człowiekiem wolnym czego i Panu życzę
 Pzdr

Obrazek użytkownika angela

21-04-2020 [23:13] - angela | Link:

Rozpyskowali się, jak Żydzi na pustyni. Manna wam się  przezarła?
Gdzie chcecie,  tym waleniem w rzad  dojechac? Na pewno, nie do ziemi obiecanej.
Chcecie powrotu tej bandy, co tylko kombinuje,  jak przejąć wladze, dajac w zamian ruinę i poddanstwo państwa.
Jakis obłęd tutaj, pod wodzą, jakiegos szwabskiego rolnika z mazur., a reszta zawiedzionych życiowo  mu sekunduje. ???
Ogarnijcie sie ludzie, albo wypadajcie tam gdzie wasze miejsce,  na pewno nie w Polsce. 
Polakom majdanu nie potrzeba,  na pewno Polakom  wichrzyciele nie sa potrzebni. 
Co wami  kieruje? Sprzedajnosc? Głupota?Czy strach ? Na jedno wychodzi.

 

Obrazek użytkownika anakonda

22-04-2020 [06:48] - anakonda | Link:

@ [23:13] - angela

" Co wami  kieruje? Sprzedajnosc? Głupota?Czy strach ? "
-------------------------------------------------------------------
Pani Angelo, to wlasnie dla takich jak Pani ludzi prawdziwi wladcy
tego swiata wymyslili kryzys z wirusem coronowy w tle.
Juz w mainstream´owych mediach podaja bez zenady, ze chodzi
o wprowadzenie totalitarnej kontroli ludzkosci na naszej planecie.
Bill Gates oficjalnie powiedzial: " jak zaszczepimy 7 miliardow ludzi
to sie skonczy kryzys wywolany wirusem coronowym "
Powiedzial wiecej i to jest straszne, powiedzial, ze szczepionka
bedzie znaczona i ze bedzie mozna bez problemu rozpoznac
kto jest zaszczepiony, a kto nie.
Czy to nie powod aby przynajmniej krytycznie spojrzec na
te wszystkie zakazy, obostrzenia itd utrudniajace nam codzienne
zycie, rujnujace gospodarczo, po co to wszystko ? czy tylko
po to aby wyprodukowyc szczepionke przeciwko wirusowi
ktory przechodzi ciagle mutacje podobnie jak wirus grypy ?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-04-2020 [08:28] - rolnik z mazur | Link:

@ angela

szwabskiego rolnika z mazur. - argument w dyskusji doskonały tzw. ad personam  Własnie o tym pisałem. Przeczytaj ze zrozumieniem. Nie jestem z zadnej opcji politycznej.  Dla mnie istotna jest prawda - nie prawda pisu czy po. Jaka Polska jest po trzydziestu latach " wolności " - każdy widzi. Polakom potrzeba suwerennego państwa i klasy politycznej, pragmatycznej działającej w interesie Polaków a - ot i tyle. Jeśli PiS spełnia te warunki to gratuluję spostrzegawczości. Widac to było podczas przesłuchania w sejmie nt. ustawy 447 i to tylko mały przykład.  Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

22-04-2020 [12:59] - Pani Anna | Link:

@Angela
Każda władza demoralizuje. Przy takiej opozycji jaką mamy, ten proces postepuje nawet szybciej. Nie jest mi łatwo pisać to o tym obozie, na który głosowałam i na który zagłosuję, o ile pozwolą mi głosować, bo w wyborach korespondencyjnych chyba my, Polacy mieszkający za granicą nie będziemy uwzględnieni - za duży to kłopot, nie mniej jednak wciąż uważam, że POKO jest gorsze od wszelkiej zarazy. Jednak koszt, jakim PIS obecnie prze do wyborów zbijając kapitał na ludzkim strachu o życie i zdrowie jest moim zdaniem zbyt wysoki, będziemy ten rachunek spłacać całymi latami, a z wytresowanym i zastraszonym społeczeństwem można zrobić absolutnie wszystko, ostatnie tygodnie to pokazały.
Prędzej juz uwierzę w śmiertelna zjadliwość tego wirusa niz w to, że politykom, banksterom i wszelkiej finansjerze zależy na naszym życiu i zdrowiu. Jeżeli ktoś taki, jak min. Szumowski decyduje się legitymować tę farsę swoja facjatą, to jego sprawa, ale niech nie liczy na mój szacunek. Jakie to jest przykre, że zdawałoby się rozsądnym ludziom odebrało całkiem rozum, dla nich rzeczywistością jest to, co im pokażą w TV, nawet jeżeli to przeczy wszystkiemu, co widzą na własne oczy. Co do ruiny, to takiej, jaka nas czeka, a wielu już dotknęła, to jeszcze świat nie widział. Ja niezależnie od tego, jaka opcja polityczna rządzi nigdy nie pozwolę sobie wmawiać czegoś, co jest zaprzeczeniem rozumu, logiki i całej wiedzy oraz doświadczenia jakie idąc przez życie zdobywałam. Nie musi się to nikomu podobać, trudno, przeżyję, w przeciwieństwie do zamykania ludzi w domach, "kształcenia" dzieci online, odbierania środków do życia i zmuszania do łapania oddechu przez szmaty.

Obrazek użytkownika Jabe

22-04-2020 [21:27] - Jabe | Link:

Niestety obecnie nie ma możliwości zmiany opozycji.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

22-04-2020 [09:31] - Kazimierz Kozio... | Link:

prof. Luc Montagnier, Nobel z medycyny w 2008 za odkrycie wirusa HIV w 1983, stawia teze ze SARS Cov-2 wymknal sie z laboratorium ktore probowalo stworzyc skuteczna szczepionke przeciw HIV.  L. Montaigner wraz z matematykeim Jean Cloud Perezem przeanalizowali genom RNA wirusa SARS Cov-2 i znalezli w nim sekwencje pochodzace z wirusa HIV.  Montaigner pytany czy taki wtret sekwencji RNA wirusa HIV w RNA wirusa SARS Cov.-2 byl mozliwy na drodze naturalnej mutacji czy tez np. zakazenia koronawirusem osoby juz zakazonej HIV - zaprzecza aby istniala tak mozliwosc. To moglo sie odbyc tylko na skutek molekularnych manipulacji w laboratorum. Ale jest pozytyw: na dluzsza mete natura nie znosi zadnego majstrowania molekularnego i SARS Cov-2 jako sztuczny twor zostanie sam wyeliminowany nawet gdyby ludzkosc porzucila dzielna walke z COVID-19 (In any case, this thesis, defended by Professor Luc Montagnier, has a positive turn. According to him, the altered elements of this virus are eliminated as it spreads: “Nature does not accept any molecular tinkering, it will eliminate these unnatural changes and even if nothing is done, things will get better, but unfortunately after many deaths.” www.gilmorehealth.com/chinese-... )

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

22-04-2020 [10:11] - rolnik z mazur | Link:

No własnie. Wirus HIV odkryto w 1983 i do tej pory nie ma skutecznej szczepionki. To skąd sie ona weźmie na SARS Cov 19 - zwłaszcza, że szybko mutuje ? Albo rządzący nie maja pojecia co mówia i robią albo po prostu tresują nas w osiagnieciu totalnego zniewolenia. Pandemia jest tylko dobrym wytłumaczeniem tych działań.  Za chwilę bedziemy w dole z wapnem. Pzdr