Pandemia głupoty - czyli 18 miesięcy wciskania kitu

Pandemia będzie trwała 18 miesięcy..

Na bank.

Zrobić ludzi w konia jest łatwo

przekonać ich, że zostali zrobieni w konia jest znacznie trudniej.

Uważam, że jest to w pewnym sensie niemożliwe.

Tak jak niemożliwym jest wyjście RP z impasu wszechogarniającej niemożności – chociaż wyjście  jest  zupełnie proste.

Ta klasa polityczna  bez wyjątku prowadzi nas w niebyt i obraża inteligencje jaka by ona nie była.

„Tylko małe sekrety muszą być strzeżone.

Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.”

Prawie każdy zna to powiedzenie Mc Luhana.

I nikt w to nie wierzy.

Weżmy pierwszy z brzegu przykład.

Nikt się z tym  nie krył – będziemy was okradać, oszukiwać bo kazdy pierwszy milion trzeba ukraść... Puścimy was w skarpetkach.

Każdy wie , że zmowa okrągłostołowa okradła Polaków, zrobiła z nich dziadów i zabetonowała scenę polityczną na długie lata i trwa dalej, blokując rozwój gospodarczy „ tenkraju „ pauperyzując  i poprzez 500 +  demoralizując i degradując społeczeństwo do żebraków czekających na czeki od „ państwa „

„ My nie ruszamy waszych,  wy nie ruszacie naszych „ - Ta naczelna zasada III RP jest znana chyba każdemu i funkcjonuje w najlepsze dalej.

Widać to było najlepiej podczas procedowania projektu społecznego przeciwko akt 447 – totalnego rabunku RP.  Żadna telewizornia nawet się nie zajaknęła.

Nóż mi się otwierał w kieszeni.

Znudzony marszałek RP ( Terlecki – znowu historyk )  traktował społecznika Bąkiewicza ( zebrał  społecznie 200 000 głosów przeciwko )  jak natrętną muchę i przykro było patrzeć na jego znudzoną minę, gdy wyłączył mikrofon po pięciominutowej prelekcji w.w.  

I dał mu łaskawie pół minuty i wyłączył znowu...

Podziwiam Bąkiewicza, że zachował zimną krew... i nie pier... tego starca nie grzeszącego inteligencją w tępą facjatę.

Projekt trafi pewnie  do sejmowej zamrażarki i po prostu utknie gdzieś w jakichś ( Bielan ma 170 szabli w sejmie RP – kto nie wie o co chodzi niech sprawdzi )  podkomisjach – będzie procedowany ad calendas grecas.  
A roszczenia bespodstawne już dawno są w trakcie realizacji.

I to wszystko łykają – szkoda gadać … rzygać się chce.

Następny przykład.

Histeria ze świrusem.

Każdy mniej więcej rozgarniety człowiek wie, że to pandemia szyta grubymi nićmi i zaplanowana już dawno ze szczegółami.

Chyba każdy w miarę czytaty osobnik  wie, że coronawirus nie spadł z nieba jak stonka w latach sześćciedziatych, którą zbierało się do pudełek po zapałkach a teraz w chińskie maseczki.  

A jednak.

Nikt (osoby zainteresowane )  się nie krył z tym, że taki projekt zostanie globalnie przećwiczony w najbliższym czasie.

Dla ciekawskich

„ The Event 201 scenario.
 Event 201 simulates an outbreak of a novel zoonotic coronavirus transmitted from bats ( nietoperze )  to pigs to people that eventually becomes efficiently transmissible from person to person, leading to a severe pandemic. „

I dalej

„ Since the whole human population is susceptible, during the initial months of the pandemic, the cumulative number of cases increases exponentially, doubling every week. And as the cases and deaths accumulate, the economic and societal consequences become increasingly severe. The scenario ends at the 18-month point, with 65 million deaths. The pandemic is beginning to slow due to the decreasing number of susceptible people. The pandemic will continue at some rate until there is an effective vaccine or until 80-90 % of the global population has been exposed. From that point on, it is likely to be an endemic childhood disease. „
The Event 201 pandemic exercise, conducted on October 18, 2019 (  gra wojenna  z 18. 10.2019 )
The Johns Hopkins Center for Health Security, World Economic Forum, and Bill & Melinda Gates Foundation  ( sponsorzy )
Nikt się nie spodziewał, że tak szybko to przećwiczą. Prawie z marszu.

Czeka nas więc 18 miesięczna pandemia z 65 milionami ofiar tak długo zanim nie znajdzie się szczepionka albo 80-90 % populacji nie zostanie poddane działaniu wirusa.

Potwierdza  to oficjalnie zarówno Merkel jak i nasi szabesgoje -  Szumowski w swoich mowach do poddanych.

Po prostu mówi to co zostało mu przekazane do powiedzieni.

I dalej nikt w to nie wierzy ?

Tak długo będzie pandemia aż się wszyscy nie zaszczepią – koniec, basta.

Wpisuje się to w scenario dawno zaprojektowane i teraz wdrażane.

I tylko należy się zastanowić nad stanem psychicznym społeczeństw, które to wszystko łykają jak gęsi tuczone na fois gras.

Na nic lepszego nie zasługują- wyszczepić, zaczipować i jak który łeb z czipem na karku sie   ponad trawę wychyli to ściąć.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

17-04-2020 [23:02] - Marek1taki | Link:

"Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej"
Tak właśnie. Panika nie wynika już z pandemii wirusa tylko z pandemii dwójmyślenia.

Obrazek użytkownika paparazzi

17-04-2020 [23:25] - paparazzi | Link:

Ciemność widzę, wodzu prowadź!

Obrazek użytkownika Roz Sądek

18-04-2020 [00:29] - Roz Sądek | Link:

Pisze Pan z podwójną interlinią; w Kursie dla Opornych http://kursdlaopornych.pl/writer/akapity/interlinia/   w pkt 2. instruują, że podwójną interlinię można zastosować aby napompować wypracowanie z języka polskiego, natomiast w pkt.3 możemy się dowiedzieć, ze majstrując przy interlinii nie powinniśmy przesadzać, bo już ustawienie 120% wysokości wiersza nie rzuca się w oczy, a pozwala skrócić pracę o kilka linijek lania wody.

Ale to nie ważne wobec samego sedna, czyli kolejnego wpisu z zamordyzmem u naszych drzwi.
Odnoszę wrażenie, że nakręcił się Pan na filmach YT, pan Braun wstawia tam codziennie w temacie chyba dwa, na dodatek wkleja Pan w angielskim - nie wiem czemu 100 razy tłumaczone na polski odgrzewane kotlety, a zaniedbuje bieżącą literaturę faktu, choćby nieco trudny w czytaniu przy kiepskiej znajomości języka The Lancet oraz równie trudne, bo mało fabularyzowane periodyki departamentów zdrowia paru poważnych krajów, w tym USA.
1. Szczepionka będzie droga, ca 300-400$
2. Zaszczepić się trzeba będzie 3 a nawet 4 razy, co w wariancie optymistycznym 3x300=900$
3. Szczepionka nie jest jeszcze wynaleziona, ale z pominięciem obowiązujących do tej pory norm  dot. wprowadzania nowych leków, może do fazy testów wejść w sierpniu.
4. Gdyby w wariancie optymistycznym przeszła "skrócone" testy, to produkcja mogłaby ruszyć z końcem września.
5. Obecnie producenci leków nie posiadają "wolnych mocy przerobowych" i przed zakończeniem dopuszczenia szczepionki do stosowania nikt nie tworzy takich mocy ze względu na koszty i ryzyko niepowodzenia - produkcja szczepionek jest bardziej skomplikowana niż innych leków
6. Do czasu uzyskania wszystkich dopuszczeń - dot. to również norm krajowych, nie będzie znany sposób licencjonowania produkcji, dot. to również kosztów licencji i ew. patentów.
7. W wariancie huraoptymistycznym może zostać w tym roku uruchomiona produkcja szczepionki, ale przy maksymalnym zaangażowaniu posiadanego potencjału produkcyjnego ich ilość będzie niewielka, szacuje się, że wystarczająca np. dla zaspokojenia personelu służby zdrowia stanu NY.
8. Wirus jest tak mało poznany, że produkcja szczepionki wymagająca kolosalnych nakładów jest skrajnie ryzykowna, mutacja wirusa w nieprzewidzianym kierunku może spowodować nie tylko nieprzydatność z dnia na dzień wyprodukowanych leków, ale problemy społeczne - całkowitego odwrócenia się społeczeństw od szczepień.
9, 10...(kończy mi się limit znaków)
Mimo wszystko; UWAGA: do szczepionki tworzy się już niemała kolejka. Oprócz medyków, agend rządowych i wojskowych stoją w niej maksymalnie dziani goście, a jest ich naprawdę niemało. Nie wiem na którym miejscu stoi w niej Polska, w którym roku i czy w ogóle nam coś skapnie?
Szkoda tylko tych czipów, bo pewnie są już gdzieś na składzie. Jak Pan sądzi?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-04-2020 [06:42] - rolnik z mazur | Link:

 Pewnie są.   To nie jest wypracowanie z j.polskiego.  Nie czytam the lancet ( kto go sponsoruje ? ).Obecnie nie ma niezależnych badań.. Jaki koń jest każdy widzi. Braun mówi to co mówi i dobrze, że jest w sejmie.  Jak mozna zrobić szczepionkę przy tak szybko mutujacym wirusie ? Czy jest skuteczna szczepionka przeciwko grypie ?  Niech kazdy sobie sam odpowie na to pytanie. Pzdr

Obrazek użytkownika Czesław2

18-04-2020 [09:23] - Czesław2 | Link:

Rolniku, to też z powodu kitu?
https://telewizjarepublika.pl/...
Nie ukrywam, że wirus jest być może przesadnie wykorzystywany do ograniczeń, ale może ma Pan remedium? Bo co zrobiono źle, to już wiem od wróżki. Proszę napisać jak zabezpieczyć ludzi przed śmiercią. Albo powiedzieć jasno, i to będzie uczciwe draństwo: niech zdychają.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-04-2020 [10:17] - rolnik z mazur | Link:

Ludzi nie da się zabezpieczyć przed śmiercią. Na choroby wieńcowej umiera kilka milionów ludzi rocznie. Ten wirus jest wynikiem socjotechniki i od dawna planowanej akcji. Prawda to zgodność oglądu z rzeczywistością.pzdr

Obrazek użytkownika Marek1taki

18-04-2020 [10:26] - Marek1taki | Link:

@Czesław2 Sam Pan wczoraj podsunął link do Independent Trader i filmików. Przez analogię z przytoczonymi tam manipulacjami propagandy wnioskować można, że zgony w domach opieki są wynikiem i normalnej umieralności, i działania wirusa, i paniki powodującej pogorszenie opieki, która zresztą bywa różna w różnych domach opieki. Pan chce usłyszeć, że da się zabezpieczyć ludzi przed śmiercią. Bez pandemii i bez innego draństwa też nie jest to możliwe.

Obrazek użytkownika anakonda

18-04-2020 [09:34] - anakonda | Link:

NWO, ( New World Order ) 90% swiatowej populacji zostala " zaczipowana ".
( 10% to niezaczipowane elity rzadzace swiatem )
Ktos z nie zaczipowanych wlaczyl generator fal ( diabli wiedza jakich )
i kazdy z zaczipowanych idzie potulnie do wyznaczonego, przez nie zaczipowanych,
miejsca po to aby wykonywac czynnosci ktore sa zaprogramowane w wszczepionym
mu czipie.

p.s.
Mam 75 lat i pare przewleklych ciezkich schorzen,
dla takich jak ja i mnie podobnych stworzono wirusa corony.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-04-2020 [10:33] - rolnik z mazur | Link:

Życzę zdrowia ale pewnie tak to wygląda skoro średnia umieralności to ok
80 lat. Pzdr

Obrazek użytkownika anakonda

18-04-2020 [11:12] - anakonda | Link:

Dziekuje Rolniku, tego nam wszystkim potrzeba przede wszystkim.

Jeszcze cieple nowosci z rzadowej tuby FAZ ( Frankfurter Allgemeine Zeitung ).

" Die Bürger müssen sich nach Überzeugung der Bundesregierung wegen der Corona-Pandemie noch lange auf einen veränderten Alltag einstellen.
„Was wir jetzt brauchen, ist für lange Zeit eine neue Normalität“, sagte Finanzminister Olaf Scholz (SPD) in der ARD.
Solange es weder Therapien noch Impfstoffe gebe, müsse man lernen, mit dem Virus zu leben.
Ähnlich äußerte sich Kanzleramtschef Helge Braun (CDU). Ziel sei es, schrittweise zu einem Leben mit weniger Beschränkungen  zurückzukehren.
„Aber die Epidemie ist nicht weg. Wir müssen lernen, damit zu leben – bis es einen Impfstoff gibt“, sagte er der Düsseldorfer „Rheinischen Post“ und dem Bonner „General-Anzeiger“. "

" Rząd niemiecki jest przekonany, że pandemia koronacyjna będzie oznaczać, że obywatele będą musieli przez długi czas dostosować się do zmian w swoim codziennym życiu. "To, czego teraz potrzebujemy, to nowa normalność na długi czas", powiedział minister finansów Olaf Scholz (SPD) w telewizji ARD. Powiedział, że dopóki nie będzie żadnych terapii ani szczepionek, ludzie muszą nauczyć się żyć z wirusem.

Podobne odczucia wyraził szef kancelarii Helge Braun (CDU). Celem jest stopniowy powrót do życia z mniejszymi ograniczeniami. "Ale epidemia nie zniknęła. Musimy nauczyć się z tym żyć - dopóki nie znajdzie się szczepionka", powiedział düsseldorfskiej gazecie "Rheinische Post" i bońskiej "General-Anzeiger"."

https://www.faz.net/aktuell/ge...

p.s.

Strategia prosta, doprowadzic spoleczenstwo do takiego stanu,
ze bez szemrania podda sie zaaplikowaniu szczepionki
wymyslonej i wyprodukowanych w laboratoriach sponsorowanych
przez Bill Gates´a.

https://www.youtube.com/watch?...

Od 15 minuty 10 sekundy.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-04-2020 [11:40] - rolnik z mazur | Link:

@ anakonda
warto posłuchać specjalisty skoro rolnikom nie wierzą. Prawda jest tak oczywista. Nawet juz sie nie kryją i mówia bez ogródek
https://www.youtube.com/watch?... Pzdr

Obrazek użytkownika Roz Sądek

18-04-2020 [13:15] - Roz Sądek | Link:

Od wczoraj szukam i dalej nie wiem jak wygląda, albo choćby jak - w zarysie - będzie działał ten czip wszczepiany przez no..., wiadomo o kogo chodzi. Może mi ktoś pomoże, to też jakiś wirus? I jak się toto będzie z NIMI komunikowało? Przez neta? No nie wiem. Nie wiem nawet czy jest mały, czy duży; pewnie mikroskopijny. To musieli go zmajstrować łebscy spece, jacyś elektronicy raczej nie? Pewnie bionanotechnolodzy. I popatrzcie jacy spryciarze, maseczki każą szyć nam za swoje, a na czipa mieli. No nie, ale żeby Putin z Trumpem, Papieżem, Elżbietą II, Kim Dzong Unem, Kaczyńskim, Erdoganem ,Sułtanem Brunei i jeszcze kilku spiskowcami dogadali się z Billem G.???  OK, ale chyba nie na fejsie?

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-04-2020 [13:34] - rolnik z mazur | Link:

To media to kreują. Szukaj dalej. Kto szuka nie błądzi.  Podam trop - MIT. Co by to było gdyby nasi szabesgoje się wyłamali z szeregu ? Chyba nie sadzisz, że nasi szabesgoje wierzą w te bajki ? Widac to było na placu defilad 10.04 Przekaz na całym świecie jest taki sam. Świta ? . Pzdr

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-04-2020 [14:57] - Imć Waszeć | Link:

Ten amerykański naukowiec, który został aresztowany przez FBI za stręczenie Chinom amerykańskich naukowców w ramach Planu Tysiąca Talentów zajmuje się nanotechnologią i biologią w tym zakresie (Charles M. Lieber; Wiki: Lieber is Jewish). Prawdopodobnie badania nad chipem - jeśli będzie sposobność i technologia - zaczną się właśnie w Chinach. Do tej pory zastanawiało mnie o co chodzi tym globalistom narodowości internacjonalistycznej, że "wżeniają" się w chińskie klany. Teraz obraz zdaje się klarować.

1. https://www.tvp.info/45411956/...

2. http://www.chinadaily.com.cn/c...

"David Rockefeller visited China and met late Chinese Premier Zhou Enlai in 1973. In 1979, the Rockefeller Foundation came to China to reprise its historic roles, bringing resources to rebuild China's medical infrastructure and revitalize its life sciences, and to link China with global scientific networks."

3. https://www.independent.co.uk/...
4. Od dawna postawili na Chiny: https://www.bloomberg.com/news...
5. Z wzajemnością zresztą: https://news.cgtn.com/news/795...

"Han Bing, who wrote business self-help guide “Crack the Talmud,” told Newsweek in 2010 that Jews and Chinese shared historic and cultural similarities."

Chińczycy zdają się łykać nację internacjonalistyczną jak pelikany, więc są na ten numer robieni w bambuko:

6. https://www.telegraph.co.uk/ne...

Oni są chyba na obecnym etapie globalizacji po prostu pośrednikami w wykupie europejskich, w tym i polskich firm przez chiński kapitał. Są też poligonem doświadczalnych dla rozmaitych wymysłów kontroli społeczeństw. Kilka stanów w USA już kupiło chiński program kredytu społecznego. Ponadto ktoś stale pomaga chińczykom zawłaszczać amerykańskie technologie w takim samym stylu, jak inna rodzinka wywiozła plany broni wodorowej do Stalina.

7. Morliny i Krakus w rękach Chińczyków: https://finanse.wp.pl/chinczyc...
8. Rotschild stoi za wykupem Volvo: https://www.reuters.com/articl...

Jest tego więcej, więc warto pogooglować o związkach internacjonalistycznych globalistów z Chinami.

Obrazek użytkownika maxilampus

18-04-2020 [15:20] - maxilampus | Link:

..."Morliny i Krakus w rękach Chińczyków"
Ktos im na to pozwolil....Kolejny przeblysk ekonomicznego strategicznego geniuszu Kaczynskiego i Dudy..
zaplacili pewnie tymi "maskami" na Koronavirusa ktory stworzyli we wlasnym labolatorium..
Ile Polskich firm dziala na rynku Chinskim ?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-04-2020 [15:23] - Imć Waszeć | Link:

A może to wiano lub wkupne dla Sachsa? :)))

Obrazek użytkownika maxilampus

18-04-2020 [16:33] - maxilampus | Link:

Goldman Sachs i Chinczycy ? Myslisz ,ze to tak juz daleko zaszlo ?
Co jak co, ale Syjonistyczni Zydzi maja co nieco oleju we lbie..Musza wiedziec  jakie moga byc skutki takiego  malzenstwa..
Jedno maja wspolne z Chinczykami..Przekonanie o wlasnej rasowej i kulturowej wyzszosci..
Oswiecim byl odpowiedzia jak takie aliance sie koncza :-))Widocznie za malo im ;-))

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-04-2020 [16:49] - Imć Waszeć | Link:

A czemu nie?
January 12, 2020: "Goldman Plans to Double China Headcount to 600 in Five Years": https://www.bloomberg.com/news...
9 stycznia 2020: "JPMorgan Takes More Space in China’s Tallest Skyscraper With Growing Headcount": https://www.bloomberg.com/news...
To już chyba jawne wypowiedzenie posłuszeństwa Trumpowi (czyli tradycyjnym USA) w obliczu kryzysu i wojny gospodarczej, prawda?

"Part of the bank’s expansion in China will be driven by “explosive” growth in asset management, Leland said. Chinese households are sitting on about 90 trillion yuan ($13 trillion) in investable assets. Clients increasingly want to diversify away from cash and real estate, as China is phasing out guaranteed wealth management products that have dominated its investment scene."

Jest geszeft do zrobienia? To chrzanić oświęcimy świata. Tak to u nich działa ;))

Obrazek użytkownika maxilampus

18-04-2020 [17:17] - maxilampus | Link:

.."To już chyba jawne wypowiedzenie posłuszeństwa Trumpowi "..Prawda..
Wykorzystuja okres wyborczego bezkrolewia..Ale jak obserwuje tutaj w kolo na Florydzie ( a jest Ich tutaj mnostwo) zaczynaja rozumiec ,ze kolo Histori zaczyna sie obracac przeciwko nim..
We wczesnych  latch 90-tyh postawilem diagnoze ,ze w niedalekiej przyszlosci mozna sie spodziewac,budowy przez Amerykanow "obozow specjalnej troski" dla nich Tak jak kiedys "Rezerwaty" dla Native Indians..
Rozwazano Floryde jako potencjalny rezerwat dla nich..
Wtedy patrzono na mnie jak na wariata..Przed 2=ma dniami uczestniczylem w dyskusji gdzie przypomniano mi ta wlasna opinie sprzed lat..z komentarzem ,ze byla "prorocza"..
Ich etniczna slabosc to zamilowanie do hazardu..czyli igrania z ogniem..
Obserwuje wkolo ROSNACY resentement tubylcow do nich..To tylko kwestia czasu jak beczka wybuchnie..Oni juz to tez czuja i obserwuja coraz wieksza bezskutecznosc Legislacj "anty-semityzmu".
Masowo wysprzedawaja tutaj swoje "summer cottage" i wyjezdzaja na stale do Izraela.."Ukraina" nastepnym celem ?
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-04-2020 [19:01] - rolnik z mazur | Link:

@ maxilampus

może Polin ?  pzdr

Obrazek użytkownika HenrykH.

19-04-2020 [08:38] - HenrykH. | Link:

Może warto sprawdzić od kiedy są "chińskie" nie zrzucać winę na  innych. .Tyle  w Pan wpisach  prawdy ile .....ech .

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-04-2020 [12:56] - Imć Waszeć | Link:

1. 9 sierpnia 1994 utworzono spółkę ANIMEX S.A., a 29 czerwca 1995 r. akcje ANIMEX S.A. zostały dopuszczone przez Komisję Papierów Wartościowych do obrotu publicznego na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
2. W kwietniu 1999 amerykańska firma Smithfield Foods przejęła większościowy pakiet akcji ANIMEX S.A. stając się inwestorem strategicznym spółki.
3. Od września 2013 Smithfield Foods, a tym samym także Animex są częścią chińskiej grupy WH Group – największego producenta mięsa wieprzowego na świecie.

26 września 2013 roku Smithfield Foods połączyła się z Sun Merger Sub, spółką zależną grupy WH Group. W wyniku połączenia, kontrolę nad firmą przejęła WH Group z siedzibą na Kajmanach. Akcje WH Group notowane są na giełdzie w Hongkongu.

4. Agri Plus – przedsiębiorstwo z siedzibą w Poznaniu, zajmujące się produkcją trzody chlewnej i pasz
5. Animex – warszawskie przedsiębiorstwo, producent mięs i wędlin, właściciel marek Krakus, Morliny i innych
6. Ferma Krąplewice – przedsiębiorstwo chowu i hodowli świń
7. Prima Farms - producent prosiąt

https://en.wikipedia.org/wiki/...
https://filing.pl/lista-74-fir...

PS: Linkedin:

"I am an accomplished international executive with North American and European experience. Working for the Chinese owned company added another layer of understanding how the global business operates." - Dariusz (Darek) Nowakowski

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-04-2020 [17:10] - rolnik z mazur | Link:

A kto doradzał Mao we wprowadzaniu systemu komunistycznego ? Oni obstawiają wszystkie opcje. Czapki z głów. Pzdr

Obrazek użytkownika maxilampus

18-04-2020 [17:22] - maxilampus | Link:

To prawda.. Ale jak pamietam "doradzali" takze srodowiskom z ktorymi wspolnie stworzyli Hitlera...Tak wiec z tym "czapkowaniem" to bym poczekal :-))
Podejrzewam ,ze "determinacja" Chinczykow jest na duzo wiekszym poziomie niz Germancow..:-)) Igranie z ogniem konczy sie zawsze w taki sam sposob..Pzdr..

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-04-2020 [18:54] - rolnik z mazur | Link:

Oczywiście, że doradzali i finansowali Hitlera. Dzieki niemu upadła Anglia i powsatł nowy hegemon z systemem Bretton Woods i Bankiem Światowym - po to był potrzebny Hitler.  Germancy juz zakazali sprzedaży swoich firm Chinolom. Nie mówimy o zwykłych Judajczykach tylko ludziach, którzy poprzez pieniądz rzadzą i dzielą. Dopóki ten system pieniadza dłużnego bedzie działał to obojetne jest czy pieniadzem rezerwowym bedzie dolar czy juan. To tylko inna nazwa nic wiecej. Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

18-04-2020 [15:54] - sake3 | Link:

Te wszystkie okołowirusowe rozważania,spekulacje,wypowiedzi najmniej poświęcają uwagi samej pandemii.Przecież zanim zacznie się chwalic czy ganić szczepionki,których jeszcze nie ma,zamiast ogolnego utyskiwania na brak maseczek lub że sa niepotrzebne,zamiast ustawicznego biadolenia nad utraconą przez te maseczki wolnością i prawami człowieka zacznijmy mówić o lekach na opanowanie koronowirusa.To przecież jest podstawa-leki na daną chorobę i zapytanie czy są leki i na ile skuteczne.I to jest priorytet,bo szczepionek nie podaje się pacjentom już chorym.Tymczasem w Sejmie czy na konfrencjach prasowych nawet takie pytanie nie padło.Mamy jedynie wykwity ironii opozycji która albo miesza z blotem ministra wyzywając go od nieuków,albo obelgi pseudodziennikarzy  rodzaju głupkowatej Elizy Michalik której jedyną oceną pracy ministra jest ....porównanie go do spaniela z powodu brzydkich jak paniusia utrzymuje oczu.Ta pandemia nigdy sie nie skończy jeśli będą takie zachowania, takie zainteresowanie samą chorobą,jeśli górę wezmą polityczne spekulacje.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

18-04-2020 [18:58] - rolnik z mazur | Link:

Nie ma żadnej pandemii. Pandemia jest w ludzkich głowach i sercach codziennie straszonych przez media. Wyrzuć telewizor a zniknie pandemia. Pzdr

Obrazek użytkownika sake3

19-04-2020 [11:35] - sake3 | Link:

Skoro nie ma jak Pan utrzymuje pandemii albo jest wytworem naszej wyobraźni pobudzonej przekazem telewizyjnym to skąd się bierze ilość zgonów we Włoszech,Hiszpanii czy USA?Proponuję Panu wziąć kredki i pisac po asfalcie -nie ma pandemii,nie ma pandemii,nie ma pandemii..........

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2020 [12:36] - rolnik z mazur | Link:

@ sake 3
za bardzo wierzy Pan w telewizyjny przekaz. Nie twierdze, że nie ma coronawirusów - sa i to od dłuzszego czasu.  Udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że liczba zgonów nie odbiega od przecietnej. Łatwo to sprawdzić. Media sieja panikę i tyle. Nie wierzę, żeby Morawiecki czy Szumowski wierzyli w olbrzymie rozmiary tej pandemii ale są zmuszeni ( ? )do postepowania  zgodnie z wytycznymi. Szwedzi praktycznie nie mają restrykcji i co sie dzieje ? Nic wielkiego sie nie dzieje. Po prostu pod śmierć spowodowana chorobami dróg oddechowych wpisuje sie covid 19 i tyle. Może jednak Pan weżmie kredki i zacznie pisac - jest pandemia - może dostanie Pan medal za czujność. Mnie by pewnie zamknęli. Pzdr

Obrazek użytkownika Pani Anna

19-04-2020 [12:45] - Pani Anna | Link:

@Rolnik z Mazur
od początku nie wierzyłam w tę całą pandemię, tym bardziej jest mi przykro kiedy widzę, jak normalni ludzie tracą rozum. No, ale po dziś dzień są tacy, co wierzą w broń atomową w Iraku, w wyrzucane przez fale na brzeg nieczułej Ewuropy biedne dzieci imigrantów, ba, nawet w to, że Owsiak co do grosza rozlicza się z pieniędzy, za które ratuje polskie dzieci, które bez niego niechybnie by poumierały. Kiedy wyłączy się TV i radio, to choćby człowiek pękł, to nie zauważy żadnego objawu rzekomej pandemii, zwłaszcza tu, za miedzą w Niemczech, gdzie nie ma nawet obowiązku noszenia szmat na twarzy - widać to całkiem inny wirus niż w Polsce, a może, co dziwne uznali, że są jakieś granice upodlania ludzi.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2020 [13:20] - rolnik z mazur | Link:

Pani Anno,
Cieszę się, ze przynajmnie ktos jefnak zachowal zdrowy rozsądek. Byc może za Odrą nie ma tak nachalnej propagandy i życie toczy się  w miarę normalnie. Niemcy sa jednal bardziej pragmatyczni. Tak sądzę. Pzdr

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2020 [13:21] - rolnik z mazur | Link:

Pani Anno,
Cieszę się, ze przynajmnie ktos jefnak zachowal zdrowy rozsądek. Byc może za Odrą nie ma tak nachalnej propagandy i życie toczy się  w miarę normalnie. Niemcy sa jednal bardziej pragmatyczni. Tak sądzę. Pzdr

Obrazek użytkownika angela

19-04-2020 [07:13] - angela | Link:

KIT, to @rolnik z mazur,  próbuje nam tutaj ustawicznie wtloczyć . 
A prawda jest taka, ze konfederacja, to taki twór,  mocno POmieszany i bardzo szkodliwy dla Polski.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2020 [08:21] - rolnik z mazur | Link:

@ angelaq,
kit to niedługo bedziemy z okien wydłubywac i żreć jak jeszcze ta histeria potrwa . Konfederacja nic nie może zrobić w tym betonie i dyktaturze partyjnej. Może sobie pokrzyczeć i groźnie pogrozić palcem. Pzdr .

Obrazek użytkownika angela

19-04-2020 [12:02] - angela | Link:

@rolnik z mazur . Konfederacja groźnie 😂🤣.
5%. 
Na pewno woli ....kamieni kupę, sama się sypie, nie trzeba przebijać. 
Nie rolniku, Konfederacja, to taki kwiatek do kożucha , zalezy do jakiego kożucha SIĘ przypnie, na chwałę,  albo na upadek. Sama uschnie.
Zresztą Konfederacja  wybrała upadek niestety.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2020 [12:39] - rolnik z mazur | Link:

@ angela,

tu sie jestem z Toba w stanie zgodzić, że Konfederacja się sama rozsypie. Za dużo w niej wodzów a za mało indian do roboty. Pzdr

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-04-2020 [13:38] - Imć Waszeć | Link:

No tak Rolniku, ale skoro sama się rozsypie, to jakiż problem stanowi ona dla pisowców, że się tak niej stale wieszają zębami jak wiejskie burki karety? Czerwonych karet aż tak nie obszczekują (np. gieremkowcy zdominowali MSZ po to, żeby wnuki Bieruta i innego Bermana mogły stanowić "przedstawicieli Polski" w świecie; podobno jak ktoś z władzy zaczyna się im dobierać, to rodzina i znajomi dostają fuchy). Tak samo nie krytykują z taką mocą ani Jurgieltników, ani Bolszewików Razem. Może problemem jest właśnie to, co w amoku wybełkotał poseł czerwonej komuny, że jak będzie"my" (my to za duże słowo więc w uszy) okazywać takie antysemickie gesty, to nas następnym razem nie wybiorą do szejmu? Tu jest pies pogrzebany z tym zawieszeniem anty-447. Pogrzebany od lewa do "prawa".

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2020 [14:22] - rolnik z mazur | Link:

Imć Waszc,
sam sie zastanawiam i nie rozumiem czem PiS tak się tych Żydów boi ? To wrecz niesmaczne. Tu nie powinno byc mowy ani o filo ani anty
Skoro siedzą w polskim sejmie to niech do k..nedzy dbaja o polskie interesy. Kto im w końcu płaci ? Chyba, że cos mu umknęło. . Pzdr
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

19-04-2020 [15:38] - Imć Waszeć | Link:

Czemu PIS ich się boi? Chyba przeważnie nie wiadomo, a jak nie wiadomo o co... ;)
Ostatnio wpadłem na pomysł kolekcjonowania zdjęć wybitnych ludzi. Może to w czymś pomoże :))))

1) https://www.portalspozywczy.pl...
2) https://www.o2.pl/artykul/roma...
3) https://fakty.interia.pl/polsk...
4) https://pl.wikipedia.org/wiki/...
5) https://www.newsweek.pl/biznes...
6) https://www.bankier.pl/wiadomo...
7) https://gospodarka.dziennik.pl...
8) ...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

19-04-2020 [16:32] - rolnik z mazur | Link:

Solidarność plemienna. Jeden ciagnie drugiego w górę a u nas odwrotnie. Godne podziwu. Pzdr

Obrazek użytkownika maxilampus

19-04-2020 [18:13] - maxilampus | Link:

.."Czemu PIS ich się boi?"..
Warunkowanie..w Ich przypadku poprzez Strach..(Fears Projection)...Pozostalosc po PRL w ich mozgach..Dziala na zasadzie odruchu Pawlowa..Mechanizm znany w Psychiatri i Psychologi..
Pamietam z PRL ,od przedszkola bylismy Instytucjonalnie tresowani i warunkowani.."mow szetpem".Glosne".mowienie bylo karane juz w przedszkolu..Nastepnie pietnowano taka osobe spolecznie jako z " brakiem osobistej kultury" Jeden z wielu tysiecy przykladow codziennego prania mozgu i .oswajania z z mysla STRACH/KARA
.Kara jako skutek wyjscia poza granice norm zyciowych i spolecznych ,ustalonych  przez "rzadzacych".Psychopatow,oraz jako powojenna pozostalosc po Gemansko-Sowieckiej okupacji Polakow..
Co pamietam z PRL to ciagly stan Strachu..O wszystko wlaczajac w to malo istotne WLASNE decyzje..Juz to wystarczylo aby byc ukaranym..
Ci w PIS i innych "opcji" maja tak gleboko wmontowany ten mechanizm w siebie ,ze nie sa swiadomi jego istnienia oraz nie dostrzegaja jak gleboko determinuje ich decyzje i zycie spoleczne w Posce..
Pamietam jak mnie wykopali w 1983 i znalazlem sie w Canadzie..to bylem tak przerazony ,ze doprowadzilo mnie to do napadow agorofobi..Nie umialem i nie wiedzialem jak zyc w swiecie bez nakazow,zakazow ( poza obowiazujacym prawem oczywiscie) i bez kar za proby wlasnych inicjatyw nawet tych ktore byly glupie..
Zabralo mi wiele lat aby sie uwolnic od nieracjonalnego  strachu..
Jak sie zorientowales namawiam do porzucenia i odrzucenia starych,sposobow ,koncepcji zycia politycznego w Polsce prezentowanych i wcielanych w zycie przez starych,Strachem uwarunkowanych "politykow" majacych zrodla w PRL.."Swinie nie moga latac" niestety..mimo ze wielu pragnie zobaczyc ten cud i "wierzy" ,ze jest to mozliwe..Taki to ogolny stan psychiczny Polakow..I niestety nic sie nie zmieni do czasu az oni nie umra..Pragne dodac w ich obronie,ze nie wiedza i nie posiadaja doswiadczen,ze mozna zyc inaczej,myslec inaczej i nie miec zycia ktorego WSZYSTKIE funkcje zyciowe sa WARUNKOWANE poprzez Strach wmontowany im przez PRL..
MAREK tutaj moglby cos od siebie dolozyc bowiem on rowniez jest  profesjonalnie przygotowany do rozumienia tego zjawiska..Pzdr i dziekuje za twoja odwage i brak konformizmu w "drazeniu" nieprzyjemnych tematow.jak i "Rolnikowi" rowniez..
 

Obrazek użytkownika Czesław2

19-04-2020 [15:46] - Czesław2 | Link:

Czytał Pan ostatni artykuł Independent Tradera? No to przeczytaj Pan w końcu.