Zaskakująca różnica między elektoratem Dudy i Komorowskiego

W tzw. III RP przekazy medialne są zazwyczaj nieprawdziwe, lecz skala ich fałszu wciąż potrafi zaskakiwać...

Okazuje się, że wyborcy Komorowskiego to w przytłaczającej większości elektorat wywodzący się z obszarów obejmujących tereny, na których stwierdza się statystycznie największą liczbę popełnianych przestępstw. Społeczność tam zamieszkująca wykazuje się również brakiem stabilności życiowej, moralnej i tożsamościowej. Przekłada się to na największą liczbę rozwodów, migracji, dzieci ze związków pozamałżeńskich. Są to również obszary, na których była największa liczba komunistycznych PGR-ów, których etos pracy wyrażał się słynnym: „czy się stoi, czy się leży – 2 tys. się należy”. Są to także te części Polski, na których od jakiegoś czasu w sposób nagły zaczęły przyrastać skokowo tzw. mniejszości narodowe.

Z powodu braku czasu na pracochłonne wklejanie wykresów i mapek, wyjątkowo załączam link do pełnej treści wraz materiałem poglądowym.

.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jdj

27-05-2015 [11:16] - jdj | Link:

Bardzo interesujący i wiele mówiący materiał - niewątpliwie "dzieło" mędiów gównego nurtu wychowujących ślepych ale zacietrzewionych lemingów przez całe pokolenie ... Ohyda.

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

27-05-2015 [16:08] - CzarnaLimuzyna | Link:

@jdj
"Dzieło" wciąż wydaje owoce...

Obrazek użytkownika gajw

27-05-2015 [12:17] - gajw | Link:

Dodałbym jeszcze zadziwiającą korelację między wynikami matur i testów gimnazjalnych a wynikami omawianych wyborów na poszczególnych obszarach. Można z tego wysnuwać wnioski że elektorat Dudy jest bardziej inteligentny lub też uczniowie z tych obszarów są bardziej pracowici.

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

27-05-2015 [16:07] - CzarnaLimuzyna | Link:

@gajw
Można pokusić się o takie wnioski...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-05-2015 [12:25] - NASZ_HENRY | Link:

To już
http://vod.gazetapolska.pl/101...
odgrzewany kotlet ;-)

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

27-05-2015 [16:05] - CzarnaLimuzyna | Link:

@Nasz_Henry
Nie wszyscy mieli go okazję skonsumować ;-)

Obrazek użytkownika JacBiel

27-05-2015 [15:45] - JacBiel | Link:

Tutaj to są panie mapki (mam nadzieje, że wejdą): https://pbs.twimg.com/media/CG...

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

27-05-2015 [19:21] - CzarnaLimuzyna | Link:

@JacBiel
Tak, rzeczywiście i to takie, których nie powiesiłem u siebie. Dziękuję.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-05-2015 [16:33] - NASZ_HENRY | Link:

A okulary po dziadku gdzie ;-)

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

27-05-2015 [16:49] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

A o dzikach nic ? :-)