Film o nieudanej prowokacji podczas marszu

Wbrew rozpuszczonym gadzim językom i paplaninie użytecznych idiotów, na trasie Marszu Niepodległości nie doszło do zamieszek. Dwa  wydarzenia pieczołowicie eksploatowane przez media głównego ścieku: ustawka przy lewackim skłocie oraz spalenie tęczy, która była przedmiotem symbolicznego kultu dla dewiantów, odbyły się poza trasą marszu.

Dlaczego policja w ramach zabezpieczenia bliskiej okolicy trasy marszu nie zlikwidowała lewackiego „stanowiska ogniowego” na dachu budynku z którego leciały kamienie i koktajle Mołotowa? Wstrząsający materiał ukazujący bierność policji wobec lewackiej bojówki -film nr. 2.

Dlaczego policja, która była obecna przy podpalaniu tęczy nie reagowała?
Zakładam, że poniższe zdjęcie było zrobione 11.11.2013. Trasa marszu nie przebiegała przez pl. Zbawiciela.
Dopisane w dniu 14.11.2013.Po analizie materiałów filmowych oświadczam, że zdjęcie nie ukazuje grupki kilkudziesięciu osób, które gromadziły się u wlotu jednej z ulic prowadzącej do placu.
Ubolewam, że Gazeta W.,która wybiórczo cytowała fragment mojego wpisu nie odniosła się do najistotniejszej jego części - filmu.

Źródło zdjęcia

Gdy Marsz Niepodległości kierował się w stronę pomników Józefa Piłsudskiego i Romana Dmowskiego, ktoś wydał rozkaz policji, aby ta wzorem lat poprzednich podzieliła uczestników, wbijając się klinem w pochód. Prowokacja nie udała się z powodu powściągliwości młodzieży oraz reakcji straży marszu./film poniżej/. Gdyby prowokacja udała się prawdopodobnie zostałyby uruchomione, zaczajone na tyłach w bocznych uliczkach oddziały z bronią gładkolufową.

Marsz Niepodległości doszedł do Agrykoli. Nie przypuszczam, aby medialna emisja „gwiazdy śmierci” z ul. Czerskiej oraz pozostałe satelity pokazały Polakom, o czym mówili liderzy Ruchu Narodowego podczas zakończenia marszu na Agrykoli. Oni nie powiedzą, ale my przynajmniej powinniśmy z racji patriotycznego obowiązku zadumać się nad Polską i zastanowić się, czy nie jest już najwyższy czas, aby opozycja mainstreamowa zjednoczyła się  z Ruchem Narodowym /nie programowo/, lecz w  działaniu - skutecznym działaniu przeciw targowicy.

Poniżej materiał o nieudanej prowokacji podczas marszu. Polecam 20:20 oraz 25:00 min. Film jest dokumentem obrazującym  prowokację wobec młodych Polaków idących w marszu.W 5:30 pojawia się grupa rekonstrukcyjna, idąca przed czołówką.Według wielu relacji w chwili, gdy marsz znalazł się na wysokości Ambasady Rosyjskiej, policja zmieniała pozycję, odsłaniając ogrodzenie ambasady.
Autorem filmu jest Asadow twórca portalu Legion Św. Ekspedyta.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Sir Winston

12-11-2013 [21:56] - Sir Winston | Link:

Proszę zwrócić uwagę na postaci w czapkach w poziome biało-czerwone paski: od 27:40 (człowiek idący wzdłuż policyjnego szpaleru od lewej do prawej) i dalej, w szczególności moment na 28:43 (sygnał czapką, zdjęcie czapek i już bez nich wtopienie się w tłum).

Być może wie Pan, że to część służby ochrony Marszu, ale coś mi się nie wydaje, zwłaszcza że od 27.40 człowiek w czapce najwyraźniej coś przekazuje jednemu policjantowi pod drugim.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

12-11-2013 [22:10] - CzarnaLimuzyna | Link:

To prawda. Wychwycił pan zorganizowaną grupkę, która w momencie zdjęcia czapek zrezygnowała i odstąpiła od działania. 28:43
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Sir Winston

13-11-2013 [11:09] - Sir Winston | Link:

o te nagrania. Jeśli nawet będą bez czapek, osoby mogą się powtarzać.
Chyba już w osobnej notce i w kilku miejscach?

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika bmxtom

15-11-2013 [01:54] - bmxtom | Link:

Dodałbym jeszcze że wszyscy mają czarne, łudząco podobne kurtki do ekipy od podpalenia budki...

Obrazek użytkownika Janko Walski

12-11-2013 [22:49] - Janko Walski | Link:

Nie wiem kiedy minęła godzina. Mógłbym w nieskończoność patrzeć na ten wspaniały marsz. Bardzo cieszy mnie rosnąca liczba i zaangażowanie ludzi młodych w tej patriotycznej sztafecie pokoleń.  Nie było mniej osób niż rok temu i dwa lata temu, mimo narastającej propagandy nienawiści i pogardy rządzących i ich sprzymierzeńców z SLD, PSL i tych od palikota do Polaków kultywujących  tradycję patriotyczną .

Rzecznik policji powinien udzielić szczegółowych wyjaśnień powodów tej dwukrotnej próby wywołania zamieszek poprzez rozdzielanie stutysięcznego pochodu.  Uczestnicy marszu zachowali się wspaniale nie dali się sprowokować, mimo usiłujących podgrzewać atmosferę, jak w poprzednich latach, zadaniowanych.  Kto wydał takie polecenia policji i tajniakom!!!

Co ciekawe, 100 tys. ludzi przeszło obok ambasady i żadnych ekscesów nie było, poza wspomnianymi ekscesami policji. Kiedy więc ta historia  ze spaleniem ruskiej budy wydarzyła się?

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

12-11-2013 [22:56] - CzarnaLimuzyna | Link:

Wydaje mi się,że po prowokacjach na samym końcu ponieważ Krzysztof Bosak wspominał dziś w radiu o swojej osobistej interwencji a jechał na samym końcu pochodu w ostatnim samochodzie ,ale pewności nie mam.

Obrazek użytkownika Polak Mały

14-11-2013 [14:48] - Polak Mały | Link:

No jak policzyć wszystkie "masy krytyczne" wieczorne przejazdy na rolkach na "Night Skating", witający tłum piłkarzy przed Euro, przejazd z przed lat Jana Pawła II to pewnie było by i 100.000 osób. Czy choćby bieg niepodległości, który jest pięknym gestem wobec pamięci tych co walczyli za to co teraz mamy.

Ale jednocześnie przy takich imprezach nigdy nie potrzebowano własnej ochro aby oddzielać budynki, okoliczną przyrodę, różnego rodzaj służby państwo w tym policji od uczestników.
Wniosek prosty - wiedzieli, że spora rzesza zaproszonych uczestników jest niebezpieczna.

Ciekawe też czy maskowanie twarzy wynika z tego że to nie są Polakami, a może to muzułmanki i na co dzień tak chodzą ? Czy może zrozumiały dla mnie, zwykły wstyd przed matką, ojcem i rodziną za swoje zachowanie ?

Tak czy inaczej organizator jak widać nie upilnował swoich uczestników i mam nadzieję, ze ratusz szybko podliczy zniszczenia oraz inne koszty wykraczające poza zwykłą imprezę tego typu i wystawi rachunek organizatorowi jak to ma miejsce przy każdej takiej imprezie.

P.S.
Czy aby organizatorzy przyjęli do swojego grona wystarczy mieć, maskę na twarz, kieszenie pełne rac i petard, oraz nauczyć się śpiewania o kurwach, policji i wypierdalaniu ? Pewnie pieśni narodowościowe tu się nie liczą ;(

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

15-11-2013 [10:48] - CzarnaLimuzyna | Link:

"Czy aby organizatorzy przyjęli do swojego grona wystarczy mieć, maskę na twarz, kieszenie pełne rac i petard, oraz nauczyć się śpiewania o kurwach, policji i wypierdalaniu ? Pewnie pieśni narodowościowe tu się nie liczą ;("
Myślę, że wiesz, że przesadziłeś w tym momencie bo tak nie jest.

"organizator jak widać nie upilnował swoich uczestników"

1.W którym momencie ich nie upilnował i kogo masz na myśli?
2.Czy zdajesz sobie sprawę,ze w sytuacji agresji na nasz kraj to właśnie ta młodzież pierwsza stanęłaby do walki?
3. Uczestnicy marszu byli 100 x bardziej powściągliwi niż w latach 80 -tych ,kiedy odbywały się antykomunistyczne demonstracje, a to była demonstracja antykomunistyczna. Jeżeli ktoś jest ślepy i głuchy na otaczającą rzeczywistośc to również ma problem z interpretacją i oceną wydarzeń vide Marsz Niepodległości
 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

13-11-2013 [00:34] - Zygmunt Korus | Link:

Na tym filmie widać, jak Państwo jest okupacyjne - prowokuje nienawiść do sił porządkowych, które młodzież, po takich zachowaniach neo_ZOMO, ma prawo traktować jak wroga. To są wzniosłe momenty, wręcz budujące, bo zwykli ludzie szybko identyfikują obcych - jakichś najeźdźców, niby-Polaków. Jak kipi, to i wybuchnie - chciałoby się rzec. Oby tak dalej.
Koniec filmu pokazuje, że marsz przeszedł koło ambasady pokojowo, więc spalenie ruskiej budki wartowniczej zrobili sami POmilicjanci. Tusk i KomoRuski to prowokatorzy Putina - bez dwóch zdań!

Obrazek użytkownika xena2012

13-11-2013 [09:36] - xena2012 | Link:

że są filmy pokazujące prawdziwy przebieg marszu.Co z tego ,że mamy dużo pytań i zastrzeżeń.Jak w przslowiu dzieci i ryby glosu nie mają organizatorzy i uczestnicy Marszu Niepodleglośći są bez szans na przedstawienie prawdziwej wersji wydarzeń w obliczu jazgotu i kłamliwej propagandy maistreamowych mediów.Ile minut przeznaczono na rozmowę z organizatorami w stosunku do rozmów z politykami i celebrytami ? Jak prawda ma sie przebić do świadomosci społeczeństwa?

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

13-11-2013 [10:14] - NASZ_HENRY | Link:

zamienili kominiarki na czapki! Za rok zdejmą buty i puści się ich w skarpetkach ;-)

Obrazek użytkownika Sir Winston

14-11-2013 [00:23] - Sir Winston | Link:

http://vod.gazetapolska.pl/561...
I proszę postarać się wyróżnić podobną grupę na tych ujęciach. Nie mamy ich tu z odkrytymi twarzami, ale TYP wyróżnika zastanawiająco podobny, nie sądzi Pan?
Widzi Pan, co tym razem noszą?