Wreszcie! Komuna zdycha!

    

 
Chyba wreszcie doszlusowujemy do tych rozsądnych państw świata, które pozbyły się lewicy, lewactwa, lewizny i całej tej zgrai parazytów.
Wygląda na to, że jest duża nadzieja, iż komusze popłuczyny i ich potomkowie nie załapią się na poselskie synekury w nadchodzących wyborach. Jeśli tak się stanie, to będzie to początek końca pewnej ery. Prawdziwy zjazd z wyboistej górki na rowerze bez trzymanki, za to z kąpielą w szampanie na samej mecie.
 
Polska scena polityczna bez towarzysza Millera... Czyż to nie piękny krajobraz?
 
 
Słońce operuje intensywnie przez czas dłuższy. Przypala czachę i mąci w myślach. A w koło siermiężny krajobraz Polski Ludowej, z jej ustawicznymi problemami i komuszą bezradnością. Susza niszczy plony. Nie będzie gruszek! Za to mleka jest za dużo, bo głupie krowy nie pojęły, że już są w EU i teraz będzie kara. 660 mln bodajże. A każda krowa dostanie po dziesięć batów. Ulewy, burze i nawałnice, ba... napadają też imperialne trąby powietrzne, tak, jak za dawnych czasów Bieruta stonka ziemniaczana; rozwalają ludziom mozolnie zdobyty majątek. Premier Babiuch, tfu... , Kopacz, pochyla się z troską i głaszcze szczurka w przedziale klasy drugiej. Minister Szczurek burczy zadowolony.
 
Ciągle doskwiera nam komuna, ze swoją bylejakością, improwizacją i fałszywymi obietnicami. Dla niepoznaki, w ramach sojuszu lemingowo – chłopskiego nazywa się Platforma Obywatelska wraz z PSL (właściwie ZSL).
 
A ja sobie powieszczę trochę. Bliski udaru słonecznego, gdy rozgrzane myśli gulgoczą sobie łagodnie, jak gotująca się na małym ogniu kasza, stawiam oto tezę, że wreszcie komuna zdechnie. Jak jeszcze ostatecznie nie w październiku, to już na pewno następnym razem.
Tak to już jest z katarem. Paskudną dolegliwością, która leczona trwa siedem dni, a nie leczona tydzień. Takim właśnie, prawie stuletnim katarem w historii ludzkości jest komunizm. Wymysł nowych szatanów w piekielnej nomenklaturze – Marksa, Engelsa i Lenina (proszę zwrócić uwagę, że jak zwykle, to paskudni Niemcy) wreszcie dogorywa. Nawet ostatnie bastiony, jak Kuba wyspa, jak wulkan gorąca, że polecę słowami dekadenckiej piosenki, Kuba wodza Fidela, pojednała się z Mordorem – Stanami Zjednoczonymi.
Jeszcze tylko towarzysz Kim wyżyna po kolei swoich współpracowników, aż w końcu zostanie sam, a wtedy głodny naród koreański, który niestety zjada też psy, złapie tego obleśnego, grubego gówniarza, podgolonego w komiczny sposób, obije kijami, by mięso skruszało i po prostu go zje.
 
 
Co na to nasze rodzime komuchy?
Nie jest wesoło niestety... Platfusy z Kopaczką na czele, bezczelnie ukradły siermiężno – ludowy styl i propagandę towarzysza Edwarda i wiernego Babiucha; Bul-Bronek, który właśnie fundnął sobie mieszkanko (145 mtr kw.) za publiczne pieniądze, podpieprzył całą bezpiekę, łącznie z ZOMO – ten kręgosłup i twarde ramię komunistycznej władzy. Bezczelne chamy z Platformy – tak teraz o nich mówią towarzysze z SLD, brzydkiej córy PZPR.
 
A właśnie mogą stracić dosłownie wszystko. Upiornemu gnomowi komuny, Leszkowi, nie dość, że uciekają jakieś pryszczate gówniarze, to na dodatek pozwalają sobie pyskować bezczelnie i podważać nieśmiertelny autorytet. Podobno nawet ktoś ukradł słynne plastykowe siatki, które służyły Leszkowi do dowozu z Kremla, jakże potrzebnej gotówki (i to nie rubli, tylko te ohydne zielone dolary).
Lat też parę minęło, gdy maszkara lewicy, Senyszyn Joanna, zasłaniała przede mną swym obfitym cielskiem tysiące dolarów (dokładnie 50 000$), które wymieniała w kantorze na Abrahama w Gdyni, by mieć na zakup nowych kamieni naręcznych i naszyjnych, oraz fikuśnych skórzanych kurteczek młodzieżowych, w środowisku gejowskim zwanymi ramoneskami. Tak mieli kiedyś dobrze. A teraz ją nawet z Uniwersytetu wylali...
 
Klasyczna komuna, jak wszelakie robactwo przepoczwarza się. W swoim mateczniku, w Rosji przepoczwarza się w totalitarny faszyzm. Faszyzm i komunizm to zresztą dwie strony tego samego medalu. Obie ideologie terroryzują i walczą nieustannie, starając powiększyć swoje wpływy. Ta pierwsza walczy w obronie swojej rasy, a ta druga walczy w "imię pokoju", co jest ordynarną kpiną propagandową. Ale tak już zawsze z komuchami było – kłamali w żywe oczy i kpili z ludzi, nachalnie wciskając im kit.
Czy zauważyli Państwo, że słowa "komunizm", czy "socjalizm" zniknęły z powszechnego obiegu? Komuchy zorientowały się, że są to obecnie brzydkie słowa. Ba... znienawidzone. Więc, trzask prask, malutki zabieg socjotechniczny i nie ma "komuny" – jest "lewica". Następne stadium larwalne ohydnego robala, pasożyta, toczącego ludzkość.
Na zachodzie komuchy, żeby usprawiedliwić swoją niesłychaną żarłoczność i pazerność, dokonując w sposób niemal jawny grabieży i oszustw, wymyśliły sobie neo-liberalizm. To oni właśnie, za Miltonem Friedmanem szybko zrozumieli, że obecnie istnieje tylko jedyna władza – to pieniądz. Więc komuchy chytrze starają się opanować banki i wszystkie instytucje finansowe, by z tego przyczółka zacząć sprawować rząd dusz. Nie udało się karabinem, to więcej osiągniemy pieniądzem. Co jaskrawo widać na przykładzie kłopotów Grecji. I tu, jak zawsze, jak ze wspomnianym Marksem i Engelsem, czy Rozą Luxemburg, za bankowym lewactwem stoją Niemcy.
Tak to lewactwo zmieniło maski, otwarcie ruszyło w kierunku forsy, zaczęło nosić, jak Misio K. zegarki po 37 tyś, lub jak Sławku Nowak po 25 tyś. Oraz garniturki od Hugo Bossa, nadwornego krawca Hitlera. Taki teraz sznyt lewacki.
A jeszcze do tego, żeby było weselej i śmieszniej, ta nowa lewizna związała się ze starą lewizną, którą do niedawna medycyna uważała za wstydliwe schorzenie, a dobrzy doktorzy nadal o tym są przekonani, czyli z pederastami, lesbijkami i transwestytami, fikuśnie i dla zmyły maluczkich nazywanych środowiskiem LGBT (lesba, gej, biseks i baba z kutasem). Tak te lewaki pobratały się z tą lewizną; tak ten Kalisz z Senyszyn najeździli się na pace w trakcie tych pedalskich parad, że znienacka, całkiem niespodziewanie zaczyna się w narodzie utrwalać stereotyp: komuch = pedał.
Zresztą, jak się popatrzy jak się zabawia i obnosi ta część potomków komunistycznych bonzów, te resortowe dzieci, w tych pontonach, antifach, czy krytykach politycznych warszafki, to autentycznie można mieć wątpliwości do faktycznej płciowości i seksualności tych smutnych chłopaczków i brzydkich dziewczyn o rozbieganych oczach i niechlujnym języku. Choćby taki Sierakowski... brrrr... Niesamowite. Choć osobiście jestem przekonany, że on swoich gówniarzy robi w konia, załatwiając swoje interesy w Stanach.
 
Jakoś niespecjalnie próbuję się rozeznać, bo mnie to kompletnie nie interesuje, lecz słyszałem, że podobno już powstały dwie niezależne zjednoczone lewice. Na prawdę! Bolszewiki i ciubaryki. Jedni z Żelaznym Leszkiem, co to wie jak skończyć (coitus interruptus), a drudzy z tą niepełnowartościową jednostką ludzką, której nazwy nawet nie chce mi się wymieniać i który myśli, że rozum w czaszce mu się zalęgnie, gdy zapuści brodę. Jest tych grupek i kanapek komuszych, nie wiem, chyba z tysiąc. I jak zawsze, na czele niezawodny Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów, odwieczna podpora komunizmu i lewizny.
Mądry biolog (np. Stefan Niesiołowski) wie dokładnie, że jeżeli nagle pewien organizm zaczyna się tak rozczłonkowywać i dzielić, to są to ostatnie podrygi zdychającej ostrygi.
 
A mówiąc już tak całkiem poważnie, jedyne, co ich jeszcze trzyma do kupy, to forsa, którą ukradli narodowi przed i w momencie tzw. transformacji (m.in. FOZZ się kłania). Mają to dobrze zachomikowane, lecz najprawdopodobniej, kompletną władzę nad nią, przejęli, kiedyś podwładni, a teraz koledzy ze służb. Gdy po Gudzowatym, Wejchercie i Kulczyku zejdzie z tego świata jeszcze paru oligarchów, to może część tej forsy się ujawni. Taki ze mnie naiwny optymista.
 
Tak więc Drodzy Czytelnicy – załapią się komuchy, czyli lewica jeszcze raz do naszego parlamentu, czy już mamy dosyć?
Od początku, czyli od 1989 roku byłem za dekomunizacją. A tu mi jeszcze Jaruzelskiego pochowali z honorami...
 
Naprawdę – dosyć.
 
.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

16-08-2015 [22:35] - Kazimierz Kozio... | Link:

.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

16-08-2015 [22:02] - Kazimierz Kozio... | Link:

entuzjazm jest potrzebny ale niestety nie zdycha, ma sie wciaz niezle bo to choroba umyslu en masse.
w 1989 narod otumaniony tez w swej wiekszosci myslal ze to byly jej ostatnie podrygi. zeby zdechla to trzeba by bylo wybic jak czarna ospe a lekko zinfekowanych odseparowac we wspolczesnych leprozoriach.
czerwony nowotwor ma zbyt duzo przerzutow, poki co to jest wojna wiec defensywa nie wystarczy do zwyciestwa. niech pan dalej walczy slowem, i kto czym moze wlacznie z modlitwa o boska interwencje

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-08-2015 [05:38] - jazgdyni | Link:

Witam!

walczymy, jak się da. Może nawet nieco się przyczyniliśmy do tego, że ludzie zaczynają przeglądać na oczy?
To zdychanie to oczywiście proces. Jak zaznaczyłem, głównym czynnikiem jest tutaj odciącie od kasy.
Zresztą tak samo jak PSL, któremu życzę identycznie.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Losek

16-08-2015 [22:18] - Losek | Link:

Trzeba by zakazać działania partiom lewicowym, jako organizacjom przestępczym. A tego nie da się zrobić bez przekonania zwykłego człowieka, że lewactwo gorsze jest od najgorszej zarazy...

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-08-2015 [05:41] - jazgdyni | Link:

Witam

Faktycznie tak powinno być. Mogli tak zrobić Niemcy i Czesi, a my nie.
Formalna dekomunizacja radykalnie zmieniłaby minione 25 lat. Cóż... w Magdalence zawarto inne porozumienie.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika xena2012

16-08-2015 [22:34] - xena2012 | Link:

w Gdańsku odsłonięcie pomnika Anny Walentynowicz też nie obyło się bez przeszkód.Medialna dyskusja ,,a dlaczego pomnik a nie zieleń''pokazuje ,że komuna nie tak całkiem zdycha.

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-08-2015 [05:45] - jazgdyni | Link:

Witam

Widziałem tą dyskusję. Żenujące...
Choć osobiście uważam, że Anna Walentynowicz zasłużyła na znacznie bardziej okazały pomnik. To jest prawdziwa ikona Solidarności, a nie zdrajca Bolek, czy nagrzana tramwajarka, którą usiłowano przykryć Panią Annę.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika gorylisko

17-08-2015 [07:17] - gorylisko | Link:

ja bym aż takim optymistą nie był... proszę spojrzeć na taką senyszyn która straszy państwem wyznaniowym...podejrzewam, że gdyby ja wysłać do kalifatu to nic by jej nie nauczyło bo wszyscy chętni do gwałtu na niej zwialiby gdzie pieprz rośnie... ale kalisz miałby pewnie grono wrażliwych przyjaciół

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-08-2015 [08:47] - jazgdyni | Link:

No wiesz ty co?!
Straszyć nas przechodzoną, zbutwiałą proffesor?!
Byś wybrał taką Wandę Nowicką, to mógłbym się bać (teoretycznie)

Czerwoni już śmierdzą. Śmierdzą rozkładem.

Obrazek użytkownika Basia

17-08-2015 [07:52] - Basia | Link:

Oby się te słowa w złoto obróciły....Tego życzę wszystkim ludziom dobrej woli...:))))

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-08-2015 [09:05] - jazgdyni | Link:

Basiu,

obyś wypowiedziała te słowa w momencie, kiedy życzenia się spełniają.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-08-2015 [08:58] - NASZ_HENRY | Link:

Nie chwal dnia przed zachodem słońca ;-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-08-2015 [11:41] - jazgdyni | Link:

Ja jestem w okolicach podbiegunowych...
To ile mam czekać???

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

17-08-2015 [11:19] - CzarnaLimuzyna | Link:

Uprzejmie zauważam, że zdycha zaledwie jej postkomunistyczna cześć, i to nie cała, bo w składzie PO są stare komuchy i resortowe syny i wnuki ( http://naszeblogi.pl/49545-cze...)

Polacy dopóki nie otrząsną się z głupoty, której dobitnym przykładem jest pogląd, że lewica ma prawo wtrącać się do polityki- dopóty będą mieć problem z nowymi mutacjami komuny.
Prawdziwa komuna trzyma się mocno w tysiącach fundacji, mediów, instytutów, a także w pozłacanych wyższych kondygnacjach górujących nad labiryntami biurokracji ;-)

Obrazek użytkownika jazgdyni

17-08-2015 [11:40] - jazgdyni | Link:

Oczywiście masz rację.
Miałem na myśli tą komunę, która bezczelnie odważa się występować pod szyldem.
Ukrytych komuchów jest taka sfora, że jeszcze długie lata będziemy wyłapywać. Ale pojedyńczo, z imienia i nazwiska.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Lektor

17-08-2015 [18:13] - Lektor | Link:

Polacy powinni zakazać działalności członkom takich partii przestępczych jak PZPR – SLD i ZSL – PSL, ale 25 lat temu. Polacy tego nie zrobili, a wręcz przeciwnie, wybierali nadal komuchów na prezydentów, posłów czy senatorów. Tego nigdy nie wybaczę Polakom. Bo jak można było po wymordowaniu przeciwników komunizmu i 45 latach rządów tej organizacji przestępczej, nadal wybierać przestępców do władzy. Jeszcze dzisiaj połowa Polaków głosowała na Komorowskiego, a prawie połowa głosujących w Polcse popiera kolejną organizację przestępczą PO. Zadaję sobie pytanie; Czy ten naród jest naprawdę piźnięty ?!
Dlaczego oni-czerwoni sami zdechną ? Po pierwsze PO tak drastycznie skręciła w lewo, że odebrała komuchom większość zwolenników. Po drugie lewactwo zamiast się zjednoczyć ,jeszcze bardziej podzieliło się na dwie „niby” zjednoczone lewice i palantów spod biało-czerwonej ( a ci już za samą nazwę powinni dostać po ryjach).
Z drugiej strony do pał chrześcijan powoli dociera co to jest ta ich „ideologia gender” i zaczynają się brzydzić tymi zboczkami z profesor senyszyn na czele (apropo senyszyn, to Cejrowski nazwał ją głupkiem z którym nie warto rozmawiać) i całą palikociarnią.
Mam wielką nadzieję, że dotrze wreszcie do chrześcijan, że jeśli będą wybierać ateistów do władzy, to na własne życzenie będą kopani przez nich po dupach. I jeszcze jedno, mam wielką nadzieję, że to nastąpi 25.10.2015, bo za kilka lat może być naprawdę za późno.

Obrazek użytkownika żeglarka

17-08-2015 [20:02] - żeglarka | Link:

O żesz ,czytam Panowie i Panie Wasze wpisy ze smutkiem i niedowierzaniem ,bo nie mam ni cienia (choć cień by się przydał w te upalne dni),że wielu ,a może i tu na portalu rodaków (jak mniemam dojrzałego wieku) z legitymacją PZPR- karierę zawodową robili-tfu.Ma się dość zjazdów eleganckich Panów -cyników, cwaniaków,manipulantów,demagogów w garniturkach od Armaniego. O żesz,jak długo będą nami kierować?Jak bym mogła uch...miotłę puszcze w ruch,albo: mam swoją żaglówkę,na której żegluje i mogę odpłynąć ,bo jak mawiał J. Conrad,jedyna prawdziwa wolność,pokój,spokój duszy zaczyna się 10 mil od brzegu.