Wspomnienia ze wsi umarłej - Czy leci z nami pilot ?

Czy leci z nami pilot ?

Leci.

Czyli kilka słów o bezużyteczności Polaków.

Wielokrotnie zadawałem sobie pytanie – komu na tym zależy by tych pier.... Polaków zlikwidować z kart historii. Wysłac ich w kosmos albo cokolwiek ....whatever... i zamieść pod dywan Polskę jako państwo.

Kto ma oczy niech widzi.

Kto ma mózg niech myśli.

Za dwadzieścia lat nie będzie Polaków.

Odpowiedź jest trywialna - demografia i depopulacja.

Trzeba im dać zdrajców do rządu – począwszy od Józefa Piłsudskiego......

Głupota albo zdrada.

"Jeśli chodzi o Własowa, to można wobec niego kierować się następująca dewizą:

"Pogardzam zdradą, ale wykorzystuję zdrajców."

Kiedy nasz ukochany  aliant z  którym być bardzo  warto w towarzystwie  – bohater, laureat nobla z literatury pięknej,  Winston Churchill – grabarz imperium brytyjskiego ( z czyjego rozkazu ? ) w październiku 1944 odwiedził Józefa Stalina w Moskwie i  przy okazji poznał Bieruta i jego ekipę, którą nazywał w liście do króla Jerzego VI: "zwyczajnym gangiem";  a o Rządzie tzw londyńskim et consortes  

"Ci nasi w Londynie, jak Wasza Królewska Mość wie, są poczciwymi głupcami (a decent but feeble lot of fools), ale delegaci z Lublina wyglądają na najgorszych drani jakich można sobie wyobrazić."

Anders, Jaruzelski, Raczyński, Gierek, Zaleski, Cyrankiewicz, Kiszczak, Sikorski, Kaczyński, Tusk, Duda.....

Ciągle ta sama ekipa i teraz takie kwiatki

"  100 -krotne podwyższenie dopuszczalnej normy promieniowania elektromagnetycznego?! - totalna kompromitacja ignorantów ze strony rzadowej i co wiecej w tym Min.Zdrowia! - "ktuś" przyłożył im lufe do łbów bo akurat jest taka potrzeba aby nadzywyczajnie spotegować anihilację Narodu Polskiego bo się budzi a "ktusie" nie chcą znowu miec do czynienia z tymi "cholernymi Polakami", którzy psuja im "zabawę" - tak?! - jestem lekarzem specj. radiologiem, z ponad 45-letnim doswiadczeniem w moim zawodzie - wiem jak zawsze należało podchodzić bardzo ostrożnie do promieniowania jonizującego w radiologii - tu jest podobnie, a tu taka nonszalancja, nieuctwo, infantylizm, wariacka brawura i tchórzostwo zarazem?! osoby zatwiedzające taką ustawę są nieodpowiedzialne, właściwie niepoczytalne! i to w najwazniejszej sprawie zdrowia i życia wśród całego spektrum społeczeństwa! od cięzarnej matki, po młodych z realnoscią bezpłodnosci, aż po starca! ani sekundy dłużej u władzy! i 'ktuś' bedzie sobie zmieniał nateżenie promieniowania z nadajników skolko ugodno?! hucpa nie ma granic, podobnie z przymusem szczepienia wielo- wielo-szczepionkowego w tym zawierajacego szkodliwe adjuwanty?! a któż to ubzdurał sobie, ze będzie traktował Naród Polski, suwerena jak 'króliczka' doświadczalnego dowolnie, odgórnie?! O, NIE !; przerąbaliście! kara śmierci powinna być przywrócona! w obliczu koniecznej samoobrony przed takim napastniczym, śmiertelnym atakiem na gospodarza i jego bliskich! a teraz pod Trybunał Stanu! to jest stan wyjątkowy! dokąd będziemy się "pieścić" z bandytami i 'dopieszczać napuszczanym nam z lewa i prawa przez nich nachodźców - nowej, oczywiście, że innowacyjno rozwojowej ''elyty"'? A poseł Jan Maria Jackowski, świeżo opalony "galancik", jeszcze się zastanawia i stwarza pozory czegoś tam - ''proceduralnie' mataczy?! I my, społeczeństwo ich utrzymujemy?! Co tu się zastanawiać?! nad ewidentnym absurdem i megaszkodliwościa zdrowotną oraz życiową - to jest bardzo niebezpieczna broń powszechnego rażenia!!!!!!!!!!!!!! Niech ci ustawodawcy wyjawia na czyje zlecenie tak durnowato postępują i jakie są dopuszczalne normy u ich zleceniodawcy i czy wogóle dopuszcza u siebie tę nowsza generację 5G! - czy wręcz u niego jest zakazana i to pod groźbą kar?! 100 razy!!! urwały się "czubki" z psychiatryka czy co?! działają jak bezmózgowcy na przycisk: "musisz"?! 100 batów i wiecej na gołe dupska i won! co tu dyskutować?! nad ABSURDEM ?! - a dać to do Księgi Guinessa! dać im "nobla' i tym "'noblem' w łeb! "

Teresa Thompson

Mam nadzieję , ze TT nie ma nic przeciwko mojemu cytatowi, gdyż  TT pisze dokładnie to co myślę.
https://www.youtube.com/watch?...

Wszystkiego najlepszego w nowym roku
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika maxilampus

01-01-2020 [14:09] - maxilampus | Link:

Witam.
Wystarczy znalezc sie w miejscu publicznym aby doswiadczyc braku spoiwa ,ktory powinno istniec w homogenicznej etnicznosci ( Narodzie)
Swary.niesnaski,pyskowki,slowna agresja,niezgoda,nieuzasadnione krytykanctwo,niechec cwaniactwo,brak szacunku do anonimowego "brata Polaka" prawie ,ze natychmiastowe..Mozna wrecz przysiac ,ze owi plemienni wspolbracia czekaja tylko na taka okazje aby dac upust swoim najgorszym sklonnosciom..
Dziadek w przeszlosci opowiadal mi ,ze inne panowaly stosunki miedzy Polakami..Ja empirycznie pamietam czasy  w latach 70-tych ubieglego stulecia kiedy mozna bylo porozmawiac jak " Polak z Polakiem"
Dzisiaj ten zwrot to dziwna abstrakcja..
Kto jest odpowiedzialny za te podzialy i ich skutki spoleczne ? Czy sa one przypadkowe czy efektem manipulacji socjo-technicznej ? Kto nimi nadal steruje ?
Pzdr, w Nowym Roku i zycze wszystkiego najlepszego..
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-01-2020 [14:48] - rolnik z mazur | Link:

Dziel i rządź. To proste. Teraz takie rozmowy jak drzewiej są niewyobrażalne. Pozdr

Obrazek użytkownika Jabe

01-01-2020 [14:44] - Jabe | Link:

Sądzę, że przemożna potrzeba tłumaczenia samobójczych powstań wytworzyła swoistą mentalność, która każe odruchowo uciekać od racjonalizmu w ułudę wzniosłych emocji. Ta jeszcze dodatkowo została u wielu wzmocniona dysonansem między potrzebą prawości a przywiązaniem do samowolnej, opresyjnej, choć polskiej władzy. Nie mam na myśli PRL-u, który został jawnie narzucony, lecz naszą poczciwą Sanację. Tak powstała zbiorowość bez elit, bez myśli.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-01-2020 [16:13] - rolnik z mazur | Link:

Jabe,
prowadzą nas na rzez.  Pzdr

Obrazek użytkownika RinoCeronte

01-01-2020 [18:08] - RinoCeronte | Link:

Jedzenie marynowanych jarzyn charakteryzuje się podobnym ryzykiem dla zdrowia jak 5G... Dlatego ja unikam jak ognia korniszonów.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

02-01-2020 [10:59] - rolnik z mazur | Link:

@ rino..

Tak sadzisz ? Daj link do badań! Nikt nie każe ci spozywać marynowanych jarzyn. Przed promieniowaniem nie uciekniesz ! pzdr

Obrazek użytkownika tricolour

02-01-2020 [18:02] - tricolour | Link:

@rino

Zapraszam na ulice Legnicką we Wrocku do labu. Zgodnie z nowymi normami, bez żadnych przekroczeń natężenia pól zrobię z Ciebie inwalidę w sto godzin.

Weź ogórki, bo to będą Twoje ostatnie...

Obrazek użytkownika maxilampus

01-01-2020 [17:22] - maxilampus | Link:

..."lecz naszą poczciwą Sanację"..,,,,Ani poczciwa ani Sanacja w przedwojennym stylu..Ta przynajmniej zabronila organizacjom Masonskim dzialac w Polsce..jak i " socjalistom"..
Ta obecna Kaczynskiego wrecz stala sie podmiotem i instrumentem wymienionych..PIS nie ma nic wspolnego z "klasyczna" Sanacja..to hybryda..cos miedzy " socjalizmem z ludzka twarza" a starannie ukrytym globalistycznym serwilizmem..
Sama wzmianka ,ze obecnie w interesie Polski jest opuszczenie EU.przyprawia Kaczynskiego i Dude o zawal serca..Jak Tusk..tacy sami zdrajcy interesow Polskiej Racji Stanu..
Wprowadza "repolonizacje mediow" ? Wystawia w koncu Szwabom rachunek za 2 Wojne Swiatowa ?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-01-2020 [18:52] - rolnik z mazur | Link:

Maxilampus,
trzeba rachunek wystawic i niemcom i ruskim tak pro forma. Jeśli tego nie zrobimy to po nas.pzdr

Obrazek użytkownika Warmia

01-01-2020 [19:12] - Warmia | Link:

Jesteśmy średnim narodem, to trudna pozycja.
Poszę nas nie spychać swoim myśleniem ktore jest charakterystyczne dla małych narodów do tychże.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

02-01-2020 [10:57] - rolnik z mazur | Link:

@ warmia
A co ja tu mam do spychania?  Przykro mi, że tak dawniej dumny naród pełza na kolanach jak jakis robak. Pzdr

Obrazek użytkownika Warmia

02-01-2020 [13:35] - Warmia | Link:

Mądry naród o to to to...
Jak trzeba podpełznąć to wysłać szwadron podpełzaczy, jak z wdziękiem przy........ to dyplomatycznych Lisowczyków szwadron itd.
Tylko szkolić te szwadrony, bo ludzi ci u nas dostatek.
Negatywna kooptacja do elit raczej już za nami.
 

Obrazek użytkownika angela

02-01-2020 [00:13] - angela | Link:

Najlepiej wrocic do dwojki, a swiat idzie na przod, i biedne polaczki nigdzie i z nikim sie nie połączą.
Do tego dązy soviecka propaganda i jej pomocnicy.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

02-01-2020 [08:03] - Kazimierz Kozio... | Link:

Kto chce Polakow wyslac w kosmos? Proste - kto ma w tym interes, Podobnie kto chcial znikniecia np. Kurdow, indian amerykanskich, czy rdzennych mieszkancow wysp kanaryjskich, i setek innych narodow, spolecznosci, a nawet cywilizacji w dziejach planety, Oceniac nalezy bez emocji, narody i panstwa nie maja przyjaciol. Przetrwaja tylko spolecznosci najsprytniejsze. Co do podzialow  w spoleczenstwie, "zdrajcow",  wojny polsko-polskiej, nie nalezy demonizowac tylko porownac - w ktorych to panstwach, zreszta najwazniejszych wspolczesnie graczach, nie ma spoleczenstw podzielonych( chyba tylko w Korei Pln). A mimo tego jedne przetrwaja, drugie zostana anihilowane. Co czeka Polakow? Czy bedziemy biernie sie przygladac historii. Jakim jezykiem beda mowic nasi potomkowie za 10 pokolen na terenie obecnej RP? Polskim, niemieckim, rosyjskim, ukrainskim, jidysz? na pewno nie angielskim. a moze zostanie tu tylko kamieni kupa... Proroctwa mamy wspaniale ale zeby sie spelnily to trzeba im wyjsc naprzeciw

Obrazek użytkownika Warmia

02-01-2020 [13:19] - Warmia | Link:

O to chodzi, na zimno bez emocji wybierać najlepsze rozwiązania dla Polski, robić swoje, piwotalna polityka (raczej dopuszczalne słowo). 

Obrazek użytkownika Jan1797

02-01-2020 [19:01] - Jan1797 | Link:

W niemieckiej branży rolniczej, pracujący przy zbiorach szparagów otrzymywali w ubiegłym
roku 9,19 euro na godzinę.Źródło tu; https://www.pulshr.pl/praca-ty...
Swoją drogą, podnieśli 50 centów na godzinę i żądają 40 % więcej za szparagi, tylko
Anakonda może wyjaśnić Panie Kazimierzu, kalkulację ceny i proroctwa.

Pozdrawiam
 

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

02-01-2020 [09:51] - NASZ_HENRY | Link:

"Maksymalne wartości natężenia promieniowania elektromagnetycznego są w Australii bardzo podobne do wartości europejskich. Dla częstotliwości powyżej 2100 MHz jest to 10W/m2 (tzw. limit ARPANSA). W przypadku niższych częstotliwości jest to odpowiednio 9 W/m2 dla 1800 MHz, 4,5 W/m2 dla 900 MHz oraz 4,25 W/m2 dla częstotliwości 850 MHz. Polska norma, to bez względu na częstotliwości 0,1 W/m2, co jest jedną z najniższych wartości nie tylko w Europie, ale i na świecie."
Pilot z nami leci ale na szczęście nie jest z mazurskiej wsi ☺

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

02-01-2020 [10:54] - rolnik z mazur | Link:

@ Henry
Może szkoda, że nie z mazurskiej wsi ! Gdzie są niezalezne badania na ten temat - wpływ promieniowania elektromagnetycznego na organizm człowieka ? A o programach depopulacji to kolega bloger słyszał ? pzdr

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

02-01-2020 [11:21] - Kazimierz Kozio... | Link:

badania niezalezne ??? a normy ustala sie wg madrosci etapu. poniewaz wszechswiat jet zanurzony w promieniwaniu elektormagnetycznym od zawsze to zycie dobrze sobie w nim radzi a tzw badania niezalezne aby choc dawaly pozory wiarygodnosci musialyby operowac na populacji globu w skali czasowej conajmniej kilku pokolen wystawionyvh na badany zakres i natezenie widma. poki co mamy koncert zyczen roznych grup interesu i mniej lub bardziej swiadomyvh lub zmanipulowanych rezonatorow. 

Obrazek użytkownika anakonda

02-01-2020 [11:46] - anakonda | Link:

@ rolnik z mazur

Swedecznie witam w Nowym 2020 Roku zyczac zdrowia i wszelkiej pomyslnosci.

" A o programach depopulacji to kolega bloger słyszał ? "
-----------------------------------------------------------------------------------------
Otoz to, niekontrolowany wzrost populacji na swiecie jest najwieksza przyczyna " katastrofy klimatycznej ", jesli takowa wogole ma miejsce.
W latach mojej mlodosci ludnosc na swiecie liczyla okolo 3 miliardy istnien, dzisiaj sie potroila i dochodzimy do 10 miliardow, natomiast
resursy zasobow naturalnych na naszej planecie tylko w bardzo niewielkiej czesci sie samodzielnie regeneruja, tak ze bilans mamy ujemny,
ktory bedzie sie poglebial jesli nam sie nie uda zatrzymac tego procesu.

 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-01-2020 [17:42] - Imć Waszeć | Link:

Cytat:
"Ludność świata – ogół wszystkich ludzi zamieszkujący Ziemię. W 2018 populacja światowa liczyła ponad 7,6 mld. W 2015 najwięcej ludzi zamieszkiwało Azję (ok. 4,31 mld), następnie Afrykę (ok. 1,15 mld), Europę (ok. 745 mln), Amerykę Łacińską (ok. 617 mln), Amerykę Północną (ok. 356 mln bez Ameryki Środkowej i Karaibów) i Oceanię (ok. 37 mln). W ciągu roku na świecie rodzi się około 131 mln dzieci i w tym samym czasie umiera 55 mln osób, co daje średni przyrost 76 mln osób rocznie."

Tak więc widać, że Europa z jej 745 mln i ujemnym przyrostem naturalnym, to jest kropelka w morzu "potrzeb" ludobójców. Z drugiej strony ściąganie do Europy ludów szybko mnożących się z dodatnim przyrostem, to chyba debilizm kwadratowy, bo zaprzecza oficjalnej hagadzie o nadmiernym mnożeniu się ludności świata i złu z tego wynikającym. Dodam debilizm porównywalny tylko z "presją" jaka miała być wywarta na żydów Europy, żeby chcieli się przesiedlić do Palestyny. Zatem obie te nitki debilizmu kierują się na zachód do NY do megaszmalcowników.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

03-01-2020 [00:41] - wielkopolskizdzichu | Link:

I na to wszystko przychodzi KK i naucza mieszkańców Afryki, Azji i Ameryki o szkodliwości używania gumek i pigułek.
W USA dziwnie ale nikt tak naprawdę z organizacją Planned Parenthood nie walczy, z wyjątkiem gromady ortodoksów, a to dlatego że - uwaga teraz będzie trzęsienie ziemi - głównymi klientkami gabinetów są kolorowe kobiety. Tym kolorowym mieszkańcom USA, którzy są kumaci wcale nie przeszkadza, że ich bracia i siostry nie rozmnażają się ponad miarę.
Bardzo ciekawie o regulacji populacji opowiada duński film z serii o dwóch detektywach.- Kartoteka 64. W Skandynawii ta regulacja nazywała się Mroźną Zimą.i zakończyła się pod koniec 60"
Ale to nie oni to wynaleźli. Program sterylizacji, odbierania dzieci niepożądanym członkom społeczeństwa i eugeniki jest wynalazkiem - uwaga następne trzęsienie ziemi - hiszpańskich i Irlandzkich katolików, zarabiali na tym krocie. U katolików ten proceder trwał do lat 70" a w Irlandii do 80". O Pinochecie i jego gwardii, która też uruchomiła ten proceder dziwnie cicho. To nie Hitler wymyślił masową eugenikę i regulację niepożądanych narodzin to katolicy.ją stosowali na skalę przemysłową i traktowali jako źródło zarobków.

Obrazek użytkownika tricolour

02-01-2020 [18:16] - tricolour | Link:

@Henry

Gestosc mocy promieniowania czujek mikrofalowych (4GHz), służących do detekcji ruchu, jest rzedu 100 nanowatów na centymetr kwadratowy w odległości metra od niej. Czyli dziesiec do minus siódmej razy dziesięć do czwartej daje wynik jeden miliwat na metr kwadratowy... Czyli mało, co?

A jednak przepisy zabraniają pracy tych czujek w miejscu pracy ludzi i stałej ekspozycji na promieniowanie. Jeden miliwat być nie może, ale dziesięć watów jest ok?

Obrazek użytkownika paparazzi

02-01-2020 [20:18] - paparazzi | Link:

International Workgroup
For the past several years, delegations from Japan, Korea, the European Union, Australia, China, the World Health Organization, and the United States have met to discuss health concerns for wireless telecommunications. The purpose of these workshops has been to discuss scientific issues related to RF exposure from wireless communications technology from an international perspective. Specific topics addressed have included:
health effects of emerging wireless technologies
recent biological research
standards development
prospects for international collaboration related to the safety of wireless telecommunication devices.

Pracują, pracują końca nie ma ale możesz za to skargę złożyć i wyjaśnić o co ci chodzi. ;-)

File a Complaint with the FCC File Your Complaint 
Visit our Consumer Complaint Center at consumercomplaints.fcc.gov  to file a complaint or tell us your story.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

02-01-2020 [16:16] - AŁTORYDET | Link:

"100 -krotne podwyższenie dopuszczalnej normy promieniowania elektromagnetycznego?!" - ładne, ale o jakiej długości fali? Inaczej stękając, o jakiej energii. Potem pogadamy. Wszelkie ruchy antyszczepionkowe, to obskurantyzm na podglebiu neopogańskim. Niech oleją współczesną medycynę, po co im "adjuvanty". Szeptuchy, to ekologiczna, ludowa terapia. Jeśli podziela Pan "poglądy" wyłożone przez doktor Ewę, to wypisał się Pan z gatunku sapiens. Więcej do Pana nie wpadnę. 

Obrazek użytkownika angela

02-01-2020 [17:04] - angela | Link:

Oj tam, oj tam, a po co to sie znowu obrazac.
przeciez tutaj o to chodzi, ze to PiS wprowdza 5 G, i to PiS wysadzi Polakow w powietrze, a nasze miejsce zajma jakies inne narody.
Tylko ze autor pewnie nie zauwazyl, ze juz cztery lata temu, za nierządow  popsl,  Polacy wchodzili na droge wolów roboczych zachodu.
Stocznie zamkniete i zniszczone, a zamowienia przejeli Niemcy, a Polacy jako wyrobnicy u baora. A takich zakladow byly setki, a ludzi mlodych wypchali jako tanią sile robocza za granice.
Nagonka na parte rzadzace, prowadzi niechybnie do powrotu tamtej sytuacji.
Wysadzajac ten rząd w powietrze, wysadzacie Polakow, bo jak wroci tzw Koalicja Obywatelska, POPSL i reszta lewactwa, to powiedza ,ze  " piniędzy ni ma i nie bedzie", i znow reszta co nie wyjechala, wywędruje za granice.
To jest wlasnie likwidacja Polski.

Obrazek użytkownika xena2012

03-01-2020 [08:47] - xena2012 | Link:

Może z tymi filozoficznymi rozważaniami o demografii i depopulacji poczekać na orędzie pana Grodzkiego .Ten czlowiek orkiestra wskaże nam nie tylko przyczyny ale i drogę postępowania.Wprawdzie obecnie jeździ tylko z donosami a praca w Senacie jest tylko jedną z wielu funkcji które wypełnia,ale przecież mógłby sie wypowiedzieć jako lekarz.