anty SPOT Bronisława Komorowskiego - FILM

Postanowiłem włączyć się w kampanię wyborczą pana prezydenta i w czynie społecznym zmontowałem specjalnie dla jego sztabu nowy, efektowny spot. Filmik ów opowiada o czasach wielkiej prosperity naszego kraju, która nastała wraz z pojawieniem się na prezydenckim stolcu hrabiego Komorowskiego. Podkład muzyczny stanowi utwór Jacka Kaczmarskiego pt. "Wróżba" w wykonaniu... Pawła Kukiza. Zachęcam do obejrzenia póki jeszcze nie zablokowano mojego kanału na VIMEO. Na YouTube jestem już spalony. https://vimeo.com/126044604 https://vimeo.com/eniknochal
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-04-2015 [17:58] - NASZ_HENRY | Link:

Oglądajcie PÓki możecie ;-)

Obrazek użytkownika Ptr

26-04-2015 [20:30] - Ptr | Link:

Co w tym klipie było najważniejsze ? - zakończenie.
Dlaczego ?
- dlatego ,że dotyczy naszego działania, naszej postawy. Cała reszta, to całe zło, to jest tylko tło. Wiedza, zrozumienie , prawda nie doprowadzi Cię do rezygnacji, do machniecia ręką. Nie wolno działać tylko emocjonalnie. Jeżeli emocjonalnie to z silnym racjonalnym uzasadnieniem. A wtedy nigdy nie będzie nam "wszystko jedno".To "wszystko jedno" to triumf kłamstwa. To przegrana z głupoty. Przegrana z braku cnót.
Duże emocje z małą refleksją zdziałaja tyle ile pozostanie refleksji.