SZKODNIK,CZY CZŁOWIEK GEREMKA?


DWA VETA,KTORE ZAMKNĘŁY DROGĘ DO POLSKI!

6. 31 lipca 2017 – Krajowa Rada Sądownictwa
Ustawa dotyczyła trybu wyboru członków do Krajowej Rady Sądownictwa spośród sędziów, nowych zasad dokonywania przez KRS oceny kandydatów na stanowiska sędziowskie i asesorskie oraz utworzenia w tym celu nowych organów KRS.

7. 31 lipca 2017 – Sąd Najwyższy
Według Prezydenta wpływ Ministra Sprawiedliwości-Prokuratora Generalnego na działalność Sądu Najwyższego byłby ogromny i istniałoby zagrożenia niezależności tego sądu i jego autorytetu w społeczeństwie, gdyż Minister Sprawiedliwości-Prokurator Generalny jest stroną postępowań toczących się przed Sądem Najwyższym.

Oprócz tego wszedł w konflikt z min.Macierewiczem,min.Ziobrą i co najgłupsze...to z Morawieckim,którego "powołał" na miejsce Pani Szydło...która najwięcej dla niego zrobiła
dlatego jak to powiadają w rodzinie Dudy..."nigdy ci nie wybaczę,tego dobrego, cos dla mnie zrobił".

To on zorganizował pucz w grudniu 2017...i wciągnął do rzadu Gowina,Glińskiego i Ciapciakiewicza ...szkielety z szafy UD/UW ,czyli krakowskiego klubu Geremka.
Sam też jest "skażony" geremkowszczyzną...

To przez niego i jego veta...nie doszło do dekomunizacji sądów,sędziów ...i teraz zniknął...nie ma Dudy...czeka na koniec rządu i klęskę wyborczą.

Co ciekawe...na tych geremkowców Gowina,Glińskiego i Ciapciakiewicza...opozycja totalna nie pluje,nic nie mówi...są pod ochroną....Duda też!

Panie Kaczyński! Może Pan miał nadzieję,że Duda polegnie w wyborach...ale i tak nie ma Pan ręki do ludzi...ilu przeszło do PO?

Wyhodował Pan żmiję na swojej piersi...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Dorota M

22-08-2019 [09:41] - Dorota M | Link:

Te żale teraz, kiedy juz wszystko jest poukładane, to bez sensu działanie Pana. Jeżeli nie zwycięży Duda, to gdzie będzie wtedy PIS, nawet z wiekszościa bezwzględną w sejmie. Na senat oporniki mają zakusy i mogą go przejąć. Chce Pan zwyciestwa POKO i przystawek? Głupie frustracje teraz, na 5 minut przed 12.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

22-08-2019 [10:33] - zbieracz śmieci | Link:

Jesteś minimalistką stąd zła ocena możliwości PIS po wyborach !
PIS idzie wreszcie po większość konstytucyjną a wtedy duda będzie mógł jak się Prezes zgodzi jedynie wycieczki oprowadzać po Pałacu-to dla niego byłaby  i tak niespotykana hojność i dobroć ze strony PIS za gnój jaki wyprodukował bo tez można będzie wywalić go na zbitą twarz jeszcze w tym roku..

Obrazek użytkownika Dorota M

23-08-2019 [16:06] - Dorota M | Link:

Jaka większość konstytucyjna, przy świadomości połowy polskiego narodu. Młodzi zagłosują na SLD, starzy w miastach, nawet tych najmniejszych na POKO. Jeżeli uzbieraja samodzielne rządy, to w sytuacji potwornej nagonki i pomocy obcej agentury dla antypolaków, należy Bogu dziękować. Obawiam sie bardzo o odbicie senatu przez opocycję. Wtedy PIS będzie miał związane ręce na szybkie reakcje, które czasem ratują sytuację.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

23-08-2019 [18:30] - zbieracz śmieci | Link:

Niska samoocena wynikająca z latami młotkowania takich teorii -jesteście brudni ,głupi ,żli  poza garstką oświeconych polskojęzycznych którym jak dacie władzę to was urządzą...!?
Jak na razie to totalniacy zapewniają ,że odbiorą wszystko co od PIS dostali a należało się jak psu zupa  i w co jak co ludek wierzy ,że odbiorą  ale ludek nie ma ochoty nigdy i nigdzie oddawać to co dostał a chce więcej i PIS ogłasza ,że da ale też nie za darmo ale za głosy -to na kogo lepiej zagłosować ...!?
Od zawsze światem rządzą pieniądze,micha i dupa-jak nie  ma się kasy i michy to dupa traci na atrakcyjności ,lbgt nic nie pomoże głodnemu,nieprawdaż !?
Zamiast siać defetyzm rusz tyłek i tłumacz ,że PIS nie idzie po władzę dla samej władzy i nie po to aby tu wypracowane pieniądze szły na poprawę dobrostanu innych państw ale aby dopilnować aby tu zostały i zostały sprawiedliwie podzielone a bez wiekszości konstytucyjnej nic z tego nie będzie albo połowicznie.,Chca powrotu ścierwa polskojęzycznego to niech głosuja na nich a w zamian dostaną pracę do usranej śmierci bo nigdy nie doczekają emerytury a jak będą mieli pracę -no właśnie , jeśli będzie ta praca...
Upada mit o tym strasznym Kaczorze dziesiątkami lat tworzony najbardziej ohydnymi metodami i gnoje ze zdumieniem widzą jak jest traktowany na festynach i to ten Kaczor zamiast być schowany napędza głosy ,zdumiewające  nieprawdaż.
PIS sam wszystkiego nie zrobi i nie ma co zwalać winy na innych a tym bardziej na resztę narodu bo to niczego nie poprawi a samemu zacząć działać na swojej ulicy czy osiedlu.
Jest taka piosenka dla dzieci o Dorotce co cały dzień tylko tańcowała a w nocy spała -ładna piosenka ale dla dzieci ...!

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

22-08-2019 [10:53] - zbieracz śmieci | Link:

Zawetował jeszcze w pakiecie ustawę która miała zapobiegać wydawanie na bezdurno pieniędzy przez samorządy  a tylko dlatego ,że tam szuka dla siebie poparcia !
PS.Nie jestem śmierdzącym trollem ale gnomem, to najwyższa półka i jeśli chcesz starcia to je będziesz miał!

Obrazek użytkownika xena2012

22-08-2019 [11:47] - xena2012 | Link:

Pani Dorota ma rację,teraz już za późno na jakiekolwiek ruchy odnośnie kandydata PiS na prezydenta.Obecny prezydent ma niezłe poparcie,bo jest aktywny,spotyka się z różnymi środowiskami.Prezydent Duda popełnił błędy,ale kto ich nie popełnia?Szukanie teraz kandydata to trudna sztuka zwłaszcza przy tak rozżartej opozycji.I chyba nie znajdzie się druga pani Szydło z taką determinacją i zaangażowaniem prowadząca kampanię prezydencką.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

22-08-2019 [14:40] - Trotelreiner | Link:

xena2012&Dorota M
Jestem wściekły na siebie,bo sam na niego głosowałem!!! Ale cóż...nie było ŻADNEJ INNEJ OPCJI!
PiS nie musi drugi raz wystawić Dudę...zrobią to inni...SLD,Platforma,Zieloni i ci,którzy finansują diasporę żydowską oraz sieroty po UD/UW,czyli też starozakonni.
Mówią,że Schetyna jest mściwy...a Duda?
Macierewicz...aut
Ziobro...jakby mógł to by go utopił w łyżce wosku...z menory
Waszczykowski...też był za bardzo samodzielny w MSZ...nie słuchal Dudy
Szydło...jej za dużo zawdzięczał...to musiała odejść.

Zadnej obietnicy nie dotrzymał...ANEKS,FRANKOWICZE i nadal trzyma złogi z WSI po Komorowskim...

Ciekawe...w 2020 będzie...kandydował,czy dotrzyma obietnicy danej żonie---TYLKO JEDNA KADENCJA!
 

Obrazek użytkownika xena2012

22-08-2019 [15:37] - xena2012 | Link:

Na dzień dzisiejszy prezydent Duda ma 36% poparcia,Tusk 26%,Biedroń 10%,Kukiz 5% a Kosiniak4.to kogo z pozostałych Pan poprze?Nawet nie lubiac Dudy trzeba sobie zadać to pytanie czy pozostali kandydaci na to stanowisko zasługują? Zresztą są już podstawiani inni wspaniali głównie z PO.Nawet Dulkiewicz marzy że zostanie.Będzie Pan na nią głosował? Nie ? No to może Biedroń,choć wykazał się jako prezydent Słupska głównie całkowitym nieróbstwem i nieobecnością?Będziemy mieli niepowtarzalną okazję codziennie bawić sie na paradach równości a tym co się to nie podoba urzadzi jak zapowiadał jesień Sredniowiecza. Pozostaje Tusk taki europejski i ważny,taki madry,taki antypolski.Więc ja mimo wszystko zagłosuję na Dudę.

Obrazek użytkownika kaliszanin

22-08-2019 [16:40] - kaliszanin | Link:

pozwolę sobie na polemikę, otóż i ja i pani możemy w dwa miesiące uskrobać 15 - 20 % przy wsparciu gw tvn itp. kukiz i biedron to tylko pionki rozpraszajace głosy by doszło do drugiej tury.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

22-08-2019 [15:50] - zbieracz śmieci | Link:

Dudaczewski wetując wyszedł na kreta i śpiocha w jednym a weta zatrzymały reformę wymiaru sprawiedliwości a bez niej kończą się proste działania -zrobił to świadomie wiedząc doskonale o konsekwencjach jakie te weta będą miały dla dobrej zmiany i z tego się nie wywinie .
Mając większość konstytucyjną można zrobić z istniejącą co się chce bez potrzeby pisania jej od razu na nowo ale zmieniać punktowo w zależności od potrzeb bez oglądania czy słuchania opozycji i zagranicy,można go zostawić do końca kadencji albo zostawić pozbawiając wszelkich uprawnień jakie ma na politykę krajową czy zagraniczną a na pewno prawa do weta czy wpływu na jakiekolwiek ministerstwa z których cztery chciał wymontować premierowi.
Włóczy się po kraju to fakt ale nietrudno zauważyć ,że 99% to spotkania zamknięte ze starannie wyselekcjonowana publiką z papierowymi chorągiewkami w łapkach którymi machają na rozkaz a na tych większych to tylko w towarzystwie tych na których popierający PIS nie będą gwizdać ,te spotkania to nie ze społeczeństwem bo wie ,że tu nie ma co szukać ale z samorządowcami bo buduje sobie zaplecze a raczej chce.
Raczej chce a to mu wolno -jego gwiazda zgasła i też o tym wie!
Kariera dudaczewskiego to jedno ale trzeba wygrać wybory aby mieć większość konstytucyjną i bić w dupę zsl co ma u siebie syna bydłoszewskiego i ten synek przebijał już tatkę w oczernianiu Polski ale na razie robi za ugodowego ,ten zsl bierze na listy V-kolumnę niemiecko -kacapską i nie widzi w tym nic tego ,walić trzeba w całe to ścierwo opozycyjne łącznie z kukizowcami czy narodowcami wpatrzonych jak korwinek w putina. 
Tu nie wystarczy pisanie na NB ale działać w swoim okręgu wyborczym nie oglądając się na władze PIS ale samemu wydać parę złotych i odpalić drukarkę..
Na ciebie nie liczę boś slepa i głucha a na dodatek zakochana w dudaczewskim-Pan Prezydent popełnił błędy ale kto ich nie popełnia"...klupnij się w główkę to może cie najdzie ochota na odwiedzenie okulisty ,laryngologa i tego od ślepej miłości...!
 

Obrazek użytkownika Valdi

25-08-2019 [20:42] - Valdi | Link:

Jakoś taki bardziej spokojny jestem kiedy to pan pisze takie bzdury.