Poważny błąd PiS

Temat LGBT może dać zwycięstwo, ale do rządzenia potrzebna jest większość parlamentarna. Większości wydaje się, że PO dała się wmanewrować w LGBT, ale to czysta naiwność. Totalni targowiczanie wiedzą, że w debacie merytorycznej PiS wygra, natomiast w debacie ideologicznej bierna część elektoratu może pozostać ... bierna i o to chodzi macherom od strategii. PiS może wygrać, ale to małe odpryski, czasami wręcz przysłowiowe "pryszcze", mogą dać większość, która przejmie rządzenie.

W 2005r., trzy i pół tygodnia przed wyborami, zaniosłem do siedziby PiS przy ul. Dąbrowszczaków w Olsztynie trzy tematy, które już następnego dnia puszczono w TV i puszczano aż do wyborów. Wyborów wówczas wygranych. Teraz komu i gdzie mam coś dostarczyć? A mam i to super tematy. Zastępczo coś wrzucę do artykułów, ale głównych tematów nie powinienem.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

21-08-2019 [20:12] - tricolour | Link:

Prawie przepraszam za dociekliwość, ale co Pana powstrzymało, by do siedziby PIS zanieść cokolwiek, by nie pogrzebali władzy dwa lata później?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

21-08-2019 [20:32] - piastolsztyn | Link:

Nie ja ich pogrzebałem, a nie prowadziłem jeszcze działalności publicystycznej, więc działali wg swego pomysłu, ze skutkiem wiadomym. Jeśli teraz zechcą działać w ten sam sposób, nie powstrzymam ich. Nigdy nie należałem do PiS i jestem niezależny. Nie musi Pan wierzyć, bo co mi z tego, jak Pan uwierzysz, lub nie?

Obrazek użytkownika tricolour

22-08-2019 [08:25] - tricolour | Link:

Ja Panu wierzę, nie mam podstaw, by nie wierzyć. 

Zwyczajnie zainteresowalo mnie dlaczego ktoś wkładając wysiłek w posadzenie drzewa nie troszczył się o nie gdy wymagało ratunku.

Obrazek użytkownika Jabe

21-08-2019 [21:16] - Jabe | Link:

Może mają maila?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

22-08-2019 [06:48] - piastolsztyn | Link:

A przy mailu siedzi asystent, bardzo często ć..., którego mógłbym wypromować na szkodę Polski i Wyborców. Maile znam, adresy w Olsztynie też, ale lokalnie to nie ma sensu. Znam nawet ogólnopolskie maile, ale tajnych informacji nie przesyła się w ten sposób. W 2005r. informacja poszła wprost do centrali, zaskoczyła konkurencję, a cios wyrwał ich wprost z butów. Temat dyskutowany nie jest zaskoczeniem.

W bazie mam też maila do śp. Aleksandra Szczygło.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika kaliszanin

22-08-2019 [07:47] - kaliszanin | Link:

a ja jechałem kiedyś jedną windą z k. ibiszem. 

Obrazek użytkownika tricolour

22-08-2019 [09:45] - tricolour | Link:

@piast

A ja mam kamień z Jeleniej Góry. Pan wie, kto po nim stąpał.

Obrazek użytkownika Jabe

22-08-2019 [10:49] - Jabe | Link:

Maila można zaszyfrować. Wtedy trzeba przekazać tylko hasło. W ostateczności owinie Pan nim kamień i wrzuci przez okno. Lato jest, okna otwarte. Uwaga na kota!

Obrazek użytkownika Ludomir

21-08-2019 [22:58] - Ludomir | Link:

Piotr Solis na premiera!!! Albo na prezydenta!

Obrazek użytkownika piastolsztyn

22-08-2019 [06:38] - piastolsztyn | Link:

A dlaczego nie Pan? Ja do końca życia nie mam takich planów.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika mjk1

22-08-2019 [07:21] - mjk1 | Link:

Ni to mnie Pan uspokoił, bo już chciałem wiać.

Obrazek użytkownika xena2012

22-08-2019 [08:24] - xena2012 | Link:

Jaki sens ma przekomarzanie się z trollem posredniej wartości?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

22-08-2019 [08:34] - piastolsztyn | Link:

Żadnego

Obrazek użytkownika tricolour

22-08-2019 [09:09] - tricolour | Link:

@xena

Zostalas zaprogramowana by inaczej myslacych o swojej ojczyźnie nazywać trolami. W ten sposob postepujesz jak Emilia przekonana, ze sluzy dobrej sprawie gdy w rzeczywistości jest nic nie wartym pionkiem. Ministrowie padają jak muchy wiec takie Emilie i Xeny, po zużyciu, również.

Obrazek użytkownika xena2012

22-08-2019 [10:31] - xena2012 | Link:

Dla ciebie Ojczyzna to słowo obce więc nie pouczaj innych.Ciebie nawet nie zaprogramowano tylko dano kartkę z tekstem do napisania a twoja twóczość własna to jedynie złośliwości pod adresem takich jak ja.

Obrazek użytkownika tricolour

22-08-2019 [11:24] - tricolour | Link:

Jeżeli przez ojczyznę rozumiesz miejsce dla kłamliwych i tchórzliwych marszałków, sędziów szkalujących kolegów, synekury dla swoich, pogardę dla innych, to jest to dla mnie słowo obce.

Ale spokojnie, przyjdzie i na ciebie. Rewolucja zawsze zjada swoje dzieci.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

22-08-2019 [13:40] - piastolsztyn | Link:

"Pampers"Pan,  się nie moczysz, czyż nie? Pracujesz, tak domniemuję, w biurze jakiegoś posła i myślisz, że dostałeś siodło i jesteś wierzchowcem. W dyskusji pod poprzednim artykułem udowodniłeś mi, że nie masz nawet podstawowej wiedzy, a do tego problem z gramatyką, stąd użyta na wstępie jej szczególną postać. Wiem, wiem, zaprzeczysz  Pan wszystkiemu powyżej, Ala Pana pensja jest z budżetu, z naszych podatków. Długa dyskusja w poprzednim artykule miała na celu identyfikację Pańskich kwslifikacji i stwierdzam, że wystarczą one do prostych prac typu, podaj, zanieś, pozamiataj. Proszę się  nie wstydzić bo takie osoby są bardzo potrzebne i godne szacunku.  Słowo Pampers oznacza młodzieńca, który udaje, że wszystkie rozumy pozjadal, a potrafi jedynie opluwać innych, a do tego pluć na ojczyznę. Zamiast kolejnych kwików, proszę znaleźć zajęcie zgodne z kwalifikacjami i nie żyć za pieniądze ojczyzny, która tak pogardzasz!

Zdarzały się tez zlosliwe okreslenia osob mianem Pampers i dla przykładu, swego czasy przypieto je do obecnego Prezesa NBP, Pana prof. Glapińskiego. Tylko, ze Pan Glapiński mial kwalifikacje, o ktorych Pan nie może nawet marzyć, chyba, że wspomniane siodlo ma być ku temu przyczynkiem.

Ja Pana określam pozytywnie, z uwagi na mlody wiek. A ti, czy ktos ma, lub nie kwalifikacje, to zawsze znajdzie sie zajecie doń adekwatne. Proszę nad tym pomyśleć

Obrazek użytkownika tricolour

22-08-2019 [13:21] - tricolour | Link:

@piast

Źle Pan domniemuje, można rzec z dużą pewnością, że domniemanie jest Pana słabą stroną w przeciwieństwie do moczenia, o którym Pan wciąż mówi. Wyraźnie widać, że zna się Pan na moczeniu, a ja - jak już napisałem - muszę jeszcze poczekać. Rozumie Pan - w kwestii moczenia jestem wręcz nikim.

Co do gramatyki, to może szanowny kolega wyjaśni mi co to jest "szczególną postać" - bardzo proszę ponieważ mam podejrzenie graniczące z pewnością, że miało być "szczególna postać" ale nie śmiem poprawiać takiego tuza gramatyki.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

22-08-2019 [15:17] - piastolsztyn | Link:

I wiedziałem, że Pan nie rozumie treści wykraczających poza zwykła składnię. Oj, biedny Pan, bo aby zaprzeczyć, trzeba coś kumać, a Pan potwierdzasz nie wtedy, kiedy trzeba i zaprzeczasz także, nie wtedy, kiedy trzeba. Współczuję Panu. 

A szczegolna postac, to po prostu tak napisany komentarz, abyś Pan potwierdzal, zamiast zaprzeczać. Literówki, na smartfonie, cięzko z nimi  walczyć i zostawiam je bz. Wole kompa, bo tam, co napiszę, takie jest, bez automatycznych korekt. 

Może powrót do szkoły cos Panu pomoże? 

Obrazek użytkownika tricolour

22-08-2019 [15:24] - tricolour | Link:

@piast

Jakby na rzecz nie spojrzeć, to wyraźnie widać, że jestem dla Pana wyjątkowo cennym rozmówcą, chętnie poświęca mi Pan swój czas, co jest mi doskonale obojętne. Choć nie, nieprawda - jest zabawne.

I z tą radością pozdrawiam Pana serdecznie mając nadzieję, że i Pan bawi się znakomicie. Co do szkoły - to chętnie bym wrócił. Pan też, wszak fajnie by było mieć znów dwadzieścia lat, prawda?

Obrazek użytkownika xena2012

22-08-2019 [15:18] - xena2012 | Link:

Przestań straszyć,jakos sie nie boję.A w ogóle przynudzasz jak widać twój oficer prowadzący nie ma z ciebie zadnego pożytku.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

22-08-2019 [15:44] - piastolsztyn | Link:

Hm, ciekawe. Straszę? Gdzie i czym? Co do oficerów prowadzących, i równoważnych, to chyba opisujesz swoją rzeczywistość? Może jednak moje domysły są zgodne ze stanem faktycznym? 

Współczuję Panu, bo to smutne nie byc świadomym swoich braków. Moze Pana szef w biurze podejmi decyzję za Pana i oddeleguje do pracy adekwatnej do wiedzy i umiejętności? 

Znam sie na ludziach i tylko jedno chcialem wiedziec, czy jest Pan młodzieńcem, co w koncu zostalo ujawnione.

Jeszcze raz współczuję i prosze to zrozumieć dobrze.

Obrazek użytkownika tricolour

22-08-2019 [15:52] - tricolour | Link:

@piast

Wszystkowiedzący, merytoryczny omnipotent, zarzucający mnie, pampersowi, nieumiejętność czytania ze zrozumieniem, nie zrozumiał komu odpowiada. I jeszcze ma jakieś domysły, bo stara ślepota nie zobaczyła kobiety w xenie.

No, teraz to jest powód do posikania się...

PS. Ile razy teraz będziesz redagował durnowaty wpis?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

22-08-2019 [17:57] - piastolsztyn | Link:

Szanowny Panie, nawet poprawna gramatycznie odpowiedź nic Panu nie da. Czy mówi Pani coś dylemat Zenona z Elei?

Jestem osobą wrażliwą i gdy rzucił mi Pan przysłowiową rękawicę, to zignorowanie Pana bardzo by Pana skrzywdziło. W tym starciu Pan nie miał szans i dlatego te moje współczucie. Pan i tak tego nie ogarnie, ale szukał Pan szczęścia i je znalazł. No, tak w cudzysłowie.

Obrazek użytkownika tricolour

22-08-2019 [15:47] - tricolour | Link:

@xena

Jest oczywiste, że każdy mierzy innych swoją miarą, bo czymże innym może mierzyć? Z tego powodu zwracam Pani uwagę, że towarzyszka Emilia i jej mocodawca, to są osoby z Waszego kręgu. To u Was są oficerowie prowadzący i płatni wykonawcy, co doskonale widzimy w ostatnich dniach. Troszkę nieładnie, że do walki politycznej zaprzęga się pięcioletnie dzieci, które także bierze się na celownik, ale tak długo będzie to Pani obojętne, jak długo nie zainteresują się Panią i Pani rodziną. A tego może być Pani pewna, bo to już przed 1989 przerabialiśmy.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

22-08-2019 [18:01] - piastolsztyn | Link:

Gdzie ten Szczerba? Jak temat, to obiektywnie, a nie sprężanie się, bo może coś pocieknąć, zapachnieć. Zamiast rzucać szambem, potępiać czyny, ale Pan tego nie ogarnie.

Obrazek użytkownika tricolour

22-08-2019 [18:15] - tricolour | Link:

@piast.

Szambo, moczenie sie, smrody oraz przeciekanie. To jest pana rzeczywistość.

Nie współczuję, radze sie umyc. 

😝

Obrazek użytkownika piastolsztyn

22-08-2019 [21:03] - piastolsztyn | Link:

Póki co, to Pan wylewa szambo na innych, o innych poglądach. Ma Pan problem z gramatyką i wiedzą wszelaką, a to zaprowadziło w pułapkę Zenona z Elei. Nawet nie jest Pan świadom tego i jedyne, co można w takiej sytuacji, to współczuć. Wbrew zaprzeczeniem, żyje Pan za pieniądze z podatków. Pana zajęcie aż nadto widać, pomimo zaprzeczeń.

Obrazek użytkownika tricolour

22-08-2019 [21:25] - tricolour | Link:

@piast

W sprawie gramatyki zalecam Panu milczenie, bo co się Pan odezwie, to wtopa (jak ze wszystkim zresztą, ale o tym później). Otóż mówimy "wbrew zaprzeczeniom" a nie "wbrew zaprzeczeniem". Oczywiście gdy pierwszy raz dał Pan ciała (znaczy - zmoczył się) to winny był tablet. Teraz na pewno winny będzie komputer, bo generalnie wszelkie łajzy nie są zdolne do negatywnej oceny swojego postępowania.

A tak generalnie: podpiera się Pan w rozmowie znajomością z jakimiś podrzędnymi politykami, chwali się, że ma Pan adres mailowy do trupa (pisz Pan, śmiało!), chwali się Pan, że wyniósł PIS do władzy w 2005, ale teraz - po prawie piętnastu latach - nie wie jak to zrobić z czego wniosek, że albo Pan kretynieje albo kłamie. Tak jest ze wszystkim internetowy mitomanie. Śmieszy mnie jak można "domniemywać", jak można pomylić osoby i na podstawie takiej pomyłki zbudować kolejną narrację.

Panie Solis, nie jesteś Pan dla mnie partnerem do rozmowy.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

23-08-2019 [08:10] - piastolsztyn | Link:

Lubisz Pan wyzwiska, ale urojenia nic nie pomogą. Czy zna Pan trzy tematy z 2005r.? Jako autor znam. Druga sprawa, w biurze PiS siedział wówczas asystent, który na tych pomysłach się wypromował i ... przeszedł do PO. Teraz, przy próbach kontaktu też się oddzywają asystenci i żeby im koniecznie przekazać pomysły... Żadnej opcji umówienia z posłami. Zresztą w Olsztynie mógłbym rozmawiać z jednym, a reszta, to lokalni, na których szkoda czasu.. Sposób znajdę, tylko czasu do dyspozycji nie mam wiele.

Co do gramatyki, to Pan ma duzy problem. A literowki, to Szanowni Czytelnicy wiedzą, jak działa autokorekta tekstu w smartfonie i staram się poprawiac absurdy, a literowki zostawiam. Ma Pan jeszcze wiekszy problem, bo nie ma Pan elementarnej wiedzy i powinien zmienić zajęcie na prostsze. Siedzenie przy kompie posla, czy w urzędzie miasta u Szczerbów, może fajne, ale bez przyszłości.

Teraz też mam trzy tematy główne, aby sprowadzić targowiczan do progu, wszystkich opcji. W 2005 uderzylem w po, sld, i samoobronę (zneutraliziwanie ich glownego hasła). W tych wyborach mam opcję atomową i nie zawacham się jej użyć. Na nic Pańskie kwiki, wycia, ubliżanie, szczekanie. Pan się nie moczysz, czyż nie? Współczuję Panu.

Obrazek użytkownika kaliszanin

23-08-2019 [08:51] - kaliszanin | Link:

ponieważ sam pan przyznał, że z czasem krucho to poświęciłem dla pana odrobinę swojego urlopu i oto co znalazłem (i żeby było jasne - napiszę w innym języku by inni nie przejęli tej super tajnej informacji - only for you):
emaile do dwóch najbogatszych ludzi  na świecie 
najbogatszyczlowieknaswiecie@o... 
najnajnajbardziejnajbohatszycz...
pan się sam domyśli, który jest który.
bardzo się cieszę, że poznałem trzeciego najbardziej wpływowego ludzia na świecie - chodzi o pana oczywiście - niestety dwóch pierwszych jest teraz w izolatce i siostra przełożona nie chciała dać ich maili. 

Obrazek użytkownika Jabe

23-08-2019 [10:01] - Jabe | Link:

@kaliszanin  Nie chodziło o maila do najbogatszego człowieka, tylko do nadczłowieka.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

23-08-2019 [10:04] - piastolsztyn | Link:

A z tej izolatki to Pańscy koledzy z sąsiednich izolatek? W sąsiedniej miejscowości też jest taki, gdzie od czasu do czasu wypuszczają go na kilka dni, na coś w rodzaju urlopu. Pan oczywiście nie jest na takim urlopie, czyż nie?

A tak na poważnie, to bolszewia czasami zamykała w psychiatrykach oosoby, które tylko podejrzewała o poglądy inne, niż jedynie słuszne. Najczęściej delikwenci trafiali pod ścienku. Pan także coś mi sugerujesz w tym stylu, może nie ścienku, ale to pierwsze.

,Żadne kwiki, ubliżanie, pomówienia nie zmieni faktu, że mam konkrety, zgodne z faktami, które zniwelują targowiczan. Porównanie z najpotężniejszym ładunkiem termojądrowymi jest adekwatne.

Pan się w swym jadzie tak spręża, że aż spytam. Pan się nie moczy, czyż nie?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

23-08-2019 [13:12] - Imć Waszeć | Link:

Panowie, uprasza się o zachowanie powagi na blogu. Są ważniejsze sprawy na świecie niż dochodzenie, kto się moczy w nocy albo siedzi w izolatce na klopie. Świat się tym nie interesuje. Świat wpatrzony jest teraz w nowego członka rodziny królewskiej, który niebawem będzie miał rocznicę adopcji i pyta, czy pies znów zrobi kupę przed pałacem: https://www.eska.pl/hotplota/n...

Obrazek użytkownika piastolsztyn

23-08-2019 [13:47] - piastolsztyn | Link:

Uwaga o tyle słuszna, że jałowa dyskusja niczemu nie służy, a zabiera cenny czas. Z mniejszych tematów, mam coś wytknąć PSL, ale to drobiazg, nie priorytet. Drobiazg, może nie dla PSL, ale parę minut trzeba. 

Inna sprawa, to się ciągnie od kilku artykułów, jakieś obrzydliwe ataki, więc pokazalem jednemu trollowi, że nie taki z niego gieroj, na jakiego się kreuje. Inna sprawa, żal mi gościa, bo rzucil się do bójki, a nie ma elementarnej wiedzy.

Wolę okładać tych, którzy na to zasługują, czyli targowiczan.

Druga sprawa, zajmuję się, czasami, sprawami gospodarczymi, a artykulu na ten temat nie sposob napisac w kwadrans, wiec tym bardziej szkoda czasu na pyskówki.

Obrazek użytkownika tricolour

23-08-2019 [14:04] - tricolour | Link:

Reasumując: mitoman ma trzy termojądrowe tematy na PO, ale nie wie jak ich użyć więc nie używa oraz jeden na PSL, ale ten to drobiazg, nie priorytet więc nie użyje. Mitoman dodatkowo zajmuje się sprawami gospodarczymi, ale też nic nie pisze, bo "nie sposób napisać w kwadrans". Twierdząc, że "szkoda czasu na pyskówki" odpisuje każdemu od rana do wieczora z takim bólem i współczuciem, że nie odróżnia kobiety od mężczyzny. I oczywiście bez przerwy okłada targowiczan choć nie padło ani jedno słowo pod ich adresem... no chyba, że są to okłady z ciepłego moczu, bo o tym pisał często.

Innymi słowy: facet, dawaj te tematy, bo jeszcze ze dwie afery i w cuglach wygrane wybory pójdą... w siną dal razem z większością konstytucyjną. Nie chwal się tylko zrób coś.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

23-08-2019 [14:57] - piastolsztyn | Link:

Szanowny Panie, wyzwiska, poniżanie, bez tego Pan nie może żyć. Co do tematów, wiem, jak ich użyć. W 2005 r. też użyłem, ale na pewno nie skorzystam z pośrednictwa chloptysiów i innych siusiumajtków, którzy się wypromują, a potem zasilą konkurencję. 

W 2005r. PO miala w programie prywatyzację lasów, SLD zakazało gminom dożywiania dzieci w szkołach z gminnych budżetów, a byly przypsdki smierci głodowych dzieci, z kolei samoobronę nie zwalczałem wprost, tylko sklonilem PiS, aby punkt o biopaliwach umieścili w swym programie. Te tematy szły już nastepnego dnia rano, aż do wyborów. 

Tym razem spektrum jest inne, a tematy jeszcze mocniejsze, i dotycza po, sld, psl i opiersja się na faktach. Wrzucanie ich lokalnie jest pozbawione najmniejszego sensu.

Wasze wyzwiska, ubliżanie, oczernianie, obrzucanie szambem, może pomogą samopoczuciu co niektórych, ale Panowie, załóżcie najpierw p..... Ja zrobię swoje..., czyli dobiję targowiczan hurtowo, bez zabawy w detale.

Obrazek użytkownika tricolour

23-08-2019 [15:08] - tricolour | Link:

Ty chłopie nie płacz, że dostałeś po nosie boś z piaskownicy już chyba wyrósł - skoro nazywasz mnie szambonurkiem, to ci gównem odpłacę, tego możesz być pewien.

Nie jęcz tylko rób, dobijaj targowiczan, ojczyzna czeka!

Obrazek użytkownika kaliszanin

23-08-2019 [16:00] - kaliszanin | Link:

jaki z niego chłop, myszka miki to przy nim kulturysta, rumcajs - dżentelmen, koziołek matołek - intelektualista a żona bundyego - ekonomista.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

23-08-2019 [19:10] - piastolsztyn | Link:

Napisałem, że każdy człowiek jest godzien szacunku, nawet szambonurek. Pana zarzut jest urojeniem, albo kłamstwem. Lubisz się chłopie obrzucać fekaliami wyzwisk tarzać, oskarżać o pochodzenie z marginesu i cała plejada innych wyzwisk... A szambonurkiem przed chwilą sam siebie nazwałeś, więc nie przeszkadzam. Smacznegoego ...i współczuję Panu.

Obrazek użytkownika tricolour

23-08-2019 [21:32] - tricolour | Link:

@piast

A to w takim razie z oczywistością  kolega przyjmie, że nawet szmaty z Olsztyna zasługują na pranie w świeżej wodzie. Nieprawdaż? :) Słaby kolega jest w manipulacjach, jak i z całą resztą.

Kiedy akcja termojądrowa?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

24-08-2019 [07:59] - piastolsztyn | Link:

Od wyzwisk do, co prawda, zaowalowanych, gróźb. Jakoś się nie obawiam, ale to kolejny dowód, że coś z Panem nie tak. Współczuję Panu.

Obrazek użytkownika kaliszanin

23-08-2019 [14:02] - kaliszanin | Link:

przepraszam, to sam fakt, że w naszej służbie zdrowia nawet tej bez klamek pacjenci mają dostęp do internetu tak mnie wzruszył, że nie wytrzymałem. 

Obrazek użytkownika piastolsztyn

23-08-2019 [15:00] - piastolsztyn | Link:

A skąd to Pan wie, bo ja nie wiem. Coś z autopsji?