Czy operacja zmiany poglądów będzie refundowana?

Jeszcze przed wyborami prezydenckimi lewica (SLD i PO) ma zamiar złożyć wspólny projekt ustawy, wedle której nie tylko operacja zmiany płci, ale także zmiana poglądów ma być refundowana. W myśl nowej regulacji każdy polityk mający za sobą minimum trzykrotną zmianę partyjnych barw będzie mógł ubiegać się o zwrot poniesionych kosztów ze szczególnym uwzględnieniem wydatków reprezentacyjnych oraz na szkolenia z zakresu PR. Ustawa ma również obejmować formacje polityczne zmieniające partyjny szyld (zmiana nazwy). Poprawka prawicy, postulująca ograniczenie refundowanej kwoty, została odrzucona w pierwszym czytaniu jako niezgodna z prostytucją.

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

01-04-2015 [07:12] - Marek1taki | Link:

@autor
Dzisiaj Prima Aprilis ale jutro? Jutro każdy obywatel, który nie nadąży za zmianą poglądów na słuszne może być zoperowany.

Obrazek użytkownika JAMS

01-04-2015 [07:45] - JAMS | Link:

Zmiana poglądów z prawicowych na lemingowe będzie premiowana Rolexem.

Obrazek użytkownika JacBiel

01-04-2015 [11:54] - JacBiel | Link:

Już od dawna refundują zmianę poglądów na platformerskie, czy raczej fundują liczne nagrody rozdzielane ze Żłoba Centralnego.

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

01-04-2015 [13:12] - CzarnaLimuzyna | Link:

@Szanowni Komentatorzy
...ale zmiana poglądów w przypadku E.Kopacz: od komunistycznego ZSL-u poprzez UW, do neokomunistycznej PO, nie była przecież dużą zmianą, nieprawdaż?