Skandal! "Newsweek" na usługach WSI - dowód

Stare trepy z WSI są coraz słabsze w swych kombinacjach. Popłoch w obozie Komorowskiego musi być wielki, skoro zaprzęgnięto do walki starych pijaków z WSI. Stres i tempo są jednak wielkie - więc nawet i "gienerałom" przytrafiają się pomyłki. Oto koronny dowód:

Pan Dukaczewski "pochwalił" się w RMF, iż "dysponuje"(on sam, tak  powiedział) zdjęciami innych polityków(w tym PIS) z "oficerami WSI" (na przyjęciu SKOK Wołomin). Chyba miał za długi język albo zapomniał o tej wypowiedzi, ponieważ kilka dni później tygodnik "Newsweek" wspomniane zdjęcia...opublikował! Skąd zatem tygodnik miał zdjęcia będące w posiadaniu Dukaczewskiego?

Pytanie retoryczne. Skąd "Newsweek" miał zdjęcia? Hm. Wygląda to na smutną powtórkę z lat 90tych, kiedy to służby walczyły z opozycją demokratyczną. Dziś robią to samo, wykorzystując do tego celu dziennikarzy "Newsweeka". Co na to niemiecki wydawca tygodnika? Najpierw szukanie "żydów", teraz współpraca z WSI... 

Ksawery  Meta Kowalski

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika A330

29-03-2015 [14:18] - A330 | Link:

Dopiero zauważyłem, że podobny artykuł wisi na Niezależnej...opublikowany w tym czasie co mój Twitterowy wpis ;) Dobrze - niech każdy widzi co WSI robi.

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

29-03-2015 [16:48] - Andrzej-emeryt | Link:

Hola, hola TOMUŚ.

Zdjęcia zdjęciami. Sam sobie kiedyś walnąłem fotkę z Bolesławem Chrobrym pod Gnieźnieńską Katedrą.

Jeżeli nie podałeś w aktualnym wydaniu "NEWSWEEKA" ile KASY "ZAJUMALI" chłopcy ze SKOK-WOŁOMIN a ile jego Goście to jesteś kiep i numer nadaje się tylko na przemiał.