Hasło PiS na wybory parlamentarne w 2019r.

Na jesieni odbędą się wybory parlamentarne. Przydałoby się wtedy nośne hasło i takie usłyszałem, pośrednio, od znanych mi zwolenników targowiczan.

Targowiczanie przyjęli, dla niepoznaki, nazwę Koalicja Europejska. Gdyby sugerować się ich nazwą, europejskie standardy byłyby im bliskie. Nic z tego, bo najbardziej krytykują PiS za europejskie standardy, w tym socjalne, właśnie. Bardzo ich boli 500+ na dzieci, bo oni są syci, zadowoleni, a inni, w tym dzieci, „niech zdychają”. Pamiętam czasy SLD, gdy za swoich rządów zakazali ustawowo gminom dożywiania dzieci z gminnych budżetów. Osobiście znam przypadek, gdzie w wakacje, gdy nie było szkolnych obiadów, dziecko zmarło z głodu. To była wioska jakieś cztery km. dalej. Wkurzony tym faktem, dałem PiS, krótko przed wyborami w 2005r. trzy tematy, w tym ten i które to tematy zostały użyte.

Targowiczanie jakoś nie narzekają, że Tusk zrobił oficjalnie pół biliona nowych długów i ukradł z OFE 0,3 biliona. Tych długów nie spłacą jeszcze nasze wnuki. Nie słychać świńskich kwików, że z pieniędzy nas pracujących spłacamy, co roku, odsetki od tych długów, bo samych długów nie i co najwyżej je „rolujemy”. Wiadomo, gdzie idą pieniądze z programów PiS, a gdzie znikły pieniądze z długów Tuska i te ukradzione z OFE? Co więcej, pomimo tych wydatków, Polska przestała się zadłużać.

KE, to standardy ruskie, mongolskie, białoruskie, lub jakoś tak. Jak chcesz standardy ruskie, głosuj na KE, a jeśli chcesz standardów europejskich, głosuj na PiS. Szatę słowną można i trzeba dopracować.

A tak przy okazji, skrajna pogarda wyborcami, a robotnikami i rolnikami w szczególności. Skrajny brak szacunku dla człowieka, brak poszanowania prawa do wyboru … Wypisz, wymaluj, bolszewia. Tak wygląda KE, która jest europejska tylko z nazwy. Nie dociera do nich, że najczęstsze zarobki w Polsce, to okolica 2000 PLN. Każda złotówka na wykształcenie zwolenników KE jest doszczętnie zmarnowana. Nie, to nie są moje słowa, ale – o dziwo – działaczki KOD. Skrajna agresja i urąganie wszystkim, którzy dokonują innych wyborów. A jeszcze mają czelność mówić, że w Polsce nie ma demokracji.

Dziękuję też lubieżnikom targowiczan za pomysł na hasło wyborcze.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Teddyllein

30-05-2019 [19:43] - Teddyllein | Link:

Piękne. Brawo ?. Też tak mam 

Obrazek użytkownika Jabe

30-05-2019 [19:51] - Jabe | Link:

Skrajna agresja i urąganie wszystkim, którzy dokonują innych wyborów.

Obrazek użytkownika tricolour

30-05-2019 [22:33] - tricolour | Link:

Andropauza ma czasem żałosny wymiar, choć jest sporo sposobów, by sobie poradzić z odchodzeniem i nienawiścią do tych, co pozostają.

"Skrajny brak szacunku dla człowieka, brak poszanowania prawa do wyboru …" - proszę to sobie szminką na lustrze napisać.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

30-05-2019 [22:58] - Imć Waszeć | Link:

Proszę pamiętać, że w kabarecie z lat 90 padło nieco inne hasło. Mianowicie "Solidarnie i po równo, podzielimy każde gówno" (żuki gnojarze z transparentem na marszu POparcia). Do dziś dnia sprawdza się ono bez większych oporów, niezależnie od ekipy u władzy.