Nowa komisja śledcza zmiecie KE z PO-PSL

Żydzi nie bez powodu wymyślili kwotę 300 mld. USD (ok. 1,14 bln. PLN). Deklaracja z Terezina nie ma mocy prawnej, ale stawia nas Polaków na pozycji sprawców, którzy winni zapłacić odszkodowania i to w wysokości wielokrotni większej, niż zapłacili Niemcy.

Jeszcze dziś, albo jutro rano, należy ogłosić zamiar powołania sejmowej komisji śledczej, aby wyjaśnić, kto odpowiada i kto w 2009r. w imieniu Polski podpisał tzw.  Deklarację z Terezina. Polska w okresie powojennym unormowała sprawy odszkodowań dla Żydów i innych nacji, podpisując stosowne umowy międzynarodowe i płacąc gigantyczne kwoty. Do 2009 r. w Polsce istniał konsensus, że te sprawy są uregulowane. W 2009 r.w Polsce rządziła koalicja PO-PSL (trzon dzisiejszej KE), która złamała dotychczasowy konsensus. Pojawiło się pełno fake newsów, które mają datę powstania maj 2019r. i rzekomo dotyczą 2009 r..

Trudno mi jednoznacznie oskarżać, ale już pojawiają się zapowiedzi polityków PiS: http://www.housemarket.pl/wiadomosc/jaki_do_liderow_koalicji_europejskiej_czy_bedziecie_placili_roszczenia_wynikajace_z_ustawy_447,18502.html. Za tymi zapowiedziami winna iść zapowiedź powołania sejmowej komisji śledczej, co zdemaskowałoby ostatnie fake newsy. Przy okazji można by wyjaśnić próbę oddania lasów 1/3 Polski) Żydom, tzw. "prywatyzacja", gdzie w nocnym głosowaniu zabrakło Tuskowi 4 głosów.

Deklaracja nie jest normą prawa, ale ma poważne konsekwencje. Czyni z Polaków katów, a to już podstawa do wysuwania roszczeń, opisanych we wstępie.

Jeśli PiS tego nie uczyni, doleje "paliwa" Konfederatom.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

22-05-2019 [18:39] - Jabe | Link:

Lepiej ludowi nie podpowiadać, że PiS się dopiero teraz o aferze dowiedział, bo może dojść do – jakże mylnego! – wniosku, że jednak wiedział, ale nie powiedział, chcąc cichaczem sprawę załatwić, pod stołem płacąc.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

22-05-2019 [19:35] - Zygmunt Korus | Link:

Brawo. Trzeba naciskać. Konfederaci górą. Bo nagle ostatnio jak na sr...ę co i rusz "w okienku" najważniejsi rządzący deklarują, że pasożydom nie zapłacą. Z przecieku dyplomatycznego wynika, że trzeba ten smród (kolejny już raz) z wybitego szamba kneSejmu przeczekać na po-jesień. Dlatego tak ważne jest teraz TESTOWE porzucenie kandydatów PiS-u do europarlamentu na rzecz Narodowców. Niczym to nie grozi następnym wyborom, a będzie przynajmniej widać jaki jest faktyczny rozkład propolskich sił i kto ma jakie ukryte podstępne zamiary. W każdym razie grożący Polsce kierunek POLIN jest faktem, a zdrada filosemitów faktyczna. Tej konstatacji nie da się już opakować w celofan i sprzedać gawiedzi jako ciastko z lukrem. Ponad podziałami.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

23-05-2019 [09:06] - piastolsztyn | Link:

Pozwolę sobie wyrazić wątpliwość, ze Konfederaci górą. Jak zobaczyłem ocean kłamstw, fake newsów z datą maj 2019, jakoby Pan Kaczyński był za daniem Żydom rekompensat w 2009 r.... Bez komentarza. Można walczyc w polityce o istnienie, ale jest czerwona linia, której nikt nie powinien przekraczać. Takimi kłamstwami zraziliscie wielu kompetentnych ludzi, w tym mnie. 

Zastanówce się, co w tych paru slowach przekazalem. 

Obrazek użytkownika Jabe

23-05-2019 [12:55] - Jabe | Link:

Byłby Pan łaskaw taki przykładowy fake news przytoczyć? (z linkiem)

Obrazek użytkownika piastolsztyn

25-05-2019 [09:22] - piastolsztyn | Link:

Szanowny Panie, google jest dla wszystkich. Szukałem pewnej rzeczy, ale po ujrzeniu oceanu fake newsów odpuściłem. Proszę tam zajrzeć, a ja nie będę kłamstw rozpowszechniał, chociażby poprzez upublicznianie linkow..