Lewackie szambo wywaliło

Nie sposób nie wrócić do pożaru katedry Notre Dame w Paryżu. Na jego temat zdążyli się wypowiedzieć już niemal wszyscy poczynając od polityków i publicystów, a kończąc na celebrytach. Oczywiście nie widzę w tym niczego złego, ponieważ każdym normalnym, myślącym i nawet średnio wrażliwym człowiekiem to wydarzenie musiało wstrząsnąć i każdy miał prawo wyrazić to, co czuje. I tak dla katolików pesymistów było to symbol upadku chrześcijaństwa w Europie, a dla optymistów nadzieja na otrzeźwienie, której symbolem będzie odbudowa katedry. Dla części wierzących był to wyraz upadku chrześcijańskiego ducha, a dla niewierzących tylko śmierć ducha gotyku. Mnie trudno w tym dramatycznym wydarzeniu doszukiwać się czegoś optymistycznego, ale jeżeli już miałbym coś takiego znaleźć to byłby to ukazany nam jak na dłoni prawdziwy i jednocześnie przeraźliwy obraz lewactwa. Obraz kompletnego dna, dla którego jak się okazuje każde kolejne dno jest jeszcze wierzchem.
 
Napisałem, że pożar Notre Dame musiał wstrząsnąć każdym normalnym i nawet średnio wrażliwym człowiekiem. Tak, to prawda, każdym, ale wyłączając współczesnych neobolszewików, którzy przynajmniej w Polsce obnażyli cała prawdę o sobie. Szanowni Czytelnicy nie będę owijał w bawełnę i powiem wprost, że trudno tą mierzwę nazwać ludźmi, ale co najwyżej ludzkim ściekiem i żulią, która jak już nie raz pisałem mentalnie tkwi ciągle na azjatyckich Dzikich Polach. Oto pierwszy przykład. Jeden z liderów „Krytyki Politycznej” kreującej się na lewicową intelektualną elitę, niejaki Michał Sutowski napisał:
Pojebało ich? Czy młody minister na A., poseł narodowiec na W., popularny redaktor i pisarz na R., niedoszła lwica lewicy na O., względnie rozegzaltowany inkwizytor na T., a do tego cała reszta pomniejszego prawicowego komentariatu – czy oni są popieprzeni moralnie czy tylko poznawczo? Jak nazwać autorów tych wszystkich fraz i teorii, jeśli wypisują je świadomie i celowo? „Chuje złamane”? Przecież wśród piszących są również kobiety. Można by banalniej, ale co komu seksworkerki zawiniły? „Bydło”? Dajmy też spokój zwierzętom hodowlanym, i tak mają w Polsce przechlapane…[…] Nie daj (nie bóg, bo go nie ma) Duch Dziejów, gdyby się okazało, że ogień zaprószyli jacyś robotnicy pochodzenia arabskiego. Wtedy chwilowa egzaltacja wszystkich pojebów i faszystów tego świata zamieni się w kolejną falę przemocy i pogardy, a ideologia nienawiści do wszystkiego, co nie-białe, nie-aryjskie czy „niezgodne z naszymi wartościami” zyska paliwo zdolne podpalić Europę. […] Na pohybel ciemnogrodowi i nieprzestrzeganiu przepisów przeciwpożarowych. Przypominam, że Sutowski to ten sam lewacki lump i menel, który po tym jak sprowadzone do Polski niemieckie bojówki „Antify” pobiły podczas Marszu Niepodległości Bogu ducha winnych historycznych rekonstruktorów napisał: …dzielni i zdeterminowani chłopcy (a i dziewczyny się pojawiły) w chustach na twarzach byli gotowi pokazać czynem to, do czego Seweryn Blumsztajn, „Gazeta Wyborcza” i całe Porozumienie 11 Listopada, łącznie z „Krytyką Polityczną”, nawoływali słowem”.
Z kolei inny moralny brudas i smoluch z „Krytyki Politycznej” niejaki Jaś Kapela napisał: Nie gaście gówna.  A teraz oddajmy głos lewakowi z partii „Razem”, Robertowi Kolińskiemu, który reprezentuje „Lewicę Razem” w wyborach do Parlamentu Europejskiego: Dach, dach, dach płonie - nie potrzebujemy wody, niech skur...syn płonie - spal się, skur...synu, spal. Przypomnę, że ten lewacki wykolejony męt sam siebie przedstawia jako wolnościowca, antyfaszystę i poetę.
 
To naprawdę bezcenne, że pożar katedry Notre Dame ukazał Polakom prawdziwą gębę tych wszystkich lewackich wykolejeńców, barbarzyńców, nierobów i śmieci pozbawionych ludzkich uczuć oraz jakichkolwiek zasad etyczno-moralnych. Na koniec przepraszam za użyty przeze mnie język, ale do opisywania cuchnącego szamba nie da się używać perfum.
 
Felieton ukazał się w „Warszawskiej Gazecie”
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Darek65

07-05-2019 [12:39] - Darek65 | Link:

Oni są tak zaślepieni, że nie widzą bata, który na siebie kręcą. Muzułmanie, w pierwszej kolejności, po uzyskaniu władzy wezmą się za gejów czyli wszelkiej maści lewaków.

Obrazek użytkownika paparazzi

07-05-2019 [15:37] - paparazzi | Link:

Oni nie maja takiego intelektu żeby to pojąć. To jest poślad społeczny. Oby ludzie to zauważyli.

Obrazek użytkownika Pani Anna

07-05-2019 [20:36] - Pani Anna | Link:

Pedalstwo dobrało się do wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej. W swojej bezdennej głupocie nawet sobie nie zdają sprawy, że właśnie zmobilizowali wiejski elektorat, gdyż tak się składa, że właśnie na prowincji Matka Boska Częstochowska wciąż jest i długo jeszcze będzie absolutną świętością. Ten obraz jest częścią naszej kultury i naszej historii, do niego modliły i modlą się miliony wiernych, przed nim klękali nasi królowie, szlachta walczyła z imieniem Bogurodzicy na ustach.
Przy całej ochydzie tego uczynku jest to prawdziwy dar z niebios dla PIS i gwóźdź do trumny tych tęczowo-europejskich świni i, mam nadzieję również PSL.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

08-05-2019 [00:45] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Przy całej ochydzie tego uczynku jest to prawdziwy dar z niebios dla PIS i gwóźdź do trumny tych tęczowo-europejskich świni i, mam nadzieję również PSL.
Umiejętność napisania paru słów w języku ojczystym(?) jak na Prawdziwą Polkę przystało.
Ohyda, PiS, świń.

BTW
Ciekawe co zrobi aparat władzy, jak pedalstwo przystroi święte wizerunki w barwy prawdziwej tęczy. Czy nachodzić będą w domach niewinnych ludzi, o szóstej nad ranem?

Obrazek użytkownika gorylisko

08-05-2019 [09:48] - gorylisko | Link:

hmmm nie wiem czy towarzysz wie ale tęcza z obrazów europejskich mistrzów pędzla a tęcza lgbt qq to dwie różne sprawy coś tak jak policja i milicja...ale wniosek pani Anny celny...spokojna pańska rozczochrana...jeszcze trochę takich numerów to biedronia widłami i cepami pogonią...cosik mi się widzi, że tak go może prowincja potraktować...gdyby miał jakieś obiekcje to w czym problem ? popiera eutanazję czy nie ?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

08-05-2019 [11:16] - wielkopolskizdzichu | Link:

O różnicach wiem ale nie ma ona znaczenia dla wykorzystania tęczy w celach prowokacji politycznej i wywołania burd ulicznych. Każdy środek jest dobry dla odsunięcia PiS od władzy.
Mieszkaniec prowincji taki jak anna i ty marchewko jest w stanie zatłuc drugiego człowieka tylko z powodu narysowania tęczy, ilości kolorów nie będziecie liczyć.
Rzecz w tym by waszą głupotę wykorzystać na ulicach.
Chodzi właśnie o to by taka anna lub marchewka przebiła w napadzie szału drugiego człowieka widłami, najlepiej w obecności kamer, lub by chociaż Policja spałowała kogoś za tęczową plakietkę.
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

08-05-2019 [13:19] - Pani Anna | Link:

@wielkopolskizdichu jak dla mnie cep i widły są trochę za ciężkie i nieporęczne w użyciu, na takich jak ty i wszelkie inne tęczowe ścierwo powinien wystarczyć stary, dobry i wypróbowany  wóz z gnojem.

Obrazek użytkownika Guildenstern

07-05-2019 [21:12] - Guildenstern | Link:

"Nie daj Duchu Dziejów..." Paradne. Ten duch dziejów... raczej "Diablik to był w wódce na dnie: Istny Niemiec, sztuczka kusa" (za Mickiewiczem).
Odrzucając Boga i religię, lewak nie jest w stanie wyjść poza schemat, z którym rzekomo walczy i zdobyć się na agnostycyzm. Nie stać go na zwątpienie. Jego anty-wyznaniem wiary jest dogmat, że Boga nie ma. Ale co w zamian? Sowieci mieli wiecznie żywego Nosferatu-Lenina, do którego się mogli modlić czy tatuowanego na piersi Stalina ( z ballady Kaczmarskiego Epitafium dla Włodzimierza Wysockiego) . Nasi rodzimi pseudo-nowocześni lewacy mają laleczki Voodoo i różnego rodzaju duchy: z nazwy zapożyczone od Hegla zaś z zachowania ich wyznawców to raczej jakieś demoniczne paskudztwa, każące opętańcom bluzgać stekiem wulgaryzmów i złorzeczeń. Nie wiem  ile wymienieni powyżej lewacy dają zarobić psychiatrom ale śmiem sądzić, że stanowczo za mało.
W obliczu tych paranoicznych wypowiedzi cieszy fakt, że działalność Krytyki Politycznej nie jest obecnie finansowana z budżetu.

Obrazek użytkownika Ptr

07-05-2019 [22:35] - Ptr | Link:

Katolicy mają próbę wiary, bo na szczycie hierarchii są czynne jakieś inne moce, chyba obce, a "na dole" na całum świecie jest dużo ludzi owładniętych działaniem z niższych pobudek. Działanie w oparciu o niższe motywacje to wszystko co proponuje dziasiaj współczesna kultura. Każda fascynacja , emocja , zainteresowanie nie uzasadnione jakoś głębiej , nie włączone w jakiś moralny sens, może stać się przyczyną zatrzymania się człowieka na swoim etapie. Uznania , że to co ma , ten mały osobisty sukces,  to jest jego najwyższa wartość. A więc odrzuca to, czego nie rozumie , nie chce zrozumieć i co obiektywnie jest ciężko zrozumieć. Ale człowiek skromny, ten któremu zależy,  podejmuje ten wysiłek. 
Czasem lepiej , aby człowiek nie miał własnego sukcesu. Wtedy pozostaje mu tylko wiara, a ta jest najważniejsza, człowiek nie upada.
Wielu ludzi wręcz pragnie się pokazać. Bez tego nie umieją żyć. A jednak lepiej dla nich , aby tego nie robili , bo to może niszczyć ich wyższe wartości, te najważniejsze. 
Jednak minęły czasy , gdy elity starały się ( przynajmniej ) dbać o te wyższe wartości. Przynajmniej był niegdyś w wyższych warstwach cień powagi , wartości, nie hołdowania niższym instynktom. Ale przyszły czasy wszelkich rewolucji, burzenia, niszczenia i sprawiania by to co wartościowe roztrwonić, zrównac z ziemią. Rewolucjoniści chcą zrównać to co wartościowe z własnym poziomem. a ten okazuje się zawsze być poziomem zero.