Kaczyński zemścił się na Gdańsku infantylną Dulkiewicz

Wpolityce.pl “"Nie będą zboczeńcy wychowywać naszych dzieci...". Spot Brauna wywołał spore poruszenie: "Można go nie lubić, ale to jest mistrzostwo"...”Do wyborców w Gdańsku coraz bliżej. Wszystko wskazuje na to, że tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza zastąpi Aleksandra Dulkiewicz. Z walki nie rezygnuje jednak Grzegorz Braun, którego spot wyborczy spotkał się z bardzo przychylnymi komentarzami internautów. “...”https://wpolityce.pl/polityka/435560-spot-brauna-wywolal-spore-poruszenie-wideo”..(źródło)

Prof. Legutko: Rozgrywa się wielka bitwa cywilizacyjna, a my, Polacy, jesteśmy na pierwszej linii frontu”..”Polska w tej chwili jest jednym z niewielu krajów na świecie, które są zdolne ocalić wolność. Jeżeli jej nie utrzymamy, to niech Matka Boska ma nas w swojej opiece “..(źródło)

Premier Mateusz Morawiecki już powołał Dulkiewicz na komisarza Gdańska na nadchodzące miesiące. Zrobił to zgodnie z artykułem 28f ustawy o samorządzie gminnym. Komisarz Dulkiewicz będzie rządziła miastem aż do zaprzysiężenia wybranego w wyborach następcy Pawła Adamowicza i będzie miała wszystkie uprawnienia prezydenta. „..(źródło)

Mój komentarz

Kaczyński jest niezwykłe mściwy skoro zafundował zbuntowanym tęczowym Gdańszczanom infantylną, ułomna umysłowo Dulkiewicz. Kobiecina jest praktycznie całkowicie odizolowana przez swoich nadzorców z Układu Gdańskiego od mediów. A jeśli już musi wystąpić to czyta z kartki I nie ma się czemu dziwić. Słuchając jej infantylnych, niezbornych wypowiedzi rzuca się w oczy jej ułomność umysłowa. Debata z błyskotliwym inteligentnym Braunem skończyłaby dla niej upokarzającym intelektualnym ośmieszeniem.

Nie łudźmy się. Kaczyński zemści się na miastach za opowiedzenie się po stronie filo pedofilskiej Platformy przeciw katolickiej Nowej Polsce jaką buduje w miejsce III RP.

Filo pedofilska Dulkiewicz zafunduje dzieciom Gdańszczan przemoc seksualną pedofilów, którzy już przebierają „nogami” , aby w ramach seksedukacj zacząć rozmawiać w szkołach o masturbacji ze swoimi kilkuletnimi ofiarami. Zafunduje Gdańszczanom coraz wyższe koszty życia w Gdańsku, droższe, coraz mniejsze mieszkania, coraz droższe parkingi,wodę ,ogrzewanie. Coraz wyższe podatki od nieruchomości, coraz wyższe podatki dla przedsiębiorców. Betonowanie plombami deweloperskimi resztek parków i zieleni. Pogłębia się korki, problemy komunikacyjne, wzrośnie biurokracja,obniży się i tak już niski poziom edukacji. Miasto dalej będzie się wyludniać z ludzi młodych. Starcy będą głodować, bo coraz wyższe koszty życia w Gdańsku zeżrą ich emerytury .

Kaczyński złośliwie, za kare zostawił Gdańszczan na pastwę bezwzględnego, nieludzkiego Układu Gdańskiego, którego twarzą jest filo pedofilska Dulkiewicz.

Marek Mojsiewicz

https://naszeblogi.pl/52779-pytaja-czy-adamowicz-jest-ojcem-corki-dulkiewicz
https://naszeblogi.pl/52737-rasistowski-atak-you-tube-na-brauna-ma-pomoc-dulkiewicz
https://naszeblogi.pl/52725-korupcyjny-telefon-zaufania-brauna-panika-w-gdansku
https://naszeblogi.pl/52672-gdansk-plazynski-i-wyszkowski-ujawnili-przekrety-dulkiewicz
https://naszeblogi.pl/52660-sondaz-braun-ma-juz-40-procent-poparcia-w-gdansku
https://naszeblogi.pl/52631-tusk-osobiscie-zamieszany-w-niszczenie-brauna-w-gdansku
https://naszeblogi.pl/52611-walentynowicz-poparl-brauna-zatopia-gdanska-mala-sycylie
https://naszeblogi.pl/52596-przekret-gdanski-kaczynski-przestraszyl-sie-brauna
https://naszeblogi.pl/52431-winnicki-wystartuje-na-prezydenta-gdanska

video Szczęść Boże! Grzegorz Braun Prezydentem Gdańska - Wybory 03.03.2019
video Spotkanie z Grzegorzem Braunem i prof. Nowakiem - pytania od mieszkańców
video HIT! Dziennikarz nie ma litości dla aroganckiej Dulkiewicz: "Kiedy debata?"
video Aleksandra Dulkiewicz: decyzja o starcie w wyborach nie jest prosta; rozmowy z PO się toczą
video Nie Taka Święta Aleksandra Dulkiewicz
video ABSOLUTNY SKANDAL! Posłuchaj czego Trzaskowski chce uczyć kilkuletnie dzieci...

YouTube: