Walentynowicz poparł Brauna Zatopią Gdańską Małą Sycylię ?

Walentynowicz wszedł w skład komitetu Brauna..(źródło )

Biznesmeni, mafiozi, policjanci i bezpieka w układzie! Latkowski: "Gdańsk to mała Sycylia. Nikt nie sypie, a politycy są jak małpki zakrywające oczy"...(źródło )

Wassermann: Adamowicz to jedna z najistotniejszych osób w „układzie gdańskim”...(źródło)

https://naszeblogi.pl/52596-przekret-gdanski-kaczynski-przestraszyl-sie-brauna

Gdańsk to mała Rosja”, „układ gdański przypomina układ mafijny”...”Platforma wyhodowała sobie w Gdańsku politycznego potwora, nad którym straciła całkowicie kontrolę – powiedział w „Minęła Dwudziesta” Marek Formela z „Gazety Gdańskiej” komentując decyzję prezydenta Gdańska, który zapowiedział, że będzie ubiegał się o reelekcję. – Można powiedzieć: układ gdański trzyma się mocno – powiedział i Marek Król z tygodnika „Sieci” i dodał, że przypomina układ mafijny. „...”– Gdańsk to jest mała Rosja. To przypomina bardzo taki system, gdzie władza oligarchiczna jest tak rozdzielona, że kluczowa linia przebiega: albo jesteś za prezydentem, albo nie jesteś za prezydentem – powiedział Maciej Kożuszek z „Gazety Polskiej”. Jego zdaniem, Paweł Adamowicz wypowiada się w mediach jak Władimir Putin. – Nie udziela odpowiedzi, tak żeby w jak największym stopniu zamazać swoją winę czy przedstawić PR-ową interpretację faktów; on udziela odpowiedzi w taki sposób, żeby pokazać dziennikarzom, że nic nie mogą mu zrobić. „..(źródło)

Aleksandra Dulkiewicz, Marek Skiba i Grzegorz Braun to kandydaci na prezydenta Gdańska, którzy zdołali w terminie złożyć trzy tysiące wymaganych podpisów poparcia. Pełnomocnicy Dulkiewicz donieśli w środę 25 tysięcy podpisów. „.. (źródło )

o ze startem Grzegorza Brauna w Gdańsku? Krajowe Biuro Wyborcze nic nie wie, a komisja miejska nie odbiera telefonów. „...”Mimo złożenia podpisów poparcia wymaganych do startu w wyborach, wciąż brakuje informacji na temat formalnej akceptacji dla kandydatów. Jak ustaliliśmy, PKW wciąż nie ma informacji od komisji miejskiej, która sprawdza zgodność z wymogami formalnymi złożonych podpisów. Grzegorz Braun podkreślił w rozmowie z naszym portalem, że komisja uznała fakt złożenia podpisów, choć jest pewne „ale”.Grzegorz Braun potwierdził, że komisja miejska po doliczeniu się ponad 3 tys. kart nie kontynuowała liczenia.”...”– Komisja zakomunikowała nam, że ten warunek złożenia podpisów został uznany – powiedział portalowi nczas.com Grzegorz Braun. Zastrzegł jednak, że formalnie start nie jest jeszcze pewny.
– Formalnie czekamy na dokument, który wyda nam komisja wyborcza. Natomiast wczoraj ten fakt, podany przez prawo żeśmy spełnili i został uznany – zaznaczył Braun.
Zapytany o to, czy nie ma robionych żadnych problemów, powiedział, że „zobaczymy”.
– To jest taki świat, że zawsze jakiś sędzia może dokonać jakichś wynalazków. W związku z tym lepiej pytać o to nie mnie, ale komisarzy wyborczych, sędziów Sądu Najwyższego i Państwową Komisję Wyborczą, co oni wymyślą – podkreślił kandydat na prezydenta Gdańska.
Z kolei w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Gdańsku poinformowano nas, że nie otrzymano jeszcze żadnych informacji z komisji wyborczej w Gdańsku. – Komisarz i biuro komisarza jeszcze żadnej dokumentacji z miejskiej komisji jeszcze nie otrzymała – poinformowano.
Z kolei miejska komisja w Gdańsku nie odbiera od nas telefonu. Czy rzeczywiście tyle czasu powinno zajmować sprawdzanie podpisów poparcia? Czy dzieje się coś, o czym nie wiemy?”....(źródło )
Trybun ludowy (także plebejskiłac. tribunus plebis lub plebil.mn. tribuni plebis) – urząd w republice rzymskiej utworzony w 494 roku p.n.e.[1], którego podstawowym zadaniem była ochrona interesów obywateli, a zwłaszcza plebejuszy przed arbitrażem patrycjuszy w senacie i samowolą urzędników.  „...”Zgodnie z tradycją podczas secesji wszyscy przedstawiciele niższych warstw społeczeństwa rzymskiego biorący udział w strajku zaprzysięgli też tzw. lex sacrata, „święte prawo” stanowiące, że zabiją każdego, kto zechce skrzywdzić ich wybrańców[15][13]. Jednocześnie trybuni zyskali status sacrosancti, a więc nietykalnych ze względu na sankcję boską[15][13]. Tym samym stworzono pozaprawny urząd, którego miano bronić pozaprawnymi metodami[14]. „..(źródło)
---------
Mój komentarz

Młody człowiek widzi kilku włoskich mafisów w kawiarni przed gdańskim urzędem miejskim

  • I co? Przyjechali się zabawić?
  • Nie. Przyjechali na szkolenie 

Należy skończyć afrykańską ochlokracją niszczącą polskie miasta. Prezydentów miast powinien powoływać premier. Demokracja jest zbyt prymitywna forma rządów, aby zapewnić polskim miastom możliwości rozwoju w XXI wieku. Taki Adamowicz z jego szemranym majątkiem zdobytym na urzędzie w normalnym cywilizowanym państwie w gabinecie prezydenta co najwyżej byłby konserwatorem powierzchni płaskich.

Braun nie wygra z Układem Gdańskim kontrolującym Małą Sycylię, Małą Rosję, ale może go przynajmniej obnażyć. Mógłby stać Trybunem Ludowym wstawiającym się za wszystkimi, którzy cierpią z powodu przestępczości urzędniczej. Wystarczyłoby by tylko by komitet Braun uruchomił telefon zaufania na który można by zadzwonić z informacjami o nadużyciach i przestępstwach dokonywanych w magistracie. Oj działoby się, oj działo.

Marek Mojsiewicz
video Marek Formela o Mafii w Gdańsku i gloryfikacji Adamowicza!
Video Czy Polska nierządem stoi? | Prof. M. Dakowski
video Grzegorz Braun zebrał podpisy pod swoją kandydaturą na Prezydenta Gdańska | Live Gdańsk!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika paparazzi

07-02-2019 [23:30] - paparazzi | Link:

https://radaris.com/ do publicznego użytku.

Obrazek użytkownika Jaworowski

08-02-2019 [10:33] - Jaworowski | Link:

Takich Małych Sycylii to multum w tym komuszym, czerwonym wciąż burdelu. Rozbicie tych układów zajmie całe dekady. W tym momencie jesteśmy bezradni. Mafiozów chowa się Bazylikach. W wynoszeniu mafiozów na ołtarze uczestniczy lokalny skorumpowany KK. Zgroza.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-02-2019 [12:13] - Imć Waszeć | Link:

Może powiedzmy to otwarcie: skorumpowany tak, ale nie koniecznie katolicki.

1. Arcybiskup Lenga: Próbują nas przekonać, że nauczanie Chrystusa to mowa nienawiści: https://www.youtube.com/watch?...
(prowadzący to inicjator akcji "Respect Us")
2. Biskup przerywa zmowę milczenia | Abp Jan Paweł Lenga: https://www.youtube.com/watch?...
3. Zniszczenie Kościoła i państw przez fałszywe posłuszeństwo | ks. Jean-Michel Gleize FSSPX: https://www.youtube.com/watch?...

Wniosek: Prawdopodobnie niebawem zacznie się dyskusja na temat "polska schizma" albo raczej jakiś twórczy rodzaj autokefalii (jak na Ukrainie). Będzie to postrzegane jako pewne rozwiązanie letalnego dla nas problemu marksizacji i protestantyzacji KK.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

08-02-2019 [20:08] - Kazimierz Kozio... | Link:

Czy PAD tez oglosi zalobe po smierci sw.pamieci premiera Olszewskiego? obawiam sie ze znam odpowiedz

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-02-2019 [22:14] - Imć Waszeć | Link:

Pewnie nie ogłosi i ostatecznie rozwieje wątpliwości co do tego, skąd się wzięła dobra zmiana ;)
Kiedyś były popularne takie gry planszowe jak "Clou", które polegały na tym, że jedna osoba konfiguruje pewne "przestępstwo": kto, czym, kogo, gdzie. Pozostali gracze za pomocą specjalnych kart zadają pytania i metodą dedukcji mają wykryć te szczegóły. Oczywiście są różne mutacje tego rodzaju gier. Jeszcze w czasach PRL-u gazeta Życie Warszawy miała stały kącik z zagadkami. Te zagadki były bardzo różne, jednymi ze stałych typów były krzyżówki liczbowe, gry słowne, szarady pentominowe i właśnie takie eliminatki, gdzie trzeba było wydedukować np. co robił w piątek wieczór Abacki, czy był blondynem i czy lubił piwo ;)
Współcześnie właśnie coś takiego dzieje się w skali ogólnopolskiej, taka eliminatka z samymi rudymi Cabackimi. 8]

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

08-02-2019 [22:43] - Kazimierz Kozio... | Link:

po smierci adamowicza oglosil natychmiast kiedy narod ma obchodzic zalobe. teraz po jednodniowej zwloce oglasza taka mozliwosc ale asekurujac sie koniecznoscia konsultacji z premierem.
watpliwowdci rozwialby po smierci bolka ale moze nie bedzie mial takiej szansy

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

08-02-2019 [23:48] - Imć Waszeć | Link:

To jeszcze Pan nie widział najlepszego. Polskich biskupów modlących się z żydami bez krzyży, które stały się niepożądane. Oto dowód upadku polskiego katolicyzmu. To przyspieszenie dziejów zresztą przewidywałem, gdy tylko niecne sprawki kleru i sanhedrynu zaczęły być masowo ujawniane: https://www.youtube.com/watch?...
Przykład ujawniania: https://www.youtube.com/watch?...

PS: Bisrabi czy Rabiskupi? Judiaństwo czy Chrzedaizm?