Komunikat Agencji APA: Michał Boni głodny solidarnie!

13.02.2015 Warszawa (APA) – nawiązując do rozpętanej przez określone siły kampanii nienawiści wobec faktu podjęcia przez bohatera walk o Wolną Polskę, europosła Michała Boni „całodobowej głodówki rotacyjnej w solidarnej walce posłów PE o wolność Nadii Sawczenko”, APA informuje, że:

1. Podłym pomówieniem jest, iż prawdziwym powodem rozpoczęcia wspomnianej głodówki jest to, że europoseł Michał Boni przestał się mieścić w ulubiony garnitur marki Hugo B.

Europoseł Michał Boni mieści się we wszystkie swoje garnitury, których liczba i marki są jego sprawą prywatną i nikomu nic do tego.

2. APA ciągle ustala, czy po zakończeniu całodobowej rotacyjnej głodówki solidarnościowej, Michał Boni rozpocznie całodobowy rotacyjny celibat solidarnościowy, co byłoby szczególnie dolegliwe, zważywszy na fakt, że 14 lutego są Walentynki, a europoseł Michał Boni niedawno się ożenił.

3. Czy po zakończeniu całodobowego rotacyjnego celibatu solidarnościowego europoseł Michał Boni przestanie się wygłupiać – agencji ustalić się do tej chwili nie udało.

Bogdan Rzetelny (APA)
APA br/

---------
Informacja dla Czytelników:

w związku z permanentnym trollowaniem moich tekstów, wzorem pisowskich europosłów pp. Czarneckiego i Kuźmiuka, nie odpowiadam na żadne komentarze.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-02-2015 [09:17] - NASZ_HENRY | Link:

Boni POści w szabas ;-)