Komunikat Agencji APA: redaktor Warzecha histeryzuje!

08.02.2015 Warszawa (APA) – nawiązując do rozpętanej przez prawicowe koncerny medialne nagonki na red. Kulczyckiego, w związku z próbą zerwania wczorajszej audycji telewizyjnej przez red. Warzechę, APA informuje że:

1. TVP INFO jest kanałem informacyjnym, dlatego też red. Warzecha nie powinien być zdziwionym, że red. Kulczycki próbował zasięgnąć u niego informacji.

2. Histeria red. Warzechy jest zupełnie nieuzasadniona, bo red. Kulczycki zapytał czy red. Warzecha pieniądze bierze a nie czy je kradnie.

3. Należy zwrócić uwagę na fakt, że red. Kulczycki nie zapytał red. Warzechy, czy jest on faszystą, pedofilem ani czy jest on obrzezany – a mógł.

Bogdan Rzetelny (APA)
APA br/  

---------
Informacja dla Czytelników:

w związku z permanentnym trollowaniem moich tekstów, wzorem pisowskich europosłów pp. Czarneckiego i Kuźmiuka, nie odpowiadam na żadne komentarze.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tarantoga

08-02-2015 [20:08] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Ad 1.

Jedno sprostowanie: TVP Info jest kanałem,rynsztokiem,kolektorem sanitarnym...niepotrzebne skreślic.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

09-02-2015 [01:08] - ExWroclawianin | Link:

100/100

Najgorsze ze jako Publiczna TV jest utrzymywana z NASZYCH PIENIEDZY !!!!!

TO SKANDAL! Juliusz Braun i Jan Dworak dawno powinni juz za to zaplacic glowa!

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

08-02-2015 [22:28] - Teresa Bochwic | Link:

Jak to mawia się na Twitterze - #FF! Najwyższa ocena. Niestety część publiczności koncentruje się tylko na błędach Warzechy - które widzę i ja, i na pewno Pan.

Obrazek użytkownika Dziadek bez dowodu

09-02-2015 [00:09] - Dziadek bez dowodu | Link:

Olać Kulczyckiego czy inne śmieci, pytanie jest : czy dostrzegł Pan zalety kandydata PISu czy nie?
na odpowiedż oczywiscie nie czekam zgodnie mottem: ..w związku z permanentnym trollowaniem moich tekstów, wzorem...ect...
czuwaj!

Obrazek użytkownika cyborg59

09-02-2015 [02:55] - cyborg59 | Link:

A poza wszystkim : to zaproszony ma być "obiektywny" ! Nie po to zaprasza się ludzi by pod własnym nazwiskiem, własne poglądy prezentowali. To jest publiczna TV, a nie prywatna.