Recydywa Kulczyckiego, czyli jak pozbyć się Warzechy - FILM

W 2009 r. program "Forum" opuścił w trakcie jego trwania Bronisław Wildstein, który w sposób chamski został potraktowany przez innego uczestnika - Stefana Niesiołowskiego. Gospodarzem audycji emitowanej na antenie TVP Info, był niejaki Jarosław Kulczycki, który po wspomnianym zajściu powiedział:
- Unikajmy wzajemnego obrażania się. Odkąd prowadzę ten program, taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz i jest mi z tego powodu bardzo przykro.
Minęło niecałe sześć lat, a redaktor Kulczycki sam wszedł w "niesiołowskie buty" i wcale mu z tego powodu nie było przykro. Można było odnieść wrażenie, że on się wręcz napawał swoją butą i arogancją.
Zapraszam na film, który przedstawia esencję starcia Kulczyckiego z Warzechą i subiektywne refleksje autora.
  https://vimeo.com/119048069 https://vimeo.com/eniknochal
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Cara al Sol

08-02-2015 [18:55] - Cara al Sol | Link:

Warto zauważyć ,że Kulczycki w tej sytuacji z Wildsteinem z 2009 roku jest wręcz ostentacyjnie bezczelny. Kiedy Niesiołowski ,niczym gejzer, obrzuca Wildsteina inwektywami, Kulczycki z uśmiechem na ustach rzuca do publicysty i pisarza "niech Pan robi notatki ,później Pan będzie odpowiadał". A później kiedy oburzony autor "Doliny nicości" wychodzi ze studia (i słusznie) , Kulczycki i Niesiołowski chórem krzyczą "do widzenia". Sytuacja z Warzechą jest o tyle ciekawa ,że Kulczycki się całkowicie odsłonił ,bez zachowania pozorów nawet ,cynizmu i hipokryzji. Warzecha miał pełne prawo do takiego porównania tych konwencji prezydenckich i został brutalnie przywołany do porządku. To jest już obrazek rodem z telewizji rosyjskich. Pamiętam ,przy okazji zestrzelenia nad wschodnią Ukrainą , samolotu pasażerskiego z Malezji, Rosjanie w swoich propagandówkach lansowali tezę ,że Su-25 ukraińskich sił zestrzelił ten samolot. Oczywiście była to kompletna bujda ,bo Su-25 nie ma takich możliwości techniczno-taktycznych bo nie lata na takich wysokościach przelotowych i w ogóle do czego innego służy. I jakiś biedny rosyjski dziennikarz/ekspert ds. lotnictwa jest srodze przepytywany przez rosyjskiego prezentera z tej kwestii. I on mówi ,że jest to niemożliwe takie zestrzelenie przez Su-25. I ten dziennikarz rosyjski nagle odpala ze złością "No to co jest jesteście za Ukrainą!!! Nasi generałowie z GienSztaba są idiotami???!! To nie wiedzą co może, a co nie taki Su-25??? Oni wiedzą lepiej!!!!".