Ukraińcy nas wyrżną!

Zatwierdzona do użytku na tym portalu narracja jest następująca:

„Ukraińcy to nasi przyjaciele i każdy, kto twierdzi (albo myśli), że tak nie jest, to podejrzany typ, ruski agent albo i Fedorowicz nawet. ”

No to ja z tego miejsca, publicznie i pod własnym nazwiskiem oświadczam, że nas Ukraińcy w najbliższym czasie znienawidzą, a jak się im ktoś pod rękę nawinie, to wyrżną.

Za co?

Nie za co, a za kogo:

za Balcerowicza,

który im ma podobno gospodarkę zniszczyć.

To znaczy zreformować ją ma, ale, jak powiedział Bolek (nie ten Bolek – inny Bolek) – to to samo.

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że Ukraińcy nienawidząc nas i rżnąc, będą mieli rację.

----------
Informacja dla Czytelników:

w związku z permanentnym trollowaniem moich tekstów, wzorem pisowskich europosłów pp. Czarneckiego i Kuźmiuka, nie odpowiadam na żadne komentarze.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

05-02-2015 [18:22] - NASZ_HENRY | Link:

Trzeba pisać notki przed pójściem do całonocnego po flaszkę ;-)

Obrazek użytkownika Lektor

05-02-2015 [18:53] - Lektor | Link:

Ewaryst jak zejdzie z tematu PiS, to zaraz porządne notki. Np. tym razem zgadzam się z nim w 100%.
Prośmy zatem Ukraińców, aby nie robili tego, i nie dali sobie doradzać Balcerowiczowi i tym obecnie rządzącym głąbom.

Obrazek użytkownika maks jamnicki

05-02-2015 [19:01] - maks jamnicki | Link:

Ja rozumiem nienawiść, to niekiedy przydatna cecha, ale umiarkowanie też jest niezłe. Dlaczego Pan wrzuca wszystkich Ukraińców do jednego worka? To tak jakby oceniać Polaków według komunistow albo np UB-eków. Absurd.
Ile  % w wyborach zdobywa ten niebezpieczny odłam Ukraińców? 5? 10?. Będę hojny, dam 20. A tak naprawde nie wiem, czy weszli do aktualnego parlamentu Ukrainy, czy przeszli 5 %. Nawet nie będe sprawdzał, przy Pana narracji.
  Banderowcy wymordowali także 20 tys. Ukraińców ktorzy albo starali się pomóc Polakom, albo tez nie chcieli brać udziału w rzezi. To świństwo o tym nie pamiętać. Przyjaciele? Jakie to ma znaczenie, czy chodzi tylko o nas wspólny interes? I co pan proponuje? Do czego Pan zmierza, skoro antyrosyjska Ukraina niedobra, Ameryka niedobra. Po co pluć, jak się nie ma alternatywnej propozycji ?. To dziecinne. Nie bo nie.

Obrazek użytkownika Poliszynel

05-02-2015 [21:30] - Poliszynel | Link:

Sedno, dodam że za obecne POwskie chowanie głowy w piasek względem rosji, jeszcze narobią po zarżnięciu w szyję - chyba, że Balcerowicz będzie działał tam "sprawniej" niż w Polsce.

Obrazek użytkownika smieciu

06-02-2015 [10:00] - smieciu | Link:

Spokojnie, jest na to rada. Wystarczy tylko do Ukraińców dotrzeć z wiadomością (nie ważne i nie wiem czy prawdziwą) że Balcerowicz to krypto Żyd. Takie rzeczy są łatwo chwytane. Warto je promować by wzmacniać braterstwo naszych narodów ciemiężonych przez wspólnego wroga ;)
Tylko kto to zrobi, zważywszy że Ukraiński rząd coraz to mocniej przypomina nasz rząd. Ichni rząd coraz bardziej lubuje się w banderyzmie.
Czyli to my, zwykły lud powinniśmy się logować na ukraińskie portale i głosić prawdę o Balcerowiczu ;)