Kluczowa bitwa

„Gazeta Wyborcza” hucznie ogłosiła film „Kler” najgłośniejszym polskim filmem tej jesieni, a reżyser Wojciech Smarzowski w specjalnym wywiadzie dla gazety Michnika powiedział, że: Kościół pierze mózgi dzieciom i wychowuje ich w przesądach. Jako zdeklarowany i jak się okazuje wojujący ateista dodał również, że: Jeśli chodzi o Polskę, to lepszym rozwiązaniem będzie wypowiedzenie konkordatu i wyprowadzenie Kościoła ze szkół. Co prawda nie oglądałem „Kleru”, ale jak widać reżyser sam przyznaje jakie intencje mu przyświecały, a co warto podkreślić już sama zapowiedź filmu spowodowała wzmożenie nienawistnych ataków na Kościół. I o to przecież chodziło. Tak więc nie będę dzisiaj pisał o filmie, ale o realizowanym od dawna scenariuszu lewactwa, masonerii lub jak kto woli rządu światowego, choć jednak najlepiej odpowiada mi używane przez Viktora Orbana określenie „globalne elity”. To właśnie te globalne elity doszły do wniosku, że Polska, jawi się dzisiaj jako największa katolicka wyspa na Starym Kontynencie i już czas iść krok dalej we wcielaniu w życie tu nad Wisłą założeń szkoły frankfurckiej, której celem jest rozbiórka od fundamentów chrześcijańskiego dziedzictwa Europy poprzez destabilizowanie społeczeństw, a więc przede wszystkim przez zniszczenie tradycyjnie pojmowanej rodziny. Polska jawiąca się jako ostatni silny europejski bastion chrześcijaństwa od dawna była na celowniku neomarksistów.
 
Nie chce maltretować Czytelnika jakimiś nudnymi i niestrawnymi encyklopedycznymi opisami szkoły fraknkfurckej. Mówiąc w wielkim skrócie jest to ten podnoszony często marksizm kulturowy lub rewolucja kulturowa, której prekursorami byli niemiecko-żydowscy lewicujący intelektualiści, założyciele Frankfurckiej Szkoły Badań Społecznych. Wbrew pozorom nie wymyślili oni prochu, a jedynie podążyli nie tylko za Marksem, Leninem i Gramscim, ale przede wszystkim za słowami żyjącego na przełomie XVIII i XIX w. masona, Josepha Comte de Maistre, który pisał: Do chwili obecnej narody zabijano w podbojach, czyli przez inwazje: ale tutaj nasuwa się ważne pytanie: czy naród nie może umierać na własnej ziemi, bez przesiedlania czy inwazji, a przez to, żeby szkodniki rozkładały samo sedno tych oryginalnych i ustanowionych zasad, które czyniły ten naród takim jaki jest? Jednym słowem oni idąc za niemieckim komunistą i synem żydowskiego oberżysty, Willi Münzenberga wołają: Uczynimy Zachód tak zepsutym, że aż będzie śmierdział.  To właśnie temu służy promocja zboczeń seksualnych, głównie homoseksualizmu, który podniesiono dzisiaj do rangi czegoś na podobieństwo szlachectwa. To dlatego wspierana jest imigracja muzułmanów, co jak słusznie „globalne elity” przewidziały powoduje wzrost nastrojów antysemickich i antychrześcijańskich. Wspieranie imigracji ludzi wrogich chrześcijańskim wartościom już spowodowało podmycie tożsamości wielu narodów. Taki był cel opanowania przez lewacką międzynarodówkę mediów, niszczenia autorytetu szkoły i nauczyciela, upowszechniania rozwodów oraz prawne usankcjonowanie jednopłciowych małżeństw z możliwością adopcji dzieci. Oczywiście na pierwszym miejscu jest coraz bardziej dziki atak na Kościół katolicki. Nie ma w tym wszystkim niczego zaskakującego, bo jak mówiła tuż przed swoją śmiercią w 2005 roku siostra Łucja dos Santos – jedna z trójki pastuszków i świadków objawień maryjnych w Fatimie: Kluczowa bitwa między Chrystusem a szatanem będzie toczyła się o małżeństwo i rodzinę.
 
Swoistymi kontynuatorami szkoły frankfurckiej są przedstawiciele tak zwanego „Pokolenia’68”, czyli „bohaterowie” lewackiego „buntu młodych” z 1968 roku. Głupszego buntu w historii świata chyba nie było. Jego symbolem powinien być „Lennon walczący”, który w tamtym czasie leżąc nago z Yoko Ono w apartamencie hotelu Hilton przyjmował kolejne delegacje pełzających na klęczkach dziennikarzy żebrzących o wywiad. Losy buntowników z 1968 roku różnie się potoczyły. Jedni, których śmiało można nazwać zwykłymi pożytecznymi idiotami uwierzyli ślepo w hasło „sex, drugs and rock'n'roll” i zaćpali się na śmierć gdzieś w smrodliwych zaułkach europejskich stolic. Drudzy w latach 70. poszli w finansowany przez Kreml terroryzm. Z kolei trzecia wytypowana na czołówkę peletonu grupa składająca się ze znudzonych dobrobytem burżuazyjnych synalków i córeczek rozpoczęła marsz przez instytucje opanowując uniwersytety, media, kulturę, niemal wszystkie zaplecza eksperckie oraz świat polityki. Zdobyli także wielkie wpływy w środowiskach biznesowych i bankowych propagując internacjonalizm, multikulturowość oraz nieukrywaną wrogość i nienawiść do wartości chrześcijańskich. Nie można też przymykać oczu na to, że niosące zgubę lewactwo wdarło się także do samego wnętrza Kościoła.
 
Już najwyższy czas nazwać „Pokolenie ‘68” pokoleniem zdrajców i śmiertelnych wrogów ludzkości, którzy doprowadzili Europę do upadku i podali narody jak na tacy islamskim najeźdźcom. Głoszone niegdyś hasła wolności pod tytułem „zabrania się zabraniać” sprytnie zamienili na markowe cygara i luksusowe wille z basenami, a kostki brukowe wyrywane z paryskich ulic, którymi rzucali w przedstawicieli starego znienawidzonego porządku, zamienili na dobrze wypchane portfele. To z tego pokolenia zdrajców wywodzą się takie postaci jak pedofil Daniel Cohn-Bendit, od ćwierćwiecza wpływowy eurodeputowany. Do tej samej czerwonej bandy należy oskarżany o gwałty bohater seksafer, Dominique Strauss-Kahn, były dyrektor zarządzający Międzynarodowego Funduszu Walutowego. To samo środowisko reprezentują uwielbiani przez lewactwo reżyser, Claude Lelouch czy gwiazdy filmu, Catherine Deneuve i Gérard Depardieu. Niemal w każdym europejskim kraju znajdziemy ich miejscowych odpowiedników, a u nas w Polsce symbolem pokolenia zdrajców ‘68 jest Adam Michnik oraz skupione wokół „Gazety Wyborczej” i „Fundacji Batorego” środowisko wraz z całą zgrają służących im „autorytetów” mianowanych i tabunem pseudo gwiazd i gwiazdeczek robiących za celebrytów.
 
 
Oto kilka przykładów świadczących o tym, że rozpoczął się już ten wielki decydujący bój poprzedzający czasy ostateczne. Dla mnie takim najbardziej symbolicznym wydarzeniem była brutalna akcja francuskiej policji, która dwa lata temu siłą usunęła wiernych protestujących przeciwko wyburzeniu Kościoła pod wezwaniem św. Rity w Paryżu. Ten protest odbywał się dzień po pogrzebie księdza, któremu islamiści poderżnęli gardło. Mordu dokonano w kościele w miejscowości Saint-Étienne-du-Rouvray. Pamiętam, że już kilkanaście lat temu niczym Kasandra wieszczyłem, że do takiej sytuacji dojdzie i to w pierwszej kolejności we Francji. Było to po tym, jak w czerwcu 2005 roku do paryskiej katedry Notre-Dame wtargnęli zboczeńcy, którzy poturbowali kapłana i rektora katedry, a chwilę później przed ołtarzem odegrali parodię ślubu dwóch lesbijek. Wówczas policja nie interweniowała, co tak rozzuchwaliło lesbijki i pederastów, że oskarżyli kapłana o próbę zakłócenia happeningu oraz nielegalne działania mające na celu usunięcie ich ze świątyni. Chyba wszyscy pamiętają scenę z ataku belgijskich feministek, które trzy lata temu półnagie napadły na arcybiskupa Andre-Josepha Leonarda w trakcie wykładu pro-life na uniwersytecie w Brukseli ubliżając mu i oblewając go wodą.
Jeżeli ktoś czeka na jakieś optymistyczne zakończenie tego tekstu to się nie zawiedzie, ale nie będzie to optymizm jakiego wielu oczekuje. Otóż po pierwsze my wszyscy katolicy i ludzie wierzący musimy w końcu przyjąć do wiadomości, że nigdy nie zapanuje raj na ziemi.
Ta wyidealizowana Zachodnia Europa, do której tęskniliśmy długimi latami spoglądając na nią zazdrośnie zza żelaznej kurtyny nie istnieje i nie ma najmniejszych szans, aby stała się dla nas tym, czym była w naiwnych marzeniach. Zaistniałe zmiany są już nieodwracalne i co najgorsze zainfekowany lewackim rakiem europejski pacjent dąży do tego, aby przerzuty tego nowotworu dosięgły także te państwa, które tylko teoretycznie mają jeszcze szanse na ocalenie. Pamiętajmy, że to, co zapowiedziane musi się stać, bo w Ewangelii św. Łukasza Jezus mówi:, Lecz przed tym wszystkim podniosą na was ręce i będą was prześladować. Wydadzą was do synagog i do więzień oraz z powodu mojego imienia wlec was będą do królów i namiestników. Będzie to dla was sposobność do składania świadectwa. Postanówcie sobie w sercu nie obmyślać naprzód swej obrony. Ja, bowiem dam wam wymowę i mądrość, której żaden z waszych prześladowców nie będzie się mógł oprzeć ani się sprzeciwić.  A wydawać was będą nawet rodzice i bracia, krewni i przyjaciele i niektórych z was o śmierć przyprawią. I z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich. Ale włos z głowy wam nie zginie. Przez swoją wytrwałość ocalicie wasze życie.
Cóż zatem mamy robić? 
Europa potrzebuje Polski. Idźcie - stańcie się sługami Słowa Bożej Prawdy, szafarzami Bożych tajemnic, pionierami ewangelizacji. Idźcie - i niech rośnie na polskiej ziemi zapał misyjny: to tchnienie żywego Boga, zew krzyża i zmartwychwstania. Idźcie - zanosząc innym to, co jest tysiącletnią spuścizną Kościoła na ziemi polskiej. (Św. Jan Paweł II)
 
Artykuł ukazał się w magazynie „Polska Niepodległa”
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pani Anna

21-12-2018 [14:31] - Pani Anna | Link:

Brakuje takich tekstów - zawsze, a teraz, w okresie przedświątecznym szczególnie.

Obrazek użytkownika RobertJerzy

21-12-2018 [15:45] - RobertJerzy | Link:

Diagnoza w 100% trafna. Recepta w 50% chybiona. Jak sobie Autor wyobraża współczesne wyprawy krzyżowe?. Dzisiejsza Polska jest upokarzana, wdeptywana w ziemię, szantażowana. Uratować nas może jedynie powszechny patriotyzm.I nie ma tu znaczenia wyznanie lub jego brak. Jak w 1920, wszyscy bez wyjątku, muszą stanąć w Jej obronie. Wszyscy muszą zrozumieć, że wszelkie te krzywdy i upokorzenia mają posłużyć jeszcze większej dezintegracji społeczeństwa, zachęceniu renegatów do kolaboracji i w konsekwencji  okupacji i wymazaniu naszej Ojczyzny z mapy świata. Polskę może uratować tylko jedność narodowa a Kościół Katolicki powinien  stanąć na czele Ruchu Oporu Narodowego, tak jak w 1920 na czele patriotów, broniących nas przed sowieckim Antychrystem stanął ksiądz Skorupka. I tylko wtedy  Polska może stać się Winkelriedem narodów. 
Życzę wielu Bożych Błogosławieństw.

Obrazek użytkownika Novalia47

21-12-2018 [19:27] - Novalia47 | Link:

Polskę może uratować tylko jedność narodowa
- powiedz Pan to Kaczyńskiemu Jarosławowi Polskęzbawowi i jego akolitom zgodnie i konsekwentnie dzielącym Polaków na sorty, patriotów,agentów,bogobojnych, targowiczan, lewaków, prawaków i t.p., i t.d., etc...
 I  na litość Boską: niechże Polska nie stanie się tym cholernym Winkelriedem narodów, albo papugą czy Mesjaszem! Niechże stanie się znowu normalnym,nowoczesnym szanowanym,a nawet lubianym członkiem wielkiej rodziny narodów nie tylko europejskich! Pan zapomina, że żyjemy w XXI w., a nie w epoce Wieszcza Adama !

 

Obrazek użytkownika Novalia47

21-12-2018 [22:33] - Novalia47 | Link:

Sprostowanie: ten cholerny Winkelried, to znalazł się nie  w Pańskim tekście, ale w komentarzu - przepraszam bardzo!

Obrazek użytkownika Novalia47

22-12-2018 [13:05] - Novalia47 | Link:

Pozostają jeszcze Pańskie surowe, raczej mało wyważone, wręcz apodyktyczne  sądy, jak np., że "Kler" jest okrzyczany przez "lewactwo" najgłośniejszym filmem roku, a to akurat prawda ,że jest takim filmem czy się to komu podoba czy nie, albo że Michnik jest guru pokolenia zdrajców, no i oczywiście stale się Pan powołuje na Biblię, ludzi Kościoła, świętych i t.p.. A  gdyby Pan uwzględniał  epoki, a nie  zrównywał wszystko do jednej, nam współczesnej, to wypadałoby napomknąć o śmiertelnych grzechach Kościoła (należę do niego, jestem rzymskim katolikiem), jaki nawracanie mieczem, Inkwizycja, palenie na stosie i t.p. A w  naszej  epoce  przerażające coraz to nowe odkrycia  masowej pedofili wśród księży począwszy od szeregowych ,a skończywszy na arcybiskupach i kardynałach i ukrywanie przez Kościół tych zbrodniczych praktyk. To także uzna Pan za atak na Kościół?