Biez Bolka nie razbieriosz!

Mamy na Naszych Blogach wysyp Bolków:

nie, nie chodzi mi o blogerów, a o obiekty ich blogowania śledczego (ładne sformułowanie prawda?):

Bolkiem na przykład okazał się być Duda.
Nie – nie tamten Duda, ale Duda ten.*

Jakby było mało, Bolkiem się okazał też Dominik Kolorz i też z Solidarności, tyle, że regionalnej, Śląsko-Dąbrowskiej.

Duda (ten) Bolkiem okazał się w tekstach i komentarzach tylu osób, że nie ma bata:

Bolek - jak stąd na Polanki!

Owszem, najogólniej ujął to p. Darski „Niezadowolenie musi być skanalizowane - potrzebne są Bolki”, ale bez etykietowania. Przynajmniej ja takiej, imiennej etykietki nie zauważyłem.

To mnie przekonuje, bo co jak co, ale skanalizowanie jest bardzo potrzebne, gdyż w przeciwnym wypadku by się rozlało i wcale nie przysłowiowe mleko, a takie, pardon - fekalia, że smród byłby na całą Europę.

A po co?

Tym bardziej przekonany jestem, że Solidarność wprawdzie największą centralą związkową nie jest, ale na tyle dużą, że tylko kretyni mogliby ją pozostawić bez stosownej opieki, a ja generałów prowadzących uważam za wystarczająco inteligentnych – przynajmniej wystarczająco na tzw. opozycję.

Zresztą, ja z zasady z fachowcami od demaskowania nie polemizuję, bo to daremne, tym bardziej, że to na tym blogowisku Prawdziwi Pisowcy ujawnili moją najskryciej ukrywaną tajemnicę, a mianowicie zdemaskowali mnie jako Żyda, nawet na stosownej liście umieszczając.**

To ciągnąc wątek „skanalizowania”, skoro Solidarność jest obsadzona Bolkami, to proszę mi, specjaliści szanowni od demaskowania odpowiedzieć, kto jest Bolkiem na Nowogrodzkiej 84/86?

Bo tego zadziwiającego ciągu zdarzeń, poczynając od wybierania na ministerialne stanowiska panów i pań Sikorskich, Kaczmarków, Miśko-Kamińskich, Kluzikowych i im podobnych, poprzez wystawianie na premiera technicznego humanisty Glińskiego Piotra, a w wyborach na prezydenta Warszawy Sasina Jacka z miasta Ząbki, który udawał, że prowadził kampanię wyborczą,

tego robienia sobie jaj z zapowiadanym hucznie alternatywnym systemem liczenia głosów, by po paru latach beztrosko przyznać, że...ludzi do liczenia PiS za mało ma,

bez „zbolkowacenia” PiSu (też ładne, prawda?) wytłumaczyć nie sposób.

Ja najmocniej przepraszam, ale skoro Bolki są potrzebne na odcinku związkowym, to na partyjnym wręcz niezbędne.

To ponowię pytanie:

kto, według Waszej, fachowej wiedzy, szanowni tropiciele Bolków spełnia tę funkcję w PiS?

Bo tego całego pisowskiego, pardon – b...ałaganu, jak w tytule - „biez Bolka nie razbieriosz.”

* http://naszeblogi.pl/52103-duda-jest-ktos

** http://naszeblogi.pl/48763-jak-zostalem-zydem-polskim

-----
Bonus z 17.01.2015 [21:42]

"Wielkim sukcesem Ślązaków, górników i NSZZ „Solidarność” (podkr. moje)  nazwał Krzysztof Wyszkowski porozumienie podpisane między stroną rządową i związkowcami."***

no proszę: to wg Was, może i Krzysztof Wyszkowski, TEN Wyszkowski, też "Bolek"?  No, co się będziecie czaić za tymi swoimi nickami - śmiało!

***http://niezalezna.pl/63339-wyszkowski-porozumienie-wielki-sukces-gornikow-ale-wladza-ma-plany-diaboliczne

-----------
Informacja dla Czytelników:

w związku z permanentnym trollowaniem moich tekstów, wzorem pisowskich europosłów pp. Czarneckiego i Kuźmiuka, nie odpowiadam na żadne komentarze.
EF

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-01-2015 [18:06] - NASZ_HENRY | Link:

Widać, że Ewaryst od starszych braci w wierze mącić się uczył ;-)

Obrazek użytkownika Studentka

17-01-2015 [18:55] - Studentka | Link:

Exactly !!!

Obrazek użytkownika Donat Pytajło

17-01-2015 [20:32] - Donat Pytajło | Link:

Drogi Ewaryscie, oraz ci ślepi na fakty intelektualisci...

1. Kto płaci dudzie Piotrowi? dla tego on pracuje. (pisze z małej litery nazwisko i imie tego typa świadomie)
2. Odnośnie związków zawodowych tyczy siectoctez opozycji. W naszym kraju nie ma ani pierwszego ani drugiego. Dlaczego?
3.Otóż nie ma dlatego, że opozycja lub związek zawodowy nie może działać na szkodę kraju, ludzi i zakładów pracy. To jest swojego radzaju misja i w Polsce jej brak. Są za to przyzwolenia na przekręty i pitolenie o prawie i sprawiedliwości. A gdzie jest napisane, że właściciele nie mogą się upomnieć o swój kraj???
Pisac i podawać przykłady nic nierobienia można by przez miesiąc, gorzej by poszukać przykładu zrobienia czegokolwiek.
I jak
już ktoś będzie chciał mi wpisać, że to głupoty to niech najpierw poda te przykłady.
z wyrazami szacunku Panie Ewaryscie

Obrazek użytkownika robinson

17-01-2015 [18:15] - robinson | Link:

Wreszcie głos rozsądku.

Nie rozumiem tej pookrągłostołowej negacji. Najpewniej wynika ze strachu, że jeżeli nie PiS, to już nic nie zostało. (Nie)rząd straszy PiSem, PiS straszy gorszym. Ta sama retoryka, tylko kierowana w inną stronę. Nie ma nic bardziej błędnego. Ludzie, Polacy, mają siebie, ale tego nie widzą, przyzwyczaili się do partyjnego kieratu, skazując się na niewolnictwo.

A przecież sięgając czasów bezpośrednio poprzedzających sformalizowanie ugody z komunistami, zapomina się albo celowo ignoruje fakt, kto obradował w Magdalence, kto zasiadał przy okrągłym stole. Jak w wyniku tej zmowy ukształtowała się scena polityczna. Prawdziwie opozycyjnych twarzy tam nie było, przez co powstała opozycja na mocy ugody - reglamentowana. I trwa do dzisiaj. Powie ktoś - przecież scena polityczna nie może składać się z samych schwarz charakterów. Ano nie może. Dlatego reglamentowano "dobrą stronę mocy", a prawdziwych wrogów szkodnictwa Państwa Polskiego wycięto z życia publicznego, wycina się z historii i totalnie neguje. Jakby nigdy ich nie było, a istnienie ich byłoby możliwe jedynie w alternatywnym świecie; w science-fiction, do którego przypisuje się opozycyjnych Bolków. Zupełnie błędnie.

Pozdrawiam serdecznie Autora. Dobry tekst.

Obrazek użytkownika Noemi

17-01-2015 [18:54] - Noemi | Link:

Z całym szacunkiem Panie Ewaryście, ale proszę sprawdzić, choćby w Wikipedii, że PiS nie rządzi od prawie 8 lat.