Komunikat Agencji APA: górniczym satanistom - gromkie nie!

10.01. Warszawa (APA) - Jak nieoficjalnie dowiaduje się APA, w związku z rozpowszechnianiem przez wrogie ośrodki informacji o rzekomym proteście górników, Agencja potwierdza, że pod ziemią znajdują się górnicy w liczbie ok. 2000.

Jednocześnie agencja zwraca uwagę na fakt, że przebywanie pod ziemią jest dla górników stanem naturalnym, w związku z czym nazywanie tego protestem” jest i nieprawdziwe i absurdalne.

Robienie zaś przez określone siły z faktu odmowy Zarządu Kamandy Węglowej zgody na odprawienie pod ziemią mszy dla przebywających tam górników jest zwykłym jątrzeniem, ponieważ z kręgów zbliżonych do Krajowych Duszpasterzy Establishmentu* uzyskano ekspertyzę, że na taką mszę zgody być nie może, jako że taka msza, przeprowadzona w – co istotne - kopalni węgla kamiennego, to byłaby klasyczna, czarna msza.

Bogdan Rzetelny (APA)
APA br/

* Kardynalowie Nycz i Dziwisz - Krajowi Duszpasterze Establishmentu.

-----------
Informacja dla Czytelników:

w związku z permanentnym trollowaniem moich tekstów, wzorem pisowskich europosłów pp. Czarneckiego i Kuźmiuka, nie odpowiadam na żadne komentarze.
EF

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika eska

12-01-2015 [01:23] - eska | Link:

Naprawdę im odmówili mszy na dole??? To mają przerąbane!
Przy okazji > górnośląski związek policjantów poparł oficjalnie strajk górników, chyba rząd też ma co nieco przerąbane :)))

Obrazek użytkownika Zofia

12-01-2015 [10:42] - Zofia | Link:

Przecież polscy biskupi odmówili poparcia polskim katolikom, to dlaczego by mieli robić wyjątek dla braci górniczej??? 15 lat temu,też zlikwidowano mój zakład pracy i żyliśmy za głodowe pieniądze, mając na utrzymaniu uczące się jeszcze dzieci.Dlatego jestem całym sercem z górniczymi rodzinami.
Nie dajcie się otumanić tej władzy.Bujaliście się z Tuskiem i Bieńkowską przy kuflu piwa i co???? Oni wiedzieli, że kopalnie zlikwidują!!! Tej władzy od afer się nie ufa!

Obrazek użytkownika gal

12-01-2015 [12:31] - gal | Link:

Wstrzymajcie się Drogie Panie z występowaniem z Kościoła Katolickiego, to nie biskupi, a władze Spółki odmówiły zgody na zjazd kapłanów pod ziemię.

Obrazek użytkownika Zofia

12-01-2015 [16:21] - Zofia | Link:

Gal-u, nikt nie występuje z Kościoła ale trzeba trzeźwo popatrzeć na naszych zwierzchników kościelnych i wyrazić swoją opinię.Sam biskup odprawił Mszę Św. za ateistę Jaruzelskiego a za kilka dni też za Oleksego. Te nasze wpisy to nasz żal i niemoc, że za" prostym człowiekiem "niewielu się wstawia w tym naszym pięknym kraju.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika gal

12-01-2015 [19:20] - gal | Link:

Też cierpię z tego powodu, ale tym razem oberwali nie za swoje.:)

Obrazek użytkownika xena2012

12-01-2015 [17:39] - xena2012 | Link:

nie tylko górniczym satanistom ,ale w ogóle górnikom gromkie ,,nie''od władzy. W Orzeszu na Śląsku powstaje niemiecka kopalnia która oczywiście będzie rentowna w odróżnieniu od nierentownych polskich (jak podano wpolityce.pl).Przecież polskie stocznie też zamknięto,by nie robiły konkurencji niemieckim w Rostocku.

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

12-01-2015 [21:38] - Teresa Bochwic | Link:

Nie szalejcie. Bp Skworc wyraźnie powiedział, że odprawią mszę dla każdego środowiska górniczego, które się o to zwróci.