Mordercy i bluźniercy, czyli tragifarsa francuska

 

  Zaczęło się od plugawych rysuneczków publikowanych we wspomnianym wcześniej francuskim tygodniku. Obrażano wszystkie religie. Trójcę Świętą przedstawiono na przykład jako trójkę kopulujących jednocześnie jegomości. Krótko mówiąc, paryscy redaktorzy wykluczyli się z jakiegokolwiek kościoła. Wśród ich odrażającego dorobku znalazły się oczywiście karykatury Mahometa.
Do akcji wkroczyli więc terroryści islamscy, którzy nie znają pojęć takich jak "tolerancja" czy "satyra" i z zimną krwią mordują dziennikarzy. Po kilku dniach terrorystów zabijają antyterroryści. Mamy zatem zabitych po obu stronach. I to koniec? Nic z tych rzeczy. Teraz będzie najlepsze. Gdzie po śmierci mogą trafić mordercy i bluźniercy, czyli islamiści i zamordowani przez nich pracownicy "Charlie Hebdo"? Na pewno nie będzie to rajski ogród z nieskazitelnymi dziewicami, które zowią Hurysami (siedemdziesiąt dwie na każdego terrorystę).

Być może trafią tam, gdzie na wieki już pozostaną razem. Ofiary i ich kaci. Wieczne towarzystwo to byłaby najlepsza kara dla obu stron.
 
Nie przemawia przeze mnie rewanżyzm, tylko zdrowy rozsądek, który wskazuje bezsensowność działania każdej ze stron.
 
A Opatrzność tradycyjnie już wykazała się poczuciem humoru przewyższającym o kilka klas antykościelnych satyryków, w tym przypadku z francuskiego tygodnika.
 

https://vimeo.com/eniknochal
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cichy

11-01-2015 [21:10] - cichy | Link:

witam pana.
Koran mowi..K 2:191
.."I zabijajcie ich gdziekolwiek ich znajdziecie.I wypędzajcie ich!!
inny cytat ..Kiedy zas spotkacie tych którzy nie wierza;uderzcie ich mieczem po szyi!!..zrodlo film pt "Islam w Europie..i wiele innych "kwiatkow"...
na koniec kwiatek znaleziony w sieci..noworoczne "pozdrowionka" od kalifa państwa islamskiego..uprzedzam od razu..słabsi emocjolnalnie niech nie czytają o prawdziwych intencjach i o obnażonym ichnim sposobie myslenia..

http://gloria.tv/media/4XpqnV8...

mi jest szczególnie latwo zrozumieć sens pana notki;gdyz widziałem syrie kieeeeedys daaawno temu..jak była przecudnym;pelnym zycia krajem..a nie pieklem na ziemi..pozdrawiam za głębsze treści ukryte mikedzy wierszami..

Obrazek użytkownika Enik Nochal

11-01-2015 [21:42] - Enik Nochal | Link:

Witam,
Swoje dzieci staram się wychować w wierze. Moja rodzina twardo stoi na fundamencie katolickim. Może nawet jestem w pewnych sprawach fundamentalistą :), ale nie możemy sobie pozwolić na odcinanie korzeni naszej tożsamości. Prasa, radio i telewizja stara się wyprać ludzi z wiary i to się udaje. Kościoły stają się puste. Panuje nihilizm i... konsumpcjonizm. Oto bożki nowej ery. Nie ma na to mojej zgody. Są wartości uniwersalne, które pozwoliły temu narodowi przetrwać i właśnie te wartości trzeba pielęgnować i o nich mówić. Wrzeszczeć nawet, aby przebić się przez kakofonię prawd serwowanych nam przez główny nurt. Ja Jezusa się nie wstydzę, aby i On mnie się nie wstydził.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-01-2015 [09:58] - NASZ_HENRY | Link:

Islamiści mają INNE poczucie humoru ;-)

Obrazek użytkownika Enik Nochal

12-01-2015 [10:10] - Enik Nochal | Link:

Tak. Takie specyficzne poczucie humoru, które często ich wręcz rozsadza.

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

12-01-2015 [16:46] - Słoń Podwawelski | Link:

Szanowny Panie:
Uważam, że degeneraci z "Komuno-Pedo Hebdo" stali się dzikimi barbarzyńcami z powodu bezkarności, jaką zapewniał im pedofilski parasol we Francji. Chamskie rysunki i prostackie żarty z wartości religijnych dawały utrzymanie tym zboczeńcom przez wiele lat. Chodzili w chwale intelektualistów i nonkonformistów wyzwolonych z wszelkich mieszczańskich kompleksów. Wielokrotnie byli napominani ale zuchwałe chamstwo stało się ich religią. Łajdactwo zostało ukarane ale być może zbyt surowo. Rysunek Trójcy Świętej kwalifikował ich na karę więzienia i przymus resocjalizacji. Niestety w zdegenerowanej Francji nie było takiej możliwości. Kiedy zobaczyłem ten rysunek w Internecie w sobotę 10 stycznia, zrozumiałem jakiej klasy byli ci "satyrycy" i redaktorzy. Dzicz, po prostu nieokiełznana dzicz. Twarz i mina głównego zboczeńca, Stéphane Charbonnier'a, mówiła wszystko. To był psychopata owładnięty szałem antyreligijnym.

Obrazek użytkownika Lektor

12-01-2015 [19:13] - Lektor | Link:

Nie płaczcie Polacy za Francuzów, Anglików, Niemców i innych !
Jakże niedawno temu ginęły nas miliony i żaden z w/w nacji nie zapłakał, ba nawet łzy nie uronił nad nami. Kiedy nas Niemcy i Ruscy mordowali to Amglia i Francja wypięły nam dupy !
Czy to my ponosimy winę za ich multi-kulti pomysł ? Nie ! No to czy tym rządzącym lewackim głąbom na zachodzie nie wystarczy tragedii wojen europejskich i światowych i tragedii narodowościowych np. Ź ydów czy Romów w Europie ? Czy im jest ciężko zerknąć do historii ilu europejczyków oddało życie w obronie Europy przed muzułmanami, tak z jednej strony (Hiszpania), jak i z drugiej strony Europy (Bułgaria i Grecja) ? Jakże niedawno to się działo – i już zapomnieli ?
Lewacy na zachodzie preferują multi-kulti i gender, a odrzucają wiarę katolicką. Z jednej strony prowadzi to do unicestwienia własnych narodów (gender), a z drugiej strony do preferowania agresywnej muzułmańskiej kultury. Zobaczymy jak długo będą brnęli w tym gównie, ale powinni pamiętać, że muzułmanie nie wprowadzą gender do własnego społeczeństwa za żadną cenę, a będą się rozmnażali 2-3 krotnie szybciej niż gender nacje !!!

A co my ? My musimy jak najprędzej zmienić władzę na taką, która będzie popierała Kościół katoilicki, a będzie przeciwna ideologii gender. Tylko to może nas ocalić !

Obrazek użytkownika jaja -cek

12-01-2015 [20:02] - jaja -cek | Link:

przeczytałem dzisiaj, że w kilku francuskich szkołach dzieci arabskie nie chciały uczcić "minutą ciszy" tego zdarzenia

zamach i śmierć to jest DRAMAT i TRAGEDIA
TAK NIE POWINNO BYĆ !

Ale nie zapominajmy, że KTO SIEJE WIATR - ZBIERA BURZĘ

Nie zgadzam się, że to był "zamach" na .... wolność słowa, na wolność poglądów, na tolerancję
skoro nie powinno się, nie wolno drwić z kalekiego (posła PO), naśmiewać z jąjąjąkajły (michnika), ośmieszać przygłupa (prezydęta) czy wyzywać (profesora) od matołów
to tym bardziej NIE WOLNO DRWIĆ , OŚMIESZAĆ , PLUGAWIĆ rzeczy dla innych ludzi ŚWIĘTYCH !

francuzi zasłużyli sobie na to!
WSZYSCY LUDZIE, którzy nie widzą PRA-przyczyny tej REAKCJI "mają oczy ale nie widzą, mają uszy ale nie słyszą"

kilkudziesięcioro dzieci arabskich JEST MĄDRZEJSZYCH, mają więcej HONORU i bardziej sami siebie SZANUJĄ aniżeli te miliony dorosłych wykształconych ale GŁUPICH i NIETOLERANCYJNYCH małych duchem jewropejczyków

ps
i dobrze, że pani nauczycielka zrezygnowała z pracy w tej szkole bo trudno, żeby głupszy nauczył czegoś mądrzejszych od siebie