Który to ten Rakowiecki?

W prawicowych mediach giwałt, że podobno jakiś Rakowiecki, poparł wyrzucenie jakiegoś Rachonia, przez jakiegoś Jurka, z jakiejś konferencji prasowej jakiejś kapeli.

Ja się na kapelach nie znam, a konferencje prasowe mnie w najmniejszym stopniu nie interesują, ale ponieważ nazwisko Rakowiecki jest dość pospolite, chciałbym wiedzieć, czy ten Rakowiecki to jest Rakowiecki nr 2a czy Rakowiecki nr 37 ?

----------
Bonus z 19:30: dziś nic nie mogło mi sprawić większej satysfakcji od faktu, że uczestnik opozycji antykomunistycznej, rzecznik prasowy rządu, członek Komisji Weryfikacyjnej ds. byłych żołnierzy Wojskowych Służb Informacyjnych i radny .....Mokotowa nie załapał, co znaczą w warszawskim kodzie pojęciowym mokotowskie (!) adresy Rakowiecka 2a i Rakowiecka 37 :-)

-----------

Informacja dla Czytelników:

w związku z permanentnym trollowaniem moich tekstów, wzorem pisowskich europosłów pp. Czarneckiego i Kuźmiuka, nie odpowiadam na żadne komentarze.
EF

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marcin Gugulski

11-01-2015 [17:10] - Marcin Gugulski | Link:

Kim jest "ten" Jacek Rakowiecki?
Rzecznik prasowy TVP S.A. od 8 miesięcy.
A przedtem? Krótko? Niektórzy mówią, że kładł jedno pismo za drugim...
2007-2012 - red. nacz. miesięcznika „Film”.
od 2007 szef nowych projektów wydawniczych Media Point Group
2006 - krótkotrwały z-ca red. nacz. „Rzeczpospolitej”.
2004-2005 - red. nacz. miesięcznika teatralnego „Foyer”.
2002-2003 - wydawca pionu czasopism luksusowych w Media Styl wydawnictwa Bauer.
2001-2002 - red. nacz. tygodnika „Przekrój” (też wyd. Edipress)
1998-2001 i 2003-2004 - z-ca red. nacz. a od 1999 red. nacz. dwutygodnika "Viva!"
1989-1998 - w „Gazecie Wyborczej”  (sekr. red., kier. dz. kultury) i AGORA S.A. (dyr. wykonawczy i czł. zarz.).
od 1982 w administracji „Tygodnika Powszechnego”, od 1987 czł. red. "TP" i p.o. sekr. red.
1981 - z-ca przew. NZS UJ i czł. prezydium KKK NZS, internowany w Załężu k/Rzeszowa do 27 maja 1982 (w 2007 za "wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce" prezydent RP Lech Kaczyńskiego nadał mu Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, ale odmówił przyjęcia go z Jego rąk powodu „przekonań politycznych”).
1978 - czł. red. pisma studenckiego „Indeks”, wydawanego przez SKS w Krakowie.
Studiował teatrologię na Uniwersytecie Jagiellońskim (studiów nie ukończył).

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-01-2015 [17:24] - NASZ_HENRY | Link:

@Ewaryst skołowany ;-)