Desperacka agresja Niemiec przeciw Polsce

Jak nie wiadomo, o co chodzi, chodzi o pieniądze - stare porzekadło. Na czoło wysuwa się 1 bln. USD reparacji wojennych od Niemiec. Do tego setki mld. EUR pieniędzy, które co roku wyprowadzano z Polski. Dodajmy, że Niemcy nie chcą, aby Polacy godziwie zarabiali, bo skończyłby się bardzo tani pracownik/niewolnik, pracujący na dobrobyt Niemiec.

Każdy polityk PiS i każdy prawicowy publicysta powinien przy każdej okazji powtarzać, że Niemcy chcą zniszczyć PiS, bo nie chcą płacić i wiele, niżej zarysowanych powodów, wszystkie prowadzące do bogactwa Niemiec, kosztem nas Polaków. Nie jest tajemnicą, że tzw. KE reprezentuje głównie interesy Niemiec.

Już dość dawno temu pisałem: http://naszeblogi.pl/59328-niemcy-chca-zniszczyc-pis-chodzi-o-1-bln-usd. Wszelkie wysiłki PiS łatwo mógł obalić SN, a tu reforma i koniec orzekania bez oparcia o stanowione prawo. Rozumiecie Państwo, jaką to wściekłość wywołuje w Berlinie i ... - uwaga - w Moskwie. Był/jest tajny pakt Putin-Merkel, który przewidywał podział/rozbiór Polski, o czym pisałem: http://naszeblogi.pl/48659-merkel-i-putin-maja-tajny-plan-podzialu-polski. Tusk wyciągał kapitał z Polski wschodniej i inwestował głównie w Polsce zachodniej. Ponadto polskie wojsko zostało rozlokowane wzdłuż granicy niemieckiej.

PiS rozwala PSL, w pewnym rozumieniu "pasera" III RP (w sensie potocznym, a nie prawnym). Wkrótce III RP będzie nazywana Rzeczpospolitą Złodziejską i mam tu na myśli nie tylko kradzież OFE przez PO-PSL, ale cały ocean afer. Wszystko, co w III RP zbudowano, to na kredyt, a do tego wygnano na Zachód biedą i bezrobociem wiele pokoleń młodzieży. Oficjalny dług III RP, to 1 bln. PLN, z czego za rządów PO-PSL "powstało" 0,5 bln. PLN. Już dawno policzyłem, jak to się mówi - na kolanie, że prawdziwy dług Polski, z tego powodu, wynosi ok. 5,5 bln. PLN http://naszeblogi.pl/41046-prawdziwy-dlug-polski-wyzszy-co-najmniej-o-55-bln-pln. Najciekawsze, że ten mój szacunek potwierdził w tym roku GUS!

Polacy mieli mało zarabiać, część pracować za bezcen w kraju, a część wyjeżdżać do Niemiec, co wprost głosił H. Frank, gubernator GG w III Rzeszy (za Hitlera) - Polacy mają być tak biedni, aby dobrowolnie godzili się na nisko płatną pracę dla Niemiec (piszę z pamięci, więc oddaję jedynie sens wypowiedzi). Niewiele osób wie, że taką politykę sformułował O. Bismarck, znaną jako Mitteleuropa: http://naszeblogi.pl/46196-scisle-jawna-tajemnica-niemiec-jadro-polityki. Ideę Bismarcka realizował Hitler, realizuje Merkel, a Tusk, świadomie, bądź nie, wydatnie im pomagał.

Upada SN, a za trzy tygodnie padnie PSL. Następnym krokiem PiS będą polskojęzyczne media niemieckie, co będzie oznaczać definitywny upadek totalnej targowicy i kapitana Schetino. Nomen omen, Targowiczanom także chodziło o zmiany w systemie sądownictwa, że to oni, co prawda, mogli stosować prawo, ale przestali być prawem. Zwracają się do sąsiednich państw, aby zmusić Polskę do kapitulacji. Obecnie czyni tak kapitan Schetino i cała reszta jego ferajny, zwana także totalną targowicą

I tak, nomen omen, moja rodzina zwalczała wówczas warchołów oraz Targowiczan w ramach, tzw. Rzeczpospolitej Szlacheckiej Babińskiej.

Miłego wieczoru
Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

24-09-2018 [20:14] - Jabe | Link:

To może by tak ten dług zacząć spłacać, zamiast piętrzyć wydatki?

Obrazek użytkownika mjk1

25-09-2018 [09:40] - mjk1 | Link:

Jabe. Wszyscy tłumaczą Ci, że nie posiadasz elementarnej wiedzy i to na poziomie szkoły podstawowej a Ty dalej robisz z siebie głąba. Kiedy Ty w końcu zrozumiesz, że pieniądza odsetkowego nie można spłacić. Można się tylko i wyłącznie zadłużać. Jak się naumiesz, zrozumiesz. Prawdopodobnie jednak dalej nic nie będziesz kumał.
 

Obrazek użytkownika xena2012

24-09-2018 [23:14] - xena2012 | Link:

Niemiecką agresję na obecną Polskę nie nazwałabym desperacką a raczej na przemyślaną i z żelazną konsekwencją przeprowadzaną.Medale dla Tuska wsparcie polskiej opozycji i protestów,dziwne rozmowy w ambasadzie Niemiec z polskimi zdrajcami,obwożenie Kozłowskiej czy Gersdorf po Niemczch z ,,wykładami'' i ,,odczytami'' przeciwko Polsce.

Obrazek użytkownika mjk1

25-09-2018 [09:49] - mjk1 | Link:

Najlepiej tę agresję było widać, jak Niemcy, Francuzi, Holendrzy i Włosi proponowali wspólne państwo, co oznaczało takie same prawa, ale też takie same obowiązki. Miłościwie nam panujący nazwali to dyktatem i dyskryminacją. Na mniejszą skalę zaproponowali takie same zarobki w całej Unii. Znowu dyktat i dyskryminacja. Zapytałem wtedy, kto czuje się dyskryminowany zarabiając tyle samo co w UE. Do dzisiaj nie odezwał się nikt.  
 

Obrazek użytkownika Jan1797

25-09-2018 [19:58] - Jan1797 | Link:

Szanowna Pani, Panowie,
Śmiem wątpić w to, że Chiny akceptują niemiecko-rosyjski projekt Euro-Azji, można doprecyzować
Euro-Azji w części, gdyż o jedności w całości przekonali się powyżsi na Australijskim szczycie.
Ponadto nawet bohater „spocznij mema” rozumie bardzo trudną sytuację EU. Stad przekop Mierzei
Wiślanej, wpisauje się w logikę Trójmorza, plany łączne z dalekim wschodem. Ostatnie dni udowadniają
że trwająca operacja fartuszek na finiszu, czyli jak urobić wyborców dla noje euro samorząd, czyli
co może ozi kremlin w tłumie, pali na panewce mimo zaangażowania stanów na innych kierunkach.
Pozdrawiam Jan.

Obrazek użytkownika ruisdael

25-09-2018 [08:36] - ruisdael | Link:

Być może nie jestem tak spostrzegawczy, ale nie jestem pewny czy ostatecznie padnie SN i PSL. Chciałbym się mylić, ale rząd (nie mówiąc o prezydencie, który potrafi jedynie płomiennie przemawiać) jest zbyt "mientki" aby tego dokonać.