Polska specjalność handlowa: ubój rytualny i tortury.

Trybunał Konstytucyjny - i teraz przełożę bajerkę zwaną „językiem prawniczym” na potoczną polszczyznę - zezwolił na zabijanie zwierząt ze szczególnym okrucieństwem w celach biznesowych.

To znaczy Trybunał ujął to inaczej i o jakichś celach kultu religijnego wspominał, ale bądźmy poważni:

kogo w 14 roku wieku XXI, w kraju będącym członkiem laickiej aż do zdejmowania krzyży włącznie Unii Europejskiej obchodzi jakiś za przeproszeniem „kult” ?!

No z pewnością nie sędziów i to takich skierowanych na odcinek Trybunału, gdzie dobór jest chyba jeszcze bardziej precyzyjny, niż dobór do Rządowej Komisji Wyborczej.

W temacie kultu to kult pieniądza jeno się liczy, i słusznie, bo grepsy w rodzaju lepiej być niż mieć to cwani macherzy od skonstruowania III RP przeznaczyli na użytek frajerów, sami zajmując się „mieć” i to mieć baaaardzo dużo.

Żeby daleko nie szukać, klasyk Rywin, w rozmowie jak najbardziej biznesowej z innym klasykiem Michnikiem, wyraził życzenie, żeby nawet biznes mediowy był koszerny.

Cóż: mówisz – masz!

Na Prezesie Trybunału polegać można jak Zawiszy (Artura mam na myśli), a jak ktoś miał wątpliwości, to jego wypowiedzi na temat rzetelności ostatnich wyborów powinny mu te wątpliwości wygumkować.

Żeby było milej, nasi jankescy sojusznicy (no nie, proszę się nie śmiać, to nieładnie) najwyraźniej zwolnili z tajemnicy służbowej prezydenta Kwaśniewskiego i premiera Millera pozwalając im na przypomnienie sobie, że te sanatoria dla talibów to w Polsce były i nawet ktoś te kilkanaście baniek zielonych wziął. No proszę.

Ale tego, że we wspomnionych sanatoriach pensjonariusze byli poddawani, mówiąc po chamsku, oprawianiu, to jeszcze sobie nie przypomnieli.

Znając jednak naszych jankeskich sojuszników i ich lojalność (no proszę się jednak nie śmiać - to niekulturalnie jest) przypomnienie sobie przez szorstkich przyjaciół szczegółów nie tyle pikantnych, co makabrycznych jest kwestią czasu i to nie najdłuższego.

Ja zresztą uważam, że tak naprawdę, to ci jankescy sadyści do III RP po naukę przyjechali, bo co jak co, ale ciągłosc pokoleniowa sięgająca aż Informacji Wojskowej i UB, w kraju nad Wisła zachowana jest.

W końcu III RP stoi na solidnym fundamencie, zbudowanym w latach 44-89 na połamanych kościach, o detalach w rodzaju wybitych zębów i zdartych paznokci nie wspominając.

Żeby było, jak to u mnie w zwyczaju, optymistycznie, zwrócę Państwa uwagę na fakt, ze dzięki III RP dorobiliśmy się społeczeństwa otwartego i to do tego stopnia otwartego, że każdy obcy może się tu rządzić, ze zrobieniem kupy na środku dywanu włącznie, a nam pozostaje tylko to g... wąchać i zachwycać się, że takie śliczne.

--------------

Informacja dla Czytelników:

w związku z permanentnym trollowaniem moich tekstów, wzorem pisowskich europosłów pp. Czarneckiego i Kuźmiuka, nie odpowiadam na żadne komentarze.
EF
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Tarantoga

11-12-2014 [20:16] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

"...kogo w 14 roku wieku XX, w kraju będącym członkiem laickiej aż..." ---koniec cytatu.

Cholera! A mnie się wydawało,ze mamy juz XXI wiek :-)

Obrazek użytkownika mada

11-12-2014 [21:00] - mada | Link:

Oj Tarantoga coś z oczami. Do okulisty! Wolny termin II połowa XXI w.

Obrazek użytkownika Tarantoga

12-12-2014 [08:47] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Wyraźnie wziąłem ten fragment w cudzysłów i napisałem "koniec cytatu"!

To Ty masz coś z oczyma...najwyraźniej Ewaryst edytował notkę i poprawił.

Żaden problem,to zrobić,ale gdyby mi napisał na PW....dziekuję i juz poprawiam...ale to III RP,tu nie ma zwyczaju
przeprosić i dziekować...dziki kraj.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-12-2014 [09:41] - NASZ_HENRY | Link:

Ekologowie by zachować twarz muszą urządzić teraz marsz na Trybunał Konstytucyjny. Braun stanie na czele ;-)