Konsumpcja TIGER'a wypłuczę Ci mózg!

   ''Błogosławieni Ci, którzy boksują i dostają po głowie, a milczą'' - chciałoby się powiedzieć, patrząc na co niektórych naszych pięściarzy. Poza Gołotą, wielu polskich bokserów chce wejść w świat polityki - Adamek, albo zostać celebrytą - Pudzianowski, Szpilka. Nie inaczej podąża inny bokser-emeryt, biznesmen Dariusz Michalczewski, coraz częściej występujący w imieniu społeczeństwa ''co bardziej oświeconego''.

  Został twarzą kampanii LGBT, chodzi po różnego rodzaju programach tłumacząc ludziom jak powinna wyglądać Polska, czym jest patriotyzm i w jaki sposób on się tego nauczył (sic!). Muszę przyznać, że dawno się tak nie ubawiłem jak słuchając człowieka, który budował swój światopogląd żyjąc i trenując u alfonsów o szemranej reputacji, z co bogatszych dzielnic Hamburga. O patriotyźmie młodych Polaków chce uczyć człowiek, gdzie jeszcze niedawno występował pod niemiecką banderą, biorąc za to grubą kapustę, przywożoną nie ukradkiem w bagażnikach starego Trabanta, a luksusowych Mercedesów - po prostu przeszedł na 'Ciemną Stronę Mocy' bez żadnych skrupułów. 

   Stolarz-tapicer bawi się w politologa i przedstawia Polakom wizję przyszłości - na kogo się powinno głosować, na kogo nie głosować (wiadomo że PiS), jaką rolę zająć w życiu społecznym. W programie Tomka Lisa jakiś miesiąc temu, z zachwytem opowiadał, że w miejscu gdzie trenował, znajdował się burdel- gdzie poznał ''wielu wspaniałych sympatycznych ludzi', ''nauczmy się szacunku i tolerancji''. Naprawdę brzmi to zabawnie w ustach człowieka, który jawi się jako edukator i wzór do naśladowania, czy jak to mówią angole ''Role Model''- dla młodzieży. 

  W gazecie Lisweek można przeczytać cały wywiad z nim i jego naukowe androny, szkoda tylko, że nie umie dostrzec jak jest wykorzystywany przez LGBTowskie lobby europejskie jako maskotka i TWARZ promocyjna. W końcu tyle rzeczy już reklamował, to wepchnie się go i tutaj. Ale czego się można spodziewać po człowieku, który swoją twarzą chyba móglby konkurować tylko z 'fejsem', bożyszcze wielu rolników, Stanisławem Łyżwińskim.

Ja chciałbym wiedzieć tylko jedno: Dareczku, Ty będziesz mnie i innych uczył patriotyzmu jako Niemiec czy Polak ??? Najpierw ukaż swą legitymację uprawniającą do roli nauczyciela Panie tapicerze. Zachowanie Michalczewskiego mogło ulec zmianie  (szkoda, że o tym się nie mówi), przez duże dawki alkoholu i kopnięcie go w tyłek przez żonę - wtenczas lansował się jako kochający mąż,ojciec i katolik (!). Znając mentalność takich osób- tylko czekać i patrzeć czy Der Tiger nie wyskoczy nagle z jakimś kolejnym biznesikiem na fali spowodowanej obecnym zamieszaniem, tudzież kandydowanie do Sejmu,Sejmiku z ramienia lewakowych partyjek. Proponuję odczytać ten post na moim blogu za rok!

Cheers in Beers!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Freiherr

11-12-2014 [15:33] - Freiherr | Link:

Przepraszam ale to dość prymitywny wywód, nie najlepsza polszczyzna. Czy Nasze Blogi to właściwe miejsce? Może pozostać w Cheers in beers?

Obrazek użytkownika andzia

11-12-2014 [16:21] - andzia | Link:

Freiherr,przepraszam,ale to nie jest blog dla literatów,tylko dla ludzi,którzy chcą i mają coś do powiedzenia.Ja uważam,że ten wpis jest ciekawy i ważny.Bo gorzej jest,kiedy forma przerasta treść,a takie wpisy też bywają na NB.

Obrazek użytkownika gorylisko

11-12-2014 [19:10] - gorylisko | Link:

to jest prosty i jasny przekaz a propos banialuk sadzonych przez hmmmm antybohatera tegoż przekazu...
jak się nie podoba zawsze pozostaje panu gw***o...ja zalecam to na posiedzenia w wychodku
 

Obrazek użytkownika Freiherr

12-12-2014 [07:52] - Freiherr | Link:

Nie czytam GW,nawet w wychodku, nie oglądam TVN, nie słucham TokFM itp.itd. Kulą w płot, Panie (z dużej litery, jak nakazuje dobre wychowanie) Gorylisko. Mam prawo osądzić banalny tekst, powielający wielokrotnie poruszany (nawet jeśli, jak w tym wypadku, autor ma rację), także na łamach niezalezna.pl temat. Tylko tyle.

Obrazek użytkownika Seryjny-Samobójca

12-12-2014 [14:47] - Seryjny-Samobójca | Link:

Tekst zawierał kilka błędów językowych i zostały one poprawione. Czy tekst banalny czy nie, niech każdy ocenia wg. własnego sumienia, sprawa sama w sobie jest banalna więc...

A apropo korzystania z mediów, czytać trzeba wszystko - uszy i oczy szeroko otwarte, inaczej grozi Panu fanatyzm i skostnienie.

Obrazek użytkownika gss

23-02-2015 [22:09] - gss | Link:

Witam, uważam jednak że nie wszystkie błędy skorygowano. Przede wszystkim tytuł czasownik "wypłukać" powinien być, wg mnie, użyty w trzeciej a nie w pierwszej osobie czyli forma "wypłucze" zamiast "wypłuczę" i wtej formie jest spójny z treścią. (Która nota bene podoba mi się).
Ponadto we frazie: "który swoją twarzą chyba móglby konkurować tylko z 'fejsem', bożyszcze wielu rolników, Stanisławem Łyżwińskim." rzeczownik "bożyszcze" powinien występować w narzędniku "bożyszczem" co byloby zgodne z poprzednio uzytym 'fejsem' i nastepnie Stanisławem Łyżwińskim występującymi w narzędniku.
Moze się czepiam ale wydaje mi sie iż po tych poprawkach łatwiej by sie czytało i chyba bez nieporozumień.
Merytorycznie artykuł ciekawy - szczególnie w okresie kampani przedwyborzczej.
dziękuję i pozdrawiam
Grzegorz

Obrazek użytkownika Jabe

11-12-2014 [22:47] - Jabe | Link:

Czy mógłby mi ktoś objaśnić tytuł tego wpisu?

Obrazek użytkownika Seryjny-Samobójca

01-08-2017 [14:02] - Seryjny-Samobójca | Link:

Po pierwsze PRIMO: Swego czasu była afera z napojem energetyzującym o nazwie TIGER, nawiązującym do naszego bohatera, po drugie PRIMO: Toteż nie polecam 'konsumować' wywodów Tigera...