Zamiast minuty – rok ciszy w sejmie!

Pan, o którego zamiłowaniu do ehm...śniegu nawet te, no...sikorki ćwierkają poinformował, że kamanda z Wiejskiej uczci minutą ciszy aktora, który za komuny grał enkawudzistę i to w mundurze Abwehry grał – takie „dwa w jednym”, jak szampon z odżywką.

Oburzył się na to poseł z Partii Impotentnej Strategicznie, który z kolei znany jest ze swojego, młodzieńczego zamiłowania do czerwonych maków i to wcale nie tych spod Monte Cassino.

Mnie to, co w kwestii tego aktora kamanda z Wiejskiej postanowi g...eneralnie obchodzi niewiele, bo żyjemy w kraju, którego żaden rząd (z tym „naszym” włącznie) nie wyp...rowadził z Alei Zasłużonych agenta NKWD Bieruta i jego pomagierów, pozostawił pomniki enkawudzistów wszędzie tam, gdzie je enkawudziści postawili 70 lat temu, o takich bzdetach, jak ulice imienia stalinowskiej bojówki Armią Ludową zwaną, nie wspominając.

Podobnie, jak zdecydowana większość zdrowo myślących Polaków nie dam się wpuścić w temat zastępczy pt minuta ciszy, tym bardziej, że ja jestem zwolennikiem wprowadzenia nie minuty żadnej, a ROKU CISZY dla całego tałatajstwa (staram się być uprzejmym), które prawem kaduka nazwało się „klasą polityczną”.

Pomyślcie tylko - przez cały rok nie byłoby słychać gaworzenia Prezydenta, fantazjowania Prezesa, charkotania Ekspremiera, gdyby się mu do warszawki na gościnne występy wpaść z Brukseli zachciało, że o bełkocie ministrów, parlamentarzystów i parlamentarzystek (i tych pod wpływem i tych trzeźwych przypadkiem) zmilczę.

I do tego wszystkiego, nikt nie musiałby wcale umierać!

-----------------

Informacja dla Czytelników:

w związku z permanentnym trollowaniem moich tekstów, wzorem pisowskich europosłów pp. Czarneckiego i Kuźmiuka, nie odpowiadam na żadne komentarze.
EF

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-12-2014 [16:18] - NASZ_HENRY | Link:

Silentium @Ewaryście ;-)