Pytanie do Centralnej Komisji ds. Stopni i Tytułów

Patrzę na zdjęcie ilustrujące notkę i jako emerytowany nauczyciel akademicki z 40 letnim stażem zwracam się do Centralnej Komisji Do Spraw Stopni i Tytułów ( http://www.ck.gov.pl/ ), a także do Komisji ds. Etyki w Nauce Polskiej Akademii Nauk ( https://instytucja.pan.pl/inde... )z pytaniem, kto wnioskował o to, by temu… - dobierzcie sobie Państwo stosowny określnik – nadać tytuł profesora?
 
Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki, niezawisły bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla polskiego państwa)

Zapraszam także do lektury mojej notki pt. "Ministra Kolarska-Bobińska karci jagiellońskich jajogłowych" traktującej o Kongresie Kultury Akademickiej - vide: https://www.salon24.pl/u/salon...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika PIOTR Z GDAŃSKA

18-07-2018 [22:10] - PIOTR Z GDAŃSKA | Link:

Kończ waść wstydu (sobie) oszczędź !!!. Teraz będzie pan krytykował PO ???
Przecież jako prorok przestrzega pan przed PIS.
A Pani Małgorzata rządzi. I tyle !!!

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

18-07-2018 [23:40] - Imć Waszeć | Link:

Białystok, to mówi samo za siebie. A czy tego Pan zna? https://chemiafizyczna.wum.edu...

Obrazek użytkownika xena2012

19-07-2018 [09:16] - xena2012 | Link:

Piękna i Bestia.Tyle że Piękna jest na dodatek mądra a Bestii sloma z butów wyłazi.Moje spostrzeżenia  oparłam na obejrzeniu przesłuchania przez komisję.

Obrazek użytkownika Trotelreiner

19-07-2018 [09:54] - Trotelreiner | Link:

A czym się różni Chmaj i jego mina...od notek echotvn24? 
Chma-j Pasierbiewicz atakuje Panią Wassermann na każdym kroku....tylko jeden przykład:
http://naszeblogi.pl/50607-majchrowski-wassermann-1-0

Obrazek użytkownika Temperatus

19-07-2018 [15:03] - Temperatus | Link:

Wpis jest króciutki i nieco tajemniczy stąd zapewne wynika nieporozumienie, że autor krytykuje czy wręcz atakuje Małgorzatę Wassermann. Ale warto czasem pomyśleć, a nawet i w główkę się stuknąć, żeby uważać ten wpis jako atak na Wassermann, bo ona na razie (i raczej  w przyszłości taże) nie ma tytułu profesorskiego, ale zaledwie mgr prawa. Co prawda i ten tytuł  nie wiadomo za co dostała, skoro popisując się w komisji d/s AmberGold wciela się w rolę prokuratora i sędziego jednocześnie, stale przerywając składającym zeznania świadkom i komentując ich wypowiedzi i to w sposób złośliwy  i szyderczy. Wreszcie  stwierdza,że po to poszła do polityki (polityki!),żeby na zawsze odsunąć od niej opozycję i po takiej deklaracji nadal uważa, iż może pełnić rolę przewodniczącej sejmowej komisji śledczej, która powinna być osobą nie tylko kulturalnie się zachowującą, ale  przede wszystkim obiektywną. Jej ojciec, długoletni prokurator jeszcze w PRL i kilka lat później, znakomity prawnik o wielkiej kulturze osobistej  chyba się teraz w grobie przewraca...