Za niedopilnowanie wyborów polecą teraz głowy w PiS ?

Witold Gadowski „ PiS powoli staje się siedliskiem wygodnie umoszczonej, partyjnej biurokracji, której dobrze jest tak jak jest. Za nic nie odpowiadają, dobre pensyjki biorą do kieszeni i kto chciałby to zmieniać. Jedynym problemem dla wielu prominentnych pisowców jest dziś …Jarosław Kaczyński! „...”Rację mają reżimowi analitycy – tak, jedynym problemem PiS jest jego lider. Przecież bez niego tak można by się fajnie dogadać i wspólnie umościć w hermetycznym ciepełku polskiej polityki „.( więcej )

prof. Andrzej Nowak „Zgoda na ten wynik wyborczy jest zgodą na dalsze fałszerstwa „...”Miałem wrażenie, że dzieją się rzeczy bardzo nie w porządku już cztery lata temu. Wtedy na północnym Mazowszu doszło do tego, do czego dziś doszło w całym kraju. Mamy obecnie takie standardy głosowania, jakie zaakceptowaliśmy dla północnego Mazowsza w 2010 roku. Na razie mamy niepełne wyniki głosowania, ale widać już dużą liczbę głosów nieważnych. Dotychczasowe wyniki mówią o około 20 proc. głosów nieważnych. To jest rzecz potworna, rzecz, którą można zrozumieć i zaakceptować tylko, jeśli uznajemy, iż jesteśmy narodem kretynów, którymi mają prawo rządzić łajdacy. „....”Straszną lekcją, jaką obecnie odbieram, jest zlekceważenie przez PiS tego zagrożenia. Jestem głęboko rozczarowany postawą głównej partii opozycyjnej. Faktem, że zlekceważyła tylekroć zgłaszane pod jej adresem prośby, sugestie, by dopilnować prawdziwości tych wyborów i ustalonych wyników. Widać było brak aktywności. „...(źródło )

Profesor Legutko „ Majdan byłby odpowiednią reakcja na obecną sytuację „...” Już podczas ostatnich wyborów parlamentarnych pojawiały się sygnały, że doszło do nieprawidłowości. Ci, którzy te wątpliwości podnosili, byli systematycznie zakrzykiwani. Sądy to ignorowały, prokuratury także. I po jakimś czasie wszystko ucichło. Dlatego nie spodziewam się, by tym razem nastąpiło jakieś znaczące otrzeźwienie. Obawy odnośnie przyszłych wyborów są więc całkowicie uzasadnione „....”Uważam, że Majdan byłby reakcją odpowiednią na sytuację, która mamy obecnie w Polsce. Instytucje państwa nie działają, czy działają źle. To państwo jest zepsute. I ono nie posiada już zdolności samonaprawy. Co najwyżej dalszego psucia. Majdan byłby więc reakcja adekwatną. Tyle, że po pierwsze nie wiem czy jest to możliwe. A po drugie nie wiem do czego mogłoby to doprowadzić. Bo skutków takich Majdanów nie da się w żaden sposób przewidzieć. Jeśli Majdan miałby więc w Polsce nastąpić to nie z powodu tych wyborów, ale z powodu ogólnego gnicia państwa. To państwo było od początku III RP zarażone tymi bakteriami gnicia. Obawiam się tylko, że w przeciwieństwie do Ukrainy, nie uda się w Polsce zmobilizować tak dużej części społeczeństwa. „...”(źródło )

Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanie negatywnie ocenia dzisiejsze wydarzenia pod siedzibą PKW. Wtargnięcie do instytucji państwa i jej okupacja nie są rozwiązaniem problemu i mogą tylko pogłębić chaos, który jest związany z przedłużającym się procesem podania wyników wyborów samorządowych— napisał w oświadczeniu przesłanym portalowi wPolityce.pl rzecznik PiS Marcin Mastalerek.Nawet dobre intencje i słuszne obywatelskie niezadowolenie nie mogą być powodem tego rodzaju działań, które obserwujemy dziś w siedzibie PKW.— podkreślił. Niepokój obywateli, w sytuacji kiedy w uzasadniony sposób została podważona wiarygodność procesu wyborczego powinien być wyrażany w ramach przedsięwzięć, które przewiduje system demokratyczny”...(źródło)

Zwyczaje panujące w sektorze finansowym czasem mogą przypominać zachowania szczególnie niebezpiecznych kryminalistów. „...”Autorzy publikacji sprawdzali czy kultura pracy w bankowości sprzyja nieuczciwym zachowaniom. Badania zaczęli od testowania przestępców w więzieniu o maksymalnym rygorze.- Więźniowie oszukiwali częściej, gdy przypominano im, że są kryminalistami. Podobne schematy zastosowaliśmy w badaniach nad kulturą biznesu - tłumaczy tygodnikowi „Nature” współautor pracy profesor eksperymentalnej ekonomii Michel Maréchal z Uniwersytetu w Zurychu.On i jego koledzy testowali potem 128 pracowników międzynarodowego banku; podczas eksperymentu ochotnicy rzucali monetą i zgłaszali, czy wypadła reszka czy orzeł. Wiedzieli jednak, że za taki, a nie inny wynik dostaną za każdym razem 20 dolarów. Okazało się, że co czwarty ochotnik oszukuje; w grupie kontrolnej oszustw było niewiele.”...(źródło )

Zawiedziony „Panie Kaczyński, bój się Boga „...”  Na naszych oczach rozgrywają się kolejne odsłony tragifarsy. Znów, jak 25 lat temu spotykają się dziadki… pardon, politycy z różnych stron historycznego podziału, aby ratować co się da z zapadającego się ustroju. Oczywiście każdy na swój sposób, jeden ma polską drogę do socjalizmu, drugi internacjonalistyczno-europejską, jeszcze inny swojską, ludową, bądź liberalno-aferalną. Plączą się ci nasi przywódcy w tym szfunku; bo wprawdzie wybory niewiarygodne, ale przecież wiarygodne („Kraków wzięty” ciszymy się wraz z niezależną.pl i pisowskimi Krakusami), PO i PSL już wiążą koalicje, choć przecież wszystkie te wyniki o kant rozbić, gniewa się GaPol. Ale z  drugiej strony z Panem Leszkiem Millerem (rocznik 1946) ustaliliśmy, że niech ten nowo wybrany (?) samorząd działa przez jakiś czas. I żeby wszystko było zgodnie z prawem.
Jakim prawem? Czy tym, które egzekwują „rozgrzani sędziowie”? Czy może tym, które sprawia, że wrak na smoleńskim lotnisku leży tam, gdzie się rozsypał po eksplozji cztery lata temu? Czy tym, w majestacie którego niewinni muszą przepraszać sądowego pieniacza? Które nie dopuszcza do głosu świadków, odrzuca dowody rzeczowe? O czym Pan chrzani Panie prezesie (r. 1949)?Na jakiej podstawie ma działać samorząd? Tych wyników wyciągniętych z nosa leśnych dziadków? Tych „cudów nad urną”, o których politycy PiS trąbią od dni kilku?  Dokonanego fałszerstwa wyborczego, co z kolei sugerował Andrzej Duda (młody: rocznik 1972)? Pani socjolog z PiS, która do tej pory utwierdzała nas, że wybory to święto demokracji i nic nie może ich zastąpić (zob. W odpowiedzi Pani Barbarze Fedyszak-Radziejowskiej na tym blogu) teraz powołuje się na wyniki… exit poll, żeby dyktować kto może protestować przeciw wynikom wyborów, a kto niech idzie wypłakać się Putinowi w rękaw. Pełna kompromitacja pani socjolog. Pełna! Nie lepiej było zostać wolnym strzelcem, niż stać się partyjnym funkiem?
PKW to emanacja III RP.  Obecna wpada obnażyła nie ostatnie 7, ale 25 lat systemu. Przez chwilę, tak jak wtedy gdy przyszedł Rywnin (r. 1945) do Michnika (r. 1947), albo Kamieni Kupa (r. 1961) do Sowy (rocznik nieustalony), dane nam było zobaczyć kulisy magdalenkowego ustroju (r. 1989). Na moment zobaczyliśmy jak on działa. Tragifarsa, której jesteśmy świadkami, zrelatywizowała wyniki wyborów w całym ćwierćwieczu, zachwiała niejednym majestatem. To taka namiastka ujawnienia najbardziej tajnych ustaleń ojców założycieli III RP. To substytut otwarcia wszystkich teczek jakie są w Moskwie i mieszkaniach oficerów prowadzących SB. Wystarczyło, że na chwilę ktoś uniósł w górę kotarę, a każdy się mógł przekonać, że 25 letnia Magdalenka ma starczą twarz pana Kazimierza (r. 1945), sekretarza, który patronuje „młodej demokracji” z nadania komunistycznego generała i przywódcy wojskowej junty, dławiącej nasze wolnościowe aspiracje -  Wojciecha Jaruzelskiego o co się teraz dzieje to krzątanina wokół  trupa, żeby wyglądało jak gdyby nigdy nic. To pudrowanie truchła, żeby je ożywić. Oczywiście, można osiągnąć taki efekt, przy dzisiejszych środkach technicznych, przy wdzierającej się w nasze życie rzeczywistości wirtualnej, którą coraz trudniej odróżnić od tego co się dzieje naprawdę. Skoro już w XIX w. zrobił to dr Frankenstein (r. 1818) to dlaczego nie można dziś? W erze fotoszopów?  - ten kto widział afisze wyborcze Pani Gronkiewicz-Walc, wie co mam na myśli.Czy Pan prezes myśli, że ludzie dadzą się nabrać, że teraz uwierzą, że już wszystko będzie dobrze? Że nic nie nawali? Nikt niczego nie sfałszuje? Nie będzie żadnej lewizny, lipy, popeliny? Niby dlaczego mieliby uwierzyć? Bo Pan i Leszek Miller tak powiedzieliście? Przecież to jawna kpina z ludzi. Taka sama (no, niech będzie, z sympatii do Pana, trochę mniejsza) jak oświadczenie Gajowego (r. 1952) z przedwczorajszego dnia (19 listopada). Gdyby tak było, gdyby teraz, po tym jak „Majestat” III Rzeczypospolitej ujawnił swoją twarz w osobach zasuszonych, warczących gniewliwie staruchów, którzy rzucili jednego ze swoich na pożarcie motłochowi - jak kiedyś towarzysze I sekretarza przy kolejnym zakręcie historii - społeczeństwo pokornie czekało, aż wyczerpią się wszystkie  „procedury demokratyczne”, a Pan dogada się z Panem Millerem, to  Jerzy Urban (r. 1933) miałby rację: Polacy to stado bydła, którym najlepiej rządzić kijem.  Naprawdę chce Pan skończyć jak leśne dziadki z PKW, jak pan Kazimierz, sekretarz -  podać się do dymisji, wziąć w grabę kilku (a może nawet: kilkunastu?) tysięczną odprawę i pójść na emeryturę, z Joachimem Brudzińskim (r. 1968) pamiętniki pisać? Można, tylko ciekawe kto uwierzy w to co zostało tam napisane? Naprawdę chce Pan przejść do historii jako nowy dr Frankenstein? Wraz z Leszkiem Millerem – czerwonym macho z Żyrardowa?
Jeśli nie, to musiałby Pan pozbyć się otaczających pana fagasów, napisać nowy program wyborczy, który daje nadzieję na przyszłość (ale ludziom, a nie sitwom, bo taki to już Pan ma), a nade wszystko nie uciekać przed społeczeństwem tylko stanąć na jego czele, nie zamykać się w twierdzy siedzib partyjnych, tylko otworzyć je na różne idee, pomysły, na różnych ludzi – po prostu. Nie pouczać, nie ostrzegać przed chaosem, bo to kolejna groteska: jedni ostrzegają PiS przed sianiem chaosu, a PiS ostrzeganie przed tym samym innych. Nie strugać ostrożnego dyplomaty, tam gdzie trzeba wodza z charyzmą. „...(źródło )

„Podczas demonstracji przed Państwową Komisją Wyborczą w dniu dzisiejszym, członkowie Kongresu Nowej Prawicy, Ruchu Narodowego, oraz Grzegorz Braun, organizacje jawnie prorosyjskie, zajęły siedzibę PKW. Od wielu miesięcy opisujemy działalność wyżej w/w organizacji i osób i ich prokremlowskie afiliacje polityczne (Zobacz: Grzegorz Braun pod GrunwaldemUkąszeni przez Putina: Korwin-Mikke, Winnicki, Max Kolonko, Michalkiewicz i inni!Janusz Korwin-Mikke "pogodzić się z rolą wasala"Ruch Narodowy zawsze wierny… Moskwie?Moskwa chce uwieść młodych patriotów). Działalność tych ugrupowań, w tym Grzegorza Brauna (oddelegowanego do „radykalnych” katolików, wielbiciela Putina) grozi, inspirowaną przez siły zewnętrzne próbą destabilizacji naszego państwa.Dlatego niniejszym wzywamy powołane do tego organy państwa Polskiego oraz liczące się siły polityczne do powstrzymania przed skutkami destabilizacji przez Ruch Narodowy, KNP – uzurpatorów reprezentacji narodu.Fronda.pl”...(źródło )

Prezydent Władimir Putin oświadczył w czwartek na posiedzeniu rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa, że "kolorowe rewolucje" w innych krajach są ostrzeżeniem dla Rosji i trzeba uczynić wszystko, żeby ekstremizm nie dotarł do tego kraju.”...”że "najbardziej niebezpiecznym rodzajem ekstremizmu są nacjonalizm, nietolerancja religijna i ekstremizm polityczny"."We współczesnym świecie ekstremizm jest wykorzystywany jako narzędzie geopolityczne i dla określania sfer wpływów. Widzimy, do jakich tragicznych konsekwencji doprowadziła fala tzw. kolorowych rewolucji, jakich wstrząsów doświadczały i doświadczają narody krajów, które przeszły przez nieodpowiedzialne eksperymenty (...)" - mówił Putin.Jak zaznaczył, dla Rosji jest to "lekcja i ostrzeżenie". "Musimy uczynić wszystko, co możliwe, żeby nic podobnego nie wydarzyło się w Rosji" - rosyjski prezydent.”...”Kreml od lat dostrzega w "kolorowych rewolucjach", przede wszystkim w dawnych krajach radzieckich, próbę Zachodu, by ingerować w sprawy państw uznawanych przez rosyjskich przywódców za wyłączną moskiewską strefę wpływów.”...(źródło )

Łukasz Warzecha „ swojej znakomitej powieści „Człowiek, który był czwartkiem” z 1908 r., Gilbert Keith Chesterton opisał sytuację, w której przypadkowy człowiek zostaje wciągnięty w spisek anarchistów. Niespodziewanie awansuje do ich głównej rady, po czym powoli odkrywa, że cała ona składa się tylko i wyłącznie z policyjnych agentów prowokatorów.
Chesterton nie wziął pomysłu z powietrza. Ochrana – rosyjska tajna policja polityczna, powołana w 1881 r. na mocy ukazu cara Aleksandra III – wyspecjalizowała się w grze agentami. Metoda była prosta: kiedy tylko pojawiały się na horyzoncie jakieś rozsądne idee, które mogłyby zagrozić porządkowi w państwie albo po prostu interesom jakiegoś kręgu władzy, natychmiast uruchamiani byli agenci, udający opozycję. Agenci ci odgrywali największych radykałów, odsądzając od czci i wiary każdego, kto się z ich radykalizmem nie zgadzał. Skutek osiągali: w oczach opinii publicznej rozsądne idee były dyskredytowane po tym, jak agenci doprowadzali je do radykalnego absurdu, a zarazem w kręgach opozycji stronnicy umiarkowania i kalkulacji byli dyskredytowani jako nie dość radykalni.Gdybyśmy żyli w czasach cesarstwa rosyjskiego, bez wahania postawiłbym spore pieniądze na to, że inicjatorzy okupacji siedziby PKW (zakończonej w nocy z czwartku na piątek interwencją policji) to właśnie typowi agenci ochrany, realizujący w gruncie rzeczy scenariusz zamówiony przez swoich mocodawców z carskiego rządu. I to realizujący go w ścisłej z tym rządem koordynacji,  bo przecież nie przez przypadek wtargnięcie demonstrantów do siedziby komisji zostało ułatwione przez bierność policji i brak ochrony.”....”Ludzie tacy jak Braun i Stankiewicz robią z tego punktu widzenia robotę wręcz fatalną. Są po prostu szkodliwi i dlatego powinni pro publico bono jak najszybciej znaleźć się na marginesie. „...(źródło)

--------

Ważne

Tomasz Cukiernik „ KNP brata się z Ruchem Narodowym „....”Podczas 3-tysięcznej demonstracji przed Państwową Komisją Wyborczą w Warszawie przeciwko fałszerstwom wyborczym doszło do pojednania Kongresu Nowej Prawicy i Ruchu Narodowego.Obie formacje były współorganizatorami demonstracji antyestablishmentowej. – Wszyscy dokładnie wiedzą, co się dzieje, mamy bandę oszustów i złodziei – mówił europoseł Janusz Korwin-Mikke, lider KNP. – Na szczęście narasta nowa siła ludzi, którzy mają wiedzę z Internetu, a nie z reżimowej telewizji czy licencjonowanych gazet. Zobaczcie, co się stało w Londynie – ponad połowa ludzi zagłosowała na Nową Prawicę. Wyjechali z Polski, bo tu nie mogli żyć. Mamy ogromne możliwości, nową technikę, możemy się rozwijać, gdyby nie rząd, który nam przeszkadza! I musimy zmienić państwo! Panie Robercie, zmieniamy to państwo, tak? Razem! – Korwin-Mikke zwrócił się do stojącego obok Roberta Winnickiego, członka Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego, podając mu rękę. Winnicki uśmiechnął się i uścisnął dłoń Korwin-Mikkego. – Zmienimy to państwo na państwo normalne! – dodał Korwin-Mikke......(źródło )

polecam mój tekst ( http://naszeblogi.pl/50830-wipler-z-bosakiem-szykuja-koalicje-knp-i-narodowcow )

Profesor Andrzej Nowak” Dotychczasowe wyniki mówią o około 20 proc. głosów nieważnych. To jest rzecz potworna, rzecz, którą można zrozumieć i zaakceptować tylko, jeśli uznajemy, iż jesteśmy narodem kretynów, którymi mają prawo rządzić łajdacy. „....”Straszną lekcją, jaką obecnie odbieram, jest zlekceważenie przez PiS tego zagrożenia. Jestem głęboko rozczarowany postawą głównej partii opozycyjnej. Faktem, że zlekceważyła tylekroć zgłaszane pod jej adresem prośby, sugestie, by dopilnować prawdziwości tych wyborów i ustalonych wyników. Widać było brak aktywności. „...(źródło )

Profesor Legutko „ Majdan byłby odpowiednią reakcja na obecną sytuację „..”Jeśli Majdan miałby więc w Polsce nastąpić to nie z powodu tych wyborów, ale z powodu ogólnego gnicia państwa. To państwo było od początku III RP zarażone tymi bakteriami gnicia. Obawiam się tylko, że w przeciwieństwie do Ukrainy, nie uda się w Polsce zmobilizować tak dużej części społeczeństwa. „...”(źródło )
------------
Mój komentarz

Ograno, oszukano cały Naród , w sposób ordynarny i prostacki a Gowin skamle bardzo elokwentnie , to należy powiedzieć , licząc zapewne że reżim go wysłucha i lojalnie jak kiedyś Stańczycy składa wiernopoddańcze hołdy Systemowi, apeluje do Polaków, aby broń Boże nie zakwestionowali ustroju i nie wyszli na ulice . A co jest w tym złego w systemie demokratycznym,że oszukani ludzi wychodzą manifestować swój sprzeciw na ulicach , co by się złego stało. Najwyżej system by się rozpadł . Też mi strata .

Skamlenie i bierność .Tak można nazwać również reakcje PiS na sfałszowanie wyborów i celową, udane oszukaństwo wyborcze , jaka była książeczka wyborcza . Chaos, brak koordynacji , brak silnego kierownictwa to następne rzeczy jakie się ujawniły w tej opozycyjnej partii

Profesor Nowak mówi o swoim rozczarowaniu postawą kierownictwa PiS , a profesor Legutko uważa ,że w Polsce Polacy powinni obalić Majdanem cały ustrój . Legutko boi się tylko,że Polacy w stosunku do takich Ukraińców spsiali i nie mają tyle siły , aby powtórzyć to czego dokonali Ukraińcy

Braun , Stankiewicz bronią honoru Polaków, w wyniku poparcia dla Systemu przez PIS jedyną realną opozycja antysytemową staje się niestety nie PiS ,ale Ruch Narodowy i KNP .
Co się stanie jak za parę miesięcy reżim znowu sfałszuje wybory prezydenckie , a później parlamentarne .

A sfałszuje je faktycznie za zgodą PIS, bo co znowu zrobi wtedy PiS . Zacznie skamleć ,że wybory sfałszowano, nawoływać władze do konstruktywnej samokrytyki i uspakajać tych, którzy manifestacjami, czy drugim majdanem chcieliby obalić nielegalne władze .

PiS , co pokazała sprawa Hofmana gnije od środka. Bo pokazała ona że kierownictwo PiS to banda małpek . Ślepych , które nie widziały, co Hofman robi, głuchych , które nie słyszały , co Hofman robi , niemych, niezdolnych do powiedzenia innym o tym co Hofman robi . Kupa hołoty, która oblepiła Kaczyńskiego i niszczy jego dzieło . Z jednej strony Kaczyński deklaruje podobnie jak Orban oparcie się przyszłego ustroju Polski na chrześcijaństwie ,a za jego plecami Beata Szydło radośnie gratuluje jakiemuś partyjnemu sku .., który porzucił własne dzieci ślubu z konkubiną . ( http://naszeblogi.pl/48019-beata-szydlo-gratuluje-kaminskiemu-rzucenia-zony-i-coreczek )

To co się dzieje z PiS em pokazuje jak miernoty mogą pociągnąć w dół tak wielkiego przywódce jakim jest Kaczyński i niszczą tak ogromne dzieło jakim było zbudowanie przez niego Obozu patriotycznego i stworzenie jego stabilnych podwalin jakimi jest kult polityczny prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz podwali ideowych opartych między innymi na nauce Jana Pawła II oraz idei Piłsudskiego . To co to ona miał osobiście pilnować wyborów ? Siedemdziesięciolatek. To co inni robili w tym czasie. I tak okazało się że nikt w kierownictwie PiS nie nadzorował wyborów , pomimo tego że już wcześniej były fałszowane , że nikt za to nie odpowiada . Towarzystwo wzajemnej adoracji .

Dlaczego nomenklatura PiS tak boi się manifestacji . Bo wyłoniłby się w PiS w czasie ich trwania i organizowani jakiś silny przywódca, który skończyłby z tym bezhołowiem , którego najlepszym przykładem był Hofman
Jeśli PiS podda się teraz bez walki , nie licząc oczywiście aktów skamlenia w różnego rodzaju studiach telewizyjnych i zaakceptuje w ten sposób prawo reżimu do bezkarnego fałszowania i manipulowania wyborami to wybory parlamentarne na pewno zostaną sfałszowane kolejnym trickiem , jakąś nową książeczka , przyzwoleniem na fałszowanie głosów w komisjach wyborczych .

Niech w końcu kogoś tam desygnują , Mariusza Kamińskiego ( CBA ) , Brudzińskiego, kogokolwiek , byłe kogo, byle wziął na siebie odpowiedzialność za przyszłe wybory , za nie wystawienie na nich kolejnych Hofmanów, bo bezkarność dzięki zasłanianiu się Kaczyńskim demoralizuje i przeżera jak trąd PiS. A co gorsze rozkłada elektorat , który zaczyna myśleć że nie tylko Tusk, Kopacz , czy Komorowski, ale również działacze PiS robią sobie z nich jaja .

video Grzegorz Braun przed siedzibą PKW 20.11.2014
video Rober Winnicki o wkroczeniu policji do PKW , proteście , nowych wyborach, 21.11.2014.
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka 
Marek Mojsiewicz Twitter 
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o bogini Kali „ Nie należy nerwosolu pić na oko „ O rzeźbie Niosącego Światło Impreza u Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.amborghini„
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 0001 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wandaherbert

21-11-2014 [23:56] - wandaherbert | Link:

"Pelna kompromitacja pani socjolog"" nie lepiej bylo zostac wolnym strzelcem ,niz partyjnym funkiem",a czyim funkiem Pan jest?tych skompromitownych niby opozycjonistow ,jak J.K.Mikke,Zawisza ,Bosak,Winnicki.Przypomina mi to KPN-mlodzi z tej partii godni szacunku,a Moczulski wiadomo kim byl