Premier Kopacz grozi Polakom. Wyniki wyborów

Spore zaniepokojenie wywołał odebrany jako zakamuflowana groźba, komentarz Ewy Kopacz, odnoszący się do ogłoszonych, szacunkowych wyników wyborów samorządowych.

Komentując wyniki wyborów, premier Kopacz zapowiedziała: „Będziemy pracować jeszcze ciężej” oraz „z takim hasłem, bliżej ludzi, będziemy szli za te jedenaście miesięcy do wyborów”.

Większość nieuczestnicząca w wyborach (ponad 50%) oraz znaczna grupa głosujących, nie życzy sobie jakiejkolwiek bliskości z aktualną władzą. Przedłużająca się „bliskość” rządzącej koterii, jest dolegliwa zarówno w sferze materialnej (kradzież dochodów nazywana „redystrybucją podatków”), oraz rujnująca w sferze "państwowych imponderabiliów": "ch...j, dupa i kamieni kupa".

Można się również domyślać, że budzące niepokój sformułowanie „będziemy pracować jeszcze ciężej” odnosi się do kontynuacji linii programowej, zbieżnej z kierunkiem prezydenckiego marszu „Razem od Niepodległości”.

Sondażowe wyniki wyborów skłaniają do konkluzji, że występująca pod partyjnymi szyldami biurokratyczna sitwa obroniła swoje stołki i fotele. Wygrała z wynikiem ponad 53% skrajna lub bardziej umiarkowana lewica. Ta druga w ostatnim czasie lansuje  humanitarną, rozciągniętą w czasie, nowoczesną opcję dla Polski, pod hasłem „śmierć na raty” (vide pakiet klimatyczny, reglamentacja usług medycznych w „służbie zdrowia”, renta neokolonialna, system nieemerytalny). Według oceny pewnej części komentatorów, każda lewica jest w swej istocie nieumiarkowana i dokonywanie podziału ze względu na etykietę nie ma sensu.

Prawo i Sprawiedliwość (PiS), partia systemowa  – „lewicowo-prawicowa” mieszanka,  uzyskała wynik ponad 31%. Powoduje to całkiem zrozumiałą nerwowość beneficjentów finansowego układu, wynikającą z obawy, że ich firmy oraz molestujący dzieci i młodzież degeneraci będą otrzymywać mniej pieniędzy z samorządowej kasy.

Najbardziej popularnym hasłem wyborczym okazało się „jesteśmy za dobrą pogodą i ciepłą wodą”. Za tą opcją ideową głosowała zdecydowana większość. Wypada zauważyć zmianę pokoleniową wśród kandydatów lewicy, gdzie komuniści starej daty powoli ustępują miejsca neokomunistom, wyznającym oparty na moralnej i seksualnej dezorientacji kulturowy marksizm.

Warte podkreślenia jest również to, że w tym roku doszło do wyjątkowo drastycznych form naruszenia wyborczej ciszy. Według ocen prawników, wiele wypowiedzi typu „nie będę głosować na przestępców”, zawiera wyraźną i jasną sugestię, odnoszącą się w czytelny sposób do osób z pierwszych stron gazet.

Z ostatniej chwili: PKW przerywa liczenie głosów do odwołania. Trwają zakulisowe ustalenia, co do terminu jego wznowienia. Pierwszym wolnym terminem w kalendarzu PKW są wybory parlamentarne w 2015 r. :-)
________________________________________________________
Poniżej urealnienie słynnego spotu reklamowego.
Pomimo systemowości PiS-u, nie zgadzam się z postrzeganiem tej partii jako identycznej i "takiej samej".
Przykre jest to, że film mogą obejrzeć ludzie z zagranicy, nie znający polskich realiów...

.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

17-11-2014 [07:23] - Krystyna R-M | Link:

Nooo, marsz pREZYDĘCKI wyglądał CUDNIE - jak małpa przez okno... On był taki co to GARNITURY i MUNDURY.

Obrazek użytkownika patriota

17-11-2014 [10:25] - patriota | Link:

strach ma wielkie oczy..........!!!!!!!!!!!!