Początek zadymy. Rondo Waszyngtona

Na załączonym filmie widać początek zadymy na rondzie Waszyngtona.

11 listopada 2014 roku. Tradycji stało się zadość. Czy mogło być inaczej? Moim zdaniem nie.

Policja państwowa, zarządzana przez formację partyjną, jawnie obnoszącą się ze swoją orientacją (polityczną), niesprzyjającą polskiej racji stanu, po raz kolejny z rzędu uczestniczyła w celowej prowokacji lub popełniła błędy. Tertium non datur.

Film ukazuje policję, która nie wyparła zadymiarzy z rejonu ronda Waszyngtona, a tym samym nie oczyściła trasy marszu. Pod koniec filmu widać jak policja wycofuje się. Według relacji naocznych świadków, policja wypychała zadymiarzy w stronę… marszu. Działania policji w czasie marszu, to „albo poważny błąd, albo celowe zaniechanie” Dariusz Loranty TVP Info. Niejednokrotnie dochodziło do „przypadkowych” ataków policji na uczestników marszu, a nawet w porywach na puste przystanki ZTM.

Jedno jest pewne, totem na pl. Zbawiciela został ochroniony. Sukcesem policji zakończyła się również konfiskata "faszystowskich" banerów z wielce bulwersującym dla degeneratów napisem: Bóg, honor, ojczyzna (na trasie do Warszawy).

Na swoim koncie sukces może odnotować także awatar prowadzący marsz w kierunku przeciwnym, czyli "od Niepodległości". Przemarsz odbył się bez incydentów. Żaden leming nie zaprotestował przeciwko systematycznej utracie przez Polskę politycznej i gospodarczej niezależności.

Jeżeli zamysł wywołania zamieszek z udziałem uczestników Marszu Niepodległości był realnym planem, to nie powiódł się. Większość policji i żandarmów w sile 15 tys czekała, nudząc się w tzw. odwodzie.

na zdjęciu prowokatorzy atakują straż marszu Niepodległości

Poniżej nagranie wideo kruk1959.
.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-11-2014 [16:05] - jazgdyni | Link:

Witaj

Obserwowałem bardzo szczegółowo i krytycznie. Wniosek tylko jeden - albo policją dowodzą kompletni kretyni, albo cel był inny, choć w to wątpię - zepchnięcie zadymowców wewnątrz uczestników marszu i dokonanie potwornej masakry na moście.

Wszystko było planowo przygotowane. Policja wkroczyła, by marsz zatrzymać na moście. A potem, jak to w Polsce, coś poszło im nie tak.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

12-11-2014 [16:14] - CzarnaLimuzyna | Link:

Zacytuję Michalkiewicza: III RP to bardzo groźna organizacja przestępcza.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Anwad

12-11-2014 [18:51] - Anwad | Link:

Tylko dlaczego cytujesz Michalkiewicza, kompana Korwina-Mikke, który kim jest, można się domyślać. To zagubienie po prawej stronie jest dobijające...

Obrazek użytkownika andzia

12-11-2014 [16:14] - andzia | Link:

Również oglądałam i mój wniosek jest taki sam : "albo policją dowodzą kompletni kretyni, albo cel był inny".
Panowie,pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Sir Winston

12-11-2014 [17:57] - Sir Winston | Link:

Obawiam się, że mamy do czynienia z operacją zaplanowaną, obsadzoną i wykonaną przez policję. Podobnie zresztą, jak w zeszłym roku, być może i tym razem po obejrzeniu większej ilości materiałów wideo będę w stanie pokazać ludzi zblatowanych z policją a pozornie tylko przez nią zwalczanych.

Dziękuję za odesłanie do tego filmu.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika walD

12-11-2014 [22:57] - walD | Link:

Dajcie już spokój. Wiadomym jest, że to wszystko ustawka. Po to tylko żeby taki jeden buuuuuul powiedział co niewie nawet co żre, a "musi" wiedzieć co mówi?!.........
Dosyć tego! Rozgrywają nas jak tylko chcą!
Dzisiaj przychodzą do roboty ludzie i wiecie co im TVN nagadał?
Nie wiecie?
Żyjecie w swoim świecie, na słusznie zapracowanej emeryturze i nie patrzycie na ludzi, że może być głupi i zmanipulowany..........?

Dzięki Czarna Limuzyno, że mogłem im pokazać Twój wczorajszy materiał. Przecierali oczy i pukali się w łyse makówki!

PS. to jest "NA_d_GMINNE" - cytat:

Andrzej | 12.11.2014 [21:57]

Dopiero dziś o godz.20:20 dostałem wezwanie na szkolenie na mężów zaufania na piątek !! godz.18.30 w Warszawie (mieszkam za Legionowem). Gratulacje dla PiS-u szybkiego refleksu (dobrze że przed wyborami)... PiS w Legionowie nadal śpi - może odezwą się przed sobotą...