Unikalny film o upiorach Michnika

Zainteresowanie upiorami w dzisiejszej epoce mózgu łupanego, dość często przybiera  formę fascynacji, w której zauroczenie miesza się ze strachem.

Tajemnicą poliszynela jest również to, że rezydent „gwiazdy śmierci” z ul. Czerskiej w Warszawie, Adam Michnik, obchodzi swoje prywatne Halloween 11 listopada.

Z tej okazji, rok temu polska telewizja z Torunia podarowała mocno wystraszonemu redaktorowi prezent, który do dziś, nie otworzony, kurzy się na półce.

Poniżej, na załączonym filmie po kliknięciu, wyskakują prawdziwe demony polskiego patriotyzmu.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janko Walski

11-11-2014 [18:13] - Janko Walski | Link:

Jestem dumny dzięki takim głosom.