Łatwo rozbić jajko

Ale trudno je z powrotem sklecic do kupy.
Wojny trwają dluzej niż energetyczne działania zbrojne. ( Michalkiewicz )

2 WS toczy się dalej na terytorium Polski i nabiera nowych ksztaltow.

Niemcy wyszli z niej jako zwycięzcy ponieważ zrealizowali wszelkie cele jakie przyświecały im zaczynając ja od ataku na Polskę.
Stalo się to mniej więcej w 2000 roku gdy Gerhard Schroeder zakończył ja stwierdzeniem, że czas niemieckiej pokuty dobiegł końca.

USA nasz umiłowany sojuznik sprzedał nas w Jałcie w 1944 r Stalinowi ( Uncle Joe ). Sprzedal nas po raz drugi 10  maja 2018 roku organizacjom holocaustu .Ci, ktorzy twierdzą, że Polacy nic się nie stało sa pozbawieni wyobraźni i są zwykłymi ignorantami.

Ten cały akt 447 to ot tak dla piciu i z braku innych zajęć ?
Deklaracja z Terezina też ?
Szlamowa Szwajcarii tez ?

Będziemy placic wojenne
kontrybucje za wojne, której nie zaczęliśmy i ktora z kretesem przegrywamy na całej linii.

Jesteśmy słabi, smacznie i sami w lesie pełnym głodnych wilków.
Jedynym rozwiązaniem wydaje się byc ogłoszenie upadłości i  rozpoczęcie budowy nowej Polski od zera.
Nie da się zbudować porządnego domu na okraglostolowych krzywych fundamentach.
Inaczej będziemy się taplać w tym błocie ciągłej niemoznosci az po prostu niewyplacalnosc i demografia nas dopadnie i tyle w temacie.
( Piszę na telefonie więc tyle bledow.)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mjk1

13-05-2018 [09:55] - mjk1 | Link:

Kto i kiedy zerwał którąkolwiek umowę indemnizacyjną?   https://pl.wikipedia.org/wiki/... 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-05-2018 [11:04] - rolnik z mazur | Link:

Umowa indemnizacyjna dotyczy majątku obywateli amerykańskich wywłaszczonych po wojnie. Nie dotyczy zydow, którzy mieli przecież polskie obywatelstwo. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika mjk1

13-05-2018 [11:23] - mjk1 | Link:

To w takim razie od kiedy kogokolwiek, nie tylko Żyda, mającego polskie obywatelstwo, nie obowiązuje polskie prawo?

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-05-2018 [12:15] - rolnik z mazur | Link:

Od 10.05. 2018 nie obowiązuje prawo rzymskie tylko prawo dzikiego zachodu. Problem w tym że nie mamy rewolwerów. Pozdrawiam ro z m

Obrazek użytkownika mjk1

13-05-2018 [21:19] - mjk1 | Link:

Przestań kłamać Mazurze. Dlaczego niby jakaś jankeska ustawa 447 miałaby anulować rzymskie prawo? Jeżeli jednak, jak twierdzisz, obowiązuje teraz prawo dzikiego zachodu, to chyba Ci z dzikiego zachodu nie powinni mieć żadnych pretensji, że też to prawo będziemy stosowali w całej rozciągłości, a brak rewolwerów to nasza wina a nie tych z dzikiego zachodu. Możesz wytłumaczyć, dlaczego nie kupujemy tych rewolwerów, którymi moglibyśmy odstrzelić łby tym łotrom z dzikiego zachodu? 

Obrazek użytkownika Czesław2

14-05-2018 [06:43] - Czesław2 | Link:

Dlatego, że już wielu profesurów prawa, polityków i faktotwórców uznało ją za prawie obowiązującą. Dlatego, że są precedensy z innych krajów,dlatego, że mamy zdaje się jakiś paragraf uznający wyroki sądów  niepolskich ( co też nie jest żadnym problemem).

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

14-05-2018 [08:54] - rolnik z mazur | Link:

A deklaracja  z Terezina co mówi ? Jeśli nie wiesz to się z nią zapoznaj . Co do rewolwerów to zgoda. Umilowani przywódcy widać boja się Polakow dlatego jesteśmy rozbrojeni jak mało który naród. Nawet Czesi maja więcej rewolwerów na łeb. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Marek1taki

13-05-2018 [10:11] - Marek1taki | Link:

Do ogłoszenie upadłości potrzebne jest wcześniejsze wybudowanie struktur równoległej Polski. Wówczas nie ma nawet potrzeby ogłaszania upadłości, bo nastąpi samowygaszenie.
PiS tymczasem zawzięcie umacnia IIIRP pod dyktando zagranicy. Pełna kontynuacja dokonań poprzedników ale z restrukturyzacją by na wyciekach i niesprawności nie tracili nasi "sojusznicy". Towarzyszy temu kontynuacja marksistowskiej propagandy, propagandy sukcesu i cenzura (Polacy nic się nie stało w sprawie ust.447).

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

13-05-2018 [11:14] - rolnik z mazur | Link:

Takie struktury przeciez powstaja od dołu. Na razie brak im głowy ale ona się pojawi w stosownym czasie. Na razie to taka organizacja bez organizacji. Po prostu nie damy się stłamsic i rzucić na kolana przed byle g... Przypomina mi się sytuacja o której opowiadał mi ojciec. Jego ojciec a mój dziadek miał spor o jakieś drobiazgi z sasiadem.  Jechali na furach powozonych przez żydków. Zaczęli się sprzeczać i sąsiad cwiknal kijem  żyda powożącego furę z dziadkiem.  Co! Będziesz mojego żyda bił ! I cwiknal żyda sąsiada. I tak się sprzeczali cwikajac żydów aż dojechali do Łomży.