Polacy intuicyjnie wyczuwają, kto gra na fałszywą nutę

Są sprawy, które powinny jednoczyć naród, a polityków w szczególności. Do takich należał proatlantycki kurs Polski po 1989 r., na który zgadzali się - właściwie - wszyscy, nie licząc L. Wałęsy, który chciał budować jakieś NATO-bis czy też inne EWG-bis, ale kto tam nadąży za Wałęsą?! Do takich spraw należy zaliczyć (bez dwóch zdań) obronę dobrego imienia Polski. Obarczanie naszego narodu winą za Holocaust jest nie tylko kłamstwem historycznym, ale jest również, niczym innym, jak "pluciem" przeszłym pokoleniom w twarz. Wydawało się, że nie ma na to zgody żadnej z liczących sie sił politycznych w Polsce. Otóż tylko wydawało się...Przedstawiciele tzw. opozycji totalnej, jak tylko w Tel-Awiwie zaczęły grasować demony (a jak wiadomo wówczas rozum śpi) wszelkiej maści draństwa, podwinęli ogon i uciekli do swojej starej budy. Buda była starannie klepana przez ostatnie 27 lat i składa się: ze strachu "a co o nas powiedzą za granicą" i z silnie nagiętego karku, od owego nieustannego bicia pokłonów na wszystkie strony świata. I z tej budy znowu słychać pełne potępienia głosy pod adresem...nie, oczywiście, że nie Żydów. Gdzieżby śmieli....Winne jest PiS, które w końcu wszystkim kłamcom Holocaustu powiedziało non possumus. Ujmę to tak, z jednej strony jest dużą stratą dla wizerunku kraju, że klasa polityczna nie mówi jednym, zdecydowanym głosem, a z drugiej strony, to dobrze, że totalna opozycja miota się jak - ta przysłowiowa - mucha w zupie. Sądzę, że Polacy intuicyjnie wyczuwają, kto gra na fałszywą nutę, a kto broni interesów Polski, kto całuje pańską klamkę, a kto potrafi trzasnąć drzwiami! Czas zacząć mówić o tym, że spośród 6 milinów obywateli II Rzeczpospolitej, którzy zginęli w czasie II wojny światowej, połowę stanowili Żydzi, a drugą połowę, nie jacyś tam "nie Żydzi", a POLACY!!! I jeszcze jedna sprawa: jeżeli prawdą jest, że na terenie obozu Auschwitz-Birkenau (przy Ścianie Śmierci) nie można odprawić mszy świętej i wywiesić polskiej flagi, to chyba coś tu jest nie tak! Mam nadzieję, że się przesłyszałam, a dyrekcja obozu zdementuje to, co napisałam.

Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Poseł na Sejm RP

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Czesław2

09-02-2018 [08:14] - Czesław2 | Link:

Miałem wątpliwości, czytając Michalkiewicza i jego opowieści o żydokomunie w Polsce. Obecna nagonka i przypomnienie sobie Art-B te wątpliwości rozwiały.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

09-02-2018 [08:54] - Kazimierz Kozio... | Link:

Polacy owszem wyczuwaja. Ale nie kazdy posiadacz obywatelstwa polskiego wladajacy polskim jezykiem jest Polakiem.  

chyba nie jest tajemnica ze teren aschwitzu i okolic jest wylaczony z jurysdukcji tenkraju na mocy prawa kaduka. Kneset&BND Company sprawuja suwerenna wladze nad swoim gwarantem geszetfu biznes holocaust + polish death camps policy. My tu rzadzimy a wy zatrudniacie sprzataczki, dozorcow, trawe strzyzecie, zapewniacie swiatlo, wywoz smieci i kanalizacje na wlasny koszt bo przeciez taka mala rekompensata za nasze cierpienie nie podlega najmniejszej dyskusji.

jezeli ktos ma watpliwosci to tylko pare puntow przypomnienia:
- rozruba Episkopat & Wybiurcza et consortes walczacych z Kazimierzem Switoniem broniacym prawa do istnienia krzyza na terenie aushwitzu
- wyrzucenie zakonu klauzurowego karmelitanek pod grozba wysadzenia klasztoru w powietrze i bluzganie przez turystow izraelskich na modlace sie zakonnice; naprzeciw wyszedl abp TW Filozof oferujac zakonnicom teren przycmentarny w tarnowie na siedzibe nowego karmelu (chcecie sie modlic przy cmentarzu to macie)
- wyrokiem Kneset & Wybiurcza Company pozbawiano Oswiecim prawa decydowania o gruntach w poblizu obozu - inwestor supermarketu dowiedzial sie ze decyzja zostala anulowana
- wycieczki obywateli izraelskich na terenie RP ochraniane sa przez sily zbrojne obcego panstwa - ciekawe czy i kto wydaje pozwolenia

Co do bolka nato bis -  mysli pani ze sam wymyslil? Ten belkot musial byc interpretacja "koncepcji" ktora uslyszal od oficera prowadzacego
 

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

09-02-2018 [09:31] - Zygmunt Korus | Link:

Dzięki panie Kazimierzu. Dopełnił Pan precyzyjnie tą wyliczanką mój materiał... Zapraszam do podpisania petycji: http://naszeblogi.pl/49551-gub...

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-02-2018 [09:07] - Imć Waszeć | Link:

Inaczej. Spośród 6 mln obywateli polskich, którzy zginęli w II WŚ wszyscy, czyli 6 mln byli obywatelami polskimi. A to, że ktoś był wyznania takiego czy siakiego trzeba skonfrontować z namolnym bzdurzeniem POlszewii totalnej o rozdziale religii od państwa. Niech się w końcu te głąby, wyłudzające polskie dyplomy emgieer by udawać elitę, zdecydują na jedną spójną logicznie wersję.

Obrazek użytkownika Czesław2

09-02-2018 [09:29] - Czesław2 | Link:

Logiczność wśród lewackości?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

09-02-2018 [10:25] - Imć Waszeć | Link:

No skoro lewactwo uważa, żydów z 1939 za obywateli Izraela utworzonego w 1948, to można się po nich wszystkiego spodziewać.

Obrazek użytkownika Czesław2

09-02-2018 [11:04] - Czesław2 | Link:

Obecna sytuacja jest skutkiem próby schowania problemu tlącego się wiele lat pod dywan. Mówię o obecnych władzach. Sądzę, że nie jest prawdą, że cały świat jest przeciwko nam Przeciw nam są twórcy NWO i ich prawa ręka, czyli drukarze kasy. To potężna siła, nie ma co ukrywać. Tłumaczenie, że nagonka na Polskę jest wynikiem niewiedzy, jest żałosne .To chowanie głowy w piasek, lub kolejna manipulacja.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

09-02-2018 [09:33] - Zygmunt Korus | Link:

"...jeżeli prawdą jest, że na terenie obozu Auschwitz-Birkenau (przy Ścianie Śmierci) nie można odprawić mszy świętej i wywiesić polskiej flagi, to chyba coś tu jest nie tak! Mam nadzieję, że się przesłyszałam, a dyrekcja obozu zdementuje to, co napisałam."
Sz. Pani Poseł, tak, to prawda, jako osoba władna proszę podpisać petycję i m. in. na jej podstawie wnieść w Sejmie interpelację w tej sprawie. Oj, coś mi się wydaje, że KneSejm Panią bardzo szybko usadzi w fotelu (parlamentarne koło przyjaźni polsko-izraelskiej powołał przecież PiS) - chyba że się coś, po ostatnich skandalach z decyzyjnymi filosemitami,  zmieniło. To tak dla przypomnienia: http://naszeblogi.pl/47552-kne...
A w sprawie petycji o odwołanie zarośniętego tłustego misia, głównego antyPOlaka z Auschwitz, zapraszam tutaj: http://naszeblogi.pl/49551-gub...

Obrazek użytkownika Czesław2

09-02-2018 [09:51] - Czesław2 | Link:

Myli się Pani, lub też wprowadza w błąd, twierdząc, że opozycja totalna podkuliła ogon ze strachu, co o nas powiedzą. Opozycja totalna w Polsce to piąta kolumna, a taka nie podkula ogona, tylko wykonuje rozkazy. To, że 20% polaków ma zbieżne z nią interesy, związane z przywilejami, to inna sprawa.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

09-02-2018 [11:33] - Zygmunt Korus | Link:

Celne! Choć ja myślę, że jest tego tałatajstwa więcej niż 20%. Ile? Sondaże ("sondaże") chyba jednak pokazują,  że sporo więcej (jeśli wziąć pod uwagę, że po naszej stronie jest także dużo chwiejnych lub karierowiczów). Ot i zgryz!

Obrazek użytkownika Marek1taki

09-02-2018 [18:23] - Marek1taki | Link:

Co jest złego w idei NATO-bis i EWG-bis. W idei, a nie w osobie Wałęsy.
Czy nie jest zbieżna z ideą Trójmorza?
Pozycja krajów Europy Środkowo-Wschodniej byłaby inna, gdyby wchodziły razem do struktur NATO i EWG. W innym miejscu byłoby też NATO i EWG. Zwłaszcza łatwo sobie wyobrazić na podstawie ewolucji marksistowskiej z EWG do UE.
W tym kontekście ataki na Polskę (unijne, izraelskie, amerykańskie, wewnętrznej lewej nogi) należy postrzegać jako prewencję, aby się kreowany lider rozwijał równomiernie i w granicach rozsądku.
Nie dziwi mnie brak suwerenności skoro poseł na sejm tak jednostronnie kojarzy bolkowe idee. Zresztą Pani jest taka młodziutka, że nie może pamiętać np. idei zakupu bomb atomowych - zamiast tego Kuczma dostał papierowe gwarancje.