Morawiecki zostawił żonę i czwórkę dzieci

Wiódł burzliwe i pełne przygód życie, a w wieku 74 lat wciąż jest niespokojnym duchem. Świadczy o tym także jego skomplikowane życie uczuciowe. – W swoim życiu kochałem i wciąż kocham kilka kobiet – wyznaje „Super Expressowi” Kornel Morawiecki. Zbliżającą się wigilię spędzi z trzema kobietami swojego życia.”...” Legendarny przywódca Solidarności Walczącej Kornel Morawiecki ożenił się młodo: miał 18 lat, gdy w 1959 r. poślubił Jadwigę. Z tego związku poseł ma czwórkę dzieci, w tym obecnego wicepremiera i ministra rozwoju Mateusza Morawieckiego. „...”W tym roku Morawieccy obchodzą 56. rocznicę ślubu, ale marszałek senior od stanu wojennego, choć nie wziął rozwodu, nie żyje z żoną, ale z partnerką Anną. Ukochaną poznał w 1976 r., los rozłączył jednak parę na kilkanaście lat. Odnaleźli się i związali na początku lat 90. Anna jest młodsza od Morawieckiego o 15 lat. Mają 22-letniego syna Jerzego. Czy żona mu wybaczyła? – Nie wiem, raczej nie – mówił w 2010 r.Morawiecki kocha zarówno żonę, jak i partnerkę, ale w jego życiu była i wciąż jest jeszcze Hanna, z którą tworzył Solidarność Walczącą. – Hanna jest mi bardzo bliska – wyznaje „Super Expressowi”. „...(źródło )

"Czy powinno się zalegalizować związki homoseksualne?" - m.in. o to pytała kandydatów na prezydenta stacja TVN24. Niektórzy politycy związkom partnerskim mówili tak, małżeństwom jednopłciowym nie. Czy odpowiedzi byłyby inne, gdyby stacja TVN24 zapytała tylko o związki partnerskie, które cieszą się większym poparciem społecznym niż "homomałżeństwa"? „.”Tylko Grzegorz NapieralskiBogusław Ziętek i Kornel Morawiecki jednoznacznie odpowiedzieli tak na pytanie  „ ..(źródło )

Jan Bodakowski „ Równie oryginalne jak poglądy Kornel Morawiecki ma życie osobiste. Na stronie internetowej Super Expressu ukazał się artykuł w którym 74 letni Kornel Morawiecki ujawnił, że żyje od lat z konkubiną z którą ma 22-letniego syna. W artykule poseł deklaruje, że prócz konkubiny kocha żonę, z którą już nie mieszka (z żoną ma syna Mateusza, wiceministra w rządzie PiS), i trzecią panią, z którą zakładał Solidarność Walczącą. Co najciekawsze Kornel Morawicki z każdą z pań spędzi zbliżająca się Wigilię. „...”Przez lata w środowiskach katolickich panował bezrefleksyjny pogląd, że Kornel Morawiecki jest katolikom bliski. Wynikało to z założenia, że jeżeli legendarny przywódca opozycji antykomunistycznej nie znalazł się przy korycie w III RP to zapewne jest to bliski katolikom człowiek. Zapewne dalej żyliby katolicy w takim błędnym przeświadczeniu gdyby nie to, że Kornel Morawiecki zaczął udzielać wywiadów na temat swoich poglądów. „...”Pytanie dziennikarza „To jest pan katolikiem czy pan nim nie jest?” jest dla Kornela Morawickiego „dziecinne” i „niepoważne”. Duchowość, „postreligijna” jak to sam określa poseł, wykracza poza katolicyzm, który jego zdaniem ogranicza. „...”„coraz więcej ludzi, zwłaszcza młodych” chce czegoś więcej niż to, co daje wiara katolicka „bo w zderzeniu z nauką” wiara katolicka „wydaje się dziecinna” i dlatego „trzeba znaleźć inną perspektywę, ale nie niszcząc Kościoła”. „...”Duchowość Kornela Morawieckiego ukształtowały pisma Simone Weil (nie ochrzczonej Żydówki z Francji, żyjącej w pierwszej połowie XX wieku, która w czasie wojny domowej w Hiszpanii walczyła z siłami katolickimi i narodowymi w bandach anarchistycznych). W młodości Kornel Morawiecki uczęszczał „na wolnomyślicielskie spotkania i dyskusje w kamienicy na rogu Świętokrzyskiej i Nowego Światu”.Matka Kornela Morawieckiego była zwolenniczką powstania „Stanów Zjednoczonych Europy”. Podobne poglądy ma Kornel Morawiecki, który jest zwolennikiem dalszej integracji Unii Europejskiej. Poseł opowiada się by powoli, ewolucyjnie, dążyć do tego by był wspólny europejski rząd, budżet, policja, armia.W wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” Kornel Morawiecki zadeklarował, jest za przyjmowaniem uchodźców z Syrii bo „dla 38-milionowego narodu kilka tysięcy ludzi to nie jest problem. Tak samo jak kilka milionów dla całej Europy”.W wywiadzie dla „Wyborczej” Kornel Morawiecki poparł idee wielokulturowości stwierdzając, że „monokulturowa Polska jest niemożliwa”. Zdaniem posła, gdyby Polska zamknęła się imigrantów i idee wielokulturowości „to by była klęska. Regres”.”...”Zdaniem Kornela Morawieckiego w Smoleńsku miała miejsce zwykła katastrofa lotnicza a nie zamach, natomiast kłótnie o Smoleńsk są w cudzym interesie. Według Morawieckiego w dniu katastrofy wszyscy chcieli dobrze, w tym i Lech Kaczyński, który za wszelką cenę chciał wylądować, i Rosjanie. A do „tego była mgła i stały się jakieś nieuwagi”. „...(źródło )

Mateusz Morawiecki podczas exposé mówił o zakopaniu podziałów również między politykami. Ale zaraz po nim wystąpił Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu z PiS, który opozycję nazwał lumpami i kłamcami.
KM Słowa pana Terleckiego były dzielące, niepotrzebne, popsuły dobry obraz wystąpienia mojego syna. Na totalną opozycję odpowiedzią nie może być totalny rząd.Nie możemy wyzywać się od faszystów. Byłem na Marszu Niepodległości i nie zgadzam się, żeby uczestników nazywać faszystami. Nie zgadzam się też, żeby opozycję nazywać Targowicą i zdrajcami. Unia Europejska nie jest naszym wrogiem. Mam nadzieję, że mój syn zbliży zwaśnionych Polaków i przywróci normalność debacie publicznej.”..”Brakowało panu w exposé premiera Morawieckiego zwrócenia się w kierunku Rosji, a tymczasem minister Macierewicz publicznie oskarża Rosję o katastrofę smoleńską.
KM Antek nie powinien tak mówić bez żelaznych dowodów, bo psuje relacje Polski z sąsiadami. Nie możemy odwracać się od Rosji. Powinniśmy szukać porozumienia.
Liczy pan na to, że zespół ekspertów Macierewicza przedstawi wiosną prawdę o przyczynach katastrofy smoleńskiej?
KM W tym zespole nie ma ekspertów z komisji Millera, a powinni w nim być. Raportowi zespołu Macierewicza, choćby był rzetelny, i tak połowa polskiego społeczeństwa nie da wiary.
Antoni Macierewicz powinien zostać w rządzie?
Pod warunkiem, że znajdzie porozumienie z prezydentem.
.”A co z uchodźcami?
KM A te 7 tysięcy na 40-milionowy kraj, na które zgodził się poprzedni rząd, nie powinno być problemem. Zaproponujmy im naszą kulturę. Powinniśmy z uchodźców czynić nas. Tylko powinniśmy przybyszom postawić wymagania, zmusić ich do wysiłku, sami podjąć działania, które „ich" przerobią na „nas"
.A co z korytarzami humanitarnymi, których chce Kościół i i nawet prezes Kaczyński w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej" mówił o gotowości ich otwarcia?
KMRząd Morawieckiego powinien uruchomić korytarze humanitarne. Nie ma powodów do zwlekania.”...(źródło )

Polska utworzy korytarze humanitarne? Adam Bielan: Uważam, że możemy rozważyć czasową pomoc osobom najbardziej potrzebującym”..”Dopytywany o możliwość utworzenia korytarzy humanitarnych, odpowiedział:W tej sprawie toczy się dyskusja wewnątrz rządu. Swoje poglądy wyrażał już wicepremier Gowin. Kluczowe zdanie ma w tej sprawie szef MSWiA Mariusz Błaszczak. Uważam, że możemy rozważyć czasową pomoc osobom najbardziej potrzebującym, dzieciom, szczególnie chrześcijanom. Natomiast diabeł tkwi w szczegółach. Musimy mieć jasność co do tego, jak długo te osoby będą potrzebowały pomocy, jak długo będą przebywać na terytorium Polski, co się stanie w momencie kiedy będą mogły już wrócić do Syrii. Mówimy o pomocy osobom, które mogłyby korzystać z pomocy w naszych szpitalach, a po wyleczeniu wracałyby do obozów albo do Syrii.”..”Dajmy chwilkę premierowi, a dopiero w styczniu zaprezentuje swój nowy gabinet i wtedy zapadną decyzje ws. innych ważnych sprawach „...(źródło)

2012 rok Zauważyliście tą prawidłowość, że prawicowi politycy, których usta pełne są banałów o wartościach konserwatywnych i znaczeniu rodziny - najczęściej biorą rozwody? Przynajmniej w Polsce. O tym zaś rozwodzie i kolejnym ślubie w PiS jest naprawdę głośno - donosi "Super Express" ...”Obecni oraz byli politycy PiS to niekwestionowani liderzy w zmienianiu żon na "nowy/lepszy model". Rozwodnikiem był śp. Przemysław Gosiewski, drugą żonę ma Ludwik Dorn, na ślubnym kobiercu z Isabel stanął Kazimierz Marcinkiewicz, a teraz za sprawą "Super Expressu" dotarła do nas wieść, że Adam Bielan nie tylko zdążył już się rozwieść, ale i wziąć kolejny, potajemny ślub!Faktem tym ponoć oburzeni są w PiS. Nie, nie - to nie chodzi o to, że ktoś oburzył się na niedotrzymanie świętej przysięgi przed kapłanem "że cię nie opuszczę do śmierci" i takie tam. W PiS oburzenie wywołało bowiem ponoć to, że ubiegający się o powrót do partii Kaczyńskiego Bielan - za świadka podczas tajnego ślubu w październiku ub. roku miał znienawidzonego przez PiS-owski mainstream - Michała Kamińskiego.I kto powiedział, że sprawy uczuciowe nie mają wpływu na życie zawodowe?  „...(źródło)

NASZ WYWIAD. Gadowski: "Korytarze humanitarne to w rzeczywistości przyjęcie uchodźców. Jeżeli PiS się na to zdecyduje, popełni błąd"”...”Kornel Morawiecki jest zbyt szczerym człowiekiem jak na polityka. Powiedział głośno to, o czym mówi się w kręgach władzy „..”wPolityce.pl: Wicepremier Jarosław Gowin powiedział, że Polska powinna pomagać uchodźcom poprzez korytarze humanitarne. Co to oznacza? Czy władze zmieniają politykę wobec uchodźców?
Witold Gadowski: Jeżeli władze zgodzą się na przyjmowanie uchodźców będzie to ogromnym błędem. Bez względu na to, czy rząd nazwie to korytarzami humanitarnymi, czy określi w jakikolwiek inny sposób, będzie to przyjęcie uchodźców. Korytarze humanitarne to w rzeczywistości przyjęcie uchodźców bez nazywania tego wprost. Jeżeli PiS się na to zdecyduje, popełni błąd. Nie łudźmy się, nikt społeczeństwu nie powie wprost, że przyjmujemy imigrantów.
Hasło korytarzy humanitarnych ma służyć przyjęciu imigrantów?
Tak. Podkreślam jeszcze raz - to jest opowiadanie o przyjęciu uchodźców innymi słowami. Jak to się ma do obietnic wyborczych PiS? Dlaczego społeczeństwu nie mówi się całej prawdy? Jeżeli są na Polskę wywierane ogromne naciski, np. ekonomiczne, polityczne, trzeba o tym powiedzieć społeczeństwu. Jeśli tak jest, należy wystąpić z orędziem i powiedzieć: Stoimy w obliczu ogromnych nacisków. Musimy podjąć bolesną decyzję. Chcemy Państwu opowiedzieć o kulisach.
Jakie to mogą być naciski? Z czyjej strony mogą pochodzić?
Mogą to być naciski ze strony UE, USA i pewnych kręgów kościelnych. Rozumiem, że przed pewnymi naciskami nie da się nie ugiąć. Trzeba jednak uczciwie o nich mówić. Nie można ubierać tego w jakieś inne słowa i robić ludziom wody z mózgu. Albo przyjmujemy uchodźców albo nie. Innej możliwości nie ma.
Minister Gowin podkreślił, że obóz Zjednoczonej Prawicy jest nadal kategorycznie przeciwny przyjmowaniu emigrantów ekonomicznych.
Biorąc pod uwagę stan naszych służb specjalnych, skąd będzie wiadomo, kto nie jest emigrantem ekonomicznym? Decyzje w sprawie relokacji uchodźców będą podejmować ludzie, którzy się na tym nie znają i nie byli nigdy w żadnym obozie dla uchodźców.
Byłeś w obozach dla uchodźców. Jak wygląda tam życie?
Byłem w kilkudziesięciu obozach dla uchodźców na różnych wojnach. Zwykle mieszkają tam najbiedniejsi ludzie, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Nie mają możliwości, żeby ruszyć się stamtąd. Są prześladowani i okradani przez gangi. Jedynie cwaniacy, którzy mają poparcie w różnych kręgach albo opłacają się mafii, mają możliwość wyjazdu i trafiają do lepszego świata.
Sondaże wskazują, że Polacy są przeciwni przyjmowaniu uchodźców. Z lipcowego sondażu IBRIS dla „Rzeczpospolitej” wynika, że ponad 60 proc. Polaków jest przeciw korytarzom humanitarnym. Sondaż CBOS z grudnia 2017 r. mówi, że 74 proc. Polaków jest przeciwnych przyjmowaniu uchodźców nawet jeżeli miałyby nas dotknąć sankcje unijne. Trudno liczyć, żeby decyzja PiS o ewentualnym przyjęciu uchodźców spotkała się ze zrozumieniem elektoratu?
Po raz pierwszy w historii Polak może być mądry przed szkodą. Obserwujemy to, co dzieje się w UE. Widzimy, jakie, m.in. dzięki uchodźcom są problemy z bezpieczeństwem na zachodzie Europy. Możemy tego błędu nie powtórzyć. Zamydlanie oczy, że to tylko korytarze humanitarne niczego nie zmieni. Będzie to tylko bzdurna retoryka, która nie przykryje kapitulacji władzy. Jeżeli PiS zdecyduje się na przyjęcie uchodźców, będzie tracił poparcie.
Na czyją rzecz?
Wyrośnie w Polsce populistyczna siła antyimigrancka. Poparcie dla niej będzie bardzo szybko rosło. Powstanie zupełnie nowa rzeczywistość polityczna, w której sprawy imigrantów będą bardzo mocno rozgrywane. Agentura rosyjska stanie po stronie tych, którzy będą przeciwstawiać się przyjmowaniu uchodźców. Rosjanie bardzo mocno rozgrywają takie gry.
Podobnie jak inne konflikty.
A to będzie autentyczny konflikt wewnątrz społeczeństwa.
Słowa Kornela Morawieckiego dla „Rzeczpospolitej” wywołały szok. Przypomnę, że marszałek senior powiedział: „Te 7 tys. uchodźców nie powinno być problemem. Tylko trzeba przybyszom postawić wymagania”. Jak należy traktować tę wypowiedź?
Kornel Morawiecki jest zbyt szczerym człowiekiem jak na polityka. Powiedział głośno to, o czym mówi się w kręgach władzy.
Może jednak te 7 tysięcy uchodźców nie będzie tak wielkim problemem? Może uda się ich zasymilować?
Przed dwoma laty premier Kopacz chciała przyjąć 7 tysięcy uchodźców. PiS prowadził wtedy całą batalię, słusznie pokazując idiotyzm tej polityki. Jeżeli rząd zgodzi się na przyjęcie emigrantów, co wtedy? Unieważni krytykę, która spadła na rząd Kopacz? Premier Kopacz też nie chciała przyjąć więcej niż 7 tysięcy imigrantów. Po dwóch latach wracamy do punktu wyjścia, do pomysłu pani Kopacz.
7 tysięcy uchodźców to 7 tysięcy problemów. Często ludzkich, bo to są ludzie cierpiący. Należy im pomagać, ale tam na miejscu, żeby mogli tam normalnie żyć. Niech z tych 7 tysięcy problemów, z 200 osobami będziemy mieli problemy związane z bezpieczeństwem. Biorąc pod uwagę stan naszych służb, fundujemy sobie 200 problemów z bezpieczeństwem. Można sobie wyobrazić co się będzie działo.
Proszę zwrócić uwagę na to, co się dzieje w obozach dla uchodźców. Czeczeńcy terroryzują innych uchodźców. Nikt nic z tym nie robi. Czeczeńcy terroryzują okoliczne szkoły i miejscowości. Nic z tym nie możemy zrobić. Proszę pomyśleć, co będzie jak pojawi się 7 tysięcy takich przypadków. Nawet niech będzie 200 przypadków zagrożenia bezpieczeństwa.
Jakie błędy obecny rząd popełnił w zakresie polityki imigracyjnej?
Polska nie skorzystała z dwóch bardzo ważnych rozwiązań. Z uznania statusu emigrantów z Doniecka, którzy przebywają w Polsce, jako uchodźców wojennych i ofiary wojny. Nie postawiono tej kwestii na arenie międzynarodowej. Druga rzecz, której nie zrealizowano, a postulowałem ją od początku, to przygotowanie się do przyjmowania chrześcijan, którzy nie mogą wrócić do swoich domów. Możemy im pomóc i nie zagrozi to naszemu bezpieczeństwu. Struktury kościelne i humanitarne mają dobre rozeznanie, więc mogą wytypować ludzi, którzy nie będą terrorystami.
Nie postawiono na forum unijnym także kwestii repatriacji Polaków ze Wschodu. Unia Europejska nie uznała repatriantów za uchodźców. Unia cały czas naciska na nas, żebyśmy przyjęli uchodźców, którzy spełniają normy unijne. Ale to są jakieś abstrakcyjne wyselekcjonowane kategorie. Oczywiście bardzo szkodliwe. My już widzimy, do czego doprowadziło na Zachodzie. Mam nadzieję, że nie będziemy mieli tego samego u nas.
Rozmawiał Tomasz Plaskota”...(źródło )
-------
Mój komentarz

Timeo Danaos et dona ferentes (łac. „Obawiam się Greków, nawet gdy niosą dary”[1]
Podczas oblężenia Troi Grecy użyli fortelu, darując Trojanom wielkiego konia wykonanego z drewna, wewnątrz którego ukryli swoich wojowników. Dar ten poprzedziło zapewnienie dane obrońcom miasta o odstąpieniu greckich wojsk od oblężenia. Trojanie, za namową Sinona, wbrew przestrogom Kasandry i Laokoona, wciągnęli konia do miasta, świętując zwycięstwo. Kiedy mieszkańcy zasnęli, Achajowie wyszli z ukrycia i otworzyli bramy oblegającym wojskom, które szturmem zdobyły miasto. Tą łacińską sentencją Laokoon ostrzegał mieszkańców Troi przed wiarołomnością Greków.Fraza obecnie przytaczana jest jako przysłowie, które zwrócić ma uwagę na ukryte intencje osób ofiarowujących pozornie bezinteresowne dary.”..(źródło )

Kaczyński i PiS powinni strzec się rozwodników i  ludzi który porzucają swoje żony i dzieci.

film Marcin Luter wobec kobiet,Żydów, zdrady małżeńskiej, rozwodów.Ks prof.Tadeusz Guz
Film Małżeństwo i Rodzina w ujęciu chrześcijańskim oraz w myśli Marksa, Engelsa i nowej lewicy

Powieść Pas Kuipera jest gotowa i można ją kupić Cena 35 złotych  Wpłaty proszę kierować na konto Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 87 7999 9995 0651 6233 3004 0001 wraz z e-mailem na którym ma być wysłana na ksiazka@paskuipera.pl
Więcej na stronie internetowej powieści http://paskuipera.pl

Marek Mojsiewicz

Subskrypcja bloga https://www.facebook.com/Marek-Mojsiewicz-133715660024501/
Strona powieści Pas Kuipera na Facebooku https://www.facebook.com/PasKuipera
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „  13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

29-12-2017 [22:56] - smieciu | Link:

Życiorys starszego Morawieckiego barwny jest... Choć w tym tekście został potraktowany powierzchownie. Tak czy siak jak się wydaje Kornel przez całe życie był chyba dręczony przez pytanie „być komunistą czy nie?” A my tak naprawdę nie wiemy na co się zdecydował. Ale chyba na stare lata doszedł do wniosku że po prostu na świat trzeba patrzeć praktycznie. Aczkolwiek relatywistycznie... Dlatego jakoś zdołał tak pokierować synem że mimo że był ściganym opozycjonistą to jednocześnie studentem, który po bożemu po 5 latach został magistrem a potem wziął się za dalszą naukę już na zachodzie. Na nie jednym Uniwerku. No i w końcu Mateusz chyba odziedziczył talenty ojca gdyż i potrafił być bankierem obracającym się w środowisku osób odpowiedzialnych za gospodarkę w rządzie PO a dzisiaj jako premier PiS ruszył do budowy chrześcijańskiej Europy oraz niepodległej Polski. W UE.
 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-12-2017 [07:51] - zbieracz śmieci | Link:

Masz rację a resztę się powoli dowiemy,oby nie za póżno

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-12-2017 [07:44] - zbieracz śmieci | Link:

Te wywiady a szczególnie jego pogląd na imigrantów dziwnie pokrywają się z ostatnimi wypowiedziami episkopatu a to oznacza ,że wszedł pod sutannę i robi łaskę w zamian za poparcie bezrozumnych hierarchów dla jego syna.Czy syn podziela jego poglądy ,zapewne tak a w rządzie już. znalazł potakiewicza w osobie jego świątobliwości gowina z krakówka.
Wracając do starego morawieckiego cokolwiek robił w opozycji to nigdy nie miało na celu niepodległości Polski ,podobnie jak michnik czy kuroń oraz reszta z ich kręgów a jedynie nadanie systemowi bardziej ludzkiej twarzy.W środowisku wrocławskim to takimi postaciami poza nim była labuda i modzelewski.
Stary morawiecki szczerze nienawidzi prawicy i zawsze wszystko robił aby odebrać chociaż trochę głosów ,dziś cokolwiek robi to dla kariery syna a nie z przekonania.
Wiem jedno ,jeśli pozwoli się banksterowi na swobodę działania to małymi kroczkami zawlecze nas w miejsce z którego chcemy się wyrwać i co jest bliskie.
Przebudowa rządu to nowi ministrowie z jego kręgu a za tym pójdzie wymiana władz w spółkach skarbu państwa i dostęp do kasy .
Morawiecki to największą pomyłka Prezesa a brednie o jego kontaktach w ojroeuropie są bredniami bo skoro jest tak znana i ceniona postacią to dlaczego niczego mu nie zaproponowano po wywaleniu z Banku Zachodniego a to bezrobocie długo trwało ,tak trwale był bezrobotny ,że zwąchał się z PO i bywał u Sowy a język jakim się posługiwał był dokładnie taki sam jak innych bywalców.

Obrazek użytkownika Jabe

30-12-2017 [14:15] - Jabe | Link:

Wracając do starego morawieckiego cokolwiek robił w opozycji to nigdy nie miało na celu niepodległości Polski – A jest Pańskim zdaniem ktoś, kto, będąc w opozycji, miał na celu niepodległość Polski?

Obrazek użytkownika xena2012

30-12-2017 [18:58] - xena2012 | Link:

Dziwi mnie to nieustanne pielgrzymowanie po mediach ,,legend'' Solidarności.A to pani Romaszewska tokuje ze swadą w RMF24 czy TOK FM,teraz Morawiecki senior.Co więcej swoje złote myśli traktują tak jakby to oni rzadzili Polską.Przypomniał mi się sejmowy epizod kiedy pan Kornel Mazowiecki nakłonił posłanke by zagłosowała za niego.Kiedy sprawa wyszła na jaw nie był nawet trochę zmieszany,nawet nie przeprosił.

Obrazek użytkownika xena2012

30-12-2017 [20:15] - xena2012 | Link:

Przepraszam za pomyłkę w nazwisku.Oczywiscie,że nie Kornel Mazowiecki......Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to,że Pusia i LIli bardzo przeszkadzają w pisaniu.

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

31-12-2017 [00:17] - ExWroclawianin | Link:

Jezeli to wszystko jest prawda co pan Mojsewicz napisal o Kornelu Morawieckim, to STRACIL moje zaufanie do konca, bo musze przyznac ze obserwujac go i jego dzialalnosc "nic mi sie do kupy nie skladalo". Zawsze podejrzewalem ze ten KM prowadzi jakas rozgrywke, ale w czyim zespole i dla kogo pracuje??? A nie wiedzialem ze jest rozwodnikiem i zyje "na kocia lape". To go DODATKOWO DYSKWALIFIKUJE w moich oczach. Oznacza to ze nie potrafi dotrzymac raz zlozonej przysiegi, takim ludziom ciezko zaufac a zatem moze byc obiektem manipulacji , szantazu i wszelkich "rozgrywek". Ja juz od dluzszego czasu obserwowalem go i nie moglem pojac, skoro taki Polak, taki patriota, taki uczciwy to dlaczego nie dogadal sie z Kaczynskimi i nie byl czlonkiem pierwszego PC a potem czlonkiem PiS-u tak jak chocby na poczatku "trzeci blizniak" Ludwik Dorn??? Jezyczkiem u wagi bylo czlonkostwo i start w ostatnich wyborach z listy Kukiz'15, czlowieka ktory wg mnie jest 3 odslona "partii politycznej" zorganizowanej i finansowanej przez komunistyczne tajne sluzby WSI, WSW, SB, MO. Pierwsza to byla Samoobrona i Andrzej Lepper (Janusz Maksymiuk oficer WSW) a druga to Palikot. Dlaczego stary Morawiecki znalazl sie u Kukiza? Przypadek? Watpie, jestem za stary i KM dobrze wiedzial z kim sie zadaje. Dlatego jest dla mnie facetem PODEJRZANYM i moze nawet uwiklanym w stare "Kiejkuty" jak mawia redaktor Michalkiewicz. Obawiam sie ze razem z synem moga doprowadzic do zmiany kierunku w Polsce ktory bedzie SPRZECZNY Z INTERESEM POLSKI i Polakow. To co wygaduje stary Morawiecki z przyjeciem uchodzcow jest juz jakims "preludium" z absurdu. To ze nie bylo LUSTRACJI I DEUBEKIZACJI w kosciele katolickim w Polsce jest kolejnym i BARDZO NIEBEZPIECZNYM BLEDEM. Dla mnie papierkiem lakmusowym bedzie to czy A.Macierewicz utrzyma teke ministra MON-u. Jezeli tak sie nie stanie, to znaczy ze wewnetrzni Moskale i volksdeutsche powoli odzyskuja wladze i beda dzialac na szkode Polski i Polakow by zadowolic Berlin, Bruksele i Moskwe. Wtedy bedzie juz bardzo nieciekawie i polskie patriotyczne sily beda musialy sie zmobilizowac aby obronic Polske, stworzyc nowa partie polityczna i odebrac wladze zdrajcom. A tak naprawde beda miec malo czasu bo tylko 2 kadencje D.Trumpa w Bialym Domu.......wszystko zaczyna sie komplikowac!!!