Ewangelia wg Johna Godsona

John Godson zagłosował wbrew własnej partii. Jego wola. Porównał rząd polski do kobiety przyłapanej na cudzołóstwie. Brawo Jasiu Godsonie; to taka święta tautologia. Jednak POstawienie się w roli Jezusa jest nie do zaakceptowania. Co prawda nazwisko – Syn Boży – jest a propos, ale tylko w przypadku ciekawostki lingwistycznej. Jeśliby kontynuować biblijną narrację posła, to w naszym politycznym grajdołku mamy m.in. partie reprezentujące również nieuczciwych celników, faryzeuszów, judaszów oraz przedstawicieli miast Sodoma i Gomora. Ja jako obywatel chciałbym, aby wspomniani szubrawcy jak najszybciej „na pysk” wyrzuceni zostali z przestrzeni publicznej, gdyż ich działalność jest najzwyczajniej szkodliwa dla Polski i jej obywateli. Nie godzę się więc na zabiegi „synka bożego”, który rzuca koło ratunkowe parlamentarnym cudzołożnicom i łotrzykom, którzy z naszego kraju zrobili burdel.
Następnym razem, gdy n-ta już afera będzie miała być rozstrzygana w drodze wotum zaufania dla rządu premiera Donalda Tuska proszę wziąć pod uwagę inne fragmenty Nowego Testamentu. Choćby mówiący o tym jak Jezus przeklął nieurodzajne drzewo figowe (Mk 11,12-14.20-25).

No chyba, że pan John Godson sam zasili szeregi partii cudzołożnic, co nie jest wykluczone.

Jeśli jednak partia nie przyjmie swojego dawnego członka, zawsze można napisać, że dla brzemiennej Matki Bożej też „nie było miejsca w gospodzie”.

https://vimeo.com/eniknochal
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

29-06-2014 [19:19] - xena2012 | Link:

poseł Godson podpiera się tekstami biblijnymi a prawda jest bardziej prozaiczna.Po prostu będzie w wyborach startował na prezydenta Łodzi i sądzi ,że Tusk odwdzięczy się za przysługę,przyjmie z powrotem do PO i poprze w staraniach o upragnione stanowisko.