Organizacja przestępcza wsparła Donalda Tuska

III RP, która według słów wybitnego polskiego publicysty Stanisława Michalkiewicza, jest groźną organizacją przestępczą, udzieliła poparcia (wotum...) Donaldowi Tuskowi na stanowisku… rzecznika.

Dlaczego rzecznika? Bynajmniej nie dlatego, że sympatyczny zniemczony Kaszub nie wykonuje swoich konstytucyjnych obowiązków premiera (tak miało być od samego początku), lecz przede wszystkim dlatego, że wyżej „ tuska, dupy i kamieni kupy” już nie podskoczy i jako medialna wydmuszka sprawdza się już tylko jako chłopiec do bicia, pełniąc rolę politycznego piorunochronu chroniącego system.

Rzecznikiem  ma pozostać, aż do czasu, gdy przysłowiowa mądrość etapu nie każe go ostatecznie zdymisjonować i zastąpić kimś „nowym”.

Przy okazji przypomina mi się rok 1989, gdy gadzi język stręczył naiwnym Polakom dwóch stalinowców pod hasłem „wasz prezydent, nasz premier”. Niestety, istnieje realne niebezpieczeństwo, że w nowym rozdaniu, tak jak i wówczas, ani prezydent, ani premier nie będzie „nasz”.

Myślę tak, bo głos nielicznego ludu na demonstracjach nie domaga się dymisji Komorowskiego, koncentrując się jedynie na Tusku. W obecnej sytuacji środowisko i koneksje awatara z pałacu prezydenckiego są potencjalnie większym zagrożeniem dla Polski niż będąca w defensywie i pozostająca pod ostrzałem PO.

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika arieltiamson

26-06-2014 [04:23] - arieltiamson | Link:

Rodacy, barany jedne...

Mamy wolnosc i jesli komus ta wolnosc sie nie podoba to Anglia czeka!

Zaleta demokracji jest to, ze decyduje lud. Lud wybral Sejm, a ten dal votum zaufania rzadowi.

Taka wlasnie jest demokracja i tym sie rozni od Komunizmu.
Tu nie ma dyktatury sily wiodacej! Tu decyduje jedynie lud.

Tusk wygral, a Kaczynski zrobil sie jeszcze mniejszy niz byl.
A po kolejnym przegranym votum nieufnosci taki lider opozycji powinien odejsc w zapomnienie...

...ale nie martwcie sie rodacy, przed wakacjami nikt takich wnioskow glosowac nie bedzie.
Opozycja tez chce korzystac z dobr demokracji i odpoczywac na koszt podatnika.

Miejmy nadzieje rodacy, ze juz wkrotce partia Korwina z Mikkich bedzie sila przewodnia narodu i dokona jedynie slusznych zmian.

PS. Wiezienia sa dla was czytelnicy, a nie dla bylych rzadzacych, a wiec nie miejcie zludzen.

Wy mozecie sobie ponarzekac przy komputerze, a prawdziwa polityke tworzy sie w knajpach przy winie i osmiorniczkach. Te dwie rzeczy laczy to, ze wszystko i tak jest na wasz koszt.

Komuna sie nie podobala to idzcie do pracy i lizcie dupy prywatnym pracodawcom. I nie martwcie sie o ZUS. Pracodawcy nie umra w przyszlosci z glodu!

Aha, bym zapomnial... Amen.

Obrazek użytkownika jazgdyni

26-06-2014 [08:13] - jazgdyni | Link:

"Zaleta demokracji jest to, ze decyduje lud..."

A wadą demokracji jest to, że głupcy, których jest statystyczna większość, decydują, jak ma być.

Demokracja, to rządy głupców.
Niestety...

Obrazek użytkownika Jan Własnowolny

26-06-2014 [09:21] - Jan Własnowolny | Link:

Głupi ten bez chyby

Co się radzi bab

Z mądrym pójdź na ryby

Wnet nałapiesz żab.

***

Obrazek użytkownika jazgdyni

26-06-2014 [11:25] - jazgdyni | Link:

Witaj Ja już nie pamiętam kiedy był NASZ. Zawsze to jakiś ICH. I to tak dobrze nie wiadomo kogo. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

26-06-2014 [09:45] - NASZ_HENRY | Link:

Plan znaleziony na WSI: Palikot na lewo, Korwin na prawo, środkiem POleci mobilny Komorowski ;-)