Techniczny odlot prezesa Kaczyńskiego trwa.

To jest niepojęte, że prezes „największej partii opozycyjnej”, mając na talerzu przeciwnika, zamiast go dobić, podaje mu rękę, opowiadając jakieś dyrdymały o "konsultacjach z innymi partiami w sprawie rządu technicznego".

Ba! Tak naprawdę gwarantuje mu przetrwanie we względnie nienaruszonym stanie, bo nawet półinteligent wie, że do wyjścia suchą nogą z tego bagna UKŁADOWI (nie Tuskowi - to blotka) jest potrzebne tylko jedno – CZAS.

CZAS potrzebny do zatarcia śladów, schowania kasy, przegrupowania sił.

Że mogąc za jednym zamachem utłuc i rząd i prezesa NBP, powołanego na to stanowisko w sposób zupełnie skandaliczny, gdy ciała w poległych w Smoleńsku jeszcze nie ostygły .... znowu brnie w pomysł skompromitowany z chwilą jego pierwszej prezentacji.

To niebywałe, że można w ogóle zacząć licytację, oddając na dzień dobry "najwyższą belkę startową" i próbować jakichś tasowań zgranymi kartami.

Żądanie przedterminowych wyborów, Trybunału Stanu dla Belki i komisji śledczej – to „minimum przyzwoitości”, które powinien wykazać przywódca opozycji, ale opozycji antysystemowej, a nie "poukładanej".

Jeśli prezes Kaczyński nie chce być premierem, nie czuje się na siłach Polską rządzić (już raz taki numer nam wyciął – kiedy z nigdy nieujawnionych przyczyn oddał rząd w ręce operetkowego Kazimierza Marcinkiewicza, bo bajki o „nieakceptowaniu przez Polaków rządów bliźniaków” to już nie operetka była, a groteska), to niech się wycofa z polityki i głowy, ciągle jeszcze paru milionom liczących na PiS Polaków, nie zawraca.

Bo taka szansa, jak ta dana PiSowi przez nie wiadomo którą bezpiekę, prędko się nie powtórzy.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

16-06-2014 [17:59] - Andrzej-emeryt | Link:

Wielką szkodą dla mnie jest Drogi @ EWARYŚCIE Twoja "Dygotalność" Jak tu przyłożyć PREMIEROWI JAROSŁAWOWI KACZYŃSKIEMU.

Weź pod UWAGĘ mój Drogi zamianę "BOMBY" na zwykły "NIEWYPAŁ". Artykuł "WPROST" neutralizowane (oby częściowo) przez "wSIECI" artykułem:

http://wpolityce.pl/media/2009...

I co byś zrobił " Gdybyś był .... prezesem ". Co uznasz za priorytet Drogi @ EWARYŚCIE z tych sprzecznych? przekazach.

Bez Jarosława Kaczyńskiego lub wskazanego przez niego publicznie następcy nie ma PiS.
A przy mentalności "UPRAWNIONYCH do głosowania" trzeba wygrać aby rządzić w pierwszej kolejności wybory samorządowe.

Życzę zimnej kąpieli i wytrzymałości.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

16-06-2014 [19:54] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

@Andrzej-emeryt
Ja najmocniej przepraszam, ale to Jarosław Kaczyński sam sobie najskuteczniej "przykłada".

Miał tyle samo czasu. co Tusk, na przygotowanie się do dzisiejszego dnia i ...jedyne, co nowego wymyślił, to to, że technicznym premierem nie musi już być ten podrzutek z Unii Wolności, Gliński. Żałosne.

I jeszcze jedno: to nie Wyborcy są dla PiS, a PiS ma być dla Wyborców (tak jak w starym powiedzeniu o nosie i tabakierze).

Życzę cierpliwości (bo PO jeszcze przy takiej opozycji dłuuuuuuugo porządzi).

Obrazek użytkownika emilian58

16-06-2014 [21:17] - emilian58 | Link:

Są ludzie co to rozum tracą podczas kataru.A potem ten rozum ląduje w kuble na śmieci wysmarkany do chusteczki.Panie Ewaryście emeryci w naszym (czy oby na pewno?) kraju to słabego zdrowia są!

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

16-06-2014 [22:50] - Andrzej-emeryt | Link:

Myślę Drogi @ Emilianie58, że Pan @ Ewaryst dobrze zrozumiał o co mi chodzi. Bo jak " wziąść " władzę w państwie: siłą czyli gwałteṃ ?. Czy demokratycznie ?. Nie zauważyłem aby leżała na trotuarze i wystarczyłoby się trochę schylić i podnieść.

Pan @ Ewaryst zapewne młody. Stąd porywczy. Stąd do wykorzystania i skory. Dzisiaj władzę okazyjnie bierze a co jutro zrobi. Jest interesujące: KIM ?.

Ze społeczeństwem jak z małżeństwem. Niezadowolonemu małżonkowi, żona często rzuca patrząc prosto w oczy:

" NIE WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY???!"
Często wielokrotnie przecieranie oczu nie usuwa katarakty. Czasem potrzeba zabiegu operacyjnego.
....................................................................................................................
Nasz Pą Prezydą obwieścił onegday, ze nie musi się zgodzić na to aby Donek został premierem. Ma takie uprawnienia. Czy musi się zgodzić na kandydaturę PREMIERA dr JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO ?.
Czy podpisze jakakolwiek ustawę ?. Czy rząd będzie musiał odrzucać cięgiem Veto Pą Prezydą?. To jaki naród to wytrzyma?. Trzeba wszelkie następstwa z sobą skorelować.

A Pan @ EWARYST jak Bolek z Pomorza: "JESTEM za a NAWET PRZECIW".

Też bym chciał aby już. Bo czym zarządzać jak skarbiec, okaże się pusty. Ten początek będzie najtrudniejszy.

Cierpliwości i dobrej nocy Panom życzę.

P.S. Ruch Narodowy już wyszedł na ulicę. Władza jednak nie "biła w tarabany". Czas iść Panie EWARYŚCIE ?. Co dwóch to podobno niejeden.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

16-06-2014 [23:19] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

@Andrzej-emeryt

Pan Ewaryst ma 56 lat, w stanie wojennym siedział za takich różnych Bolków i A-a-dddasiów  i innych politycznych cwaniaczków w pierdlu, a nie w internacie, toteż proszę się tu z radami dobrymi nie sadzić. OK?.

A Pan Ewaryst nie jest członkiem PiSu i dogmat o nieomylności prezesa Kaczyńskiego, który jak dziecko w 2007 roku dobrowolnie władzę oddał (jeśli piekło istnieje, to się w nim za to smażyć powinien) NIE obowiązuje.

Obrazek użytkownika emilian58

17-06-2014 [01:34] - emilian58 | Link:

Cierpliwości?Następne 25 lat?Jest pan wcześnie urodzonym emerytem czy późno urodzonym?A jeśli ma pan gotową receptę to ja chętnie poczytam jak te kataraktę i w ogóle.Z pańskiego wpisu to póki co wynika że lepiej niech pada niż ma być błoto!

Obrazek użytkownika arabas

16-06-2014 [22:01] - arabas | Link:

Jakżeby inaczej, u Pana jak zawsze na tapecie Kaczyński bez względu na temat i kolejna 147 nagana i pouczenie.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

16-06-2014 [22:11] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

@arabas

gratuluję umiejętności czytania bez zrozumienia i liczenia do 147.

Obrazek użytkownika arabas

16-06-2014 [23:48] - arabas | Link:

Przepraszam pomyliłem się to chyba było 151.

Obrazek użytkownika arabas

17-06-2014 [00:48] - arabas | Link:

Przepraszam za pomyłkę to chyba było 151.