Umyka nam najważniejsze! Taśmy polszewików.

To, czego nie słychać na taśmach, jest najważniejsze.

Myślę, że warto uświadomić – sobie oraz  młodemu pokoleniu, /bo tego nie wiedzą!/ kim są i jaką rolę pełnią w Polsce rozmówcy ministra na posyłki.

Zaufany rezydent międzynarodowej finansjery Marek Belka oraz jego przyboczny Sławomir Cytrycki to starzy komuniści, członkowie wielu organizacji o stalinowskim lub podobnym rodowodzie/ PZPR, ZSP, ZSMP/ oraz oczywiście wieloletni współpracownicy komunistycznych służb.

Swoje szlify zdobywali również w agendach światowej kryptokracji. Obydwaj przedstawiciele obalonego komunizmu, dziwnym trafem przeszli odpowiednie szkolenie – każdy w ramach ciepłej posadki na swoją miarę – Belka w Banku Światowym, a Cytrycki w OZN.

Pod koniec lat 90. odpowiednio wykwalifikowany i zmotywowany Belka wchodził w skład zespołu doradczego ABN Amro - Międzynarodowej Rady Nadzorczej ABN Amro. Jego współpraca „w zakresie przygotowania ofert na wybrane projekty prywatyzacyjne” wyszła na jaw podczas obrad komisji ds. afery PZU.

Sławomir Cytrycki pracował także w legowisku komunistycznej nomenklatury – Banku Handlowym, który odegrał kluczową rolę w aferze FOZZ.

Co oznacza obecność takich ludzi w strukturach państwowych? Odpowiedni przepływ finansów państwa w kierunkach wyznaczonych algorytmem „finansowej globalizacji”.

Polityczna formacja polszewików, będąca w centrum zainteresowania, nazbyt często skupia syzyfową energię opinii publicznej. Warto zastanowić się nad strukturą realnej władzy w Polsce oraz odsłonić Kwaśniewskiego (ważniejszego od Tuska), dając mu wybór zostania świadkiem koronnym lub zwykłym oskarżonym.

Ekscytacja taśmami na poziomie gawiedzi zagłusza myślenie. Aktualny (nie)rząd jest oczywiście skandalem, lecz czy nie odbywa się przypadkiem, przetasowanie za pomocą krótkotrwałego, jałowego oburzenia, które najwyżej doładuje akumulatory machinie cyklicznie „zmieniającej” władzę?

W jednym minister Sienkiewicz ma rację. III RP /jako państwo polskie/ nie istnieje. Jest mitem zakorzenionym od 25 lat w zniewolonym  umyśle Polaków.

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

15-06-2014 [12:24] - xena2012 | Link:

ekscytacja taśmami na poziomie gawiedzi pociągnie za sobą tłumaczenia też na poziomie gawiedzi.Nikt się nie zastanawia dlaczego emisariuszem w tej sprawie stał się właśnie Sienkiewicz,kto go posłał,bo przecież taki handel wymienny nie jest w gestii szefa MSW.III RP jest jedną wielką fikcją z fikcyjnym wymiarem sprawiedliwości,fikcyjną niezaleznością tychże organów i skompromitowaną władzą.Kretyńskie hasełko Sienkiewicza ,,idziemy po was''wygląda groteskowo,bo to ktoś podsłuchujący przyszedł po niego a świeżo przekwalifikowany na generała w BOR szofer dopuścił do tak żenującej sytuacji.

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

20-06-2014 [10:18] - CzarnaLimuzyna | Link: