Korwin-Mikke uderza w księdza Popiełuszkę

Niedawno media wyciągnęły wypowiedź Korwin-Mikkego, który lekceważąco wypowiedział się na temat śmierci Grzegorza Przemyka. Teraz lider KNP w tym samym tonie wypowiada się o księdzu Popiełuszce.

Janusz Korwin-Mikke wczoraj pozytywnie wypowiedział się na temat generała Wojciecha Jaruzelskiego. Stwierdził, że Jaruzelski był dobrym wojskowym i dlatego zasługuje na pogrzeb z honorami. Korwin-Mikke podziwia Jaruzelskiego za sprawne przeprowadzenie "stanu wojennego", według Korwina to był "wojskowy majstersztyk". Korwin analizuje to wydarzenie tylko pod względem skuteczności politycznej, nie dostrzega ofiar oraz przelanej krwi Polaków. Przypomina, że Piłsudski też ma mordy na swoim koncie.

Lider KNP uważa również, że wiele politycznych mordów do jakich doszło w PRL-u były dziełem przypadku. Twierdzi wręcz, że skandalem jest mówienie, iż śmierć Grzegorza Przemyka była zaplanowana: "Dostał parę pałek, a że był chudzina, to zmarł. Władza chciała się wykręcić od odpowiedzialności i stąd te procesy, kłamstwa i przekręty. Robienie z tego sprawy politycznej jest skandalem. Na gwałt szukano ofiar, ponieważ rewolucja potrzebuje trupa, bo wtedy świetnie można robić walkę z reżimem."- mówił dzisiaj w [a]http://www.radiownet.pl/#/publ... Wnet[/a]. W podobnym tonie [a]http://wpolityce.pl/polityka/1...ł[/a] się również o męczeńskiej śmierci ks. Popiełuszki: "Najprawdopodobniejsza hipoteza była taka, że pan generał Jaruzelski, kiedyś chrząknął i powiedział „ten ksiądz, to chyba za dużo gada”, generał niżej powiedział „generał Jaruzelski powiedział., że ten ksiądz za dużo gada”, ktoś jeszcze niżej powiedział coś tam, a Piotrowski powiedział „no to chłopaki, bierzemy kamulki i idziemy”.

Korwin-Mikke oceniając sytuacje na Ukrainie wyznał, że nie jest zwolennikiem państwa narodowego: "Ja nie wierzę w państwa narodowe, ja wierzę że państwa powstają zgodnie z geopolityką - jestem wrogiem państwa narodowego".

Jakiś czas temu Korwin mówił, że zbrodnie komunistyczne przedawniły się; wyrażał również swój sprzeciw wobec usuwania symboli komunistycznych z przestrzeni Polski.

Janusz Korwin-Mikke jest uważany przez swoich zwolenników za pogromcę komunistów.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Valdi

28-05-2014 [19:23] - Valdi | Link:

Im więcej Korwin mówi i twierdzi tym lepiej. Oczywiście nie dla niego :)

Obrazek użytkownika mada

29-05-2014 [07:42] - mada | Link:

Jeden taki pokazał nam już sztucznego penisa. W najbliższym czasie w telewizorze zobaczymy pewnie penisa prawdziwego.

Obrazek użytkownika Franek_Kimono

29-05-2014 [11:31] - Franek_Kimono | Link:

Palikot i JKM mieli postawione przed sobą te same zadania, tylko retorykę różną, cel jest jeden wrzucac kamyczki do ogródeczka.

Obrazek użytkownika Deidara

28-05-2014 [19:31] - Deidara | Link:

Bo Kowin posługuje się zimną, bolesną dla romantyków, logiką. Faktem jest, że podczas zamachu majowego zabito więcej ludzi niż przez całe lata 80, kiedy rządził Jaruzelski.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

29-05-2014 [00:09] - Zygmunt Korus | Link:

Liczby, konkrety, fakty proszę!?

Obrazek użytkownika siermięga

29-05-2014 [06:16] - siermięga | Link:

Napisz koteczku co to był "zamach majowy"!?

Obrazek użytkownika minimax

28-05-2014 [23:36] - minimax | Link:

JKM wypowiada się ASPEKTOWO, stąd często są to wypowiedzi kontrowersyjne i/lub obrazoburcze. Niemniej jednak WYCINKOWO słuszne. Ale TYLKO WYCINKOWO.

Obrazek użytkownika mada

29-05-2014 [07:38] - mada | Link:

Co to za łamańce wypisujesz?

Obrazek użytkownika minimax

30-05-2014 [14:09] - minimax | Link:

Innymi slowy: Wypowiedzi JKM to prowokacje intelektualne, twierdzenia generalnie falszywe, lecz w WYBRANYM ASPEKCIE prawdziwe.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

29-05-2014 [00:45] - Zygmunt Korus | Link:

Agentura JKM ujawnia się "po czynach"... Jak to jest, że facet tak logiczny, perfekcyjnie wnioskujący, nadzwyczaj inteligentny, gdy wciągnie grono młodych, nagle puszcza idiotycznego bąka, rżnie głupa?! Świadomie objawia się publicznie jak bezmózg,  debil... I to zawsze, gdy podprowadzeni wyznawcy (tzw. korwiniści) winni spodziewać się zachowań Przywódcy w koniunkcji do dotychczasowej narracji, racjonalnych wyników niedawnego wywodu? I dzieje się tak wtedy, gdy dochodzi do bardzo ważnych decyzji w sprawach istotnych dla ODBUDOWY MACIERZY RZECZYPOSPOLITEJ. 
 Ano nazywa się taka wyższa szkoła agentury wpływu "detonowaniem entuzjazmu". Porównać to można do spuszczenia psa z łańcucha: przy budzie ujada, a bez uwięzi biega niegroźny. Tak się przez jakiś czas po "odczadzeniu" czują zawiedzeni akolici JKM; nie mogą sobie znaleźć miejsca na Prawicy, czują się zagubieni, spiłowano im kły, bo grupa nie ma już sensu przy "Kim-Takim" kąsać, i przez jakiś czas ów niby ostry elektorat staje się zupełnie obezwładniony. Poza tym zostaje taki były koleś JKM zaetykietowany oszołomstwem - dla wielu osób zakompleksionych mającym coś na rzeczy, powodującym stłumienie, czasem bezgłos.
Pod tym kątem analizowana cała polityczna droga JKM nie budzi żadnych wątpliwości: od zadania do zadania ten polityczny szkodnik w tym "rozrabianiu patriotów" skutecznie trwa, i wciąż dostaje nowe zadania... Teraz, jak widać, Jewropejskie!