Korwin-Mikke wszedł w samych majtkach do sklepu

Janusz Korwin-Mikke od dawna zdobywa popularność skandalami, które wywołuje i happeningami, które urządza. Niektórzy mówią, że jest Jerzym Urbanem polskiej prawicy. Nieprzypadkowo kiedy Urban był szefem TV kazał go pokazywać w telewizorze jak najczęściej. Nic więc dziwnego, że Korwin nie uważa Urbana za wroga tylko za "inteligentnego publicystę". W związku z tym nie powinno nikogo dziwić, że Korwin pozytywnie wypowiadał się o Palikocie i nawet brał udział  z nim w debatach politycznych.  Wszak obaj panowie wykorzystują to samo narzędzie do zdobywania popularności- urządzanie skandali - i zapewne należą do tego samego środowiska, są kukiełkami postkomunistycznych służb. Co mówił Palikot i Korwin-Mikke o katastrofie smoleńskiej? Dokładnie to samo. Przypadek? Dość powiedzieć, że po katastrofie smoleńskiej Korwin pisał, że to Jarosław Kaczyński mógł dokonać zamachu, ponieważ o mało nie wygrał wyborów prezydenckich- " a ten zrobił kto skorzystał". Niemniej jednak należy podkreślić, że Korwin-Mikke wielokrotnie wypowiadał się pozytywnie o Jarosławie Kaczyńskim, że jest "genialnym taktykiem". Również należy zwrócić uwagę na fakt, że politycy Konfederacji nie są zapraszani do mediów salonu lewicowego-liberalnego- są tam przemilczani. Warto też zaznaczyć, że lider Konfederacji wielokrotnie krytykował postanowienia porozumień w Magdalence czy też Okrągłym Stole twierdząc, że III RP stworzył Kiszczak ze swoimi agentami.   

Prezes PiS powiedział, że zadaniem Korwina jest ogłupianie młodych ludzi nierealnymi ideami i blokowanie ich możliwości w realnym zaangażowaniu dla dobra Polski- marnowanie ich potencjału. Tak się dziwnie składa, że Korwin, który uważa się za prawdziwego prawicowca w przeciwieństwie do PiS pozytywnie się wypowiada w różnych sprawach o PRL: czy to jest gen. Jaruzelski, czy zamordowanie Przemyka, czy pacyfikacja kopalni "Wujek". Taki dziwny zbieg okoliczności.

Co teraz Korwin zrobił? Nic takiego, wszedł w samych majtkach do sklepu. Przypadkiem oczywiście ktoś zrobił mu zdjęcie. Jego wieloletni współpracownik niejaki Stanisław Michalkiewicz wypowiedział wiele krytycznych słów pod adresem braci Kaczyńskich- że nie nadają się na mężów stanu itd. Za to nagi Korwin robiący zakupy w sklepie się nadaje- to prawdziwy kandydat na króla Polski; nie ma co. Ludzie patrzcie komu ufacie i nie dajcie sobą manipulować; bo wrogowie Polski nie śpią.  
    

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Trotelreiner

24-06-2021 [16:13] - Trotelreiner (niezweryfikowany) | Link:

O Tusku krążyło w Warszawie takie powiedzenie:
"On jakby juz nie wiedział jak na siebie zwrócić uwagę,to rozebrałby sie do naga,do lewej ręki wziął pokrywkę od gara,do prawej ręki wziąłby duży nóż,do tyłka wsadziłby
ogon od śledzia...i poszedł na Bulwary udawać Syrenkę"

Korwin ma to samo...to juz jest znane nawet u mnie...od dwóch dni.

Obrazek użytkownika Jabe

24-06-2021 [16:25] - Jabe | Link:

Mam nadzieję, że sznurówki miał zawiązane.

Co do Jerzego Urbana, trudno mu odmówić inteligencji, no i jest publicystą. A dlaczego miałby być „wrogiem”, a nie np. „przeciwnikiem”? Na zimno, proszę. Z kolei, czym zdrożnym jest debatowanie z Januszem Palikotem? To już rozmawiać nie wolno? No i być może Jarosław Kaczyński po prostu zazdrości Januszowi Korwin-Mikkemu, że potrafi dotrzeć do młodych.

Nie ma powodu być opętanym nienawiścią fanatykiem, Autorze. Na zimno, proszę. A i odrobina rzeczowości by nie zaszkodziła.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

24-06-2021 [16:51] - Niezalogowany | Link:

"zazdrości Januszowi Korwin-Mikkemu, że potrafi dotrzeć do młodych"

Niedojrzałe dzieciaki z gimnazjum - rzeczywiście, do nich Korwin dociera ze swoimi uproszczonymi receptami pasującymi tylko do uproszczonej wizji nigdzie nie istniejącego świata.

A potem przychodzi dojrzałość, z nią nieco rozsądku i w tym momencie znika zauroczenie panem Januszem co opowiadał bajki.
Oczywiście niektórym zapatrzenie w tego szarlatana nie mija. Tacy ludzie są niestety straceni i kończą jako figuranci w kremlowskich partiach typu Konfederacja.

Obrazek użytkownika Jabe

24-06-2021 [17:00] - Jabe | Link:

Nie mam powodu negować, że Pan tak na prawdę myśli, więc niestety nie mamy okazji do polemiki.

Obrazek użytkownika Zofia

24-06-2021 [18:52] - Zofia | Link:

Do gimbusów Korwin-Mikke trafia , dlatego że ci młodzi nie zdają sobie sprawy  z jego pogardy. Ten człowiek gardzi wszystkimi, tylko niektórzy o tym wiedzą i nie chcą mieć z tym człowiekiem nic do czynienia a niektórzy tego nie chcą dostrzec. Jeżeli stary człowiek wchodzi do sklepu w majtkach to wyraża szacunek czy pogardę? To tylko mały epizod z życia tego satyra.

Obrazek użytkownika AŁTORYDET

24-06-2021 [17:33] - AŁTORYDET | Link:

@Żabe:
Urban vel Urbach, może wywoływać jedynie wstręt. No bo jak opisać kreaturę, która po bestialskim zakatowaniu Grzegorza Przemyka, na tzw. konferencjach prasowych, wyciągała intymne sprawy matki ofiary, poetki Barbary Sadowskiej, by ją ostatecznie poniżyć? Nie dość jej bólu zadali komunistyczni zwyrodnialcy? To takie sowieckie: zabiję i zniszczę pamięć o ofierze, podepcę jej godność. Co ma do tego inteligencja? Ma sens zastanawianie się nad intelektem gestapowskich oprawców z Pamir czy enkawudzistów z Katynia? 

Obrazek użytkownika Jabe

24-06-2021 [19:44] - Jabe | Link:

Zbyt sympatyczny to on nie jest.

Obrazek użytkownika sake3

24-06-2021 [17:36] - sake3 | Link:

@Jabe........Uda się Panu choć raz coś napisać w jakimkolwiek temacie aby nie przywoływać nazwiska Kaczyńskiego oczywiście w negatywnym świetle?Zaś dotarcie do młodzieży przez pana Korwina-Mikke nie jest żadnym sukcesem skoro nasza młodzież jest tak niedojrzała.Pani Lempart też dotarła do nich swoimi wrzaskamii to bez trudu.

Obrazek użytkownika Jabe

24-06-2021 [19:00] - Jabe | Link:

A która młodzież jest dojrzała? Problemem są niedojrzali staruszkowie, także ci, którzy się publicznie nie obnażają, ale nie wyobrażają sobie życia w czymś innym, niż PRL, choć bardzo go nienawidzą.

Osobę Pana Kaczyńskiego przywołał Autor. Trudno zresztą, pisząc o polityce, o nim nie wspomnieć. No i wreszcie, czy Pani zdarza się pisać dobrze o ludziach, którzy nie są przydatni Jarosławowi Kaczyńskiemu?

Obrazek użytkownika Radosław

24-06-2021 [18:16] - Radosław | Link:

A to dlatego, że Urban był rzecznikiem komunistycznego rządu zainstalowanego w Polsce przez Moskwę. Ale dla ciebie trollu rosyjski lepiej by było gdyby Polska była częścią Federacji Rosyjskiej. 

Obrazek użytkownika Niezalogowany

24-06-2021 [16:28] - Niezalogowany | Link:

"Nieprzypadkowo kiedy Urban był szefem TV kazał go pokazywać w telewizorze jak najczęściej"

Zgadza się, nieprzypadkowo. Kiszczak osobiście "uruchomił" agenta Korwina, jako wstęp do kontrolowanej "przemiany ustrojowej" po której potrzebni będą zalegendowani agenci wpływu. Urban wykonywał po prostu wytyczne z góry, bo Korwina trzeba było promować i legendować.

Obrazek użytkownika Jabe

24-06-2021 [18:50] - Jabe | Link:

A ja dla odmiany nie przypominam sobie, by Janusz Korwin-Mikke za kadencji Jerzego Urbana pojawił się w telewizji choć raz. Komuś pamięć płata figle. No ale już zupełnie nie mam możliwości pamiętać, kogo Czesław Kiszczak uruchomił osobiście. Pan, przypuszczam, również. A jednak Pan to pamięta. Zastanawiające.

No i Janusz Korwin-Mikke w Magdalence nie był i przy stole wódeczki z bezpieką nie pił, jak inni. Coś tu się nie zgadza.

P. S.  JKM pojawiał się w Otwartym Studiu – to pamiętam.

Obrazek użytkownika angela

24-06-2021 [19:46] - angela | Link:

To dlaczego lojalke z komunistami podpisal, mial pelne gacie, z powodu czego?
A teraz wielki bohater, w gaciach do sklepu, tylko pajacowac potrafi.
Moze ta lojalka do dzisiaj działa, bo pajac uruchamia sie dziwnie przed kazdymi wyborami, dobrze i dwa procenciki odciagnać z prawicy. Podobnie jak Gowin, zaczyna krecić przed waznym  glosowaniem.

Obrazek użytkownika Niezalogowany

24-06-2021 [19:49] - Niezalogowany | Link:

Przykładowa komunistyczna promocja Korwina:
https://www.youtube.com/watch?...

"A jednak Pan to pamięta. Zastanawiające."
Niekoniecznie zastanawiające, gdybyś pomyślał logicznie. Więc pomyśl. Powodzenia.

"No i Janusz Korwin-Mikke w Magdalence nie był i przy stole wódeczki z bezpieką nie pił, jak inni."

Zgadza się. Korwin był oddelegowany na ważniejszy odcinek frontu.

Obrazek użytkownika Jabe

24-06-2021 [19:53] - Jabe | Link:

Był Pan powiernikiem Czesława Kiszczaka?

Obrazek użytkownika Niezalogowany

24-06-2021 [20:12] - Niezalogowany | Link:

"Był Pan powiernikiem Czesława Kiszczaka?"

Nie. Byłem kolegą posiadacza teczek z kolekcji Czesława Kiszczaka.

Obrazek użytkownika sake3

24-06-2021 [20:04] - sake3 | Link:

Faktycznie ,frapujące.Jakoś nikt nie krytykował kiedy w paradzie równości kroczył facet w damskich figach w otoczeniu innych też skąpo odzianych,a Traskowski określił imprezę jako radosną i uśmiechnietą.Korwin przynajmniej nie miał na łbie peruki i koturnów na nogach.