Wybory jednak fałszowano?

Okazuje się ponad wszelką wątpliwość, że podane wyniki wyborów w poszczególnych komisjach obwodowych są nieprawdziwe. (patrz  film poniżej)

W oficjalnym języku propagandy używa się określenia „pewne nieprawidłowości”. Otóż owe „pewne nieprawidłowości” wyglądają na zwykłe fałszerstwa.

Procentowa skala zjawiska jest jeszcze nieznana i dlatego na razie nie wiadomo, w jakim stopniu wpłynęła na prawdziwe wyniki.

Wydaje się, że „pewne nieprawidłowości” w największym stopniu, dziwnym trafem  dotyczyły kandydatów  dwóch komitetów wyborczych: PiSu i Ruchu Narodowego.

Pojawiły się doniesienia od wielu osób, które podają, że ich oddane głosy w jakiś tajemniczy sposób poznikały z końcowych protokołów.

Warto uświadomić sobie również ogromną różnicę pomiędzy sondażowym poparciem dla rządzącej PO, wynoszącym  ok. 30%, a poparciem realnym, uzyskanym w wyborach na poziomie 7% uprawnionych do głosowania. Podobnie sprawa wygląda z PiS.

Teraz wiadomo, dlaczego społeczeństwo jest nieustannie bombardowane komunikatami w formie sondaży. Ma to na celu utrwalenie wrażenia, że polityczny mainstream ma mandat do sprawowania władzy.

Fałszerstwo?

Na załączonym poniżej filmie (od 7:15) znany bloger Freedom opisuje dziwne przypadki znikających  głosów,  oddanych m.in. na kandydata RN. Na potwierdzenie zostały wykonane zdjęcia. Wg wyników PKW w tym obwodzie wyborczym wybrany kandydat RN z 9 pozycji uzyskał... 0 głosów.

Na tym właśnie polega główna zdobycz „okrągłego stołu” – ugruntowana  w III RP „demokracja bez wartości”, w której mandat moralny, którego ponad wszelką wątpliwość nie posiadają przecież kandydaci dzisiejszej zakamuflowanej komuny, okazuje się mniej ważny od demokratycznego, a wątpliwej jakości mandat demokratyczny jest na dodatek fałszowany.

Warto obejrzeć cały film.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

28-05-2014 [11:46] - jazgdyni | Link:

Bardzo lubię słuchać Freedoma. Bardzo mądry, logiczny i elokwentny.

Ale, jak pytał - gdzie protestować o ewidentnych przekrętach?
Bo - władza władzy oka nie wykole!

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

28-05-2014 [12:01] - CzarnaLimuzyna | Link:

protestować swoją drogą można, a protesty (czy skuteczne?) cyt. za niezależna.pl:

"Od wtorku - przez siedem dni - można zgłaszać do Sądu Najwyższego protesty wyborcze. Dzisiaj zostało opublikowane w Dzienniku Ustaw obwieszczenie PKW o wyniku wyborów do Parlamentu Europejskiego.

Protest wyborczy można do Sądu Najwyższego wysłać pocztą - wówczas decyduje data nadania przesyłki.

Prawo zgłoszenia protestu wyborczego mają osoby, które w dniu głosowania ujęte były w spisie wyborców, pełnomocnicy wyborczy oraz przewodniczący właściwej komisji wyborczej"...
"Sąd Najwyższy rozpatruje protest w składzie trzech sędziów w postępowaniu nieprocesowym. Sąd ocenia, czy protest jest zasadny. Jeśli SN uzna zasadność protestu wówczas ocenia, czy przestępstwo przeciwko wyborom lub naruszenie przepisów miało wpływ na wynik wyborów".

Obrazek użytkownika Andy51

28-05-2014 [14:30] - Andy51 | Link:

Ale jak będą sądzić rozgrzani sędziowie, albo np. sędziowie typu Tuleya , to sprawa z góry przegrana.

Obrazek użytkownika siermięga

28-05-2014 [16:33] - siermięga | Link:

Protesty cząstkowe będą odwalać jako nie mające wpływu na wynik ,nie będą się zajmować zsumowaniem wszystkich przekrętów.To jedno a po drugie ustawą umożliwiono gnicie na stołkach sędzią sądu najwyższego do 75 więc muszą wykazać wdzięczność ,platfusy w ten sposób zrobili ruch do przodu przewidując czym to się skończy.Syfem są tak zwane zamknięte obwody ,w jednostkach wojskowych ,miejscach skoszarowania zomo ,uczelnie wojskowe itp,zupełnym kuriozum jest głosowanie w szpitalach w tym psychiatrycznych czy pierdlach ,zna ktoś kraj gdzie kryminaliści pod kluczem maja prawo wyboru kogokolwiek do czegokolwiek?!

Obrazek użytkownika tipsi

28-05-2014 [12:49] - tipsi | Link:

Oczywiście, każdy przytomny prokurator czy komisarz wyborczy powie, że materiał nie musi być autentyczny, bo poza własnymi słowami autorowi brak dowodów na to, że jego głos gdzieś zniknął. Nie ma materialnego dowodu. Dlatego, choć sprawę należy zgłosić do prokuratury, trudno liczyć na sprawiedliwość w tym względzie. Kluczem do sprawy jest ordynacja. I tylko zmiana całego systemu wyborczego mogłaby poprawić sytuację. A więc obowiązkowe kamery internetowe w lokalach wyborczych, komjsjach okręgowych i PKW, dostępne w sieci, a więc karty do głosowania jako druki ścisłego zarachowania, a więc system automatycznego liczenia głosów bez udziału komisji okręgowych i PKW. Do tego kody RFID na kartach i bramki w drzwiach lokali, żeby nie wynosić kart. No, to ostatnie to może trochę przesada ;)

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

28-05-2014 [13:07] - Ula Ujejska | Link:

Można to zrobić o wiele prościej: Odcisk palca wyborcy przy pobieraniu karty do głosowania i odcisk palca w okienku obok "krzyżyka z oddanym głosem :)
Można dorzucić  elektroniczny wzór podpisu wyborcy. Głosy zliczano by oprócz liczenia ręcznego także skanerem, porównując wzory odcisków i podpisu z karty z tym co jest w bazie. Wynik wyborów byłby znany dosłownie w godzinę po zakończeniu głosowania :)

Obrazek użytkownika minimax

28-05-2014 [16:25] - minimax | Link:

Odcisk palca na karcie wyborczej wyklucza TAJNOSC wyborow

Obrazek użytkownika Marek1taki

28-05-2014 [13:30] - Marek1taki | Link:

@autor
Sprawa jest prosta: "zły" głos można unieważnić. Bez monitoringu PKW nie jest w stanie udowodnić prawidłowego przebiegu wyborów. "Dobry" głos można dodać za osobę niegłosującą, ale tego nikt nie sprawdza.
Moje doświadczenie sprzed ok.20 lat jest jak w opisanym powyżej przykładzie: brak było głosów oddanych na UPR, sam sobie nie muszę udowadniać, że głosowałem na UPR i, że oddałem głos prawidłowo. Dowodów materialnych nie mam.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-05-2014 [16:06] - NASZ_HENRY | Link:

Tak się POkręciło:
https://www.youtube.com/watch?...
Obwodowa Komisja Wyborcza nr 103 w Warszawie ;-)

Obrazek użytkownika PS

28-05-2014 [22:23] - PS | Link:

A. Górski: „W komisji 411 w Szkole Podstawowej nr 72 na Pradze Południe, ul. Paca 44 zagłosowała na mnie 3-osobowa rodzina. W protokole odnotowany został tylko 1 głos na moją osobę”   https://www.facebook.com/artur.gorski/posts/581193745312964

Obrazek użytkownika CzarnaLimuzyna

28-05-2014 [22:43] - CzarnaLimuzyna | Link:

Takich sygnałów jest bardzo dużo...